Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#166) Dot


Dot
őstag

Nem nagyon olvasgattam a hsz-eket, logout-ot se szoktam csak nagyon ritkán ha vami érdekes van ott
Észrevételem: Kellene egy olyan teszt lehet hogy már van amelyben ezek mellett azt is kipróbálja vki. hogy a virtuális memóriát/lapozófájlt kikapcsolja. Így milyen sebességnövekedés érhető el?!
Tapasztalataim szerint ez jó hatással van a gépemre: 2gb ramom volt felraktam a vistát/x64/ mivel elég lassú volt vettem még 2 gb ramot így már elviselhető volt, kivettem a virtuális memóriát.. És még gyorsabb lett. Játékokba mindíg én töltök be 1.nek haverjaim előtt. Az egyiknek pedig állítása szerint jobb amd confingja van.
Most újra xp-m van mivel a vista elba..ott hangvezérlése és mindenféle belső tűzfala miatt elég sokat szo.tam. Természetesen offolam a lapozófájlt.
Ahogy az 1ik előadáson elhangzott: Ha sok virtuális memóriád van gyorsabb a géped.
/Páran ezt a megjegyzést jól kiröhögtük/ Ti. a Kolleganő azt is mondta, hogy a dvd-ké a jövő, nah ezt páran nemhagytuk és szonokoltunk 1et a BD-ről. Kb ez volt a mágneses háttértárnál is.

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.