Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:16:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5201) asturel válasza rankesz (#5162) üzenetére


asturel
őstag

Sajnos azzal sem megy, de már végigzongoráztam a ROW_Commerical, Telenor_Denmark_Commerical, Commercial-DT-VOLTE (ez volt az alap) profilokat, mindegyik után újraindítást is toltam (biztos ami biztos, pedig annó 3T-n digivel pöccre ment a volte+vowifi, mindenféle reboot, kecskeáldozás nélkül, digis sim viszont már nincs meg azóta, hogy meg tudnám nézni), még a vowifi-t is ki+be kapcsoltam + reboot. (

(#5202) Viper26


Viper26
nagyúr

Kamera beállításokat csak én nem találom?

Gcam melyik ajánlott jelenleg? :)

iPhone 14 | FR955

(#5203) enginev3.0 válasza Viper26 (#5202) üzenetére


enginev3.0
félisten

Itt van a zoom mellett a kis nyíl

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#5204) warezxts válasza Sanya (#5200) üzenetére


warezxts
senior tag

Én anno Ez alapján állítottam be (ez még a régi alfa verzióra vonatkozott). De röviden:
Poweramp Beállítások: Hang.
1, Újramintavételező - Újramintavételező típusa: SoX
2, Újramintavételező - Zajmoduláció: shibata (lassú)
3, Közvetlen hangerővezérlés (DVC): bekapcsolni
4, Kimenet - nagy felbontású kimenet - vezetékes fejhallgató (legyen bedugva vagy DAC vagy TWS) bekapcsolni - //mellette nyomj rá a fogaskerékre/// - Mintavételezés 384kHz

Mivel csak annyit írtál "érdekel" nem tudom a poweramp-ra gondoltál-e, de itt az UAPP is akkor már:
1 settings - Bitperfect mode: Off
2 settings - upsample
De a dolog lényege nem ez, hanem ha elindítasz egy számot, felül van egy equlaizer szerű ikon, ott próbáld ki a MorphIt-ot és válaszd ki a fülesed. A különbség hallható, de trial verzióban csak 90mp-ig él.

Ízlés szerint:
Érdemes még kipróbálni (nem rootolt eszközön) a Noozxoide EIZO-rewire Pro-t (nem mai darab de teszi a dolgát), ha rootolt akkor nem kérdés: V4A az alap profillal ahogy a nolimit romban van ha kiválasztod az audiofil profilt, kivéve a DDC és/vagy Convolver, oda a te fülesed profilja jön. Ezt sajnos én sem tudom. DDC az a füles profilja, a Convolver meg egy fülesedre optimalizált hang file, ami alapján felállít egy karakterisztikát és próbálja a többi zenét az alapján le játszani. De nemtudom mindkettő kell-e? Ha valaki tudja ezt meg oszthatná, köszi.

(#5205) warezxts válasza Viper26 (#5202) üzenetére


warezxts
senior tag

én EZT használom, bár annyi bajom van hogy egy idő után nem mutatja vissza a képet, át kell lépnem a galériába, ha van másik GCam szívesen kipróbálom én is.
Configból a Nameless_v7_Urnyx_v2.2.xml-t írták.

[ Szerkesztve ]

(#5206) Viper26 válasza enginev3.0 (#5203) üzenetére


Viper26
nagyúr

Basszus... :DDD

Mondjuk sok beállitás nincs, ezt a smart detection-t kikapcsoltam, remélem segit a minőségen valamit.

Maga a teló nagyon teszik, brutál ez a kijelző / sebesség, OOS szuper (5T-m volt utoljára).

(#5205) warezxts.:

:R

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 | FR955

(#5207) mókuska válasza warezxts (#5204) üzenetére


mókuska
tag

Én régen használtan egy másik Nexus-on a Noozxoide-t. De sajnos ahhoz is a megfelelő audio mód kell, különben nem működik megfelelően.
Nekem DDC-nél a füles sajátja van beállítva. Míg Convolver már egyéni ízlés. Ott van több száz beállítás is akár. Ki kell próbálni melyik jön be.Nekem ilyen

(#5208) Edge válasza warezxts (#5204) üzenetére


Edge
veterán

e mellé a teló beállításaiban pl. dolby atmos-t mire kell állítani?

