Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MasterMark


MasterMark
titán

A proci csak 1600-at kezel, szóval de ez a leggyorsabb RAM bele. :)

Switch Tax

(#2) ivana válasza MasterMark (#1) üzenetére


ivana
Ármester

Mivel nem igp-n akar játszani szerintem mindegy a ram sebesség.

(#3) Z a hangya


Z a hangya
tag

Korrekt kis gép. Bár ha jól vettem ki, a kijelzője nem matt felületű, hanem fényes? Nálam ezért esik ki.

"Zepi zsepi kincset ér, világ taknya belefér"

(#4) Csarlee


Csarlee
tag

Hmmm. Na, majd ha sok pénzem lesz... :)

[ Szerkesztve ]

(#5) tnt512


tnt512
csendes tag

Jó kis gép, grat. :C
Játék alatt mennyit bír az aksi?

(#6) capulet75 válasza Z a hangya (#3) üzenetére


capulet75
addikt

Nem jól vetted ki, matt a kijelző. ;)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#7) capulet75 válasza tnt512 (#5) üzenetére


capulet75
addikt

Nem tudom, aksival nem játszom. :N

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#8) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Azért az asztali 4670K-tól jócskán le van maradva, de a i7 920-tól sem erősebb, sőőőt.

A teszt számomra azért érdekes mivel rengetegszer csak különböző adatbázisok pontjaira épül, pl a cpuboss nagyon gyenge ilyen téren, eléggé érdekes dolgokat hasonlit össze.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#9) WZP


WZP
aktív tag

Jól veszem ki, hogy akkor végülis használtat vettél ? Így mennyi volt ? Magyarországon be lehet szerezni egyedi konfigurálású, új darabot ? Köszi :DD

Inter Arma Enim Silent Leges

(#10) capulet75 válasza WZP (#9) üzenetére


capulet75
addikt

Igen, pont kijött a keretből. Nem tudom lehet-e Magyarországon kapni, én sem ott vettem.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#11) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Grat. a géphez! :C
Nagyon jó kis teszt lett. 1 kérdésem is lenne így hirtelen: BF3 (nem tudom hogy a 4-gyel játszol-e) mondjuk fél óra alatt mennyire melegíti fel a vasat, nem forrósodik nagyon a billentyűzetnél?
Előre is köszi! :R

(#12) WZP válasza capulet75 (#10) üzenetére


WZP
aktív tag

:( Pedig én is éppen most nézelődök nemsokára használható gamer noti után, de a rog és msi gamer szériákat kicsit túlárazottnak, és hivalkodónak tartom, bár utóbbi nem nagy baj, de az ár/érték arányt nézve messze jobbnak tűnik ez a Clevo és társai, de amennyire szétnéztem notebook.hu aqua ipon hardverapró környékén, se újonnan se használtan nem nagyon látok sajnos.

Inter Arma Enim Silent Leges

(#13) capulet75 válasza f(x)=exp(x) (#11) üzenetére


capulet75
addikt

Semennyire sem, nagyon jó a hűtése.

(#12) WZP : rendelj külföldről. Van pár Európai cég amelyik Clevo-t forgalmaz, szerintem egyik sem zárkózna el.

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#14) MasterMark válasza capulet75 (#13) üzenetére


MasterMark
titán

Na olyan laptopot se láttam még. :))

Switch Tax

(#15) szabonagyur válasza WZP (#12) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ne keress nagyon, ha talalsz is az kulfoldrol behozott, es tudni kell, hogy garit sem tudod itthon kinel ervenyesiteni.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#16) capulet75 válasza MasterMark (#14) üzenetére


capulet75
addikt

Jó akkor kötözködjünk. :) A billentyűzet és a fedlap kb max langyos. Tegnap néztem 1 óra krizis3 után max cpu 63 fok max gpu 74.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#17) f(x)=exp(x) válasza capulet75 (#13) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Az jó akkor! Ezt nem tudják normálisan megcsinálni mostanság, mert a népnek ultrabook gamer noti kell... :(

(#18) capulet75 válasza f(x)=exp(x) (#17) üzenetére


capulet75
addikt

Most nem szedem szét fényképezni mert épp használom, de szedtem a hűtésről képet.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#19) MasterMark válasza capulet75 (#18) üzenetére


MasterMark
titán

Hmm elég komolynak látszik.

