Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) beyruth82 válasza Noukoum (#50) üzenetére


beyruth82
veterán

Inkább csak az eddig megszokott árazástól való hirtelen és drasztikus eltérés verte ki mindenkinél a biztosítékot szerintem. Anno huaweinél is ez volt aztán mindenki belenyugodott

(#52) hajbel válasza Noukoum (#49) üzenetére


hajbel
addikt

Ebben bizony van valami. A ratyi exynos processzor és samsung one ui, egyenként -2 pontot érnek egy összehasonlításban.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#53) janeszgol válasza beyruth82 (#51) üzenetére


janeszgol
félisten

De ez nem inkorrekt dolog? Itt egy versenykepes telefon es le van fikkantva, mert nem nullszaldos arazasu.

2024: nem lesz kegyelem a ZTE-, és HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#54) Fuxosbömis válasza andor80 (#47) üzenetére


Fuxosbömis
tag

Szintetikus teszthuszár ide, szintetikus teszthuszár oda....a tények makacs dolgok. Egy éves elmaradásban (Kirin, Exynos) vannak...ennyi.

(#55) Ezekiell válasza janeszgol (#53) üzenetére


Ezekiell
veterán

Nem azért van lefikkantva, hanem mert ennél több kell ilyen árban. Valamint ha arra építed fel a teljes branded, hogy "cheap flagship killer" és "never settle", akkor ha a telefonod nem cheap, és bőven van benne "settle" rész (lásd pl kamera egy P30Prohoz/S20hoz/iPhonehoz képest), akkor jogosan mondják az emberek, hogy "nabazdmeg".

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#56) Soleco


Soleco
tag

Nagyon tetszik a telefon, olyan dolgokat spóroltak ki belőle, amiért amúgy sem fizetnék +ba, design is bejön, de ennyit nem ér meg :(( .

(#57) CptAdamica válasza Ezekiell (#55) üzenetére


CptAdamica
veterán

Igazából ez mindenkinek egyéni preferencia. Nekem például kevésbé fontos a kamera és súlyosabban a rendszer, na bumm.

Megyen!

(#58) oxide83


oxide83
aktív tag

Az idei Oneplus telefonok megmutatták, hogy már ők is teljesen hülyének nézik a vevőket, és az emberek tovább veszik ezeket a szarokat. Főleg a Oneplus 8 esetében ami tulajdonképp úgy ahogy van egy visszalépés a tavalyi 7T-hez képest 100 ezer forintal többért. Én nem értem mi történik a mobilpiacon de kb az emberekkel mindent lelehet nyeletni manapság?

[ Szerkesztve ]

(#59) #76289792


#76289792
törölt tag

Pár száz kommentnyi sírás az árakról, majd szakmai beszélgetés az öt tulaj között ;]

(#60) geezer


geezer
aktív tag

Eddig hithű Samsungos létemre most erről (mármint a sima 8as) döntöttem tegnap, hogy magyar GSM-ből, normális garival, 240 magyar kreditért megéri megrendelni. Sokat néztem, mindent végig kutattam, és ami nekem fontos volt az a friss SD 865 (Exynos csalódás számomra, Kirin nem rossz), ultra szép kijelző (rájöttem hogy p.vakítás a QHD, legalábbis számomra), nagy akksi, sztereó hangszóró, VISZONYLAG értelmes méret, (7t pro az már akkora hogy lehúzza a farmert rólam), és ezért hajlandó vagyok lemondani a vezeték nélküli töltésről, jack port hiánya nem zavar (kis külső DAC / AMP pont type-C végű), kamera nem rossz kategória, hát üsse kő, nem vagyok fotográfus... :U

[ Szerkesztve ]

(#61) t72killer válasza #76289792 (#59) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

3... Az 5höz olyan 20%-kal olcsóbb ár kellene :))

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#62) Timer válasza oxide83 (#58) üzenetére


