Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Krugszvele


Krugszvele
aktív tag

Te, én baromira utálom magam, viszont van 300 ezrem, mit vegyek? Ezt a jó SSD nélküli laptopot ajánlom, ezzel aztán lesz szívás gazdagon!
Köszönöm!

(#2) Cs1csó válasza Krugszvele (#1) üzenetére


Cs1csó
félisten

+ ez REFURBISED azaz nem "zsír új" tehát bemutató darab volt, vagy valamennyi ideig használatban volt, úgyhogy jó vétel ;]

(#3) Tentalus válasza Krugszvele (#1) üzenetére


Tentalus
tag

Azért 2020-ban a 7100U processzor, SSD ide vagy oda, böngészésre se nagyon alkalmas (2 mag fix 2.4 GHz-en).

(#4) Noukoum válasza Tentalus (#3) üzenetére


Noukoum
veterán

80 tabbal biztosan nem :D Amúgy alapfelhasználásra bőven jó.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#5) dagonya válasza Tentalus (#3) üzenetére


dagonya
aktív tag

ez jó is lesz eheti nagyotmondó bullshitnek

(#6) pusszycat válasza Cs1csó (#2) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ez van ha valami már nem szűz. Nem tudhatod, h mit meg hányan matattak benne. Én óvakodnék tőle. Ez csak a boltnak jó üzlet, te meg át leszel b@

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#7) Noukoum válasza pusszycat (#6) üzenetére


Noukoum
veterán

Miért lenne át b@?

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#8) csizo13


csizo13
tag

Soha ne vegyél refurbished semmit.
Az a legcsúnyább átverés.

(#9) Kansas


Kansas
addikt

Az utolsó előtti desktopban az az "ASUS TUF Gaming x3 RX 560 XT OC Evo" az ugye "RX5600XT" akart lenni?

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#10) pomorski válasza csizo13 (#8) üzenetére


pomorski
őstag

Nekem is rossz tapasztalataim vannak az felújított cuccok kapcsán, én is lebeszélnék róla mindenkit. (Akinek nem inge, ne vegye magára!)

(#11) Predatorr


Predatorr
őstag

Hulladékgazdálkodás, az megy. 7700HQ, 8250, , 1060, kissé tultolták a gyártást pár éve. A refurbished cuccok eleve túl drágák az árukhoz képest.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#12) MaCS_70 válasza dagonya (#5) üzenetére


MaCS_70
félisten

Egyébként szokott olyan lenni, hogy ebben a rovatban olyan ajánlat jelent volna meg, ami tényleg a vevőnek jó?

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#13) Kendek válasza MaCS_70 (#12) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Egy ilyen szakmai oldalon a rendszeres olvasóknak és fórumozóknak eladják magukat a jó cuccok. Ergo ebben a rovatban olyan termékekről esik szó amiknek szüksége van a külön reklámra.

<-ƘƘ->

(#14) MaCS_70 válasza Kendek (#13) üzenetére


MaCS_70
félisten

Én is így gondolom.

Csak azért kérdeztem, mert az itt ajánlott termékek többsége ugye a játékhoz kapcsolódik, ami viszont engem nem csak hidegen hagy, hanem számomra teljesen ismeretlen terület.

Gondoltam, hátha ezen a vonalon van valami értelme ennek.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#15) zetor2000


zetor2000
senior tag

Én vettem anno Seagate merevlemezt, gyári felújítottat. Ma is működik, pedig 10+ éves. Illetve eBayről is begyűjtöttem 3 Sandisk pendrive-ot, 3x32GB-st és egy 64GBst. Sajna kettőt elhagytam, de még működtek. Ezek is refurbished darabok voltak.

A Seagate merevlemezen egy sötétzöld keret jelzi a termék adatlapon, hogy refurb, a felirat olyan apró, hogy ez egyből szemet szúr. A pendrive-okon meg gravírozás, hogy Refurb. Ha esetleg ez az infő még hiányzott.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#16) MaCS_70 válasza csizo13 (#8) üzenetére


MaCS_70
félisten

Nagyon nem mindegy, hogy gyári felújított vagy sufniban reszelgetett.

