Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) Melafoto válasza Karavik (#1891) üzenetére


Melafoto
senior tag

Első kipróbálás után Én is ezt vettem észre. Majd jött frissítés és most már rendesen működik a közelség érzékelő!

@kelzsoca
Nekem is megjött az Eustock-tól, köszönet érte. :R

-Mela- -Tudatlanság a legnagyobb fegyver- Mi Mix 2s Black (EUStock) +Mi Band 3

(#1902) kelzsoca válasza TpS (#1900) üzenetére


kelzsoca
félisten

Esetleg Indiai régió, és a téma alkalmazás megjelenik, meg pár egyéb is, ami gond nélkül törölhető.

(#1901) Melafoto

:R

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#1903) tibcsi0407 válasza Karavik (#1891) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Kezdődik. :DDD

https://utdetailing.hu/

(#1904) TpS válasza Karavik (#1891) üzenetére


TpS
őstag

Azért ez eléggé illúzióromboló. Kb. így éreztem magam, amikor a HTC One X-et megvettem és elcsesztek a romban valamit, mert kb. 4 óra alatt lemerült. Aztán jött egy frissítés, ami orvosolta, de akkor is.

(#1905) Capox válasza TpS (#1900) üzenetére


Capox
csendes tag

De akkor előjön szerencsére. Amúgy mi történik ilyenkor ha átállítom? Van jelentősége? Következményei?

(#1906) grafnet válasza Karavik (#1871) üzenetére


grafnet
Topikgazda

Szia!
Segítenél a BL nyitásban?

Köszi!

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#1907) TpS válasza Capox (#1905) üzenetére


TpS
őstag

Más fórumon erről sajnos nem írtak, csak említették, hogy régió módosítás, és már használható is. Ha jövő héten megjön, akkor nekiesek tesztelni, hogy esetleg valamiben okoz-e gondot.

(#1908) Ance válasza TpS (#1907) üzenetére


Ance
őstag

Nálam a sima Mix2 USA régión van magyar nyelvvel. Semmi hátrányát nem észlelem, témák pedig vannak.

(#1909) TpS válasza Ance (#1908) üzenetére


TpS
őstag

Szuper, ez jó hír, mert nagyon szeretem a témákat, és ha már ilyen jól témázható a miui, jó is lenne használni!

(#1910) Karavik válasza grafnet (#1906) üzenetére


Karavik
veterán

Igen, csak közben lefoglalt Mix 2S...

1. Fejlesztői lehetőségek > Mi Unlock Status: telót összekapcsolod az Mi fiókoddal
2. Telót elindítod fastboot módban és kábellel csatlakoztatod PC-hez
3. Letöltöd Mi Unlock tool-t > telepíted > futtatod rendszergazdaként > bejelentkezel Mi fiókoddal > unlock > reboot

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#1911) Karavik


Karavik
veterán

Közelségszenzorra visszatérve...sok negatív visszajelzés van ezzel kapcsolatban, gondolom ennyi hw hibás nem lehet, következésképp sw problémáról lehet szó, főleg, hogy CIT (hw test) menüben proximity sensor-t leteszteltem és itt jól működik, csak hívás közben nem...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#1912) soultrapp


soultrapp
senior tag

Hello!
Akartam tölteni rà filmet,nyilván utorrentel ,de sajnos nem sikerult megnyitni a fájlt....

Valaki jàrt már îgy?ötlet?
Redmi note 3 pro n simán ment.

(#1913) grafnet válasza Karavik (#1910) üzenetére


grafnet
Topikgazda

Köszi!
Ez, elvileg a "hagyományos" módszer.
A 72-360 óra az mjkor van?

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#1914) DroiDMester válasza alex.3 (#1856) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

TWRP felrakása után csináltál TWRP ben egy FORMAT DATA.t (NEM Wipe DATA) mert csak így távolítható el a gyári fájlrendszer titkosítása.

(#1915) kelzsoca válasza Capox (#1897) üzenetére


kelzsoca
félisten

Sajnos arról nincs információ hogy mikor kerül vissza "hivatalosan" az alapértelmezett alkalmazások közé.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#1916) grafnet válasza DroiDMester (#1914) üzenetére


grafnet
Topikgazda

Karavik hsz-eit olvasd végig. Ő is írt a téglásítról.

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#1917) alex.3 válasza DroiDMester (#1914) üzenetére


alex.3
tag

Már tegnap írtam, hogy megoldódott a dolog. Azóta egy szép és friss global stabil csücsül a kicsikén, és ma rakom fel a hírdetést. Amit észrevettem, hogy a 6/64 doboz tetején arany MIX felirat van a 6/128 tetején arany MI logo van. :))

(#1918) soultrapp


soultrapp
senior tag

Valahol láttam,hogy van osztott kèpernyő mód.
Viszont nem találom.
Lètezik ez vagy csak miui 10ben lesz??

(#1919) UdVi86 válasza soultrapp (#1918) üzenetére


UdVi86
aktív tag

Alkalmazás előzményeket nyisd meg, ott van a bal felső sarokban.

(#1920) Karavik válasza grafnet (#1913) üzenetére


Karavik
veterán

Ez a hivatalos módszer természetesen.
72-360h várakozás Mi fióktól függ és onnantól számít, amikor telót összekapcsoltad Mi fiókkal. Nekem azonnal nyitós fiókom van mert már 5 éve beta team tag vagyok, de itt egy trükk, hogy lehet kikerülni a várakozást: [link]

Én nem próbáltam, de már páran megerősítették, hogy működik a dolog....

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#1921) Gabesz87


Gabesz87
addikt

A miui forumos értesítéseket hogy tudom letiltani? Alkalmazások belül ki van kapcsolva elvileg, de mégis minden nap kapok valami értesítést.

