Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8801) albandy válasza eduba (#8800) üzenetére


albandy
tag

Tévedsz , az elözőben is nov 1

(#8802) Karavik válasza eduba (#8800) üzenetére


Karavik
veterán

Már 3 hete megkapta a nov 1 security patch-et és azóta ez így van. Erre xiaomi.eu-nak nincs hatása, hivatalos MIUI függvénye.

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#8803) Karavik válasza INGJOKE (#8799) üzenetére


Karavik
veterán

Nekem úgy rémlik, hogy ez eddig is így volt. Ha alapértelmezett app opciókat megváltoztatod, annak hatása van a security optimization értékelésre, de engem hidegen hagy... Chrome alapértelmezett böngésző nálam

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#8804) INGJOKE válasza Karavik (#8803) üzenetére


INGJOKE
veterán

Nem. Eddig mindig felment száz százalékig. Ez biztos, mert én szoktam használni. Ez mostantól van így.
Sosem használtam még a gyári miui böngészőt.

[ Szerkesztve ]

(#8805) repvez válasza retesz147 (#8798) üzenetére


repvez
addikt

telepitsd ujra, lehet valami nem lett jol telepitve. én sem tudtam csatlakozni az akcio kamera appal , aztán ujra letöltöttem és egybol jo lett.

(#8806) Zsoleszhun válasza norbert1998 (#8796) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Mindenképpen csinálj egy mi accountot, ezzel tudod zárolni a készüléket ha elhagyod, elvileg meg is keresheted, el tudod menteni a beállításaidat és később bootloader nyitáshoz is kötelező.

¯\_(ツ)_/¯

(#8807) Karavik válasza Zsoleszhun (#8806) üzenetére


Karavik
veterán

Legfontosabbat kifelejtetted, a téglásított locked BL telót helyre lehet állítani amennyiben Mi fiók hozzá van rendelve telóhoz.

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#8808) eduba válasza albandy (#8801) üzenetére


eduba
aktív tag

@Karavik
Köszi.

(#8809) Kevin Spéci


Kevin Spéci
tag

Valaki használja egyébként a miui böngészőt? Szívesen kipróbálnám, csak hát a régió miatt orosz. Nem lehet valahogy átállítani? (Indiaival se lennék kisegítve :) )

(#8810) norbert1998 válasza Kevin Spéci (#8809) üzenetére


norbert1998
veterán

Nekem elsőre a Symbianos Opera jutott eszembe róla :B

(#8811) Clay válasza retesz147 (#8792) üzenetére


Clay
senior tag

Az autó media center saját menüjében állítsd át, hogy androidos telefont csatlakoztataz rá, nem szifont. Engem is szivatott, amikor a gyerek rákötötte azt a béna hatesplusszt, átállt automatikusan rá, vissza meg kézzel kellett.

A processzorok füsttel működnek.Ha kijön belőlük a füst,nem működnek tovább!

(#8812) INGJOKE válasza Clay (#8811) üzenetére


INGJOKE
veterán

Ez érdekes. Ezért nem aktíválom újra az I6-t, de vitarában tuti nem lehet semmit állítani ezzel kapcsolatban a menüben.

(#8813) szaszapi


szaszapi
őstag

Kellemes ünnepeket és Xiaomiban gazdag új évet mindenkinek! ;)

(#8814) Kevin Spéci válasza norbert1998 (#8810) üzenetére


Kevin Spéci
tag

Nekem tetszene, csak a chromemal is az volt a bajom hogy nem lehet beállítani milyen hírek érdekelnek. Valószínűleg ebbe se lehet ha még az oroszról se tudok lejönni.
Az arcfeloldást meg nem akarom beáldozni, különösen télen.
És reklám blokkolót se látok benne.

[ Szerkesztve ]

(#8815) INGJOKE válasza szaszapi (#8813) üzenetére


INGJOKE
veterán

Viszont kívánom. Most is 2 cucc úton van. Szóval lassan minden Xiaomi lesz otthon. 😀

Lassan már felsorolni se tudom őket. A jövő évi tervek is megvannak már.

