Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Mirage válasza haypro (#346) üzenetére


Mirage
tag

Aa alapból rajta lévő nem túl minőségi, nekem le kellett szednem, mert valamiért egy kis csíkban elszíneződést okozott a kijelzőn, megijedtem hogy pixel hiba, de látszódott hogy a fólia egyenetlen ezért leszedtem és valóban az volt a ludas, de ahogy vettem le látszott hogy konkrétan csak körömmel be lehet nyomni, olyan vékonyka.

Ha egy extra 2 ezerért üvegfóliát tesznek fel (bár annyiért valszeg nem) az megérhetné, szerintem.
Előbb-utóbb úgyis muszáj lesz leváltani.

(#352) Norby86 válasza Jocy (#350) üzenetére


Norby86
őstag

Nem szedik le a másikat, nekem sem szedték le, bontatlan csomagolásba küldik, csak hozzá teszik az üvegfóliát szintén bontatlan csomagolásban újként.

Másik témámra sikerült megoldást találnom, windows 10-ben speciális indításnál a driverek aláírását le kellett tiltanom, úgy már sikerült a telepítés. Root meg is van, boot.img csere megvolt, unlock kész. Kérdésem viszont ( ha van itt valaki aki szintén mókolgat a telefonon) hogy fastboot romot a legfrissebb kiadást honnan lehet letölteni a telefonhoz és mivel lehet feltenni? Mert azért ha nagyon bele ásom magam a kiegészítők világába és valamit elszúrnék, jó lenne egy mentőöv, hogy gyári alaphelyzetbe állíthassam a telefont. (nem a gyári visszaállításra gondolok, hanem hogy teljesen újra telepíti a romot)

-Norbi-

(#353) Jocy válasza Norby86 (#349) üzenetére


Jocy
aktív tag

Üdv!

Tegnapi nappal én is becsatlakoztam a klubba, megjött a telefon. Bontatlan dobozban, sértetlenül. Eddig minden rendben van vele, nem jött elő hiba. Gyors mint a szélvész, nagyon bejön. Még ismerkedünk, és próbálom belakni. Az üveg fóliát külön küldték a csomagban, még nem teszem fel amíg a gyári bírja.

(#354) Csápájev válasza Jocy (#353) üzenetére


Csápájev
őstag

Megtennéd majd, hogy csinálsz vele pár képet meg egy videót. Mindegy miről :)

(#355) Napfénysüti

Feleségemnek vettem egy Oneplus 8-at (Glacial Green 12/256Gb), mit ne mondjak így 2 nap után igen jó kis telefonnak tűnik. Egy Xiaomi Mi Mix 2-est vált de még a saját Mi 8-am utódjául is el tudnám képzelni. :)

Més que un club!

(#356) Norby86


Norby86
őstag

Van arra mód hogy az SMS-ek ékezetes támogatását bekapcsoljam valahol a romban? Az á betűkre hamar elfogynak a karakterek. :D Illetve másik kérdésem még hogy arra van e lehetőség hogy bizonyos appoknál lássam a zárképernyőn az értesítéseket? De csak bizonyos appoknál, tehát nem az összesnél.

-Norbi-

(#357) oba


oba
addikt

Sziasztok!
Hol érdemes megvenni ezt a készüléket ahol teljesen biztosan 2 év gyártói garancia jár hozzá? A oneplus.com-on sajnos már out of stock a telefon.
Egyébként ezt nem szeretem a oneplus-ban, hogy szórják ki a mobilokat és a régebbi modelleket szépen kirotálják. Pedig én még szívesen vennék akár 7/7T Pro-t, vagy 7T-t is.

(#358) Norby86


Norby86
őstag

Újabb kérdésem lenne. Miért nincs 5G hálózatom? 5G képes a telefon, de a hálózati beállításoknál csak 4G-t látok és a telefonom is annyit ír. Telenornál vagyok.

-Norbi-

(#359) stigma válasza oba (#357) üzenetére


stigma
addikt

Hi, igen Oneplus oldalon már csak 8Pro van amit én is látok, zöld 12/256-os.
Sajnos már nem mai modell, szinte biztos, hogy kevés helyen van, ahol be tudod szerezni a telót.
Amin esélyed lehet az amazon.de, vagy esetleg a Aliexpress Oneplus-os hivatalos oldala, de sok reményt nem fűzök hozzá, hogy találsz sajnos.
Itthon Alzalehet a befutó ahogy nézem ott van pár darab 128/256-os változat.
Alza is 2 évet ad mint a hivatalos, viszont nem tudom mi az eljárás garanciáztatás esetén.
Én is innen apróról vettem használtan annó Alza garival.