Sok gyártónál a refurbished készülékekre szigorúbbak a minőségi kritériumok, mint a szalagról lejött új darabokra.

Jelenlegi adataim nincsenek, de pár éve egy ügyfelem azonos gyártó gyárilag felújított és új notebookjaival is foglalkozott, és a felújítottakkal jóval kevesebb szerviztalálkozásuk volt.

MaSC

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#17) t72killer válasza Tentalus (#3) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Azért a nejem i5 5200u-s laposa köszöni szépen még mindíg jól van, böngészésre tökéletes. Igaz, félüzleti elitebook vázban se került 300k-ba amikor 4(?) éve vettük.

#8: mindíg gyanakodva néztem a refurb matricára. Azt a terméket valami miatt a vásárló visszadobta: simán lehet nagyobb szívás, mintha 4-5hónapig használt dolgot vennék (ráadásul olcsóbban), amitől nem azért válik meg a gazdája, mert talált benne olyan hibát, ami a gyártó szerint "még belefér".

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#18) Krugszvele válasza Tentalus (#3) üzenetére


Krugszvele
aktív tag

Egyrészt vitatkoznék vele, mert szerintem böngészésre tökéletes, amíg nem nézel vele online videót, másrészt a webfejlesztés annyira hulladék oldalakat gyárt évek óta döbbenetes zuhanórepülés van a minőségben.
5-8-10 megás nyitóoldalak, 3 másodperces betöltési idők, minden beteg villogó animáció, átmenet, érdemi infó meg 2 sor.
Lehetne egy kezdeményezés, hogy 2021-ben JS nélkül legyen minden oldal. Onnantól újra Core2D. alapú gépekkel is vidám lenne az internetezés.

(#19) t72killer válasza Krugszvele (#18) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

+1. 2008-ban mivel is neteztem? Egy HTC Kaiser telefonnal... Ma indításra lehalna a böngésző, pedig egy bittel több érdemi infó nincs az oldalakon.

Ja és érdekes a mobilnet-használat is többszörös ugyanolyan szokások mellett.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#20) dementor


dementor
senior tag

Tényleg hanyagolni kellene már a gyártóknak a lomha 5400 fordulattal rendelkező merevlemezeket notik esetében.Laikus vásárlónak lövése sincs arról mitől lassú a vadi új, akár i3 procival szerelt gépe.

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#21) zoli94 válasza Noukoum (#7) üzenetére


zoli94
csendes tag

Mert ezeknek nagyon nagy százaléka rejtett hibás sz*r. Valaki megvette, hazavitte, ugrált a touchpad, villogott a háttérvilágítás, random lefagyott, és társai. Visszavitte a boltba, kicserélték neki. Te meg utána megveszed ezt a remek laptopot, mert a gyári diagnosztikán így is átcsúszik. Vagy a legjobb esetben csak 1 évig éjjel-nappal ment a Media Markt-ban.
Ezek tetejébe ha garozni kell, már pedig kelleni fog, duzzogni fog a gyártó hivatalos garanciális szervize, hogy de ez renew/refurbished.
Kb 4 évig szenvedtem renew HP notikkal, meg volt egy próba Lenovo-val is, hulladék az összes.
Aki erre azt mondja, hogy jó, megéri, az vagy a szerencsés kivételek közé tartozik és pont kifogott egy jó gépet, vagy maga is üzletel velük. Persze ez csak az én véleményem :R

[ Szerkesztve ]

(#22) Atocha válasza Tentalus (#3) üzenetére


Atocha
senior tag

Nos nekem egy pontosan ilyen laptopom volt tavaly decemberig. Nem 7100U hanem 7700HQ proci van benne 4 mag 8 szállal. Az 1060-es VGA-al meg azért 1080p-ben is elég sok játék elmegy. Abban viszont igazatok van hogy nem adnék már 300ezret érte föleg refurbised változatban. Én 2db SSD-el használtam, minden gond nélkül, minden flottul futott. Eladtam, vettem egy ryzen 7-es pc-t.

De nekem inkább más bajom volna. :D
Segítsetek ki légyszi egy magyarázattal. Mondjátok már meg nekem, milyen lelkivilág kell ahhoz, hogy megvegyél egy 100ezer ft-os házat. Mi abban a különleges? Ki veszi rá magát arra, hogy vegyen egy 100ezres házat??? Ember...

