Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zozzo72


zozzo72
aktív tag

"Jó ' ára lett ennek is...

(#2) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Niogen, az árak más bolygóra költöztek. A bezuhanás a világválsággal párhuzamosan igencsak valószínű, megspékelve azzal, hogy a járványszitu miatt lehet 1-2évig is csökkenni fog a jellemzően tepsifon-igényes utazók száma. Home offiszban semmi értelme csúcsmodern telót pötyörészni, amikor van asztali szg, de minimum egy normális laptop.

Kicsit bánom, hogy tavalyi BF-kor nem rendeltem be 388$-ért a Oneplus7-est, de sztem idei év vége felé nem lesz gond használható telót találni annyiért.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#3) bollokcs80 válasza zozzo72 (#1) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Sajnos nagyon elszálltak, pedig szemezgettem velük....meglátjuk jön-e majd az ígért "lite"' verzió és ha igen, miben lesz gyengébb. :U

B.Cs.

(#4) rdt89


rdt89
addikt

Köszi a tesztet. :R

Igazából már annyira nem jó vétel egy OnePlus, hisz felemelkedett a konkurencia árszintjére és azokkal szemben már-már látszanak a hiányosságok és ahogy a cikkben is volt, ennyi pénzért már igen elvárna az ember 1-2 dolgot.

(#5) t72killer válasza rdt89 (#4) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Én csak terveztem a 7 beszerzését, azzal az indokkal, hogy s10+ színvonalú kb 2/3annyiért. A samuban azért szoftveresen-hardveresen kicsit mégiscsak jobban bízom = ugyanannyit nem lennék hajlandó fizetni érte.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#6) rdt89 válasza t72killer (#5) üzenetére


rdt89
addikt

Én a Huawei-el vagyok így, vagyis votlam, mert ott is hirtelen olyan szintet léptek az árak csak pislogok. :))

(#7) ghiottone


ghiottone
nagyúr

A 7T-hez képest a processzoron és a nagyobb aksin kivül nem érzek előrelépést.
Ezért az összegért az IP68 és a vezetéknélküli töltés bele kellett volna férjen + számomra is érthetetlen, hogy a korábbi lencserendszer helyett most gyengébb van az utód modellben.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#8) Emericus Max


Emericus Max
tag

Tök jó, hogy minden idei telóban 5G modem van, de hogy minek? 5G-t kb. úgy találni mint turista koleszban wifi jelet. Az szoba ajtajára tapadva kb. másfél méter magasan fölmegy a wifi jelző csík 1-re :DD
Viszont a technológia drágább, ezért a telefonok ára is megugrott, meg persze a szemérmetlen haszonkulcs miatt is.

(#11) ghiottone válasza CptAdamica (#9) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Elvileg így: [link]
De megy nálam 7T-n a nova launcher + google nova companion megoldással --> nova beállítások - kiegészítők - Téma

Amúgy a korábbi OP-ken a gyári launcherben marad a Shelf vajon, vagy áttérnek majd itt is a Google Now-ra?

[ Szerkesztve ]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#12) Kanczy válasza rdt89 (#6) üzenetére


Kanczy
veterán

Az már jó rég volt. Ha jól emlékszem, ők voltak az elsők, akik android fronton Apple árazással kezdtek el telefonokat kiadni. Talán a P8 volt az? Nem is tudom :N

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#13) Fuxosbömis


Fuxosbömis
tag

Úgy elveri az SD 865-ös platform a Kirint meg az Exynost mint Tarzán a majmát. Aki nem azt képzeli hogy fényképezőgépet vesz, annak ez a telefon kiváló választás lehet.

(#14) Essentials


Essentials
aktív tag

"valamint a vékony, szimmetrikus kameraelrendezésért a sok, púpos rivális között."
Lemaradtam valamiről? Vagy ennek nem áll ki a kamerája olyan vállalhatatlanul otromba módon hátul, mint a Pro-nak? Az még a tokon is túlnyúlik, a Galaxy S20 Ultraval vetekszik kitüremkedésben. A 11 Pro-n pld harmad annyira lóg ki a házból az üvegágyas főzőlap sziget...

