Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9501) TpS válasza Maist (#9477) üzenetére


TpS
őstag

Nálam is szinte azonnal visszaáll 4g-re a telenoros net az első sim-ben, viszont olyat tapasztaltam, hogy telepítés után h+-on ragadt, ha a frissítőből és nem a twrp-ből tettem fel, a miértet nem értem.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 PRO MAX 256 GB (Rejoy)

(#9502) Karavik válasza fap333 (#9482) üzenetére


Karavik
veterán

Működik, de ahhoz értelemszerűen előtte be kell állítani ezt az opciót:

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#9503) Karavik válasza INGJOKE (#9498) üzenetére


Karavik
veterán

Ki bír annyit várni! ;]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#9504) Maist válasza TpS (#9501) üzenetére


Maist
senior tag

Én TWRP-ből telepítek mindig. Eleve az az érdekes, hogy oreo alatt bekapcsolás után is rögtön, meg repülő be-ki után is azonnal 4G+ mutat, míg Pie dev. rom-on állandóan úgy kezdi, hogy H+, aztán rövid, vagy hosszabb idő után vált át 4G+ ra, de van, hogy egyáltalán nem vált át 4G-re, és ami még érdekes, hogy amikor H+ ír ki, akkor a *#*#4636#*#* kód után az első kártyánál kiválasztva az LTE only-t egyszerűen nem talál hálót, csak segélyhívást ír ki, miközben a Mi8-am ugyanott, ugyanabban a pillanatban full térerős 4G-n van, Pie alapú eu dev rom-on. Mindegy, most oreo alatt jó, párom használja végülis, ma még nem látott/láttunk H+ rajta.

(#9505) k5.20 válasza Karavik (#9479) üzenetére


k5.20
senior tag

Egy naptár fixed nincs véletlenül?

(#9506) Adamyno válasza Karavik (#9502) üzenetére


Adamyno
tag

Én ilyen menüpontot nem találok. Mondjuk az enyém magyar, de a "zseblámpa" szóra keresve sem.

- Indítsd újra a gépedet! - Az egészet? - Nem, a felét...

(#9507) INGJOKE válasza Adamyno (#9506) üzenetére


INGJOKE
veterán

Beállítások-->rendszer-->gombok és kézmozdulatok

(#9508) TpS válasza Adamyno (#9506) üzenetére


TpS
őstag

Beállítások / Rendszer / Gombok és kézmozdulatok / Lámpa bekapcsolása

iPhone 15 PRO MAX 256 GB (Rejoy)

(#9509) Mok28


Mok28
csendes tag

Sziasztok! A fórum rendszeres olvasója vagyok és decembertől egy 2s boldog tulajdonosa. Nagyon jó telefon. Ma viszont csinált egy érdekeset. Egy újraindítás után boot loopolt, amivel nem tudtam mit tenni. Készültem szervízbe küldeni, ezért kivettem a sim kártyát, és anélkül ismét jó lett. Más simmel is ugyanezt produkálja. Szerintetek visszaállítás alaphelyzetbe, vagy szervízbe küldés legyen a következő lépés? Gyári global stabil van rajta. Köszi.

(#9510) Zsoleszhun válasza Mok28 (#9509) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

A gyári visszaállítással nem vesztel semmit, egy próbát megér. Az lenne az igazi, ha újra lenne flashelve mert a szervízben is azzal kezdenek.

¯\_(ツ)_/¯

(#9511) Karavik válasza Mok28 (#9509) üzenetére


Karavik
veterán

Én 2 dolgot tennék a helyedben:

1. Feltolnám Mi Flash-el (clean all - teljes gyalu) a legújabb global stable vagy dev fastboot ROM-ot

2. SIM-et cserélnék egy teljesen újra ami nem vágott. Én évente cserélem SIM kártyát akár van baja, akár nincs mert ezt is fejlesztik, ráadásul ingyen adják, természetesen a tel szám marad. .

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#9512) Karavik válasza k5.20 (#9505) üzenetére


Karavik
veterán

Sajnos nincs. Remélem jövő héten hivatalos úton javításra kerül...