[ Szerkesztve ]

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#23) Perdedor válasza zoli94 (#21) üzenetére


Perdedor
tag

Ez sokmindentől függhet. Nekem pl. nem voltak gondjaim a felújított cuccokkal. Volt HP, Dell. Lehet nem mindegy milyen cég csinálja.

I am not a conspiracy theorist. I am a bullshit analizer.

(#24) Csandi válasza Atocha (#22) üzenetére


Csandi
őstag

Nekem a legdrágább házam 66ezer volt, de baráti körömben vannak akik 100ezer körüli/fölötti házakkal rendelkeznek. Egyszerű a válasz rá, úgy vannak vele, hogy ha maga a gép már eleve 1 misi körül volt, akkor nem fogják egy "olcsó szar"-ba tenni, akkor már illik egy hozzá való ház, illetve azt aláírom, hogy az anyaghasználata és a szerelhetősége a drágább házaknak mérföldekkel jobb, mint egy olcsónak. Persze az is kérdés, hogy az olcsó alatt mit értünk, valakinek az 10ezer, valakinek meg 40ezer.

[ Szerkesztve ]

(#25) Rayyy


Rayyy
senior tag

Má' eleve az, hogy szpiritofgémer. Én azt hittem, amikor először olvastam valahol, hogy ez vicc, hogy valaki csak gúnyolódva írt egy általánosító márkanevet a gagyi gémer termékekre. Erre rájövök, hogy ez létezik. Sok színnel, koponyával, ahogy azt kell. Na mindegy... nem próbáltam, lehet hogy jó. És elnézést. Nem is írtam semmit. Sőt ilyet szeretnék karácsonyra. Minden karácsonyra. Is.

Minden a legnagyobb render!

(#26) headhunter


headhunter
addikt

Evolvo C4 : 35.000Ft

(#27) janeszgol


janeszgol
félisten

Az a 300 ezres Legion nem lenne rossz, de bakker HDD-vel? Ne már. Tudom plusz 20 ezer forintért lehet helyette 256 GB SSD is. (Sosem értettem ezt a matekot.)
A két olcsóbb PC nekem tetszik, bármelyiket szívesen megvenném magamnak, de leginkább a 276 ezreset.

Szerk.: ja és az az Evolveo C4 nagyon tetszik. Úgy látszik a HTPC kora lejárt?

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#28) Silεncε


Silεncε
őstag

Annak a szerencsétlen IdeaPad 330S-nek a kijelzőjére ugyan minek kellett rárakni a Horizon 3 képét? Aztán meg majd csodálkoznak otthon akik megveszik, hogy egy böngésző se megy rendesen rajta :W

[ Szerkesztve ]

(#29) #56573440 válasza Atocha (#22) üzenetére


#56573440
törölt tag

"Mondjátok már meg nekem, milyen lelkivilág kell ahhoz, hogy megvegyél egy 100ezer ft-os házat" naja, mondjuk engem is érdekelne ki az a csóró proli aki ilyen olcsó házba épít bármit is :P csak a z - tower ;]

(#30) Zalanius válasza Krugszvele (#18) üzenetére


Zalanius
tag

Lehetne egy kezdeményezés, hogy 2021-ben JS nélkül legyen minden oldal. Onnantól újra Core2D. alapú gépekkel is vidám lenne az internetezés.

Vidám lenne, éljen a 25 évvel ezelőtti statikus html. Lehet, hogy elromlott az irónia detektorom?

--= Zalán =--

(#31) Baltazár123 válasza headhunter (#26) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Evolvo C4 : 35.000Ft
Hasonló arm905x3 tvbox aliról 32-35 dollár környéke + posta költség (ha nem ingyenes a posta).
Jövőre viszont a vámolással megsz.patják azokat akik okosba akarnak onnan rendelni, de talán még a vámos macerával együtt is féláron jön meg a cucc kínából.
Jó kérdés, hogy mennyitől lehet extra profitnak hívni ezt, mert kicsit nagyobb mennyiségben rendelve az alibabáról 30 dollár alá vihető a beszerzési ár, akár 25 dollár is lehet és akkor abból kiindulva lesz a kiskereskedői ár kb 100 dollár a végén.
Na igen és akkor nem értik a kiskereskedések, hogy miért kínából rendelik direktben a jóemberek inkább, hasonlót vagy ugyanazt.