A OnePlus mindazt erőszakolja meg, ami felemelte, amiért az emberek megszerették, és idáig juttatták. Megszűnt a Never Settle érzés, meghalt a Flagship Killer, és kapunk egy kategória társaihoz rohadt hasonló csúcstelefont immár hasonló árazással még úgy is, hogy a OnePlus esetében kizárólag valutaváltásról kell beszélnünk, hiszen szép ívesen kikerüli a magyar adókat, és a világ leggusztustalanabb 27%-os ÁFA-ját, amit pld egy Huawei, vagy Samsung csúcsmobil nem tud, és bizony több mint az áruk negyedével meghízik a hazai áruk. A OnePlust felemelték a cég vízióját szerető felhasználók, most pedig az OP vezetése úgy döntött, hogy az út szélén hagyja azokat, akik idáig tolták őket, és egy másik, mélyebb zsebbű felhasználói réteg fele fordulva szeretnék tovább folytatni az útjukat. Ez szépen fogalmazva NEM SZÉP. Csúnyákat meg nem akarok írni. :R

(#15) Ezekiell válasza Fuxosbömis (#13) üzenetére


Ezekiell
veterán

Naja, csak hasonló kiváló választások vannak sokkal olcsóbban is. Ár-értékben ez a telefon nem jó.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#16) MrPetya19 válasza ghiottone (#7) üzenetére


MrPetya19
addikt

Pontosan ugyanezek.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#17) papi77 válasza Emericus Max (#8) üzenetére


papi77
addikt

Igen,sajnos ez már "nem az az oneplus" :(

Az első: NOKIA 1611

(#18) rdt89 válasza Kanczy (#12) üzenetére


rdt89
addikt

Mate 9 Pro 160 volt 2.5 éve amiért a mai napig nem sajnáltam a pénzt, tartalékba félre van téve, kijelzőben a mai napig nincs szebb nála /a Mate 20 pro utód is fakó hozzá képest /. A Huawei a P30al kezdett elszállni az árakkal igazán és videózás téren bármennyire is szeretem a Huawei készülékeket, még mindig maximum egy középkategóriás szintjén van. :R

[ Szerkesztve ]

(#19) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Legyünk őszinték, ez a Oneplus egyik legszarabb ajánlata eddig.

https://utdetailing.hu/

(#20) Juhaszatti válasza Essentials (#14) üzenetére


Juhaszatti
addikt

"A 11 Pro-n pld harmad annyira lóg ki a házból az üvegágyas főzőlap sziget..."

Csak ott még a kiálló főzőlapszigetből is külön kiállnak a kamerák.
Egyébként nekem sem tetszik az irány.

(#21) gippazoid


gippazoid
senior tag

"Önmagában szemlélve persze nehéz a készülékbe belekötni, hiszen tökéletes a 90 Hz-es AMOLED panel gördülékenysége és elismerés jár az igazán mutatós formáért, valamint a vékony, szimmetrikus kameraelrendezésért a sok, púpos rivális között."

"a OnePlus 8 két tűz közül plecsni nélkül távozik."

Gratulálok! Nagyszerű érvelés! Tehát ha eltűnik a 7T a piacról akkor majd kap plecsnit?
Mi köze van ennek a telefon milyenségéhez?
Plecsnit a szar telefonok nem szoktak kapni. Ez szar? Akkor meg miért az első idézet?
Ez az érvelés bukó, nagyon kilóg a lóláb, ez minden csak nem objektív értékelés. Állítólagos szakmai oldalon...

Komolyan egy vicc már amit művelnek itt a szerzők.

Gippazoid Novelties Inc.

(#22) Timer válasza tibcsi0407 (#19) üzenetére


Timer
veterán

+1. Ez az első OnePlus, amit biztosan nem ajánlok senkinek.

(#23) btudos válasza tibcsi0407 (#19) üzenetére


btudos
veterán

Egyetértek. Semmivel nem tud többet, mint a 7T, amit váltania kéne a kínálatban, sőt... De legalább jóval drágább lett.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#24) tibcsi0407 válasza Timer (#22) üzenetére


tibcsi0407
félisten

+1, semmilyen körülmények között.
A Pro megint hasonló eset lesz szerintem. Én az egész szériát nem ajánlom senkinek.
Akkor már inkább az Oppo Find X2-t venném, ha minden áron drágán akarnék lyukas kijelzőt.

https://utdetailing.hu/

(#25) sasa134


sasa134
addikt

Csak egy újabb 1+ amit nem veszek meg. Magamban lassan n+1-nek hívom már őket :DDD

Avanti Roma

(#26) Timer válasza tibcsi0407 (#24) üzenetére


Timer
veterán

Valaki piacra dobhatna már egy épeszű QWERTY slidert csúcskategóriás vassal, most szívesen váltanék. Persze erre zéró az esély, úgyhogy izgalommal várom a T szériát ősszel, hátha dob valamit az OP.