[ Szerkesztve ]

(#8816) Clay válasza INGJOKE (#8812) üzenetére


Clay
senior tag

Opelban kell :W

A processzorok füsttel működnek.Ha kijön belőlük a füst,nem működnek tovább!

(#8817) INGJOKE válasza Clay (#8816) üzenetére


INGJOKE
veterán

Nagy öröm volt mikor eladtam... Kicserértünk rajta mindent utána már nem bíztam benne utána jött a suzi. 😀

(#8818) retesz147 válasza Clay (#8811) üzenetére


retesz147
addikt

Sajnos nincs ilyen beállítás. Külön felismeri az Android autot és az Apple carplay-t is.

Csináltam videót,este feltöltöm. 4 kábellel próbáltam, de sajnos egyik se gyari (orico, cafele,rock).

Telepítettem 3 fajta AA-t, egy tavalyi 2.9es kiadást, egy tavaszit, meg a legújabbat. A 2 régebbi el sem indul régió hibával.

Már a csillagokat is lehoztam, de semmi.

De az új Volvo nem akarja.
Korábban volt típusazonos tesztaautó nálam 3 napig, de akkor még Mi A1em volt. Azzal is szívtam, de az megoldódott régebbi aa telepítéssel, most nem

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#8819) Karavik válasza INGJOKE (#8817) üzenetére


Karavik
veterán

Pont, hogy Opelban működők legstabilabban és legegyszerűbben Android Auto. Plug and play, azaz semmit nem kell állítani csak összedugni és már megy is...

Nálam akkor volt nagy öröm, amikor céges Suzukit lecserélték végre...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#8820) INGJOKE válasza Karavik (#8819) üzenetére


INGJOKE
veterán

Az lehet hogy az AA jól müködik abba mondjuk még nem volt, de az autó nem működött jól. 😀

(#8821) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Hoztuk a nyarat a szülőkhöz: :-D

Egyre inkább tele a hócipőm sajnos ezzel a telefonnal amit nagyon sajnálok. Biztos hogy eladom jövőre.

(#8822) DroiDMester válasza Gabesz87 (#8821) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Ez milyen időjárás app?

Csak mert nálam a gyári teljesen másként néz ki és tökéletesen jó értékeket mutat!

(#8823) Gabesz87 válasza DroiDMester (#8822) üzenetére


Gabesz87
addikt

Weather M8. Tökéletesen működött eddig mindig. Nem tudom, ez vajon most alkalmazás bug, vagy köze van a telefonom csodás működéséhez, anomáliáihoz. A gyarival az a gondom, hogy nem túl sok beállítási lehetőség van benne, és adatok terén sem valami részletes.

Amúgy Boldog Karácsonyt kívánok!

[ Szerkesztve ]

(#8824) DroiDMester válasza Gabesz87 (#8823) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Annak hogy hülyeséget jelenít meg egy Third-Party App baromira semmi köze a telefonnak! De hát vannak még ilyen tudatlan userek, akik ez is a telefon hibájának akarják betudni!

Egyébként nálam tökéletesen megy minden a Mix2S en, nekem 0.problémám van vele! :D

u.i. nincs gond a Third-Party App al sem ha normálisat választasz!

Zsoleszhun : az nem kérdés hogy EU Dev, de sokan a vacak Global stabilra esküznek

[ Szerkesztve ]

(#8825) Zsoleszhun válasza DroiDMester (#8824) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

És ugye az sem mellékes, hogy eu dev :))