Timer
veterán

Le. Inkább az a megdöbbentő, hogy van egy alapjában véve jó elgondolás (pop-up), de a közvetlen versenytárs nem alkalmazza ezért-azért, erre ezek is lebutítják a saját terméküket. Értem, hogy vízállóság, blabla, de legyünk már józanok: ha olyan víznek teszed ki a telefont, ami már kárt okozott mondjuk az előző generációban, akkor úgyis mindegy, a garancia erre nem vonatkozik. Aki meg zuhogó esőben telefonál, és nem bírja ki addig, ameddig fedett helyre ér, az így járt, bebukta. De nem, kell az IP rating, mert sírnak a sznobok, hogy itt nincs, másutt meg van, ezért beáldozzák a pop-up kamerát, és nyomnak egy gloryhole-t a kijelzőbe. Aztán meg csodálkoznak, hogy én és a hozzám hasonlók nem váltanak 7 Pro-ról, mert nevetséges visszalépés az egész nyolcas széria. És akkor az árazásról még nem is beszéltünk. Idióták!

[ Szerkesztve ]

(#63) geezer válasza oxide83 (#58) üzenetére


geezer
aktív tag

A 8as 240ért ment még tegnap, a 7t 180 körül van, az hol százezer különbség? Ha hasonlóan fognak menni a használt árak, ennek sokkal jobb lesz a maradvány értéke másfél év múlva, mint egy 7tnek. És abban öregebb proci, kisebb akksi, ronda noccs, csak hogy párat említsek... Nem biztos hogy mindenki hülye, lehet csak te vagy helikopter :DDD

[ Szerkesztve ]

(#64) t72killer válasza Timer (#62) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az utóbbi 5évben SzVSz nem volt még olyan generációváltás, ahol igazán érdemes lett volna az előző generáció egyik flagshiphjéről a közvetlen utána jövő flagshipre váltani. Én 4évente váltok, ráadásul most próbaképp egy <250$-os chinaphone jön. Ha tud annyit, mint a mostani s7e-m, bőven meg leszek vele elégedve.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#65) Noukoum válasza t72killer (#64) üzenetére


Noukoum
veterán

Készülék neve ha szabad tudni? :D

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#66) oxide83 válasza geezer (#63) üzenetére


oxide83
aktív tag

Nagyokos júzer megszólalt, idefigyelj jól lenne ha leállnál a sértegetéssel mert itt mindenki csak a véleményét írja le te nagyon okos gyerek, és kb egyöntetű mindenki véleménye a telefonnal kapcsolatban, de te pisálhatsz a széllel szemben, megadom az első pár litert bele a képedbe :).

(#67) geezer válasza oxide83 (#66) üzenetére


geezer
aktív tag

Köszönöm, fontos a visszajelzésed.

(#68) t72killer válasza Noukoum (#65) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Még nincs eldöntve, egyik jelölt a Blackview BV9500 plus, LineageOS-el, 10Ah-s akksival. Erősen hajlok strapafon irányba, miután az s7e kijelzője 40centiről fapadlóra esve keresztberepedt.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#69) oxide83 válasza Timer (#62) üzenetére


oxide83
aktív tag

Évek óta szemezek egy one+ telefonnal de akármikor kijön az aktuális mindig csalódást nyújt, valami mindig hiányzik belőle, az a plusz ami igazán versenyképessé tehetné számomra, de legalább már az is biztos hogy idén sem lesz Oneplus telefonom :). A sima 8 egy szimplán rossz ajánlat a 8Pro meg ultra drága, mellette csúnya és a kamera megint nincs az élmezőnyben.

(#70) Juhaszatti válasza t72killer (#68) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Azért ez a törés dolog elsősorban szerintem szerencse kérdése. Az én S7E-m kijelzője és hátlapja is megúszott karcolás nélkül egy olyan kalandot, hogy mellkas magasságból a kád szélére esett, majd onnan a fürdőszobakőre pattant. Nekem szerencsém volt, neked nem. Persze egy strapatelefonnal lehet javítani az esélyeken, de elsősorban ott is attól függ majd a törés, hogy hogyan érkezik le.

