Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bozarjoska


bozarjoska
őstag

Hello!
Jó lett a cikk én is azt tervezem, hogy veszek egyet! Annyi kérdésem lenne, hogy az avis filmeket tudom e rajta konvertálás nélkül nézni? Elméletileg van rá ilyen program( vlc, oplayer stb) csak valaki azt írja akadozik valaki azt h nem! Neked vannak ez ügyben tapasztalataid? Vagy esetleg kipróbálnád ha szépen megkérlek? :B
Köszönöm!

(#2) dali.78


dali.78
tag

Jó kis cikk.

Nekem egyszer, egy mobil-kereskedő haverom azt mondta: "el kellene menned egy telefon-pszichológushoz"...

... de neked is! :)

[ Szerkesztve ]

(#3) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Grat a cikkhez!

1-2 kedvenc alkalmazásod rászletes(ebb) bemutatását még azért szívesen fogadtam volna. ;) :K

Mostanában értek oda az árak, hogy én is kacérkodtam egy iPhone 3G 16-gigás vásárlásán, de sajnos nem sikerült túladni a jelenlegi készülékmen.

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#4) j-cool


j-cool
tag

Appstore-ban van pár videorögzítő app is, direkt 3G-hez, ha gondolod próbáld ki, nekem is volt 3G-m, nem mondom, hogy tökéletes videót vett fel, de a célnak megfelelt.

Szerk: Láma voltam, most látom a képernyőképen az iVideo...free-t. Tehát már feltetted.

[ Szerkesztve ]

Hatékony, online, gyors autós szerviz program, ami ráadásul ügyfeleket hoz? ---> http://szerviz7.hu ugyanez elérhető általános célú (minden szerviznek megfelelő) átalakítható verzióban is, érdeklődni privátban.

(#5) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Én is szeretem az iOS-t igaz most Android-os vagyok, de nem kizárt a váltás róla. Ha az i5 4" felett jönne az lenne a tuti. Mert az i4 3G/GS az nekem kicsi és nem egyszerű jó állapotút kifogni emberi áron.:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#6) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Nem olvastam el teljesen.
De, hogyan lett a kopott karcos telefonból, hibátlan állapotú? Legalábbis a hirdetésben ezt írod.

Kicserélted a házát?

[ Szerkesztve ]

(#7) Allure válasza Fancy-boy (#6) üzenetére


Allure
aktív tag

"azóta sikerült egy újszerű állapotú példányt szereznem"

(#8) Jeanne d'Arc válasza Fancy-boy (#6) üzenetére

Mindig is szeretettem az iphone-t de most galaxym van. Várom hogy milyen lesz az 5 nem kizárt hogy váltok. ;]

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#9) GALARDO


GALARDO
addikt

Jó lett a cikk. :K Én most egy darabig nem fogok váltani semmire, számomra ez a tökéletes telefon. :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#10) kazie


kazie
tag

Jó ez az iPhone, kezelhetőségben utolérhetetlen, csak túl nagy és nem tudok azzal kibékülni, hogy mindent csak az iTunes-on keresztül lehet, nem lehet egyszerűen háttértárként használni. A jelenlegi N97 minitől semmi pénzért nem válnék meg, a hardveres billentyűzet, nekem alap és méretben is pont jó, én meg vagyok elégedve a Symbian OP rendszerrel.

De tervezek egy iPod Touch beszerzését.

(#11) rep3at


rep3at
őstag

Köszönöm az észrevételeket először is.

Az AVI formátumot konvertálás nélkül nem biszi el (alapból), természetesen más videólejátszóval orvosolható a probléma, én nem próbáltam, én inkább konvertáltam vagy letöltöttem podcastban.

A videófelvevőket kipróbáltam, a felbontás még jó is lett volna, de az FPS érték valami szörnyen kevés, élvezhetetlen. Ha valaki esetleg tudna olyat amiben ez nem így van (élvezhető felbontáson) akkor szívesen hallom a javaslatokat.

A használt állapotúból cserével sikerült egy újszerűt kihoznom, jól is jártam, igaz így független helyett T-mobilosom lett de ez nem probléma számomra, világéletemben T-s voltam.

Az általam használt (külső) alkalmazásokról a Blogspot oldalamon írtam már egy cikket, ezért is nem tértem ki rá most, aki akarja ott megtekintheti több iPhone-hoz kapcsolódó cikk társaságában.

A kérdéseket továbbra is várom.