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#5209) Viper26


Viper26
nagyúr

Google (ami Pixelen jobbra van a home-on) nem lett darkmode-os, hiába van bekapcsolva, valamit rosszul csináltam?

iPhone 14 | FR955

(#5210) Sanya válasza warezxts (#5204) üzenetére


Sanya
nagyúr

Köszönöm!

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#5211) DefJamHUN


DefJamHUN
aktív tag

Igaz T pro, de van valakinek hasznalhato root modszere?

" Vegyetek jót ha tudtok "

(#5212) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Engem is érdekelne egy guide, hogy maxra lehessen járatni a hangminőséget :)
Szintén egy Sony wf-1000mx3 van a telefon mellé, valamint kocsiban BT-n (AQ Beetle segítségével) szoktam átjátszani a zenét a beépített Bose hifire.
Amúgy milyen forrásanyaggal dolgoztok a háttérben? Lokál fájlok, vagy Spotify/Tidal stb stream?
Az audio miatti rom/kernel csere a fotózási képminőségre-rendszerstabilitásra van valamilyen negatív hatással?
Ahogy DefJamHUNnak, nekem is 7TP van.

[ Szerkesztve ]

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#5213) mókuska válasza Mosqu!to (#5212) üzenetére


mókuska
tag

Én romot nem cseréltem. Root van és NoLimits mód. Másik kernel is van alatta, de az nem lényeges. De, ha csak a hang a lényeg, akkor elég lehet a root is. Még Op6-on csak a root-ot és a viper-t tettem fel, simán működött. De egyszerűbb NoLimits-szel.
Fotózási minőségre így nincs hatása, mivel gyári rom van rajta. Rendszer stabilitásra sincs ez hatással, ha az ember odafigyel. Volt, hogy történt nekem is "kajlaság" a telefonnal, de az általában user error volt :))
A hang egész másképpen szól, mivel olyan audió feldolgozásokat is hozzáad, amik gyárilag nincsenek benne. Lényegében hozzáigazítja a hangot a füles karakterisztikájához. Remélem jól mondtam :DD
Magam részéről már évek óta használok ilyen audió módokat. Sokkal tisztább és világosabb a hangkép. Persze számít a forrás is. Én manapság már csak valamilyen veszteségmentes formátumot hallgatok. Flac vagy wav.
Telegramon követem a NoLimits-et és ott van akinek 7TPro-ja van. Azon is működik a cucc. De ahogy olvasgatom Op5-től felfelé mindegyik Op-n működik.

(#5214) tomp válasza Mosqu!to (#5212) üzenetére


tomp
félisten

Én Tidalt használok USB Audio Player Pro appal MQA bővítménnyel.
iTech Prostereo H2 fülessel használom LDAC, 32bit, 96kHz, 990kbps beállítással.
Kizárólag Dolby Atmos minőségnél használom a Tidal appot mivel csak abban megy. Atmosnál a rendszer beállítás Dolby Atmos hangszín "Zene" opcióra van állítva.
USB Audio Player Pro app letilt minden külső EQ-t mivel saját drivert használ bluetooth lejátszásra is. Szépen kiküldi bt-n a max LDAC minőséget.

(#5215) Viper26


Viper26
nagyúr

Ennyire rossz lenne a hang a telefonnal?