(#71) Noukoum válasza t72killer (#68) üzenetére


Noukoum
veterán

Mondjuk nemigazán egykategória a kettő, szóval szubjektíven érdemes összehasonlítani őket.
Súlya van rendesen az biztos, zseblehúzós :D

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#72) t72killer válasza Noukoum (#71) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az tuti, h kiköltözik a zsebből. Inkább szerszámként tekintek rá. Teljesítményben az is elég, ami most van (s7e), viszont se szappanos halat, se fél nap alatt lemerülő tojás nem szeretnék.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#73) Timer válasza oxide83 (#69) üzenetére


Timer
veterán

Ez egyben válasz lesz t72-nek is: én az utóbbi években mindig váltottam: 3 >> 5 (az mondjuk rövid kaland volt) >> 3 >> 5T >> 6 >> 7 Pro. Ezekben mindig találtam valami újat, bánni igazából az 5T >> 6 váltást "bántam csak meg", ott egyszerűen nem volt nagy előrelépés, illetve fényképezőben volt, ami engem nem hatott annyira meg, az 5T ráadásul szebb is volt (és itt veszítettük el az értesítési LED-et, ugyebár). Nem tudom, mit szeretnél látni egy OP-ban, ami különleges, én évek óta nem igazán látok semmi radikálisan újat a piacon, éppen az OP az, aki egyáltalán próbál(t) valamit az árcédula átszabásán kívül kezdeni (dash és warp, 90 hz, villámgyors főverzió váltások, pop-up, (jó, tudom VIVO NEX)). Ebből adódóan nekem pont a nyolcas az első olyan sorozat, ahol nem tudok okot a váltásra, eddig mindig volt valami, ha más nem, a fejlettebb DashCharge és a SoC váltás, ami mindig meghozta a kedvem, és rányomtam a buy gombra. A 7 Pro volt az első olyan, aminél az ár miatt komolyan gondolkodóba estem, de ezt sem bántam meg végül, a valaha volt legjobb telefonom, úgy érzem. Őszintén szólva most egy 7T szerintem bestbuy Alzáról,, egy 7TPro csak az ára miatt nem az, ezekről váltani érdemben jövőre sem lesz nagyon miért. Sima hetesem lenne, akkor talán váltanék most nyolcasra, de szerintem még arról sem, a Próról meg kábé kizárt.

(#74) t72killer válasza Timer (#73) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A 388$-os OP7 ajánlatnál nagyon viszketett a tenyerem, de a gyakorlatban kiszolgál még a mostani telóm. Lassan gyengül már az akksiidő (extrém vigyáztam rá, most kb 6óra SOT-ot bír) + kezdett delaminálódni a kijelző, de év végéig sztem még fogja bírni. Amekkorákat zuhannak az árak, nagyon költséges muri lett csak úgy leemelni a polcról egy telót, amikor jön.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#75) gabee jr


gabee jr
tag

Kinabol rendeltem az elso (genreracios) OP telefonom, ajandek volt... :D
Gyartoi reszrol nyilvan kell egy kis aldozat, hogy az emberek megismerjek a markat, az elso par szerian alig volt hasznuk, volt jo kis Flagship Killer motto, az embrek vette'k, mint a cukorkat. De, ugye senki sem gondolta komolyan, hogy kicsivel az onkoltsegi aron felul adja orokre az OP a telefonjait?
Nononono :N

"Csukaharapást szőrivel"

(#76) t72killer válasza gabee jr (#75) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Mert olyan kicsi a profit a modern telókon... :U (p.s.: az oprendszert nem ők ÍRJÁK, sőt, a drivereket is csak azok a gyártók, akik SoC-t is csinálnak)