#8807 Karavik: ja igen

¯\_(ツ)_/¯

(#8826) Gabesz87 válasza DroiDMester (#8824) üzenetére


Gabesz87
addikt

Köszönöm az építő jellegű kritikadat, nagyon hasznos volt. De azért valigasd meg a szavaidat kérlek. Örülök, hogy neked, és nagyon sokaknak semmi gondja nincs a telefonnal, de nekem, és sokan másoknak sajnos van. Kozelsegerzekelo, gyenge kamera stb stb. Illetve írtam is, hogy kb. 3/4 évig gond nélkül használtam ezt a weather appot, szóval nem hinném hogy olyan szar lenne. Azt sem értem hogy egy a leírás alapján lépésről lépésre sikeresen feltelepített EU stabil ROM az 1. Perctől kezdve miért produkál ilyet, hogy a Play áruházból egyszerűen cseszik letölteni vagy frissíteni appokat. Rendben vagy hogy mindenki a dev EU Rom-ot ajánlja, de egy stabiltol azt várja az ember, hogy az ne produkaljon ilyen hibákat. Legyen már stabil, ahogy a nevében is benne van. Nem hiszem ,hogy ezek az én "tudatlansagom" miatt vannak! Kipróbálom még ettől függetlenül a dev.romot, de épp ezt utálom, hogy ennyit kelljen buheralni egy telefont hogy rendesen működjön.

(#8827) gusthy válasza Gabesz87 (#8826) üzenetére


gusthy
veterán

Szia!

Nekem Global dev van, és kipróbáltam, rendesen működik.
Úgy általában rossz neked ez az app ezen a telefonon, vagy egyszer csak lett ilyen?
Mert simán lehet szerver oldalon a probléma, és átmeneti jellegű.
Vásárosnaményban elég rég voltam, ott nem tudom letesztelni, de simán lehet adathiba az appot kiszolgáló oldalon. Főleg, hogy ha megnézed, csak a jelen pillanatra igaz, aztán megint normális hőmérsékleteket jelez előre.

[ Szerkesztve ]

(#8828) retesz147


retesz147
addikt

Elkészítettem a két videót.
Volvo autón ennyi. Ekkor jön a hibaüzi a telón,ezért szakad meg a videó is.
Mi mix 2s Android auto hiba itt többször rádugtam, ahányszor kiírta, hogy csatlakoztatva felugró ablak. Próbáltam úgy is, hogy először az AA-t indítottam, majd rádugtam, de semmi.
Android auto engedélyek

Esetleg van még valakinek ötlete, mi lehet a gond?

Nagyon szépen köszönöm!

Kellemes Karácsonyi ünnepeket az egész fórumnak!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#8829) Gabesz87 válasza gusthy (#8827) üzenetére


Gabesz87
addikt

Soha nem volt vele baj, csak most. De töröltem az app adatait, és most jó! Valami programhiba volt.

(#8830) INGJOKE válasza Gabesz87 (#8829) üzenetére


INGJOKE
veterán

Szerintem ha ennyire nem bízol valamiben akkor ad el és keres valami más márkát. Én tuti ezt tenném... Lásd opel... 😀

(#8831) gusthy válasza Gabesz87 (#8829) üzenetére


gusthy
veterán

Ennyike.

(#8832) retesz147 válasza retesz147 (#8828) üzenetére


retesz147
addikt

Kettő=három

Xiaomi 13 eu dev...

(#8833) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Na jó kezdem én egy klasszikus fehér-arany karácsonyfával :)
Most a mi kamerát használtam ai móddal.

[link]

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#8834) Karavik válasza Gabesz87 (#8826) üzenetére


Karavik
veterán

Stabil kiadásokkal az a baj úgy általában véve, hogy ez picit Xiaomi mostoha gyereke, mert a törődés/fókusz mindig dev kiadáson van napi szinten.

Aktuális fejlesztéseket, javításokat sokkal később kapja meg a stabil vonal.

Ha most EU stabil a kiadáson vagy ami pie alapú, akkor töltsd le legfrissebb EU dev zip-et telóra > updater app-ból tallózd be > telepítsd

Minden adat megmarad.

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#8835) Zsoleszhun válasza Karavik (#8834) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Azt ki lehet kapcsolni, hogy a status bar elrejtse az ikonokat? Tehát azt a három pöttyöt el lehet tüntetni valahogy?

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#8836) retesz147 válasza Zsoleszhun (#8835) üzenetére


retesz147
addikt

Beállítások->Értesítések és állapotsor-> Értesítési ikon kijelzése .

Xiaomi 13 eu dev...

(#8837) Zsoleszhun válasza retesz147 (#8836) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Jó lett, köszi. Nem tudom, hogy mitől függöt mert nem mindig jelezte úgy.

