Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#416) Graphics válasza #16820480 (#413) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Értem én... Csak engem valahogy nem motivál ez a nagy innováció elvárás...

Gyártanak valamit, jó is, én tudom is használni, másik 100 millió ember is... Innentől kezdve őszintén szólva nem vágyok arra, hogy "ott lihegjek a kínai nyakában" , hogy tessék fejlesszél már valami innovatívat, mert ez így kevés a mindennapi igényeimhez...

Ennyire jelenleg nem érek rá, hogy ilyenen járassam az agyam... És ha konkrétumokat nem tudunk ezzel kapcsolatosan megfogalmazni, akkor biztos szükség is van rá?

Mit kéne nekik feltalálniuk... Alap csípőből rá van vágva, hogy a kínai az másol, és kész... Ezzel a sztereotípiával élünk a fejben...

Ha valakiről elkönyvelem, hogy g.ci.... Akkor elég nehezen változtatható meg ez a vélemény.

Felesleges a notch, ez van.. Ekézés, sározás, lehordás mellett sem fog az onnan eltűnni, az az igazság... Semelyik mobilról se.

Szép dolog a Huawei-t emlegetni, anyagilag más témakörről van szó viszont. Ja kínai, ez tény.

De amúgy erre is van egy tök egyszerű megoldás. Ha valakinek nem tetszik, nem kell kínozni magát a gondolattal, nem szabad ilyet venni. No mobile, no problem.

Annyi gyártó van, lehet venni, meg válogatni is.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.