(#32) Acélfarkas


Acélfarkas
senior tag

Érdekesek a házak az elöl 20 cm-es ventilátorokkal. Ezek elég szép mennyiségű levegőt lennének képesek megmozgatni, HA nem lennének lefojtva a teljes előlappal. Az oldalsó rések meg cserébe elég kicsik. Nesze neked DIZÁJN.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#33) MaCS_70 válasza Zalanius (#30) üzenetére


MaCS_70
félisten

Szerintem szó sincs iróniáról, de annyiban pontosítanék, hogy csak ott legyen JS meg mindenféle csilivili üveggyöngy, ahol értelme van.

Ezzel is eltűnne a felesleges terhelések legalább 95%-a.

A fejlődés csak akkor jó, ha értelme van. Az informatika viszont törvényszerűen termeli ki az értelmetlen, kényszerű fejlesztéseket.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#34) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Sajnos még mindig csak azon megy a versengés hogy ki tudja kiadni ugyanazt 21.-szerre is, más matricával...

(#35) Yodafon válasza Krugszvele (#18) üzenetére


Yodafon
senior tag

Nos ezt a kommentet egy 12 éves Lenovo 3000 N200-ról írom. 4 giga rammal és egy T9300as procival és tökéletesen megy vele a böngézés, videók, minden.

I'm gangsta!

(#36) dementor válasza Tentalus (#3) üzenetére


dementor
senior tag

Vicces is lehetne a hozzászólásod, de inkább nevezném meggondolatlannak. :U

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#37) --HARDCORE-- válasza Zalanius (#30) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

Húha statikus!
Na most aztán le lett oltva a használható internet, a gyönyörű széppel szemben, amikor egy pillanatra beugranak a régi betűtípusok, aztán még "fél óra" letöltéssel 3 féle szép íves nagy modern betűtípusra változik a szöveg, mert az a trendi, mint az RGB, mert attól jobb gamer leszel.
Lényeg hogy valamire hivatkozva kelljen 20x annyi ram, 10x annyi cpu szál, meg SSD mert anélkül sz*rni se lehet.
Pedig azért nem volt ennyire rossz a helyzet, mintha most HDD-re húznál W10et, és azzal neteznél. XP azért nem fosta össze magát hogy egy 200as HDDről töltött..

Annyival meg nem is lettek szebbek az oldalak, hogy egyáltalán érdemben erre hivatkozni lehessen a fejlődés szempontjából.

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#38) janeszgol válasza --HARDCORE-- (#37) üzenetére


janeszgol
félisten

Az XP korában jött a web 2.0, most meg már a 6.0-nál járunk. Mi ez, ha nem fejlődés? :)
De viccet félretéve nekem tetszik ez a mai internet, viszont túl lett tolva a hülyeség. Amikor egy weblapon bejön három videó, alá (mondom alá!) egy-egy forgó reklám banner, na az szép tud lenni.
És akkor arról nem is szóltam ,hogy ezen elemek miatt a reszponzív struktúra szétesik, olvashatatlan lesz.

És mivel elterjedt ez a "nem kell html, css tudás, pikk-pakk elkészítheted saját weblapod" szemlélet, ami magyar fordításban annyit jelent, hogy csinálj valami szart két kattintással, és már jönnek is a látogatók, nos nem várható változás. Csak akkor, ha pl ezen weblapszolgáltatást nyújtók változtatnak a pár kattintásos szoftvereiken.