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#9513) zozyk


zozyk
addikt

A várakozási idő lejárt, kellett egy új win a gépemre hozzá, de már nálam is EU dev fut. :B
Karavik köszönöm a tanácsokat. :R

(#9514) jonnyjoker01 válasza natë (#9483) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nem elég a zsebszösz, homoknak kell, hogy belemenjen a résbe. Ha tisztán tartod a nadrágod és rendszeresen mosod, ezzel nem lesz problémád. Értelemszerűen építkezésnél, házfelújításnál ne legyen nálad :DDD

Üdv. Johnny

(#9515) Karavik


Karavik
veterán

Xiaomi: Kamera fejlesztésekkel kapcsolatos hírek: [link]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#9516) INGJOKE válasza Karavik (#9515) üzenetére


INGJOKE
veterán

Ez a mi telefonunkat már úgysem érinti... max pár aprósággal..:D

(#9517) Karavik válasza INGJOKE (#9516) üzenetére


Karavik
veterán

Max ilyenek, hogy custom watermarks...

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#9518) INGJOKE válasza Karavik (#9517) üzenetére


INGJOKE
veterán

Igen én is arra gondoltam... :)

(#9519) retesz147 válasza retesz147 (#9321) üzenetére


retesz147
addikt

Egyre zavaróbb ez a hiba, hogy az ikonok nehezen jönnek be feloldáskor.
Már appokból való kilépéskor is felbukkan és már majdnem 2 mp erejéig is csak háttérkép látszik.

Másnál nincs ilyen hiba?
:R

Xiaomi 13 eu dev...

(#9520) INGJOKE válasza retesz147 (#9519) üzenetére


INGJOKE
veterán

Ilyen nálam is időnként előfordul... lehet azért van mert mindig csak frissítés appból rakom fel a heti frissítést? :D

(#9521) Karavik válasza retesz147 (#9519) üzenetére


Karavik
veterán

Nálam kijelző feloldás után egyből megjelennek az ikonok..

Nálam nincs root, nincs magisk...nem tudom, hogy ez számít-e valamit...

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#9522) Gabesz87 válasza INGJOKE (#9520) üzenetére


Gabesz87
addikt

Nekem is előfordul nagy ritkán ez a gond. De a global stable-en is megvolt, ahogy megvettem a telefont, meg ha jól emlékszem, most az eu dev-en is előfordult már, szóval nem tudom, mi okozhatja. De szerencsére nem túl gyakori, úgyhogy ez annyira nem zavar.

(#9523) mr.perfect válasza retesz147 (#9519) üzenetére


mr.perfect
tag

nekem még soha nem volt ilyen problémám.. most ADW launchert használok, de nem volt probléma régebben a poco launcherrel , de a gyárival se.. root nálam sincs..

[ Szerkesztve ]

az élet egy elég szar játék de kurva jó a grafikája...

(#9524) retesz147


retesz147
addikt

Köszi szépen a visszajelzéseket.

Sajnos nálam napi 5-6x produkálja.
Én csak TWRP-ből frissítek a root miatt. (van root magiskkal)
Miui gyári launchert használok.
Kb 2 hete jelentkezett a probléma először, azóta egyre gyakoribb és egyre hoszabb ideig csak a háttérképet látom.

Eu dev-en vagyok kb 2,5 hónapja, azóta mindent frissítést szinte azonnal feltettem. Akkor belaktam a telót, azóta nem volt újrahúzva, de a hiba csak kb 2 hete bukkant fel.

Valszeg valamelyik progi okozhatja... Na de erre sehogy sem fogok rájönni, csak ha újrahúzom a rendszert... Na azt nem akarom :W

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#9525) jonnyjoker01 válasza retesz147 (#9524) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Szerintem próbáld meg a System Launcher alkalmazás adatait törölni (manage apps->show all apps-> keresőbe system launcher->clear data->clear all data).

Nem mókoltál system ui-al semmit? Vannak magisk moduljaid? (ha igen melyek azok). Nekem is root van és egy ideig gyári launchert használtam de a legnagyobb bajom ami volt vele az az hogy bekapcsolás után várni kellett 2-3 másodpercet míg betöltődött :DDD

Szerk. +milyen alkalmazások kapnak root jogot?

Valószínűleg egy reset megoldaná a gondod, de próbáljuk meg azért kitalálni mi lehet a baj :)

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#9526) retesz147 válasza jonnyjoker01 (#9525) üzenetére


retesz147
addikt

Köszi! Rápróbálok.
System launcher= MIUI kezdőképernyő? Én ennek adatait töröltem, mindent szétkutyult, de ez a kisebbik gond, remélem megoldja.
Köszi a tippet! :R

Tudásom szerint nem mókoltam system ui-val, de mivel van root, így ugye progik kutyulhatnak.
Vannak magisk modulok:Youtube Vanced és Systemless Hosts.