Forward thinking. كرر

(#12) sagesz93


sagesz93
addikt

Nem véletlen hogy a 3g óta már kijött pár iphone, azóta gyorsult egy keveset.. :)
wp7-t próbáltad már? lehet meg kéne nézned ha még nem tetted, mert az ios-re eléggé hasonlít. Csak mondjuk a 3g áráért kapsz egy 1ghz-s optimus/omnia 7-t.

[ Szerkesztve ]

(#13) rep3at válasza sagesz93 (#12) üzenetére


rep3at
őstag

Gondoltam rá de valahogy mindig meggyőztem magam hogy nem kéne, nehezen tudnék megszokni egy más fajta OS-t. Úgy vagyok vele hogy egy 3GS-t szeretnék iOS5-tel, az lenne az igazi kánaán számomra :)

Forward thinking. كرر

(#14) madarasz92 válasza sagesz93 (#12) üzenetére


madarasz92
őstag

Tényleg jó a WP7 én is most cseréltem le az Omnia 7-em iPhone 4-re.

(#15) rep3at válasza madarasz92 (#14) üzenetére


rep3at
őstag

Valahogy ragaszkodom most az iOS-hez, egyenlőre ez marad, nekem tökéletes.

Forward thinking. كرر

(#16) madarasz92 válasza rep3at (#15) üzenetére


madarasz92
őstag

Nekem is föleg a kis i4 ;)

(#17) sagesz93 válasza rep3at (#13) üzenetére


sagesz93
addikt

Hát nem véletlen az sem, hogy a wp7 mellett nekem van egy ipod touchom :) csipázom az ios-t én is. :K

(#18) rep3at válasza sagesz93 (#17) üzenetére


rep3at
őstag

Én is gondolkodtam más teló + iTouch4 kombináción (így megengedhetném magamnak a i4 hardverét) de rájöttem hogy telefonként sem tudnék mást használni.

Forward thinking. كرر

(#19) #19617792 válasza rep3at (#18) üzenetére


#19617792
törölt tag

meg aztán két kütyü egyszerre, kényelmetlen dolog... minden egybe, egyszerűen, nagyszerűen, kényelmes. nekem a Blade, mint okosteló rendben van, occó, ennyiért bőven jó. zenére viszont harmatgyenge, ezért szeretném majd valamikor cserélni. :(

[ Szerkesztve ]

(#20) sagesz93 válasza #19617792 (#19) üzenetére


sagesz93
addikt

amellé megváltás volt az ipod :)
most inkább csak + súly, nem mindig viszem magammal, meg a wp7 nálam van olyan jó mint az ios.

(#21) #19617792 válasza sagesz93 (#20) üzenetére


#19617792
törölt tag

egy időben volt nekem is teló + mp3 játékos, hát, zenére tényleg oké volt, de amúgy kényelmetlen volt számomra, nem hallottam ha csöng, vagy a vibrálást nem mindig éreztem... ezért szeretném majd valamikor egybe letudni egy jó telefonnal. Blade volt egy K800-am, az telefon is meg zenejátékos is, SE headsettel, na az jó volt. csak a teló is és a headset is széthullott... ha kell, viszek zacsiba' plusz akksit feltöltve. :DDD

(#22) #19617792 válasza sagesz93 (#20) üzenetére


#19617792
törölt tag

két cuccot nem tudnék hova, mert néha még egyet se, egyik zseb pénztárca + bérletek, másik 4826 zsebbe meg 53864 tonna zsebkendő, mert allergia van, aztán ha nincs zsepi halott vagyok. :DDD

(#23) rep3at válasza #19617792 (#19) üzenetére


rep3at
őstag

Na a Blade-tol az Androidon kivul pont ez tartott vissza. Gondolkozom amugy egy iPod Touch beszerzesen is, jobb a ketto mint az egy :)

Amugy nem tud valaki olyan bt billentyuzetet ami hasznalhato ajfonnal? Olcso sem hatrany :)

Forward thinking. كرر

(#24) Cyberpunk válasza rep3at (#23) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Tessék itt van pár [link]. Én sokáig iPhone4-et akartam ahhoz egy ilyet vettem volna [link] ez valami zseniális így lesz az alap érintős telóból qwerty-s slide mobil:D Kicsit vastagabb lett volna, de azt is bevállaltam volna. Egyszerűen kell az a fizikai gomb, hiába a legjobb az iPhone-ok kijelzője érintés érzékenység szempontjából. A jó fizikait nem pótolja. Jelenleg DHD-m van 4,3" de ezen is sikerül rendre mellé ütnöm, szóval az nem igaz hogy ekkora kijelzőn nem lehet mellé nyomni.
De ha alapból qwerty-vel jönne az 5 akkor az lenne a legtutibb.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#25) rep3at válasza Cyberpunk (#24) üzenetére


rep3at
őstag

Nem hiszem hogy hardveres QWERTY lenne az újban, ez nem igazán összeegyeztethető az Apple dizájnjával. Köszi, körülnézek :)

Amúgy suliban jegyzeteléshez kéne, amúgy nekem tökéletes a "gyári".

