Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#258) sohajda90


sohajda90
tag

Hosszas vacilálás után ez, a Xiaomi MI 11i, illetve Xiaomi MI 11 Lite 5G és valamennyire a Motorola EDGE 20 között végül ma rendeltem meg a hivatalos OnePlus oldalról, 8/128-as kiszerelés, szürke, családon belül lesz szülinapi ajándék. Kíváncsi vagyok hogy fog szuperálni, eredetileg a MediaTek chip nagyon zavart, de erről a Dimensity AI 1200-ről egyelőre csak jókat hallok, a MI 11i Snapdragon 888-t meg bár kb. minden szempontból jobb nagyon szídják a gyors merülés és melegedés miatt...

Egyébként a hivatalos OnePlus store nagyon rosszul váltja az EURO-t! Középárfolyamon a fast shippinges 439 Euro-s árnak 153e Ft-re kellett volna kijönni, a számlámra mégis 159e Ft-ot terheltek. Plusz egyelőre marad a gyári szilikontok, mert a hivatalos bumper case-k kifogytak készletről, utángyártottakat (nagy kedvencek a Nillkin tokok) meg még nem nagyon látni erre a modellre sehol...

A Motorola EDGE 20 erős konkurencia volt még a 144 HZ-es kijelző és a 3 használható, mármint normális felosztású (wide, ultrawide, telefoto) kamera miatt. Talán karácsonyra a szülőpár másik részének, aki kevesebbet csacsog a mobilon, sajnos mostanában hangminőségben nincsenek toppon a Motorolák...

Előzetes egyedül azt sajnálom és nem tudom felfogni, hogy miért kezdtek kamerák terén ténylegesen visszafelé lépkedni, és miért sajnálják le a 3 különböző gyújtópontú lencsét a felesleges 2 MP-es monochrome, time of flight meg macro kamerák javára, ha 2 éve még teljesen belefért ebbe a kategóriába. A usernél egy Xiaomi MI 9S-et fog váltani, ott még volt 3 natív látószög, itt a telefotóról már le kell mondani... :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.