Ennél régebbi modelleket max innen apróról tudsz beszerezni gari nélkül.

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#360) GordonSamway


GordonSamway
aktív tag

Sziasztok

Ma jött meg :R :C

OxygenOS 11.0.8.8 IN21AA :C :C :C :C

"Hosszú és eredményes életet!"

(#361) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Sziasztok!

Tegnap csatlakoztam a klubhoz egy vadiúj, általam felbontott példánnyal, látom itthon nem lett túl nagy siker az OP8 (a topikok forgalmából ítélve 7T és a 8T népszerűbb). Amúgy a telefon tök jó (nálam egy OP5-öst váltott), de van pár idegesítő dolog amire rákérdeznék, mert az sem kizárt, hogy visszaküldöm és becserélem valami másra (mondanám a 8T-t, de ha az is ilyen, akkor bukó).

1.
A kijelző betekintési szögei furák, nálam ezek a beállítások vannak: DCI-P3 színmód + színhőmérséklet egy hajszálnyit eltolva melegebb irányba (így van kb. jól kalibrálva). Teljesen szemből nézve kicsit zöldesebb, megdöntve lilásabb a képernyő. Nem tudom a kijelző ragasztása/fólia miatt ilyen és kell pár nap, hogy elmúljon (azért gyanakszom erre, mert a képernyő tetején jobban jelentkezik, mint alul) vagy ez a kijelző ezt tudja, esetleg hibás az enyém. Az OP5 nagyon nem így viselkedik (extrém szögekből nézve az egy kicsit zöldül, de az már olyan szög, amiből nem nézel telefont). Ki tudjátok ti is próbálni a fenti beállításokkal?

2.
A kijelző ha jól sejtem adaptív 90 Hz-et használ, mert ha valamit görgetek (pl: Instagram) és elengedem a kijelzőt kb 1-2 másodpercre, akkor alig észrevehetően, de változik a fényerő/színek (tényleg résen kell lenni, böngészés közben nem zavaró, de fotót szerkesztve nagyon). Amikor rákapcsol a 90 Hz, akkor az előző pontban leírt jelenség fokozottabban látszik. Ez az első telefonom ami 60+ Hz-et tud, nem tudom ez ebben a műfajban normális-e, vagy például más modellek (pl: OP8T) jobbak e téren.

3.
A kamera RAW-ban nem képes 48 megapixelt menteni, csak egy 12 megapixeles, már eleve "elődolgozott" állományt, ami pont a RAW lényegével megy szembe. Third party appok (pl: GCam) is ugyanekkorát mentenek, így ez rendszerszinten van így megoldva. Utánaolvasva ez már az OP6T óta így van minden modellen. Ha nem muszáj nem akarok rootolni, de amúgy létezik erre Magisk modul? Komolyan mondom nagyon szeretem a OnePlus-t, de néha akkora gyökerek tudnak lenni, hogy fáj. Mi az anyámért akarnék Pro módba kapcsolni és RAW-t menteni, ha nem azért, mert érintetlen nyers fájlt akarok és tudom mit csinálok?

(#362) Stauffenberg válasza stigma (#359) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én az Alzától vettem egy 8GB/128GB Interstellar Glow változatot (150k), zömmel ezek kaphatók még (aki zöldet akar, az már drágábban van, nem is kevéssel, egy tok olcsóbb). Itt a garanciális ügyintézésnél azt írják, közvetlenül a OnePlus weboldalán intézhető. Nem próbáltam még az accountomhoz hozzáadni a telefont (még megvárom a 14 napot az elállási jog miatt, csak akkor van értelme ha úgy döntök marad).

Btw eleinte idegenkedtem ettől a színtől, mert sok termékfotón rózsaszínnek tűnik és sok webshop is rózsaszínnek hirdeti, de amúgy tényleg olyan, mint egy DVD lemez alja, baromi funky. Kedvelem a kicsit különlegesebb kinézetű telefonokat (OnePlus 5 előtt egy LG G4-em volt bőr hátlappal, ott sokáig topikgazda is voltam).

Egyetlen hibája, hogy gyűjti az ujjlenyomatot, nagyon igényli a tokot.

