Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bici


Bici
félisten

A címben G6 van. :U

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#2) 80hun


80hun
addikt

Na ez már jobban tetszik mint a fuji. :C

(#3) imibogyo


imibogyo
veterán

de AVCHD Progressive vagy MP4 (MPEG-4 / H.264) formátumokban ???? képkocka sebesség mellett a hagyományos Full-HD

(#4) Daywalker válasza Bici (#1) üzenetére


Daywalker
addikt

Freudi elírás :R

imibogyo: 50, javítva!

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#5) imibogyo válasza Daywalker (#4) üzenetére


imibogyo
veterán

Köszönöm! Amúgy nem ide akartam, csak már elment. :B

(#6) Ixion77


Ixion77
őstag

Ha végre átvennék a gépen belüli stabilizációt az Oly-tól, már nézném is hol lehet kapni...
Mondhatom úgy is hogy ezt és az E-M5 II-t egybegyúrva kész lenne az ideális m4/3 gép.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#7) Tin_Shield


Tin_Shield
őstag

Hát, ez nem a formatervezők nagy napja az biztos :)
Feketében talán meg lehet szokni idővel, de ez a gunmetal-fekete kombó büntet. Pedig a GX1-nek milyen jól állt a "fegyverszürke". A 14-42II is elég viccesen néz ki rajta, hozhatják vissza a előző kitobit gyártásba, esetleg némileg feljavítva, hogy legyen indok egy újabb 14-42 piacra dobásának :D
Na ennyi gonoszkodás elég is, a feature lista impozáns, remek gépnek ígérkezik, remélhetőleg a dizájnon kívül semmit nem cseszett el a Pana

(#8) bteebi


bteebi
veterán

Kifejezetten rendben van, elfogadnám :U.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#9) bit_bro


bit_bro
tag

Hmm, nem rossz, szinte mindent áthoztak a GH4-ből, és az ára sem vészes.
Vajon mit tud majd a GH5?

(#10) szpetri


szpetri
tag

"... a G7 4/3" CMOS szenzora maradt effektív 16 megapixeles..."
azt lehet tudni, hogy melyik 16 megapixeles szerzorról van szó?
A G5/6-osé maradt? Vagy a GX7-esé? Urambocsá' a GH4-es szenzora? (vagy az ugyanaz, mint ami a a GX7-ben van? :F )

(#11) arn


arn
félisten

nekem ez a g szeria mindig is olyan volt, hogy jojo, de nem kene :) a hozzaszolasokbol is ez jon le, es hiaba mindenesek, megis keves ember veszi meg tenylegesen.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#12) MrChris válasza arn (#11) üzenetére


MrChris
nagyúr

Elég sokunknak van G szériás gépe, G3-ra és G6-ra elég nagy a kereslet, pedig utóbbi a legrondább m4/3-os gép. Műanyagoságát leszámítva nagyon jó fogása van. Ezért is kíváncsi vagyok milyen ennek a fogása, gomboktekerők kezelése, lecserélném e rá.

(#13) MrChris válasza bit_bro (#9) üzenetére


MrChris
nagyúr

Raw videó ;]

(#14) MrChris válasza bit_bro (#9) üzenetére


MrChris
nagyúr

Raw videó ;]

(#15) arn válasza MrChris (#12) üzenetére


arn
félisten

epp azert csekkoltam a flickret - 6-7x tobbet lonek omdkkel.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#16) bit_bro válasza MrChris (#13) üzenetére


bit_bro
tag

Ebben a kategóriában nem sok értelme lenne.
600-700 MB lenne egyetlen másodpercnyi 4k videó - nincs olyan SD kártya, ami ezt abszolválni tudja.
Ráadásul óriási memóriakártyák kellenének hozzá.

Inkább összerakhatnának egy jól optimalizált HEVC enkódert, annak több értelme lenne.
A másik dolog, amit remélek, hogy végre a teljes szenzort ki lehet majd használni 4k videóra, nem lesz crop.
Persze ez azzal járna együtt, hogy max 12 Mpixeles állóképeket lehetne lőni vele, de én nem bánnám, ha cserébe javulna az érzékenység és a dinamika.

(#17) MrChris válasza bit_bro (#16) üzenetére


MrChris
nagyúr

mivel van fhd üzemmód abban is lehetne 12 bites raw videó (~77mbájt/s), vagy akár csak újra lenne hd és abban, nem kell mindjárt maximalistának lenni. :D Amúgy meg még a raw-nak is vannak veszteség nélküli és veszteséggel tömörített verziói.
De ilyen 100% hogy nem lesz. 16:9 pedig tuti croppal lesz, de azért a multispectes szenzort érdekes lenne ha újra meglépnék. Persze akkor mi lesz a dobás?

[ Szerkesztve ]

(#18) MrChris válasza arn (#15) üzenetére


MrChris
nagyúr

De annál többet videóznak Panával! :D Ott meg az Oly ritka mint a fehér holló. Pedig ha rendbe tennék a kodeckjüket szerintem sok %-al nőne az eladás. Az em5mk2-vel erőből próbálták, de elég siralmas lett.

(#19) Deadpapa


Deadpapa
aktív tag

Esetleg ha valakinek van eladó G7 ez irjon privátot,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.