Látom megy a gépészkedès ezerrel. :D

iPhone 14 | FR955

(#5216) Edge válasza Viper26 (#5215) üzenetére


Edge
veterán

Egyáltalán nem, de van aki audiofil :)
Én pl egy dolby atmos dynamic + usbc füles és vígan elvagyok, baromi jól szól.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#5217) tomp válasza Viper26 (#5215) üzenetére


tomp
félisten

Erről nem tudok nyilatkozni mert bluetooth fülesem van. Ott meg a fülesben lévő DAC számít.:)

(#5218) Viper26 válasza tomp (#5217) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nekem is, Jabra elite 65t. :)

iPhone 14 | FR955

(#5219) Viper26 válasza warezxts (#5205) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nincs olyan csak v6 :F

iPhone 14 | FR955

(#5220) Viper26


Viper26
nagyúr

Gépre dugva a telefont csak valami usb setup van, nem érem el a telefon tartalmát. :F

iPhone 14 | FR955

(#5221) warezxts


warezxts
senior tag

Most realizáltam hogy nekem nincs olyan csilli-villi töltési animációm ha rá dugom töltőre a telót. Ha kapcsolok lockscreen-t akkor egyszer felvillan egy starwars effektes warp charge és csókolom. Egyébként itthon nincs lockscreen, szóval... amúgy ERRE gondolok.

(#5222) Viper26 válasza Viper26 (#5220) üzenetére


Viper26
nagyúr

Közben skerült.

iPhone 14 | FR955

(#5223) Viper26


Viper26
nagyúr

Hogyan lehet 48 és 12 mpix között váltani? :F

iPhone 14 | FR955

(#5224) enginev3.0 válasza Viper26 (#5223) üzenetére


enginev3.0
félisten

Profi módban fent van a Jpeg kapcsoló

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#5225) Viper26 válasza enginev3.0 (#5224) üzenetére


Viper26
nagyúr

Akkor auto módban 12 amit használ? Gcam szintén? Utóbbi nem biztos hogy használja a választott configot, mert az app-ban a mappát nyitja meg minden alkalommal, nem azt ami ki van választva.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 | FR955

(#5226) enginev3.0 válasza Viper26 (#5225) üzenetére


enginev3.0
félisten

Igen
Alapból 12mp

Gcamban az expo gomb melletti fekete üres részre kell nyomni és ott kell betölteni a config fájlt

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#5227) Viper26 válasza enginev3.0 (#5226) üzenetére


Viper26
nagyúr

"Gcamban az expo gomb melletti fekete üres részre kell nyomni és ott kell betölteni a config fájlt"

Igen, de mutatnia kéne, hogy melyik van használatban? :)

iPhone 14 | FR955

(#5228) tomp válasza Viper26 (#5227) üzenetére


tomp
félisten

Csak akkor lesz 48Mpixel, zoom kamera és széles látószög a GCam-ban ha van root.
A szenzor kualakítása miatt megy az összes külső kamera app 12Mpixelen! Gyári kamera is alapból 12Mpixeles.
Mobilarena leírása:
A hátsó rendszer lelke a 48 megapixeles, optikailag stabilizált Sony IMX586, amely 1/2"-es szenzor quad bayer színszűrővel. A lényeg, hogy a vörös, zöld és kék filterek nem egy-egy, hanem négy-négy pixel fölött helyezkednek el, így a végeredmény inkább 12 millió tűéles pixel, semmint 48, de legalábbis valahol félúton van a részletesség

(#5229) mldigital


mldigital
tag

Tudnátok segíteni. telekomos 2 db kártya van a készülékben Oneplus7 pró. Megjelenta VoLTE
ikon de hívásnál nincs HD feliratom.Elő tudom valahogyan csalogatni a HD feliratot?

Samsung Galaxy S23 plusz Telekom

(#5230) tomp válasza mldigital (#5229) üzenetére


tomp
félisten

A HD felirattal ne foglalkozz! Attól még HD a hívás ha a másik fél is VoLTE-n van.
Csak a Telenor VoLTE-n jelenik meg a HD jelzés de bejövő hívásnál olykor nem rakja ki pedig a másik fél is VoLTE-n hív.

(#5231) mldigital válasza tomp (#5230) üzenetére


mldigital
tag

Rendben köszönöm

Samsung Galaxy S23 plusz Telekom

(#5232) ßrainiac válasza tomp (#5230) üzenetére


ßrainiac
addikt

Nekem jelent meg HD badge hivas kozben Vodanal is, ugy hogy VoLTE-m sem volt engedelyezve.