(#363) GordonSamway válasza Stauffenberg (#362) üzenetére


GordonSamway
aktív tag

Én két hónapja használom és az eddigi legjobb telefonom pedig volt nagyon sok minden márka kivéve Alma.
Anno augusztusban 116.990-ert vettem nagyon jó áron volt akkor a Glow. A sima gyári átlátszó tokot használom amit minden este leveszek róla nehogy megkarcolja a mögé került por. Amióta vannak hajlított kijelzős telefonok azóta csak azt használok nem is tudnék a kezemben elképzelni sík képernyőt.

Szerintem tartsd meg bitang jó telefon. A frissítésekkel a kamera is tuti a sebesség meg odaver. :R

[ Szerkesztve ]

"Hosszú és eredményes életet!"

(#364) se000 válasza Norby86 (#358) üzenetére


se000
tag

Helló. Hivàsrögzités müködik? Engem is érdekel.

(#365) stigma válasza Stauffenberg (#362) üzenetére


stigma
addikt

Köszi az infót. :R
Nekem színben fura lett volna - igaz nekem felete van - , de már pár videon amit néztem, ott kimondottan tetszik. :D
Igaz minden telefont tokban hordok így mindegy milyen a hátlap színe mert nem látom.

Amúgy visszakanyarodva a problémákra amit írtál, az elsőre 2-re tudok válaszolni, a 3. RAW fotózásra nem sajnos.
Nekem a megjelenítés alapra van állítva (asszem élénkre) és ilyen jellegű bajom nincs, illetve a 90Hz-es probléma sem jött elő még nekem az elmúlt 1 évben, amióta megvan.

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#366) Norby86 válasza se000 (#364) üzenetére


Norby86
őstag

Helló! Igen, a skavalex appal. De ehhez root kell meg Magisk.

-Norbi-

(#367) se000 válasza Norby86 (#366) üzenetére


se000
tag

Köszi

(#368) winbox válasza se000 (#367) üzenetére


winbox
senior tag

Sziasztok! A tegnapi napon én is csatlakoztam egy OnePlus 8-al Glacial Green színben. Egy Pixel 4a-t váltott le, legfőbb gondom az volt, hogy mivel nem támogatott itthon a szolgáltatók által, minden hívásnál leváltott 4g-ről 3g-re, annak meg alig volt térereje nálam, szakadozott a lakásban. Itt a LogKit-ben engedélyeztem a VoLTE-t és újraindítás után már gurul is a VoLTE Telenoron, HD+ hangminőséggel, maximális térerővel. Legfőbb szempont a letisztult rendszer volt, így a tiszta Android után az OxygenOS nagyon kellemes meglepetés, nem sokban különbözik, eddig az összes számomra fontos dolgot megtaláltam benne és ott, ahol lennie kell. Tiszta Android előtt volt MIUI és OneUI is, oda ezek után semmi pénzért nem mennék vissza :D Minden szempontból elégedett vagyok vele, bár a méretét még szoknom kell, de ma már egyszerűen minden 6,5" körül van. Egy hydrogel fólia és egy Spigen Ultra Hybrid tok már úton van, ezekben még nem csalódtam, remélem itt is be fog válni.

ui: nem válasz akart lenni :B

[ Szerkesztve ]

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#369) Stauffenberg válasza Stauffenberg (#361) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Na gyerekek, pár nap után búcsúzom, tegnap leadtam az Alzánál a telefont, reggelre vissza is küldték az árát, amiből ma vettem egy 1 hónapos, makulátlan, használt OnePlus 8T-t innen az apróról. Ennyit megért nekem az, hogy ne ívelt legyen a kijelző, nagyon zavart. Az Interstellar Glow hátlap viszont hiányzik, függőséget okoz és nagyon megszerettem ebben a pár napban.

Bár azt érdemes megjegyezni, hogy a kijelzővel kapcsolatos kifogásaim nem szűntek meg sajnos, illetve bejöttek új problémák. Eléggé idegesítő, mert a OnePlus 5-ös legalább egy őszinte telefon volt, amit nem tudott, az rögtön kiderült a terméklapról, ami viszont benne volt, az mind 100%-ig top minőség.

(#370) stigma


stigma
addikt

Sziasztok.

Van aki tud minőségi üvegfóliát 5-6k-ért max?
Én annó ezeket rendeltem (1-1 db-ot), még 14 dolláros áron, de látom picit feljebb ment az áraviszont most nincs is sima 8-ra.
Alza-s Mofi egy hulladék, azonkívül nem sok mindent találok max Ebay-en vegyesen 4 és 8/9 között.