Forward thinking. كرر

(#26) Fancy-boy válasza rep3at (#25) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Az FM-rádió sem? Már ráférne...

(#27) rep3at válasza Fancy-boy (#26) üzenetére


rep3at
őstag

Ez a telefon elsősorban az amerikai piacra készül, ott ezz a funkciót senki nem használná.

Forward thinking. كرر

(#28) Fancy-boy válasza rep3at (#27) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Érdekes az Ipodok is az Amerikai piacra készülnek, mégis raknak bele rádiót.
Ez a mellé-duma. Filléres alkatrész lenne. Csak szívóznak.
Figyeld meg, talán az 5-ben már benne lesz.

Ez olyan mint az 1. generációs Iphone fém hátlapja. Abban volt a legtöbb anyag, aztán kivették.

[ Szerkesztve ]

(#29) #19617792


#19617792
törölt tag

(#30) rep3at válasza Fancy-boy (#28) üzenetére


rep3at
őstag

Hat nem is tudtam hogy iPodban van (Touchban is?). Engem amugy nem erdekel, altalaban netes radiokat (Justmusic, Soulwax) hallgatok.

Forward thinking. كرر

(#31) Feruendios


Feruendios
aktív tag

A létező legjobb telefon a piacon! Kipróbáltam számtalan Android telefont mire rá kellet jönnöm egy használt iPhone 3g is többet tudd mint egy 2-szer drágább Android.

Sajnos mar nincs magyar billentyuzetem :(

(#32) Chainsaw válasza Cyberpunk (#5) üzenetére


Chainsaw
tag

Még fél évet bírj ki,s tiéd lehet a parádés állapotú,3GS 16Gb-m! iPohne 5 a cél! De az ennyém így is rohadt gyors,s szép!

Segíts azonkon kik nem Gyengék, csak Hátrábról indulnak mint mások!!!

(#33) gzbotii


gzbotii
veterán

jo cikk ;)

UKF rulez :DD :DD ez nagyon tetszet +1 pont erte :))

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#34) #19617792 válasza rep3at (#30) üzenetére


#19617792
törölt tag

meg amilyen szar az összes magyar adó...

(#35) rep3at válasza Feruendios (#31) üzenetére


rep3at
őstag

Hát kinek ez jön be, kinek az. Azt nem mondanám hogy gyorsabb mint egy 2x drágább Androidos viszont számomra sokkal jobban használható.

EarL 007: Na igen, bár a Justmusic pl. hazai :)

Forward thinking. كرر

(#36) Remus389 válasza rep3at (#30) üzenetére


Remus389
veterán

a 3G-s rádióknak mennyi az adatforgalma?

pl hallgatod 5 percig, az hány megabyte?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#37) rep3at válasza Remus389 (#36) üzenetére


rep3at
őstag

Hat 128as stream szokott menni nalam, ez kb olyan mintha egy zeneszamot hallgatnal de nem mertem le. Soulwax meg video+hang is, ez nyilvan tobb.

Forward thinking. كرر

(#38) Remus389 válasza rep3at (#37) üzenetére


Remus389
veterán

aha ehhez legalább gigabájtos keret kell

tehát mittommén, hallgatod 1 óráig, az 100 mb

azért van értelme az analog rádiónak is a mobilban

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#39) atee


atee
őstag

Ugyan így jártam én is az iPhonnal. 1 éve vettem meg, hogy majd tovább adom.... azóta is velem van a 3gs. Nagyon szerethető készülék.
Viszont engem még mindig bosszant, hogy rám erőszakolják az itunes használatát is.

D-day 2002-01-04 01:54

(#40) rep3at válasza Remus389 (#38) üzenetére


rep3at
őstag

Hát ha a netes rádiók analóg változata meglennének akkor azt mondom hogy van értelme, számomra viszont ebben a formában nincs, kereskedelmi adókat nem szívesen hallgatnék, na.

