Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) kano válasza whYz (#1099) üzenetére


kano
nagyúr

Most vágsz bele egy Xiaomiba? Én nem mertem. Valahogy ez már nem a régi Xiaomi.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1102) whYz válasza kano (#1101) üzenetére


whYz
addikt

Nekem bejon. Baratnomnek van egy redmi 3-a es az is majdhogynem jobb minta z7 mini.
Neked mi nem tetszik benne?

(#1103) kano válasza whYz (#1102) üzenetére


kano
nagyúr

A cég megváltozott politikája. Megkérdezhetem, hogy mennyiért tudtál szerezni? Akár pü-ben.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1104) whYz válasza kano (#1103) üzenetére


whYz
addikt

$476 volt honorbuy-rol szallitassal egyutt a 64GB-os valtozat. A mi4s jobban megerte volna, de ez jobban tetszik es snapdragon 820. :D

(#1105) P4nther válasza whYz (#1014) üzenetére


P4nther
csendes tag

Hali!

Felraktam mindent, már csak a TWRP kellene a telóra, de a dropboxos link sajnos nem működik ami a leírásban van... :( esetleg megvan neked ez a file? Ha igen fel tudnád valahova tölteni?

Towelroot sajnos nem működik (this phone isn't currently supported), így flashifly-al sem tudom feltenni a recovery-t.

Köszi

(#1106) whYz válasza P4nther (#1105) üzenetére


whYz
addikt

Itt van a legujabb(3.0.0-1) twrp telepitovel. Probald meg az adb-s vagy fastbootos megoldast, nem tudom melyik mukodik.

Itt meg a legujabb cm13 ha erdekel. :)

(#1107) P4nther válasza whYz (#1106) üzenetére


P4nther
csendes tag

Ez gyors volt! ADB-s fel is dobta hamar, működik is.

Köszi a CM13-at is, most még 12.1-et próbálom meg, de ha nem jön be, megnézem ezt is!

(#1108) whYz válasza P4nther (#1107) üzenetére


whYz
addikt

En most raktam fel a cm13-at, mert valami magyar rom kellett ra ocsemnek, es baromi smooth-nak tunik. :)

(#1109) kano válasza whYz (#1108) üzenetére


kano
nagyúr

Megnézzük. :) :R
Olvasom azért, hogy van baj rendesen még a Mi5-nél?

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1110) whYz válasza kano (#1109) üzenetére


whYz
addikt

Akad par gond.
Eloszor is a locked bootloader kicsit para.
A z7 mini ezzel a cm13-al smoothabb mint a miui... ez kicsit csalodas, bar gondolom custom rommal majd javulni fog a helyzet.

(#1111) kano válasza whYz (#1110) üzenetére


kano
nagyúr

Majd meglátjuk milyen lesz a csütörtökön megjelenő ZUK Z2 Pro hivatalos CM-mel. ;] Én abban reménykedem. :K
Azért továbbra is látogass be, mert Te hoztad mindig az újdonságokat. :DDD

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1112) P4nther válasza whYz (#1108) üzenetére


P4nther
csendes tag

hmmm... valami nem okés, error 7-et dob TWRP bármilyen romot szeretnék felrakni :S Olyan romra is, ami régen fent volt

(#1113) whYz válasza P4nther (#1112) üzenetére


whYz
addikt

Mit csinaltal konkretan? Nubia toollal frissitetted a telot? Milyen rom van most fent es milyet szeretnel felrakni?

Unlockolodott a telo?

Probald ezt fastboot modeban:

fastboot -i 0x19d2 oem unlock

TWRP verzioja milyen? Csinaltal wipeot telepites elott? Nem z7 maxos romot probalsz felrakni?

Gyari romot fel tudsz rakni esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#1114) P4nther válasza whYz (#1113) üzenetére


P4nther
csendes tag

imgur.com/oG3KobU

Ilyen rendszer van fent rajta, követtem az utasításaid. TWRP a 3.0.0.1.

Azt a CM13-at akartam felrakni, amit belinkeltél és te már fel is raktál. Gyári romot nem néztem, hogy tud-e rakni. Azt, hogy unlockolódott-e a teló hol nézem meg?