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#371) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Uraim sziasztok, megér ez a teló még 130ezret?

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#372) Napfénysüti válasza kbyte1024 (#371) üzenetére

Szerintem simán. Feleségemnek is talán 136k volt nem is olyan rég a 8/256-os, engem maximálisan meggyőzött hogy ez egy remek telefon ennyiért (pedig Xiaomis vagyok már egy ideje).

Més que un club!

(#373) Csápájev válasza kbyte1024 (#371) üzenetére


Csápájev
őstag

Hol ennyi most? :)

(#374) kbyte1024 válasza Csápájev (#373) üzenetére


kbyte1024
addikt

Ali-n egy francia boltban.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#375) stigma válasza kbyte1024 (#374) üzenetére


stigma
addikt

Hi, okoskodni nem akarok, viszont a francia bolt, nem tudom mennyire megbízható garancia terén szerintem, az olyan mint egy itthoni "szürkeimportos" magyar cég kb.
Gariban mennyit kapsz? 1-2 év? Garanciáztatásnál ki lesz a "hunyó"? gondolom ők javítják nem a Oneplus.

Én Ali-ról max Oneplus Store-ból vennék, Oneplus.net-ről, a hivatalos oldalról, vagy Alza-ról.

hardverapróról 1-2db sima 8-ast nemrég adtak el 110-120k körül kevés garival, én most ha telefont vennék lehet egy 8Pro-ra pályáznék az biztos.
Hivatalos oldalon még nem jártam de ott is BF van, nézz körben mennyi az annyi.
140-150k-ért van alzan is új, igaz csilli-villi Interstellar szíben :DDD

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#376) kbyte1024 válasza stigma (#375) üzenetére


kbyte1024
addikt

Köszi. Engem sose érdekelt a gyári. Minden telóm majdnem a Bangoodrol volt és egyse romlott el soha. Pedig volt par :R

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#377) stigma válasza kbyte1024 (#376) üzenetére


stigma
addikt

Szerintem ilyen árkategóriában nem rossza teló.

OS -ben a leg gördülékenyebb, van Custom ROM rá, üzemidőben sem rossz, illetve van Gcam ami szerintem jobb mint a gyári kamera.

8/128 vagy 8/256-os amúgy?

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#378) Norby86


Norby86
őstag

Sziasztok!

Nagyon dühös vagyok! Még pár hónapja vettem egy magyar cégtől ezt a telefont, ahol megkérdezték akarok e hozzá üvegfóliát. Kértem 2000 ft-ért. Örültem, azt hittem jó lesz rá, erre tessék... Konkrétan olyan fóliát küldtek akkor aminek nem lekerekített a széle!

Most itt vagyok hogy nincs rajta normális fólia. :( Teljesen elvagyok keseredve mert a munkám miatt extra fontos lenne a képernyőt védenem. Mit és hol vegyek rá ami tutira fedi a széleket és megbízható normális fólia?

-Norbi-

(#379) stigma válasza Norby86 (#378) üzenetére


stigma
addikt

Hi, nem jó híreket írok, de sok helyen nem tudják, hogy ez a tipus már lekerekített kijelzővel érkezett, nehéz hozá fóliát/üvegfóliát találni.

Én annó ezeket rendeltem 5k-ért (Link), most már jóval több mert vám meg istentudja mit kell fizetni.
3D-s lekerekített fóliát max külső kerettel tennék fel, ami valamelyik fólia linkjén van, amit küldtem. Én anno Alza Mofi-s fóliát vettem 5k-ért ami egy hulladék, szóval ha jót akarsz magadnak ne vedd meg.
Én kb 10 éve Nillkinben bízok, és minden telórmra csak 9H-s róliát veszek,de mivel nekem is elfogytak nek tudom itthonról/kintről rendelni.
Vagyis tudok de egy fólia 7-8 ezer, szóval eléggé nem olcsó sajnos. Viszot ha azt nézem akkor olcsóbb mint egy agyonkarcot kijelző vagy épp egy berepedt, szóval tied a választás.
Kintről sajnos sok idő amire megérkezik, ebay/amazon/ali van ami mérvadó.