Forward thinking. كرر

(#41) GALARDO válasza rep3at (#40) üzenetére


GALARDO
addikt

Így igaz, én is is sokkal többre tartom a netes rádiókat. :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#42) rep3at válasza GALARDO (#41) üzenetére


rep3at
őstag

Csak hát sajnos ahhoz ugye 3G előfizetés kell meg sok pénz (vagy wifi).

Forward thinking. كرر

(#43) #19617792


#19617792
törölt tag

néhányan panaszkodnak a 3G/3GS fényes műanyag hátlapjára (ami azért műanyag közt elég jó minőségű), de mivel a 2G is hasonló forma és méret, nem lehetne 2G házba 3GS-t műteni? :DDD

(#44) Rhino666


Rhino666
őstag

Jól bírtad, nálam egy napig volt iPhone, az első negyed órában jól teliberöhögtem, a többi időt már a dobozában töltötte és várta hogy az új tulajához kerülhessen. ;)

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#45) ittakary


ittakary
nagyúr

Jó cikk :) Végre egy ember aki nem fikázza az iPhone-okat. Én kb egy hónap múlva tervezek egy iPhone4+iPad kombót (az i4 a biztos) szóval én is iOS buzi leszek :D

Haverok pedig konkrétan hülyének néznek, hogy ennyi pénzt akarok kiadni ezekért: ilyet szól tegnap egyik legjobb barátom: "Miért nem Samsungot veszel? Ma az XY órán összehasonlítottuk a kettőt, és tökre ugyanzt tudja csak olcsóbban..."

Én ezt a mondatot röhögtem ki :D

A Samsung pontosan az ilyen emberek miatt tudja eladni a GalaxyS és társai telefonkáit... :U "Ennyi pénzem van, de hát nem baj, úgyis ugyanazt tudja...."

Na de mindegy, nem akartam gonoszkodni.....

(#46) GALARDO válasza ittakary (#45) üzenetére


GALARDO
addikt

Azért én tartok a SGS 5 forintos műanyagától, inkább választom a minőséget. ;) Na meg nálam az android nem játszik, de ez persze saját vélemény.

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#47) Darkrage válasza bozarjoska (#1) üzenetére


Darkrage
csendes tag

Én csak az Iphone 3GS-el kapcsolatban tudok nyilatkozni és Oplayer-el társítva. Oprendszerem IOS 4.1. Nekem mennek a hagyományos TV felbontású filmek akadás nélkül. HD felbontású, vagy nagy felbontású filmek akadhatnak.
Annyit tudni érdemes, ha 4.1-nél újabb OS van fenn a 3GS -en pl. 4.2.1 , egyes programok már akadoznak.

Válassz a termékeim közül kedved szerint AKG, JBL , Sennheiser termékek akár harmad áron.

(#48) Polllen válasza ittakary (#45) üzenetére


Polllen
nagyúr

Én nem nézlek hülyének, de azon én is jót mosolygok, hogy megmosolygod őket. ;]

Volt ios meg android nálam és alap szinten mindkettő ugyanazt tudja, ugyanúgy, ha egy kategóriában keresgélsz (ugye nem blade vs i4). Ahogyan meg elkezdesz kicsit szélesebb körű igényeket támasztani, szépen mindkettővel kompromisszumot kell kötnöd, csak máshol. Egyik kutya, másik eb, még ha egyesek nem is tudják a helyén kezelni, h ezek csak mobilok, Jobs is mondta.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#49) mr.kocka


mr.kocka
aktív tag

Gratulálok, igényes cikk lett. :)
Pont ma (tegnap) váltottam vissza én is iPhonera. 3GS 32GB lett a szerencsés - szerencsétlen - áldozat. :)

Dream of my life.. // uj telefonszam: 06-30-551-99-71!!!

(#50) rep3at


rep3at
őstag

Én is úgy gondoltam hogy egyszerre adom is tovább, nem voltak túl pozitív előítéleteim a céggel kapcsolatban de kellemesen csalódtam, így nálam maradt.

Én is most tervezek egy 3GS-et venni, hiányzik a plusz sebesség, na meg az iOS5 :)

Az UKF nagy kedvenc, főleg Cutline mixe tetszik. Káőr hogy az utólsó kettő d&b lett, már várok egy ütős Dubstepre.

Forward thinking. كرر

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.