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#77) macii97


macii97
senior tag

Korrekt ajánlat szerintem a telefon.
Azt mindenkinek fel kellene fogni, hogy a BBK a OnePlusból egy európai, amerikai prémium márkát akar faragni. Ez mutatkozik meg az árazásban is. A "flagship killer" kategóriában ott az oppo, realme, vivo nekik, ebből emelték ki a Oneplust a 7/7t szériával véglegesen.
Ahogy én látom egyértelműen ez a brandépítés célja, és ez sikerül is nekik. Amíg a korábbi telefonok egy másik flagship mellett mutattak némi elmaradást több szempontból, addig a legutóbbi modellek abszolút a csúcsot képviselik és csak a vásárló ízlése dönt.
A márka megújítása is fontos lépés volt, sokat komolyodtak a srácok és rendezték soraikat.
Nyilván ezzel elvesztik sok rajongó támogatását, de ők úgyis az említett budget márkák felé tendálnak, tehát a pénzük mindenképp a BBK-nál landol. ;)

A mobilaréna meg elég érdekesen osztogatja a plecsniket. Nyugodtan vegyétek ha ebben az árkategóriában kerestek telefont. Ahogy a 7/7t-t is amíg van, azok is szuperek. :R

(#78) hajbel válasza t72killer (#5) üzenetére


hajbel
addikt

A fos exynos processzor, ami frusztrálóan lassabb az snapdragonnál, de zabálja az akksit már egy olyan érv lenne egy tesztoldalnál, amivel mindenkit lebeszél a vételről. A samsung mindenkori UI-a viszont még ennél is rosszabb, ahogy stand by-ban úgy zabálja az akksit, mintha a kijelző be lenne kapcsolva és ezért tropára is megy az akksi villámgyorsan, de egy év után egyébként is garantálható a lassulás. A galaxy s7-em egy év után fagyott, újraindult, kikapcsolt 30% akksinál majd nem tudtam bekapcsolni, csak ha töltőre dugtam. Mégegy fun fact, hogy a betört kijelzőt a oneplus futárszolgálattal elviszi és 5x olcsóbban javítja a samsungnál, ganancián kívül is. Tehát osztálykülönbség van a két gyártó között, de nem egy osztálynyi, hanem inkább három.

(#62) Timer: Ezzel egyetértek, de a magyarázat a pop-up kamera elhagyására az, hogy a tesztelők lefikázták. Mindenki azt szajkózta, hogy a mozgó alkatrész biztos elromlik és ha nincs ip védettség, meg vezetéknélküli töltés, akkor nem flagship, hiába kerül feleannyiba, nem ér semmit a telefon. Persze igazából ez márkabuziság. Most van ip védettség és kb. ugyanaz a telefon, max 25 helyett 30 percet bír víz alatt és tölt kemény 5 wattal vezeték nélkül (ja, 30 wattal tölt a oneplus töltőjével, ami 70 dollár és semmi mást nem tölt gyorsan csak a 8 prot, tehát racionál elven ilyen töltőt senki nem vesz), van ip védettség és burtál árcédula, amiben a minimum 50 dolláros 5g felár benne van, és minden tesztelő boldog, csak éppen mi racionálisan döntő felhasználók szívunk. :(

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#79) pècsimunkás válasza oxide83 (#69) üzenetére


pècsimunkás
addikt

OP3, OP5t, OP6, OP6t, OP7/pro/t miért okozott csalódást?
Mind rohadt jó ár-érték arányban voltak.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#80) hajbel válasza pècsimunkás (#79) üzenetére


hajbel
addikt

Miért? Mert a kb. senki által nem használt ip rating és a vezeték nélküli töltés, amit a tesztek az agyadba égetnek nincs bennük ;] Az mellékes, hogy milyen a szervíz ezek a nagyon fontos tulajdonságok mellet.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#81) t72killer válasza hajbel (#78) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Hátigen, az exynos mellett egy újabb mediaretek közül utóbbi legalább olcsóbb.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#82) geezer válasza hajbel (#78) üzenetére


geezer
aktív tag

Korrektül összefoglaltad azt hiszem, amit sokan nem látnak vagy nem akarják elfogadni. Úgy látom, az OP már nem flagship killer, hanem simán flagship. Ott kell kezelni, árban is. Ahhoz képest még nincs is annyira elszállva az árazás, én most a sima 8-asra gondolok (240k a piacra dobás pillanatában? Az sok? Fél év múlva mennyi is lesz?)
Persze, hiányzik belőle ez vagy az? Mint minden más modellből is. :( innentől marad az a játék hogy mi az egyéni preferenciája valakinek, és az mennyit ér meg neki. :R