És ha jól láttom külön van a VGA hűtés.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#20) capulet75 válasza MasterMark (#19) üzenetére


capulet75
addikt

Igen, ráadásul kapott jóféle pasztát. Plusz a CPU alulfeszelt.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#21) MasterMark válasza capulet75 (#20) üzenetére


MasterMark
titán

Nagyon korrekt. Teljesen elkülönített hűtés, mindkettőnél dupla heatpipe.

Switch Tax

(#22) #73173120


#73173120
törölt tag

Unigine Heaven Benchmark 4.0

FPS:
45.7
Score:
1151
Min FPS:
21.3
Max FPS:
90.9
System

Platform:
Windows NT 6.2 (build 9200) 64bit
CPU model:
AMD Phenom(tm) II X4 B55 Processor (3616MHz) x4
GPU model:
AMD Radeon HD 7800 Series 14.502.1014.1001 (1024MB) x1
Settings

Render:
Direct3D11
Mode:
1920x1080 fullscreen
Preset
Custom
Quality
High
Tessellation: Disabled

3DMARK VANTAGE

SCORE
P17550 with AMD Radeon HD 7850(1x) and AMD Phenom II X4 B55
Graphics Score 20489
CPU Score 12270

Csak kíváncsi voltam, hogy az asztali gépem mit nem tud a laptopodhoz képest :)

(#23) ii77


ii77
tag

Köszönöm a cikket. Számomra is ismeretlen gyártó volt. Azt gondolom, az első olyan windows-os laptop, ami megérné nekem is az árát s teljesítményét nézve.

VESTAX QFO

(#24) szabonagyur válasza MasterMark (#21) üzenetére


szabonagyur
félisten

És gariztatni hova viszed majd?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#25) MasterMark válasza szabonagyur (#24) üzenetére


MasterMark
titán

Mi én? Mit a hűtést? :DDD

Switch Tax

(#26) szabonagyur válasza MasterMark (#25) üzenetére


szabonagyur
félisten

Bocs, félrenyomtam.. természetesen a cikkíróra gondoltam. Mert szép és jó, hogy ilyen f@sza a gép, csak játékos gépeknél nehéz kihúzni szerviz nélkül, valami úgyis melegedni, sípolni, zörögni fog.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#27) capulet75 válasza szabonagyur (#26) üzenetére


capulet75
addikt

Sehova.Kijönnek és elviszik. Majd visszahozzák. ;)

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#28) szabonagyur válasza capulet75 (#27) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ja bocs, ezzel kellett volna kezdened, hogy külföldön vagy... Szerintem sokakat megtéveszt így a dolog mivel majd elkezdik keresni itthon vagy berendelik. :U

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#29) capulet75 válasza szabonagyur (#28) üzenetére


capulet75
addikt

Öööö a cikk legelején írtam hogy "Most jön apák napja, párom úgy döntött, hogy ezt most ajándékba kapom, ehhez kettőszáznegyvenezer jó magyar birodalmi forintnak megfelelő keményvaluta állt a rendelkezésemre."
Gondoltam ebből azért átjön, mivel Magyarországon nincs sem apák napja, sem nem keményvaluta a forint. :N

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#30) LJ.


LJ.
tag

Hát azért ezt a processzort nem tenném egy lapra, egy i5-4670K-val. Alap órajelen sincsenek annyira pariban, nem is említve, ha felhúzod mondjuk 4,5 ghz-re, mert akkor megeszi reggelire.
Ettől függetlenül biztos jó kis gép, használd egészséggel. Bár nem értem miért nem asztali gépen játszanak az emberek...

(#31) szabonagyur válasza capulet75 (#29) üzenetére


szabonagyur
félisten

Apák napját lehet sokféleképpen értelmezni, a másik része meg irreleváns, sokan viccelődnek ezzel.

Amúgy valaki már keresett is gépet a hozzászólások alapján.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#32) MineFox54


MineFox54
őstag

Bacsis-nak is volt hasonló gépe (ha nem is az övé, legalább a keze között :DDD )

[link]

(#33) korion válasza capulet75 (#10) üzenetére


korion
senior tag

szia!

ezt most 240 ezerért vetted?

melyik oldalon?