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#380) Norby86 válasza stigma (#379) üzenetére


Norby86
őstag

Nem a te hibád, de ettől most őszintén még mérgesebb lettem hogy ennyit kell most külön rászánnom. :( Az tuti hogy írni fogok a boltnak, mert legomboltak rólam 2000 forintot a semmiért. Nekem megfelelne egy olyan fólia is ami gyárilag rajta volt, nem fontos hogy üveg legyen. Olyat nem tudsz esetleg ajánlani? Ahogy leszedtem róla ilyen gumis anyaga van, pont ilyet szeretnék ha már az üveg ennyire drága. :(

Szerk.: Hydrogel fólia ez szerintem. Jól tudom?

[ Szerkesztve ]

-Norbi-

(#381) kbyte1024 válasza stigma (#377) üzenetére


kbyte1024
addikt

8\128 sose volt oneplus-om ez még a Nord2 aminerdekel.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#382) winbox válasza kbyte1024 (#381) üzenetére


winbox
senior tag

Én OP 8-ról jöttem át Nord 2-re most kedden, eddig minden szempontból elégedett vagyok vele.

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#383) stigma válasza Norby86 (#380) üzenetére


stigma
addikt

Hi, sajnos ez van, ami pici idegesítő, mert 2 éves telóhoz ha lehet legyen üvegfólia.
Sajnos a forint sem acélos + az új vámkezelés miatt megdrágult minden.
Én 2 napja tettem fel az utolsó hajlított üvegfóliám, sajnos nincs új még éa remélem aokat kibír , de ajánlani sem tudok újat sajnos.
Sima hydrogen fóliát még sosem használtam, nyilatkozni róla nem tudok.

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#384) haypro válasza winbox (#382) üzenetére


haypro
senior tag

A Nord 2 maximális hőfoka a notebookcheck tesztjében 48 fok volt, míg a Oneplus 8-é 32 fok. Szintén jobb a Oneplus 8 fém kerete a műanyag helyett.

,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

(#385) Norby86 válasza stigma (#383) üzenetére


Norby86
őstag

Igen, pont azt néztem hogy szinte sehol nem lehet beszerezni, aliról meg mire megjön... Plusz nekem elég rossz tapasztalataim vannak az onnan rendelt üveg fóliákról. Nekem egy ilyen fólia mint ami gyárilag rajta volt, bőven elég lenne ha betudnám szerezni viszonylag olcsón. De egy helyen találtam magyar shopba, ott is csak szállítással küldik, ami már így majdnem 5 ezer ft lenne. És akkor csak egy hydrogel fóliáról beszélünk. Így meg nem maradhat, szóval valami megoldás kell sürgősen.

-Norbi-

(#386) oba válasza winbox (#382) üzenetére


oba
addikt

Miért érte meg neked ez a váltás?

(#387) Napfénysüti válasza kbyte1024 (#374) üzenetére

Szerintem onnan van az asszonyé is. Kb 3 nap alatt itt volt a telefon.

Més que un club!

(#388) winbox válasza haypro (#384) üzenetére


winbox
senior tag

Persze van sok különbség a két telefon között, de az én felhasználási szokásaimmal és amire használom, tökéletes. A 8 még mindig meg is lenne, ha nem kínai verziót veszek (in2010) Terhelés szinte nincs rajta, nem játszom semmivel, így nem melegszik és mivel tokban van, a keret sem számít.

oba:
Jött egy kihagyhatatlan ajánlat egy Nord 2-re. OP 8-ból sajnos sikerült kínai verziót vennem, ami miatt nincs benne B28 freki. Így a vidéki 5G (illetve az ezen a frekin lévő 4G) minden szolgáltatónál eleve kilőve vele. Nálam pont van a tornyon Telenor B28 4G, ami jól is jön, mert nem valami jó a térerő nálam, illetve a céges voda kártyám tökéletesen megy a voda 5G-jével ezen a frekin. Sajnos az OP 8 nincs támogatva a Telenornál, ami a saját kártyám, így VoLTE is csak logkit bekapcsolása után ment, 5G pedig emiatt nincs náluk. Nord 2-re már figyeltem, EU kiadás és mindegyik szolgáltató alapból támogatja, 5G-t is. Amúgy ebből is van indiai verzió, amiben ugyanúgy nincs B28. Igazából azért is maradtam Oneplus vonalon, mert bejött amúgy a 8, a rendszer pl. nagyon megfogott.

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#389) Norby86 válasza winbox (#388) üzenetére


Norby86
őstag

Így olvasva a hozzászólásod most felmerült bennem egy kérdés. Nekem IN21AA a telefonom, Telenornál vagyok. Létezik hogy emiatt nincs 5G-m Budapesten? Mert mióta megvan a telefon furcsálltam is, bár megvagyok 4G-n is, de azért ezt eddig nem értettem hogy miért nincs 5G. Telenor nem támogatja a telefont?