(#83) hajbel válasza geezer (#82) üzenetére


hajbel
addikt

Köszönöm! Csak az a baj, hogy amikor tavaly Birminghamben jártam és tele volt plakátolva oneplusszal, azt sejtette, hogy nem csak az alkatrészek árának növekedése játszott közre, hanem bizony a reklámköltségek is. Ez meg röhej a jelenlegi generációban. [link] Miért nem tudott megmaradni a meghívós, underground közegben a OP. :O

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#84) milanattila


milanattila
újonc

Azt nem értem hogy azt írja hogy a telefon 270000ft, érdekes mert már 226700ft-ért lehet rendelni

(#85) Noukoum válasza milanattila (#84) üzenetére


Noukoum
veterán

Gondolom átváltották a 749€-t forintra.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#86) joey04


joey04
titán

hát ez kapufa

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#87) t72killer válasza hajbel (#83) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Így van, én a hardverért+szoftverért szeretnék fizetni, nem a Times Square-en napi x tízezer $-ért kilógatott reklámokért.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#88) beyruth82 válasza milanattila (#84) üzenetére


beyruth82
veterán

Szürkeimportost bolti garanciával....

(#89) gattolino


gattolino
senior tag

Majd talán a Oneplus 9 újból 500€ körül nyit. Hátha nem viszik ezt majd annyira. :((

Vivo X90 Pro Plus

(#90) pècsimunkás válasza gattolino (#89) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Ha 500 eurón nyit, veszek majd egye t:K !
A 3 után úgy elmentek az árak, hogy azt hiszem nem lesz több OP-m. Ötszázért viszont vissza térek :D

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#91) Bdanyy válasza pècsimunkás (#79) üzenetére


Bdanyy
addikt

Én is minden évben néztem őket, de sosem vettem. Nekem a wireless töltő, vízállóság, mono hangszóró (utóbbiban végül tettem kompromisszumot, de hiányzik is), szerviz és legfőképp a kamera minősége nem volt megfelelő (hiába jobb az utóbbi generáció is már a jelenlegi telefonomnál, a legjobbak közül szeretnék választani, op meg inkább 3. vonal volt, talán a 8 pro belép a másodikba).
De a sebesség és design tetszeni szokott bennük.

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#92) Juhaszatti válasza hajbel (#78) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Jó, azért ez elég szubjektív. Nálam a OneUi csak pozitívum, eddig ez a legjobb felület ami megfordult a környezetemben. A lecserélt S7 Edgem pedig ma is remekül teszi a dolgát öcsémnél, eredeti akksival.
Szóval kár általánosítani, és ez bármelyik gyártóra ugyanúgy igaz. Ahány felhasználó, annyi tapasztalat..

(#93) Essentials válasza Juhaszatti (#20) üzenetére


Essentials
aktív tag

11 Pro Maxot használok jelenleg, tudom, miről beszélek. Az iPhone-ban lóg ki a legkevésbé a kameramodul mindennel IS együtt. Sokkal szofisztikáltabb, mint a 8 Pro-n. Beteszek néhány fotót.