¯\_(ツ)_/¯

(#8838) retesz147 válasza Zsoleszhun (#8833) üzenetére


retesz147
addikt

Folytatnám szintén MI cam AI-vel.
Arany-ezüst fa.

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#8839) Gabesz87 válasza Karavik (#8834) üzenetére


Gabesz87
addikt

Szuper köszi! Azt hittem, a leirasod alapján kell egész onnan hogy twrp-bol telepitem, és töröl minden adatot. De ha ez ilyen egyszerű, akkor lehet hogy még este megpróbálom. Fekvés után ideális program :-)

(#8840) Karavik válasza Zsoleszhun (#8835) üzenetére


Karavik
veterán

Nem, 3 pötty nem kapcsolható ki. 3 pötty megjelenés 2 dolog függvénye:

1. Olyan sok app ikon értesítésed van a status bar-on, hogy már nem férnek el az ikonok. Ilyenkor átvált 3 pöttyre.

2. Kikapcsolod "Show Notification icons" beállítást és kapsz értesítést. Ilyenkor 3 pötty jelzi csak a status bar-on az erősítést, app ikonok helyett.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#8841) Karavik válasza Gabesz87 (#8839) üzenetére


Karavik
veterán

EU stabilról EU dev-re lehet frissíteni simán updater app-ból wipe nélkül amennyiben Android főverziók egyeznek

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#8842) Karavik válasza Karavik (#8840) üzenetére


Karavik
veterán

*erősítést = értesítést

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#8843) NemMo válasza Gabesz87 (#8826) üzenetére


NemMo
őstag

Nekem bár mi 8 van, de pár napja álltam át eu stabilra és nekem sem akart a play letölteni, de nem a rom hibája a Googlenél volt valami gond, csak szerencsétlen egybeesés nálad is. Elöszőr én is a romot hibáztattam, de olvastam más márkájú telefonok topikjában ugyanezt a hibát, ami azóta meg is oldódott és hasít a play.

[ Szerkesztve ]

(#8844) INGJOKE válasza retesz147 (#8838) üzenetére


INGJOKE
veterán

[link]

Nah én is feltettem a fát. 😀

(#8845) Gabesz87 válasza NemMo (#8843) üzenetére


Gabesz87
addikt

Na szuper, jó tudni. De ilyen sokáig tart ez a probléma? Azt gondoltam volna, hogy a Google ilyet 1 nap alatt azért orvosol.
Mindegy is, mert feltettem a múlt heti, 13as de Rom-ot és most jó, megy szerencsére a letöltés már. Úgyhogy egyelőre alles ist gut :-)

Karavik: neked külön köszönöm a segítséget, supportot!

(#8846) NemMo válasza Gabesz87 (#8845) üzenetére


NemMo
őstag

Igen meglepően sokáig tartott a Googlenak. Milyen funkciókkal gazdagabb az eu dev a stabilhoz képest? Nekem borsózik a hátam a heti frissítéstől nagyon nem akarok hetente frissíteni

(#8847) Gabesz87 válasza NemMo (#8846) üzenetére


Gabesz87
addikt

Nem tudom, ennyire nem vagyok benne a témában, bár most ahogy feltettem a dev Rom-ot, 5 percbe sem telt. Gyorsabb volt, mint egy frissítés stable Rom-on. Viszont ha minden frankón működik amire szükségem van, akkor én sem frissitgetek hetente szerintem, maradok a jelenleginél.

(#8848) Karavik válasza NemMo (#8846) üzenetére


Karavik
veterán

Attól még, hogy dev kiadáson vagy, nem kötelező hetente frissíteni...

Én mondjuk frissítés függő vagyok, normál esetben naponta frissítek (zárt béta alapú xiaomi.eu) de tesztek miatt napi 3x ROM telepítés sem ritka...

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#8849) Zsoleszhun válasza NemMo (#8846) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Itt van changelog a változásokról.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#8850) floratm válasza Gabesz87 (#8826) üzenetére


floratm
senior tag

A kamerával mi a problémád?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.