Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) szimi57 válasza nagyx (#850) üzenetére


szimi57
őstag

Ja, bocs. Le vagyok ragadva. Csak Xiaomin. A Google segíthet.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#852) nagyx válasza szimi57 (#851) üzenetére


nagyx
lelkes újonc

Kerestem a googlén. Sokat találtam. Túl sokat. Nem tudok választani. De már amúgyis felhagytam a kisérletezéssel. Túl sok időmet vette el eddig is. Na-persze ha lenne egy biztos módszer, akkor azt megcsinálnám.

(#853) nagyx válasza nagyx (#852) üzenetére


nagyx
lelkes újonc

Találtam a google store-ban is vagy egy féltucat unlock bootloder appot. Lehet neki kéne fognom?

(#854) nagyx válasza nagyx (#853) üzenetére


nagyx
lelkes újonc

Nem!

(#855) nagyx válasza ChrYsler (#844) üzenetére


nagyx
lelkes újonc

Új Windows 10 van az egyik gépemen. Gondoltam teszek még egy 'ezredik' próbát a Lineage Os felrakására. Igenám, de az USB driver hiányzik. Ha megkérlek, adsz egy linket arra, amivel neked működőtt?

(#856) ChrYsler válasza nagyx (#855) üzenetére


ChrYsler
aktív tag

Parancsolj: [link]

Egyébként ha rádugod a telót, átváltod adatátviteli módra az USB-t, majd a Win10-ben a Windows Update alatt bekapcsolod a "Frissítések fogadása más Microsoft-termékekhez a Windows frissítésekor" pontot (Spec beállítások alatt) és nyomsz egy online ellenőrzést, akkor szerintem le fogja tölteni a megfelelő drivert hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#857) nagyx válasza ChrYsler (#856) üzenetére


nagyx
lelkes újonc

Köszönöm!

(#858) nagyx válasza ChrYsler (#856) üzenetére


nagyx
lelkes újonc

Nekifogtam. Minden a szokásos. Nem nyílik a bootloader. Kikapcsoltam, majd be akartam kapcsolni a két hangerő gomb+bekapcsoló gomb módszerrel. Ezt ajánlja a lineageos oldal. Mi történt? Semmi. Tégla. Nem kapcsolódok be már seghogyan sem a telefon.

Tudsz valamit mondani?

(#859) nagyx válasza nagyx (#858) üzenetére


nagyx
lelkes újonc

Megjavítottam. Szétszedtem, akku csatlakozó ki/be. Többet nem kisérletezem a lineageos-felrakásával.

(#860) ChrYsler válasza nagyx (#858) üzenetére


ChrYsler
aktív tag

Na, ilyenkor kell az MSM Download Tool. Amikor már azt hinné az ember, hogy vége, tégla lett.

(#861) nagyx válasza ChrYsler (#860) üzenetére


nagyx
lelkes újonc

Kipróbáltam. Azzal sem működött.

(#862) nagyx válasza ChrYsler (#860) üzenetére


nagyx
lelkes újonc

Annyi előnyöm azért származott a dologból, hogy látom az akku-cserét 5 perc alatt el tudnám végezni.

Egyébként továbbra is idegesít ez a bootloader feloldás. Megnéztem kismillió youtube filmet, és sokat ki is próbáltam, de maradt zárva.

Meg egy talány, hogy 90%-ék akku-töltöttségnél kezdtem neki és amikor ki/be tudtam dugni az akkut és bekapcsolódott mindössze 1% volt csak benne. Miközben az akkuja normálisan merül azóta is.

(#863) nagyx válasza nagyx (#862) üzenetére


nagyx
lelkes újonc

Végülis így kéne működnie a dolognak.

(#864) nagyx válasza nagyx (#863) üzenetére


nagyx
lelkes újonc

De sajnos nem így működik az enyémen. Nem nyílik ki. Már beletörődtem. :(((

(#865) nagyx


nagyx
lelkes újonc

Az msm tool állítólag működik zárt bootloadernél is. Igaz ez? Ha igen, kipróbálnám a korábban megbeszélteket. Felraknék egy tizest. Melyiket?De arról még nem lehetne felrakni a lineageos-t? Akkor onnan hogyan tovább?

(#866) szimi57 válasza nagyx (#864) üzenetére


szimi57
őstag

Ez a nyitás elég jól követhető: [link]

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#867) nagyx válasza szimi57 (#866) üzenetére


nagyx
lelkes újonc

Köszönöm a válaszod, de ez sajnos az én telefonomnál nem így működik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.