Root jogot kap: AdAway, L Speed, MacroDroid

Anno ajánlott FB Messengerrel kapcsolatban küldtem Neked privátot pár napja.

Köszi mindent!

Xiaomi 13 eu dev...

(#9527) soultrapp


soultrapp
senior tag

Hello!!

Miután global stabilrol - global devre váltottam azt vettem észre,hogy nem olyan erős a térerő..
Ahol eddig fullon volt ott mostanában néha csak 2esen van.
Lehetséges ez????

Másik kérdésem,hogy a wifi vonal sebesség miért csak 144mbs??? Eddig ez sem ennyi volt...jelzi a 2.4 és az 5ghz-et is.
Jelerősség kiváló.nem állítottam semmit a routerben.
500mb-os netem van.

Ez a 960 fps elég gyenge :( sajnos látszik rajta,hogy csak szoftveres megoldás.
Többet vártam tőle....

[ Szerkesztve ]

(#9528) Karavik válasza soultrapp (#9527) üzenetére


Karavik
veterán

Ráadásul, ha kimásolod 960fps felvételt PC-re, akkor már csak normál sebességgel tudod lejátszani, mert 960fps csak MiVideo appal működik (telón megnyitva)

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#9529) jonnyjoker01 válasza retesz147 (#9526) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ezek alapján nem nagyon kéne elcsesződnie a launchernek, esetleg MacroDroiddal mit automatizálsz?

A Messengerért ne haragudj, teljesen elfelejtettem, küldöm a püt! :R

Üdv. Johnny

(#9530) ctibor


ctibor
senior tag

Most jött egy nagyobb frissítés Global stabil ROM-ra.

Csak annyit írt hozzá, hogy bug-ok javítása és nagyobb rendszer-stabilitás.

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#9531) Myth


Myth
aktív tag

Sziasztok! Találkozott valaki olyannal h 2 SIM esetén többször előfordul h hivasfogadas után 3-4 másodpercig nem működik a telefon mikrofonja. Beszélek de a másik fél nem hallja teljesen süket. Aposomnak ugyanilyen telefonja van, cseréltünk de a probléma megmaradt. Telenor és Telekom SIM. Létezik olyan h az összes mi mix 2s ilyen h ez a hiba előjön? Ha rogzitem a hívást abba sincs benne az a 3-4 másodperc.

Battletag: Myth#1775

(#9532) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Üdv. A gyári tok kezdi megadni magát(bal felül elkezdett repedni, bár tudnám mitől), ezt a Nillkint próbálta már valaki? :R

(#9533) ctibor válasza KaiotEch (#9532) üzenetére


ctibor
senior tag

Mindenkinek reped a sarkokon. Korábban is sokan jelezték már.

Gyári hiba. Valszeg úgy gyártották, hogy a sarkokon feszültség van az anyagban.

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#9534) retesz147 válasza Myth (#9531) üzenetére


retesz147
addikt

Én hívásnál nem vettem észre, viszont FB Messenger hívásnál nálam is ez van, de ott betudtam a Messenger hibának.
Telefon hívásnál nálam minden ok!

KaiotEch : Rendeltem ilyen Nillkint, de még nem érkezett meg. Korábban linkeltem pár tokot, esetleg pillants rá azokra, de azok inkább fekete telóhoz valók.

Xiaomi 13 eu dev...

(#9535) Gabesz87 válasza KaiotEch (#9532) üzenetére


Gabesz87
addikt

Nekem van egy, ha gondolod oda is adom, megegyezhetünk. Nekem nem a repedés volt a problémám vele (ilyennel nem is találkoztam), hanem - bár szeretem a Nillkint - a telefon fogása nekem egyszerűen kényelmetlen volt vele. Plusz hamar látszódott a kosz, ami a kijlező szélén a tok alá rakódott. Szóval nem is használtam, csak pár napig. Vettem egy ILYEN Mofil tokot, ami bár jól néz ki, ugyanolyan kényelmetlen volt (nagyon szélesnek hat benne a telefon fogásra). Szóval én maradtam a gyárinál, nekem az tökéletes!

(#9536) Clay válasza KaiotEch (#9532) üzenetére


Clay
senior tag

Nekem ilyen van, ez nem nagyobbítja meg a telefont, a fogása is jó.

[ Szerkesztve ]

A processzorok füsttel működnek.Ha kijön belőlük a füst,nem működnek tovább!