[ Szerkesztve ]

(#1115) P4nther válasza P4nther (#1114) üzenetére


P4nther
csendes tag

Tárgytalan, Factory Reset után felment :)

(#1116) lor


lor
tag

Üdv!

Valaki próbálta már a diginetes kártyát működésre birni a telefonban?
Eddig semmivel nem volt gond de ez a digis kifog rajta(m).

Az előző THL w3-an meg tudtam oldani ha jól emlékszem ennek segitségével
http://logout.hu/bejegyzes/mycso/digi_move.html .
De a Nubiában semmi hasonlót nem találok.

Előre is köszi a segitséget!

pityputy

(#1117) fcbarca


fcbarca
őstag

sziasztok.hozzájutottam újra egy ilyen telóhoz,az lenne a kérdésem melyik most a legjobb szoft rá amiben van magyar nyelv?és melyik a legfrissebb gyári android rá?(ebben úgy tudom nincs magyar nyelv de jól jön ha nem stabil a magyar főzött)

(#1118) Dawee válasza fcbarca (#1117) üzenetére


Dawee
tag

én a Cuoco féle 3.88 verziót használom (most látom csak, hogy van újabb is), a lényeg magyar benne (csak a beállítások menü meg ami speciális nubia cucc angol). Ez a legfrissebb gyári romból főzött, működik és ebbe megy a nubia camera.[link]

A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#1119) fcbarca válasza Dawee (#1118) üzenetére


fcbarca
őstag

köszi szépen,gyári 6-os nincs rá?

(#1120) whYz válasza fcbarca (#1119) üzenetére


whYz
addikt

Ajanlom a legujabb RR-t. Ez android 6-os, magyar nyelv van benne.

[ Szerkesztve ]

(#1121) kano válasza whYz (#1120) üzenetére


kano
nagyúr

Áááá, régi ismerős kolléga! :DD
Viszont az akku ideje rosszabb minta gyárinak, ha jól emlékszem.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1122) fcbarca válasza whYz (#1120) üzenetére


fcbarca
őstag

thx,és ez stabil napi használatra való?

(#1123) whYz válasza fcbarca (#1122) üzenetére


whYz
addikt

Boven jo napi hasznalatra.

kano: Nem tudom mikor probaltad utoljara de mar nem szivja annyira az akksit mint regebben.

Igazabol ocsem hasznalja most, igy nem tudom pontosan, hogy milyen az akksiido, de nem hinnem, hogy annyira rossz lenne.

(#1124) komip


komip
csendes tag

Sziasztok!
Sikerült valahogyan a 16Gb-os belső tárhelyet lecsökkenteni 2,46 GB-ra.
Ennyi hely áll rendelkezésre rendszernek és az alkalmazásoknak.
Tudnak nekem segíteni valaki?
A segítőkész válaszokat előre is köszönöm.

ui.:kivéve, hogy a gugli a barátod és társai :))

(#1125) whYz válasza komip (#1124) üzenetére


whYz
addikt

Szia

Milyen rom van fent a telodon?

Ezt megcsinaltad mar?

(#1126) pomphl


pomphl
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Segítséget szeretnék kérni. A z7 mini-n szerettem volna a gyári romot lecserélni. Még az volt rajta, amivel kjött: Nubia Ui v1.76 , android 4.4.2 . Feltettem egy flyme-ot Flyme 5.1.9.23R, android 5.1.1 . Szépen muzsikált, semmi gond sem volt vele. Később olvastam, hogy a miui is szépen fut a z7 minin. Így felraktam egyet [link] miui7 6.5.27, android 4.4.2 .Újraindítás után semmit sem csinál vagyis csinál, de csak ennyit (videó), a recoverybe sem tudok belépni. Telepítés után nem jelzett semmiféle hibát sem.

Ezt a leírást próbáltam, de ha összekötöm a telót a géppel akkor nem jelez semmiféle QHUSB_BULK-ot . Most egy kicsit tanácstalan vagyok.

Járt már így valaki? Esetleg valami megoldást tudnátok javasolni?
Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#1127) whYz válasza pomphl (#1126) üzenetére


whYz
addikt

Huh!

Egy rom telepitesnek meg nem kellene brickelni a telot, szoval nehez lesz kideriteni, hogy mi tortent pontosan.