(#94) hajbel válasza Juhaszatti (#92) üzenetére


hajbel
addikt

Ez nem csak az én tapasztalatom, hanem az össze valamirevaló tesztelőé. Hasonlíts össze egy 2 éves samsungot egy pixellel, vagy oneplusszal... zongorázni lehet a különbséget.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#95) Yeffy válasza hajbel (#83) üzenetére


Yeffy
veterán

Ez meg röhej a jelenlegi generációban. [link] Miért nem tudott megmaradni a meghívós, underground közegben a OP.

ha tippelnem kene, azert, mert szep, meg jo az underground kozeg, de nem abbol tudnak nagy lovet szakitani. ket pusziert meg senki sem fog dolgozni, plane nem orokke.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#96) hajbel válasza Yeffy (#95) üzenetére


hajbel
addikt

Tisztában vagyok vele, ezért is írtam, ami ítam, nyilván ők ezt így gondolják, de szvsz belemennek egy olyan ökölharcba amit nem nyerhetnek meg. Legalábbis szeretném ezt hinni. Nyilván a tudatos fogyasztó kisebbségben van és le van szarva.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#97) Ginbo


Ginbo
csendes tag

Egy igazi Oneplus fun vagyok. Én minden újabb modellt megveszek a 3-as óta. Fél évente új telefon, mindig van akkora újítás, hogy megérje váltani, mindig a legújabb hardver és a havi frissítés fontos számomra.
Amiről eddig nem esett szó, hogy a bootloader nyitása és a rootolás nem jár garancia vesztéssel! Ami az összes többi gyártó fölé emeli számomra. Más gyártóknál azonnali garancia megvonás jár ezért. A firmware frissítés recovery-ből is történhet, mivel a gyártó így adja ki gyárilag! A boot loader nyitása ugyan a widevine l1-et átállítja l3-ra, de ha .egszűnteted a root-ot és zárod a bootloadert visdza áll l1-re!
A telefont a gyártótól rendelve 2 napon belül megérkezik! Ha a megjelenés napján megrendeled és 2 nap múlva a kezedbe kapva, már azonnal nyitható a bootloader és rootolható, mivel már addigra meg van hozzá a módszer. Sőt kiadásra kerül az úgy nevezett unbrick tool, amire akkor lehet szükség, ha féltéglát csinálnál a készülékből, akkor is vissza tudja állítani gyári állapotba.
A garanciáról is látom többen írják, hogy normális garanciával veszik inkább. Mi az a normális garancia? A Oneplusnál rendelt telefonokra 2év garancia vonatkozik, ami, ha baj van jelented a weboldalon, másnap futár elviszi, és legtöbb esetben 1 héten belül megjavítva vissza is hozza. Ennél mi a normálisabb? Eddig 7 telefonom volt tőlük, de eddig még hibát nem tapasztaltam soha.
Mindezeket most visszaolvasva, azt hiszem segítenem kéne a marketingeseiknek :DD

7T-ről váltottam most a 8-ra, és nem bántam meg, mindig érezhető a szintlépés, érezhető a sebességnövekedés. Mondjuk eddig nem vettem meg a pro modelleket, mivel az a többlet amit nyújtanak számomra sem fontos.
Az sem elhanyagolható, hogy a Oneplus telefonok használtan is tartják az árukat, és még egyiket sem kellett 2 napnál tovább hírdetnem, jellemzően még a hírdetés napján megvették!

Üdv.

(#98) Yeffy válasza hajbel (#96) üzenetére


Yeffy
veterán

ezt meg majd az ido eldonti.

Nyilván a tudatos fogyasztó kisebbségben van és le van szarva.

sajnos ez sem ujdonsag, en is pl egy eve mar, h keresem a telom utodjat, talan most megtalaltam. nem ebben a modellben, bar a Pro kozel jart kozza.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#99) bencze


bencze
senior tag

Nézegettem telefonokat de semmi normális nincsen emberileg értékelhető áron. 2 éves csúcsmodell közeli telefont kell venni és remélhetőleg még támogatják egy ideig. 700+ eurót tutibiztos nem fogok kicsengetni egy telefonért, és az még nem is a teteje... elgurult a gyógyszer ezeknél.

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#100) dutrás válasza Ginbo (#97) üzenetére


dutrás
őstag

Marha nagy előny a bootloader nyitás meg a rootolás mondhatom.
Kérdés minek? Egy átlagfelhasználó számára semmi értelme.
Milyen előnye származna belőle? Ezt ne vegyük már akkora pozitívumnak.

P50 pro/P40 Lite

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.