(#5233) MarciKING24


MarciKING24
tag

Sziasztok! Segítsetek kérlek, hogy lehet letiltani a bejövő magánszámos hívásokat?! Olyat találtam, hogy megadhatom kit tiltsak le persze már ismert számot, de azt szeretném hogy privát szám fel sem tudjon hívni.

Straight outta Compton

(#5234) reboz5751


reboz5751
csendes tag

Sziasztok van valakinek második kártyája Digitől amin működik a mobil Internet?
Le tudná írni a beállításokat. Mert nálam nem müködik.
Üdv

(#5235) betyarr válasza reboz5751 (#5234) üzenetére


betyarr
veterán

összefoglaló megvolt?

(#5236) BornToBePuli válasza betyarr (#5235) üzenetére


BornToBePuli
aktív tag

A digi mobil topikban. Szerintem

Read only felhasználó

(#5237) betyarr válasza reboz5751 (#5234) üzenetére


betyarr
veterán

sorry,azt hittem a digimobilos topikban vagyunk... :B [link] itt olvasd el az összefoglalót.

BornToBePuli: jaja,közben megvilágosodtam.

[ Szerkesztve ]

(#5238) csako


csako
veterán

Ha valakinek hiányzik a töltés vezetékes füles használata közben, akkor íme egy ugreen átalakító, amire az van írva, hogy kompatibilis.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#5239) noto válasza csako (#5238) üzenetére


noto
senior tag

Nekem van frankó. :C

(#5240) enginev3.0 válasza csako (#5238) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ty, egyet behúztam

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#5241) kokler146 válasza MarciKING24 (#5233) üzenetére


kokler146
tag

Szia úgy tudom privát vagy magánszámot nem tudsz letiltani több telefonon is próbáltam samu, hüvely, iphone direkt ezen hívnak ajánlatokkal minden nap kb ugyanabban az időben előbb utóbb felveszed és elhajtod őket

[ Szerkesztve ]

(#5242) csako válasza kokler146 (#5241) üzenetére


csako
veterán

Anrdoidosokra tegyél fel egy másik telefon appot, ami tudja blokkolni.
Most találtam egy ilyet iOS-hoz. Ami szerinte 13 óta tud blokkolni ismeretlen hívásokat, bár nekem úgy tűnik ebbe nemprivát telefonszámosok is bele eshetnek.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#5243) zoleeno1 válasza noto (#5239) üzenetére


zoleeno1
addikt

Működik vele a warp charge is?

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#5244) Akidobos74 válasza csako (#5238) üzenetére


Akidobos74
aktív tag

Én ilyet vettem, teljesen jól múkod ez is, de a warp nem megy vele.

[ Szerkesztve ]

(#5245) Stabi83 válasza mókuska (#5213) üzenetére


Stabi83
senior tag

Erről szí esen hallanék többet. 7T Pro-m van és kritikán aluli ahogy szól az autóban BT-ről. Van egy Sony H800n-em is és az sem a legjobb erről kergetve.

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#5246) Stabi83 válasza tomp (#5217) üzenetére


Stabi83
senior tag

Sajnos nem csak az számít...

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#5247) tomp válasza Stabi83 (#5246) üzenetére


tomp
félisten

Jó hát kell hozzá megfelelő bt codec is illetve ami megszólal. :-)

(#5248) #76289792


#76289792
törölt tag

Azt meg lehet csinálni, hogy újra feltegyem a legutóbbi updatet? Szörnyű azóta az üzemidő..

(#5249) Viper26


Viper26
nagyúr

Szuper a telefon, és az OOS, ez a full kijelző remélem megmarad a nyolcasban is, és nem b@sszák el lyukakkal...

Viszont a kamera, én nem is értem erre miért nem figyeltek jobban. :(
Gcam meg vagy működik vagy nem, arról nem beszélve, hogy úgysem éppen remek a végeredmény.

Rosszul csinálok valamit? :F

iPhone 14 | FR955

(#5250) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Hello mindenki, OP6t-ről érkezem 7pro-ra :C

Elsőre nagyon frankó minden, elégedett vagyok.
8/256 kék lett🤗

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.