Az ember azt gondolná, és alapesetben ezét is jött létre, hogy a szoftverszolgáltatás megkönnyíti a felhasználók eszközeinek a dolgát, és elég lesz egy kávéfőző ereje is, miszerint nem kell sok programot feltenni és futtatni, elég egy böngésző, amin keresztül elérheted a szolgáltatásokat. Szerintem ez az utóbbi évtized egyik legjobb, ha nem a legjobb ötlete (csak sajnos nincs még kiaknázva), viszont az a böngésző annyi memóriát kér sajnos, amennyi pár programnak kell. Szóval megint ott vagyunk, ahonnan elindultunk.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#39) dagonya válasza Acélfarkas (#32) üzenetére


dagonya
aktív tag

már sokszor kitárgyaltuk, hogy ezek a ventik nem a levegő megmozgatására szolgálnak, hanem gaymer ringlispíl a falusi búcsú csicsavitrinjében

(#40) szkaroly válasza janeszgol (#38) üzenetére


szkaroly
senior tag

Nem tudom ki hogy van vele, én visszasírom a mobilaréna előző verzióját. Nekem tökéletesen megfelelt.

Poco X3 Pro

(#41) doki113


doki113
csendes tag

Sziasztok. Lehetn kérni hogy a következőkben teszteljetek olyan házakat is amik csendesek, nem világítanak mindenhol, viszont jó szellőzést lehet kialakitani bennük és jól vannak elhelyezve a csatlakozási pontok (usb, type-c, hang, esetleg dokolhato winyó csatlakozás) Köszönöm

(#42) #56573440 válasza janeszgol (#38) üzenetére


#56573440
törölt tag

"Amikor egy weblapon bejön három videó, alá (mondom alá!) egy-egy forgó reklám banner, na az szép tud lenni."

Azért ez is egy hatalmas jóság, lehet te nem neteztél még a betárcsázós világban, meg amikor mindent is flash-el toltak, le lehetett főzni egy kv-t simán, és volt hogy az autoplay zene elindulásából tudtad hogy végre betöltött a kezdőlap. Pont 10 éve volt, hogy a világ felhorkant, mert Jobs kifejtette, hogy nem lenne baj ha m3gbsz0dn4 a flash úgy alapvetően, ők ezt így köszi nem támogatják, és ez egy elképzelhetetlen jövőkép volt akkor.

"viszont az a böngésző annyi memóriát kér sajnos, amennyi pár programnak kell"

Jelenleg egy nyitott fülön 7x annyit foglalt le magának a chrome nálam, amennyi a minimális igénye volt az xp-nek... Nyilván ez megint olyan, hogy nem azért kell a gépbe a "sok" memória, mert a böngészés elszaladt, hanem minden másért is, ha meg ott áll a 4-8-etc giga, miért jó, ha a 80-90% üres? Azon túl persze hogy az optimalizáltság látszatát kelti. Részemről használja csak anyugodtan, amíg másnak nem kell.

Az megint más kérdés, hogy ugyanúgy, ahogy a mindenféle applikáció fejlesztők sincsenek már keretek közé zárva a flopy, cd/dvd miatt, a webfejlesztők se kell már a betárcsázós sebességre méretezzenek meg 128 mega ramra, így nyilván sok dolog pont nem szempont, úgyis van elég hw a usernél, ha meg nincs, hát majd vesz. Ettől függetlenül én nem érzem azt, hogy régebben minden is jobb volt... Sőt.

[ Szerkesztve ]

(#43) dagonya válasza doki113 (#41) üzenetére


dagonya
aktív tag

lehet még nem tűnt fel neked, de a proharveren egy ideje már nemigen vannak tesztek, inkább csak promóciók, hogy finoman fogalmazzak

(#44) #16741888


#16741888
törölt tag

Srácok én nem mélyedtem el a multimedia platformok világában, ez az evolveo megéri? Desktopon tárolt 4k filmet le fogja ez nekem a tvn játszani, wifin vagy kábelen keresztül Kodival? Sorry a noob kérdésért.

(#45) janeszgol válasza #56573440 (#42) üzenetére


janeszgol
félisten

Valóban kimaradt, én későn kaptam netet (2005, UPC Chello), meg úgy általában is későn jártam netkávézóban (talán elsőnek 2001-ben léptem be olyan helyre).