(#9537) KaiotEch válasza retesz147 (#9534) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Igen igen az a baj, hogy fekete mind. Annyira megszoktam a fehéret, hogy azt keresek inkább. HA-ra is feldobtam a tokokat amiket rendeltem, de rájöttem, hogy nekem nem azok a színek kellenek.

(#9538) floratm válasza Karavik (#9528) üzenetére


floratm
senior tag

(#9539) cH1


cH1
aktív tag

Sziasztok!

Nagyon gondolkozok ennek a készüléknek a beszerzésén. Előjött már valamilyen szériahiba, van esetleg amire külön figyelni kell?

(#9540) TpS válasza INGJOKE (#8559) üzenetére


TpS
őstag

Megjött az MI egérpad, nagyon igényes, de a mezei egér csúszó felülete nem jó hozzá, mert olyan érzés, mintha csiszolná.

iPhone 15 PRO MAX 256 GB (Rejoy)

(#9541) novakalex válasza retesz147 (#9519) üzenetére


novakalex
aktív tag

Nekem a Google Play services okozta a problémát anno, tolj rá egy resetet.

(#9542) INGJOKE válasza TpS (#9540) üzenetére


INGJOKE
veterán

Akkor milyen egér jó hozzá? Én egy CM mastermouse mm530-at néztem ki. Az jó lenne hozzá?

(#9543) TpS válasza INGJOKE (#9542) üzenetére


TpS
őstag

Több egeret is kipróbáltam, de mivel ez egy fémlap vagy olyan szerűség, így egyik se siklott olyan simán, ahogy én szeretem. Lehet a xiaomi egér teflonos vagy valami ilyesmi csúszkával van ellátva. A sima asztalon is kényelmesebb használni az egeret nekem.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 PRO MAX 256 GB (Rejoy)

(#9544) INGJOKE válasza TpS (#9543) üzenetére


INGJOKE
veterán

Jah az van rajta. :)

[ Szerkesztve ]

(#9545) Karavik válasza floratm (#9538) üzenetére


Karavik
veterán

Ez 960fps slow motion?

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#9546) Karavik


Karavik
veterán

FYI:

Pénteken jön egy nagyon hasznos és értékes xiaomi.eu modding 9.1.10 frissítéssel.

Alap és általános probléma az összes Xiaomi teló esetén (Global verziós, global ROM-os készülékeket is beleértve), hogy a preferált hálózat típus nincs EU régióra optimalizálva, hanem Kínára van optimalizálva sajnálatos módon.

Ez annyit jelent, hogy alapértelmezett 4G/LTE preferred beállítás LTE/TD-SCDMA/UMTS preferált hálózat típust állít be a telón. Ebből a TD-SCDMA China 3G standard, EU-ban nem használatos, de a teló ezzel a hálózat típus beállítással mégis szükségtelenül keresi/szkenneli folyamatosan a TD-SCDMA hálózatot, ami fölösleges energiákat emészt fel, ezért nagyobb akku fogyasztást eredményez, mindamellett, hogy köztudottan a "preferred" hálózati mód az egyik legnagyobb akksi zabáló eleve. Továbbá hálózat instabilitást okozhat, pl. telefonbeszélgetések közben vonalszakadások 4G<>3G váltások esetén...stb.

Ez végre megoldódott Xiaomi.eu kiadásban, nincs többé Kínára optimalizált LTE/TD-SCDMA/UMTS hálózati típus preferencia, hanem EU optimalizált LTE/UMTS auto (PRL) hálózat típus beállítás:

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#9547) haris válasza Karavik (#9545) üzenetére


haris
őstag

(Szerintem csak 240) Bár az is slow
Vagy inkább Snow Motion

(#9548) floratm válasza Karavik (#9545) üzenetére


floratm
senior tag

Igen, az.

(#9549) Karavik válasza floratm (#9548) üzenetére


Karavik
veterán

Köszi, valóban!...közben én is kipróbáltam és nálam is 960fps felvételeket lassítva játssza le külső eszköz, nem csak teló, mint ahogy volt korábban...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#9550) grafnet válasza Karavik (#9546) üzenetére


grafnet
Topikgazda

Ez érdekes és hasznos!
Az RN3SE kapcsán már ezt csináltuk, csak ott mindíg, kézzel... Bár, ott még nem értettük miért, de sok embernek segített a hívás gondoknál, térerő problémáknál.
Köszönjük!
(Gondolom majd a többi készülékek is megkapják ezt a moddot?!)

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.