[ Szerkesztve ]

(#27) CptAdamica válasza ghiottone (#11) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ez kipróbálom, köszi. :)

Megyen!

(#28) Noukoum válasza gippazoid (#21) üzenetére


Noukoum
veterán

Nem szeretik a one+-t, ebből és a korábbi tesztekből ez nyugodtan leszűrhető.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#29) janeszgol


janeszgol
félisten

Szép telefon. A videófelvételei nagyon tetszenek, a hangfelvétel pedig páratlan. Ha most 300-ig költhetnék telefonra, nehéz lenne megállnom, hogy ne ezt vegyem.
De akad 1-2 hiányosság, pl nálam a vez. mentes töltés. De nekem tetszik a telefon.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#30) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Kár érte
Kiváló ügynök volt

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#31) ilor14


ilor14
tag

Árakat sikerült növelniek, csak ennyiért sajnos keveset nyújt már... :N

(#32) forgonati


forgonati
őstag

Én a OP-t az 5T után elengedtem. Mondjuk málam már az sem hozta igazából az elvártat. Az 1-est szerettem, a 2-t meg imádtam, sokáig megvolt, meg mai napig nagy kedvenc. A 3 is jó volt. Onnantól meg lejtmenet kezdődött, legalábbis nekem. Ezek a mostaniak meg... Semmi újat nem ad ez sem, de legalább az árat feljebb nyomták megint. Kitörölhetik vele.

Keelah Se'lai!

(#33) Kanczy válasza gippazoid (#21) üzenetére


Kanczy
veterán

Ennyiért ez nem jó ajánlat, amikor 2/3 áron gyakorlatilag ugyanazt a telefont kaphatod meg. Nem olyan bonyolult koncepció azért.

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#34) beyruth82


beyruth82
veterán

Néhány tekintetben még gyengébb is és kevesebbet tud mint az OP7T Pro ahogy nézem(másban viszont fejletebb azt is látom) és kb ugyan annyiba kerül.Szerintem nem lenne rossz ajánlat ha olcsóbban adnák.Ez a 250 ezer már tényleg igazi lélektani határ és az OP8 Pro lenne reális ennyiért illetve jó vétel.200 alatt lenne az ideális az OP8 ára szerintem.Az egyetlen igazi nagy előnye az 5G még egy darabig kihasználhatatlan marad így sokak számára egy OP7T vagy 7T Pro is alternatíva maradhat az OP8-al szemben.

(#35) Ezekiell válasza Noukoum (#28) üzenetére


Ezekiell
veterán

Még az is lehet hogy igazad van, de ez a telefon objektíve nem jó deal.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#36) MikeWazowski válasza tibcsi0407 (#19) üzenetére


MikeWazowski
addikt

+1, teljesen így van.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#37) MikeWazowski válasza CptAdamica (#9) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Lépj be a beta programba és beállítható lesz a beállítások között.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#38) Noukoum válasza Ezekiell (#35) üzenetére


Noukoum
veterán

Lehet hogy sokak szerint nem jó deal, mert az ár érték aránya lehet nem a legjobb. Bár hasonló specifikációkkal én még itthon nem nagyon láttam mobilt (snapi865, 5g, 90hz amoled, hosszú szofveres szupport). Az meg hogy drága, ez sajnos mindenre elmondható. Csak akkor mire mondjuk hogy jó, mi fog kap plecsnit?

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#39) roli543 válasza gippazoid (#21) üzenetére


roli543
őstag

Nem. De nem esik le a cikkből, hogy konkretan szinte semmi változás a 7T-hez képest - sőt kamerában visszalépés - és jóval drágább? Akkor mire kéne plecsni? Nem azt mondták hogy ez a telefon rossz, sőt... de annyira felment az ára, hogy ez így már nem okes.