üdv!

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

(#34) MineFox54 válasza korion (#33) üzenetére


MineFox54
őstag

Mielőtt még nagyon beleélnéd magad (és esetleg a topikot nem olvastad), Dániában él a cikk írója

(#35) capulet75


capulet75
addikt

Kiírtam a cikk végére hogy ne legyen ebből több kavarodás.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#36) capulet75 válasza MineFox54 (#32) üzenetére


capulet75
addikt

Uhh, na az termelhet hőt. :Y Sli 460M igazi kazán.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#37) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Kib.szott korrekt masina, eros musthave kapott el.

Nagyon ott vsnnak a Clevo cuccok regebben en is nezegettem oket.

Atgondolt cucc

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#38) sing1ep1ayer válasza capulet75 (#35) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Esetleg priviben elárulnád, hogy pontosan hol vetted a gépet? :B Vagy akár közkinccsé is teheted, ha úgy érzed.

(#39) mickemoto


mickemoto
őstag

(I)Volt ebből kis kavarodás ezért kiírom: a gépet nem Mag(/I)yarországon vásároltam, és nem is ott használom.
Az apró betűs részben a lényeg. :D

(#40) capulet75 válasza sing1ep1ayer (#38) üzenetére


capulet75
addikt

Teljes mértékig mák volt ez az ár,a másik ugyanilyen 120k HUF-nak megfeleő összeggel volt drágább a helyi aprón. A srácnak már megvolt ebből a legújabb ( i7-4940MX - GTX980M ) és azért kaptam meg ennyiért ). Bárcsak tudnék ilyen áron 30 darabot. :)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#41) korion


korion
senior tag

Akkor ez átszámítva mennyibe került?

üdv!

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

(#42) Graphics válasza korion (#41) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Érdemes elolvasni a topicot :D

Pont kijött az összegből. Ehhez meg az írást :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#43) korion válasza Graphics (#42) üzenetére


korion
senior tag

azt olvastam,h 240 ezerből..

[ Szerkesztve ]

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

(#44) capulet75 válasza korion (#43) üzenetére


capulet75
addikt

Szögre pontosan annyiba került.

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#45) korion válasza capulet75 (#44) üzenetére


korion
senior tag

annyiért jó vétel volt! :R

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

(#46) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Jó kis gép:R Ha valaki kérdez gémernoti v egyáltalán bármilyen 4magos procival szerelt noti témában, linkelem a hűtős képet:)). Hihetetlen, hogy "komoly" cégek képesek 4magos i7+ komoly vga kombóra egy db összekapcsolt hűtést tenni.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#47) Graphics válasza t72killer (#46) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igen, tényleg vicces dolgokat látni..

Ez a hűtés meg valami brutális, színesfém a köbön :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#48) t72killer válasza Graphics (#47) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Gondolj bele: CPU = 47W, VGA = 100W, mindez tuning és különösebb turbó nélkül. Ezt egy gyíkfing 2-3bordás összefűzött vacakság tuti nem viszi el. Az első dolog mondjuk, hogy elválasszuk a CPU és a VGA hűtést, h a vga ne fűtsön a proci alá pont akkor, amikor arra a legnagyobb szükség van - na itt rögtön elvérzett a legtöbb kommersz gyártó, mert ugye akkor 100g-mal több réz kell, ami ugye megmunkálva eléri a masszív 20$-t, és olyat véletlen se csinálunk, hogy picit többe fájjon az anyagktg de legalább a vásárló nem fájlalja a fejét a throttling miatt.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#49) Graphics válasza t72killer (#48) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jah.

Jó mondjuk nekem is egy körön van a Probook-ba minden, de nem ilyen teljesítménnyel.

Az biztos, ha munkára komolyabb noti kellene, meggondolom még ezt is, ha beleesne a munkakörömbe, és ki is tudnám használni

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#50) Dhampir válasza capulet75 (#18) üzenetére


Dhampir
félisten

Ránézésre faca workstation-szerű hűtése van. :K

Pár játékot említettél, csak a Stalker nem került be a sorba, pont az nem, ejnye. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.