-Norbi-

(#390) winbox válasza Norby86 (#389) üzenetére


winbox
senior tag

Igen, emiatt nem megy, mert a Telenor nem támogatja a készüléket. Városokban N78 frekin megy az 5G, azt mindegyik OP 8 variáns tudja. Vodánál és Telekomnál támogatott a teló, így alapból megy ott az 5G. Van megoldás, QPST toollal módosítani kell a telenor konfigot, de én ezzel már nem szenvedtem.

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#391) Norby86 válasza winbox (#390) üzenetére


Norby86
őstag

De ha az N78 frekit támogatja az OP 8, akkor nálam miért nem megy az 5G itt Budapesten? Vagy úgy érted hogy mivel a készülék nem támogatott, ezért még a városokban sem megy ezen a telefonon az 5G a telenornál?
QPST tool-t honnan lehet letölteni és mit kel módosítani a configban?

-Norbi-

(#392) winbox válasza Norby86 (#391) üzenetére


winbox
senior tag

Ahogy mondod, hiába tudja a frekit, a Telenor konfigja nem engedi fel 5G-re. Ezért van az, hogy Telenor sim-mel a sim adatoknál csak 4G/3G/2G lehet a hálózat típusa.

Videó 5G bekapcsolásához: [link]
Xda link ugyanerről [link]
8T-ben ugyanaz a soc van, így csak követni kell a lépéseket.
Bármi kérdés esetén írj a "VoLTE/VoWiFi" topikba, ott profik a QPST program használatában.

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#393) haypro válasza winbox (#392) üzenetére


haypro
senior tag

Arra van esetleg tipped/ötleted, hogy én vodásként, a független, IN2013-as Oneplus 8-ammal miért nem láttam egyetlen egyszer 5G-s feliratot sem Budapesten, sem vidéken? :F

,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

(#394) Napfénysüti válasza winbox (#388) üzenetére

Van amiben jobb a Nord 2?

Més que un club!

(#395) winbox válasza haypro (#393) üzenetére


winbox
senior tag

Red csomagod van? Csak ott engedélyezi az 5G-t a vodafone.

Napfénysüti:
Számomra ami fontos, hogy nem lekerekített a kijelző, illetve teljes támogatás a szolgáltatómtól. Ugyanolyan gyors, OxygenOS itt is tökéletes.

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#396) Napfénysüti válasza winbox (#395) üzenetére

A lekerekített kijelzőnek mi a hátránya?

Més que un club!

(#397) Norby86


Norby86
őstag

Sziasztok!

Megtudnátok nézni hogy aki idehaza vásárolta telefon shopban a készüléket, milyen rom verzió van a telefonján?
Mert tegnap szembesültem azzal hogy nekem valami oknál fogva az IN2013, tehát Európai a telefonom model típusa, viszont a rajta lévő rom az IN21AA, tehát Global verziós. Kicsit furcsa ez nekem, de ha nálatok is így van akkor nem rágom a körmöm feleslegesen. :D
Megnéznétek nekem?

Másik kérdésem, hogy nálatok is elcsúszik ez a két ikon a beállításokban?

[ Szerkesztve ]

-Norbi-

(#398) stigma válasza Norby86 (#397) üzenetére


stigma
addikt

Hi, hát nekem másik rom van, AA egyszer véletlen lett telepítve és onnan én bootload nyitással tettem BA-t vissza.

Nekem az alábbi:
IN2013 - Oxygen OS 11.0.9.9.IN22BA (neked AA van)

Igen, nálam is elcsúszik, de ha nem szólsz nem veszem észre.:DDD

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#399) Linkin1994 válasza Norby86 (#397) üzenetére


Linkin1994
senior tag

A digitális jólét frissítéseit kell törölni.

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#400) Norby86 válasza stigma (#398) üzenetére


Norby86
őstag

Hmm, mondjuk nem tudom végülis az AA mennyiben más mint a BA? Illetve ebben tudnál nekem segíteni egy részletes leírással, hogyan lehet egyik régiós romról a másik régiós romra váltani biztonságosan? Nekem is nyitva van a bootloader. :)

#399 Linkin1994: Köszi! Haza értem megnézem segít e ez a megoldás. :)

-Norbi-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.