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#40) Noukoum válasza roli543 (#39) üzenetére


Noukoum
veterán

És miért a 7t-hez képest kéne adni plecsnit? Ami tavalyi modell.. Nem azt kéne megnézni mit ad idén ennyiért a Samsung, Apple , Huawei, Sony, Nokia, Motorola, Oppo, Xiaomi stb? Vagy mivel a 7t olcsóbban hasonlóan jó ezért ez nem kap semmit. :) (érdekes tavaly a 7t sem volt itt jó, mostmár hirtelen jó lett :DD )

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#41) tibcsi0407 válasza Timer (#26) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Na az nem fog még megtörténni.
Szerintem a T-nél sem lesz nagy változás, max a 8T kicsit felzártkózik majd a Pro-hoz.

https://utdetailing.hu/

(#42) t72killer válasza Noukoum (#40) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ha abszolút nem vesszük figyelembe az árcédulát, jár a plecsni. Ha egy picit is: bukta. Ez már hanyadik edge-dizájn 1000 tajrós tucat"csúcstelefon"? Lassan számolni se tudom már.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#43) tibcsi0407 válasza Noukoum (#40) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nézd meg mit ad ezért a Realme és a Redmi.

https://utdetailing.hu/

(#44) CptAdamica válasza MikeWazowski (#37) üzenetére


CptAdamica
veterán

Köszi, ez bevált. :)

Megyen!

(#45) roli543 válasza Noukoum (#40) üzenetére


roli543
őstag

A 7T közel fél éves... sajnos a több tízezer forintos áremelkedés nem indkolja ezt a koncepciót, főleg hogy kamerában visszalépés a telefon. Tény, mindegyik telefon drágult a hülye 5G miatt, azt aláírom... de ez akkor sem okés így. Dehogy ne csak ezt a telefont említsem, a Xiaomi MI széria is hirtelen másfélszerese lett - oke hogy ott a Redmi - de akkor is. Ez szerintem szimplán pofátlanság.

Megértem, hogy picit kel emelni, legyen 30-50$... de hogy kb 200$ (sorry ha sokat írtam) az már azért nem okés szerintem, úgy hogy az 5G-n kîvűl nincs érdemi plusz.

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#46) MrPetya19 válasza forgonati (#32) üzenetére


MrPetya19
addikt

Pontosan ez volt nálam is. A 3T még tetszett, de utána nagyon elvesztek szerintem, és azóta se tértek vissza. Egyre drágábbak lettek de a tudás nem nőtt annyit.
Szerintem a célközönség is változott, és a fanboy is több lett.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#47) andor80 válasza Fuxosbömis (#13) üzenetére


andor80
senior tag

na megint egy szintetikus teszt huszárság...Mert a való életben semmivel nem roszabb sebesslg egy huawei vagy samu...A Huawei meg jóval jobb akksiban is...

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#48) beyruth82 válasza Noukoum (#40) üzenetére


beyruth82
veterán

A 7T az előd ezért ahhoz is kell mérni.Sőt elsősorban ahhoz.Mennyit lépett előre az elődhöz képest?Procin és az ezzel járulékos 5G-n kívűl semmit.Mondjuk időtálloság szempontjából ez mindenképp jópont szerintem.

(#49) Noukoum válasza tibcsi0407 (#43) üzenetére


Noukoum
veterán

Ez oké, nyilván többet adnak. Csak nem értem miért oneplusnál probléma, hogy drága? A többi márkánál ez nem gond, csak itt?
Mármint értem hogy a redmi feleannyiért hoz hasonlót (ha hoz, szerintem nem.) de akkor miért kap jobb értékelést a többi márka ami hasonlóan drága vagy drágább mint ez, csak nem oneplus..
És én sem örülök neki hogy ilyen drága, de ha valami ilyesmit akarok venni akkor annak most ennyi az ára. Ne ezt a konkrét modellt értékeljük le, hanem akkor az összeset. Ami már nem történhet meg 2020ban mert a Samsung s20 család összes tagja kapott plecsnit..

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#50) Noukoum válasza beyruth82 (#48) üzenetére


Noukoum
veterán

Azontúl hogy nem értek egyet azzal hogy az elődhöz kéne mérni (hiszen aki most ezt a telefont megakarja venni az nem az elődhöz fogja hasonlítani hanem ahhoz amit a oneplustól vagy más gyártótól kapna hasonló összegekért.)
De oké vegyen mindenki sima 7t-t mert jobban megéri. Csak egy pillanatra vedd ki az egyenletből a 7t-t és a 7t pro-t. (Amúgysem sokáig lehet kapni) Úgyis drága? Mit vegyek helyette, hogy ne járjak ennyire rosszul mint ezzel? :)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.