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#46) janeszgol válasza #16741888 (#44) üzenetére


janeszgol
félisten

Nekem nagyon megtetszett. Ha rendeződtek az anyagiak nálam, veszek belőle kettőt. (Vagy ha addig lesz jobb 40k alatt, akkor abból.)
Le tudod játszani. Bejelentkezel Google Playbe, majd telepíted a Kodit.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#47) #16741888 válasza janeszgol (#46) üzenetére


#16741888
törölt tag

Király. csak a rend kedvéért megkérdezem hogy ez azt jelenti hogy a Logitech mediapc billentyűzet is működni fog ugye? :)

Semmi. megtaláltam közben hogy igen. :)

[ Szerkesztve ]

(#48) Piftuka válasza Rayyy (#25) üzenetére


Piftuka
veterán

"Má' eleve az, hogy szpiritofgémer. Na mindegy... nem próbáltam, lehet hogy jó."

Én viszont közel 2 éve használom ezt a modelljüket: Spirit of Gamer K100

Ez ugyan nem mechanikus, viszont 9.000 forintért ennél jobb membrános billentyűzetet szerintem nem nagyon lehet vásárolni. (Azaz csak lehetett, mert sajnos kifutott modellről van szó!)

A koponya és a név engem hidegen hagy. A masszív, alumínium házas kiépítés, a konszolidált, hagyományos, numerikus billentyűzettel kiegészített elrendezés, és az állítható háttérvilágítás miatt vettem. A vastag, jó minőségű, harisnyázott kábele már csak "hab a tortán".

Kifejezetten jól, hiba nélkül teszi a dolgát, rendszeres használat mellett. Már bátran kijelentem, hogy nagyon jó vétel volt. :K

Ha a "K500", mechanikus példány csak fele ennyire jó a maga kategóriájában, akkor "Best Buy" lehet azért a ~13.000 forintért, amennyibe kerül.

A csuklótámasza szemlátomást alkalmatlan a funkciójára, de azt leszámítva én így látatlanban nem tudnék belekötni.

[ Szerkesztve ]

"Aquila non captat muscas."

(#49) Cs1csó válasza doki113 (#41) üzenetére


Cs1csó
félisten

A teszteket gondolom sokszor a boltok is kérik vagy valami kapcsolat van a bolt és a tesztelő között és mostanában az üvegfalas világítós házak mennek ezért van ilyen teszt.
Amúgy nézegesd az árukeresőt (jól lehet a parametizálással szűkíteni pl. méret, ár, stb. ) és amiket látsz azokat is tovább szűkíted majd a típusra rákeresve lehet van YouTube-os teszt vagy egyéb és azokat akár gugli fordítóval lefordítva nagyjából képet kaphatsz.

Nekem 5 éve egy ilyen házam van: Fractal Design core 2500
Mint látod extrém alap bár nem vagyok elájulva tőle a 7200RPM-es HDD az előlap műanyagot tudja rezegtetni (kiékeltem így már nem pedig van gumibak a HDD-nek)

(#50) Predatorr


Predatorr
őstag

A jó cuccokat nem kell reklámozni. Néha véletlenül beesik 1-1 érdemes termék, gondolom, amelyik helyett már jött ki újabb (szarabb), és még van készleten. Itt fizetett reklámot látsz, oda van írva, kik ajánlják, a PH csak lehozza. Mint egy szórólap.
Akinek jó ház kell, vegyen CMT230-at, én is azt vettem Black Pearl meg HAF932 (fordítva) csodák után. Ugyanúgy szellőzik, porszűrős, a ventik zaja meg a "hangszigetelt" házból is ugyanúgy kihallatszik. Esetleg 30-40kból építetek asztalt, bele a gépet. Már én is úgy csináltam, bármikor beszerelhetem.
Billentyűzetből is volt drága mech, nem jött be. Most van egy olcsó Volcano, gépelésre meg egy hiperfinom Trust (6-7 éve nyüstölöm, nyelt már almalét, kólát).
Firefoxban letiltok minden 3rd sütit, scriptet (van, amelyik oldalon 30-40 kém dolgozik!), videó lejátszást, stb, ha akarom, még egyszerű nézet is van. Rejtett mód, reklámblokkoló extra. Amelyik oldal nem használható 3rd sütik és külső scriptek nélkül (tudom, google pár scriptje muszáj), azt nem nézem. Nem kell szar, erőforrászabáló chrome-mal szívatni magunkat.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.