Eloszor is:
1. Ha elinditod a telot akkor nubia logo vagy valami bejon?
2. Hogyan probaltad feltelepiteni a miui romot?
3. TWRP volt fent a telodon?
4. Hogyan probalsz belepni recoverybe?
5. Fastboot modeba se tudsz belepni?
6. Egyaltalan nem veszi eszre a geped a telot vagy csak nem QHUSB_BULK-nak erzekeli?

Elsore annyit javasolnek, hogy probald meg sokaig hosszan nyomni a bekapcs es hangero fel gombokat (tobb mint 10 masodpercig), ha semmi akkor ugyanezt csak bekapcs es hangero le gombbal.

(#1128) pomphl válasza whYz (#1127) üzenetére


pomphl
csendes tag

1. villog a nubia felirat, ahogy a videón is látszik.
3. twrp volt fent a 3.0.2-es verzió ha jól emlékszek.
4. hangerő le + power gombbal próbálok belépn, ekkor csak a bootloadert hozza be
6. észreveszi a gép ha a 3 gombot egyszerre nyomom be egy pár másodpercig

Letöltöttem ezeket:
- nubia emergency tool -> felismeri a program, kiírja, hogy connected
- nubia nx507j updater -> a bal alsó sarokban a telefon ikon mellett zöld pipa jelenik meg,tehát az is felismeri

Ennyire jutottam eddig.

(#1129) whYz válasza pomphl (#1128) üzenetére


whYz
addikt

Ja bocsi nem neztem a videot.

Ha az updater felismeri akkor nem tudod vele felrakni az official lollipopot? Alapbol is ezzel kellett volna kezdened. :)
Par hsz-el feljebb linkeltem a leirast az off lollipop telepitojevel stb...

[ Szerkesztve ]

(#1130) pomphl válasza whYz (#1129) üzenetére


pomphl
csendes tag

Az updater app 3-4 másodperc után megállítja a folyamatot.

Az eMMC Download-dal az offical lollipopot (ami a leírásodban van) fel lehet flashelni?

(#1131) bear_


bear_
aktív tag

A hatos Mokee-t próbálta már valaki?

(#1132) kano válasza bear_ (#1131) üzenetére


kano
nagyúr

Igen, semmi extra.
Viszont ennek a Cuoco 3.88-nak nagyon jó az üzemideje (standby).

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1133) bear_ válasza whYz (#1120) üzenetére


bear_
aktív tag

Ezt a 2.8.6.0-ás Couco féle twrpvel fel lehet rakni?

(#1134) pomphl


pomphl
csendes tag

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. A z7 minit visszahoztam a nubia emergency tool-lal a bootloaderig, ott bootloopot kapott. A recoverynek meszeltek és az abd sincs bekapcsolva. Viszont egy nubia toolal készített backup-pal újra használhatóvá tudnám tenni. Tudna-e valaki készíteni backupot egy akár 4.4-es akár 5.1-es nubia romról a fent említett programmal?
Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#1135) fcbarca


fcbarca
őstag

hello valaki nem tudná nekem feltölteni a legfrisebb hivatalos stock romot?(nem baj hogy nincs magyar nyelv)a baidu oldalátol nem tudom hogy kell letölteni,valami kodot beirok és tovább nem csinál semmit letöltés előtt..

(#1136) whYz válasza fcbarca (#1135) üzenetére


whYz
addikt

Szia

Itt tudod letolteni a legujabb official romot.

(#1137) fcbarca válasza whYz (#1136) üzenetére


fcbarca
őstag

köszi,köszönöm hogy te mindig felbukkansz :) ezt feltudom majd tenni azzal a recoveryvel amivel a cuoco féle romokat tettem fel?vagy csak a gyárival?

(#1138) whYz válasza fcbarca (#1137) üzenetére


whYz
addikt

Fel kell mennie TWRP-vel, csak amikor wipe-olsz akkor ne wipeold a system-et, eleg ha factory resetet nyomsz neki.

(#1139) bear_


bear_
aktív tag

Kijelző donort keresek. Ha van, légyszi küldj egy PÜ-t :)

[ Szerkesztve ]

(#1140) kano


kano
nagyúr

Aki esetleg még használja a Z7 minijét (mint én) és szeretne rá up to date ROMot, itt érdemes körülnézni. Vannak teljesen friss nyalánkságok. :C
És a nem annyira up to date topicja.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.