(#1922) DroiDMester válasza Karavik (#1920) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Sajnos nem működik ez a módszer, de XDA.n is írják sokan hogy csak kezdetekben működött, mos már nem működik, sőtt ha észreveszi hogy 2.db fiókon jelentkezel be egymás után ugyan azzal a telóval, blokkolják mind2 Mi fiókodat, szóval nem nagyon érdemes kísérletezgetni ezzel!

(#1923) DroiDMester válasza alex.3 (#1847) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Ezt honnét vetted?

Csak mert pont akkor leszel gondban ha kilépsz, és esetleg vissza zár a BL akkor lesz egy szép téglád... szóval én nem ajánlom hogy leválaszd a telót akkor se ha XiaomiEU romot teszel fel

(#1924) Karavik válasza DroiDMester (#1922) üzenetére


Karavik
veterán

Köszi a visszajelzést, ezt jó tudni...

(#1923) DroiDMester:

Megerősítve

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#1925) alex.3 válasza DroiDMester (#1923) üzenetére


alex.3
tag

Xiaomishoptól vásároltam china stabil rommal. Nem zárt vissza, leválasztottam a mi cloud-ról azóta is működik, nem vettem észre, hogy valami baj lenne. :N

(#1926) soultrapp válasza UdVi86 (#1919) üzenetére


soultrapp
senior tag

Köszönöm!

Vajon a face unlockot fogják javítani,hogy ne keljen régiót valtani?ès a tèmákat?

Mèg egy kèrdès,hogy a gyorstöltès alapból van vagy bekell kapcsolni?

[ Szerkesztve ]

(#1927) grafnet válasza soultrapp (#1926) üzenetére


grafnet
Topikgazda

A GDPR-rel senki sem fog harcolni, egy darabig nem fog visszajönni a téma ikon, a face ID-t nem tudom, sztem az frissítés kérdése.
Az EU-t kéne nyaggatni, nem Xiaomi-t.
A gyorstöltés alap. Nem kell csinálni semmit.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#1928) DroiDMester válasza alex.3 (#1925) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Nem minden esetben zár vissza, de Mi A1.nél az utóbbi 3.frissítés óta az van, ha manuálisan MiFlash progival frissíted fastboot módban, hiába választod a save userdata opciót, restart után fogja magát és vissza zár a BL és utána csinál egy userdata formatálást+fájlrendszer titkosítást is.
Ezt csak április vége óta csinálja az ez előtti ROM okkal nem volt így, szóval jobb előre felkészülni erre mert ha itt is egy későbbi frissítés így fog működni és neked le van választva a teló az Mi fiókodról akkor kizárod magad és nem tudod soha többet kinyitni a BL.t

Mi A1.nél azért szerencsésebb a helyzet ugye ott STOCK AndroidONE rendszer van és nincs MI fiókkal kapcsolat nyitni/zárni is simán lehet Fastboot alól nem kell engedélyekkel vacakolni.

(#1929) alex.3 válasza DroiDMester (#1923) üzenetére


alex.3
tag

Közbe pontosítanék, valóban csak a rom telepítés után léptem ki a fiókomból , tehát erre figyelni kell!! :K

(#1930) Nakivagyok


Nakivagyok
tag

Megérkezett a Xiaomi ZMI vezetéknélküli töltő, tökéletesen működik, és nagyon jól néz ki. Bár adaptert nem adtak hozzá...

(#1931) grafnet válasza Nakivagyok (#1930) üzenetére


grafnet
Topikgazda

Hamar törölték a terméket...
Vagy rossz a link.

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#1932) INGJOKE válasza grafnet (#1931) üzenetére


INGJOKE
veterán

Igen beléptem én is de csak elnézést kérnek. :)

(#1933) Nakivagyok válasza grafnet (#1931) üzenetére


Nakivagyok
tag

Hopsz sikerült a rendelésemet linkelni :D
Ez a helyes link, itt a global verzió 22.99-ért.

(#1934) UdVi86


UdVi86
aktív tag

Erre azért kíváncsi lennék, hogy miért pont egy Theme app akad fent a GDPR-on.

(#1935) #32577792 válasza UdVi86 (#1934) üzenetére


#32577792
törölt tag

Azon minden fennakad amiből rohadt sok pénzt szeretnének :)
Ha megnézed a rövidítést: ez a GDP töltését is jelentheti akár ;]

(#1936) Sigma7


Sigma7
tag

Itt is megkérdezem, amit a másikban; az állapotsort el lehet valahogy tüntetni? Teljes képernyős módban is ott hever a 2s-nél böngészéskor.

(#1937) kooszmilan


kooszmilan
újonc

Sziasztok!

A másik topikban már felmerült, itt is visszagörgettem, de nem találtam érdemi információt.
Szóval, kedves új tulajok: Tényleg olyan borzasztó a videók rögzítésénél a hang vagy született erre megoldás, esetleg ez egy konteó és nem is igaz? :D

(#1938) grafnet válasza Karavik (#1924) üzenetére


grafnet
Topikgazda

Én, ez alapján csináltam: [link]

Elvileg és a gugli szerint ez ugyan az. Ami köztem és Maist közötti különbség, a készülék és az Unlock progi verziója.
Sajnos nem működik, a második acc-nál nem enged tovább, amíg a fejlesztőiben össze nem kapcsolom a készüléket meg a fiókot. :(

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#1939) Karavik válasza grafnet (#1938) üzenetére


Karavik
veterán

Itt 1 pontban írtam, hogy össze kell kapcsolni telót mi fiókkal.

idézem magam: "1. Fejlesztői lehetőségek > Mi Unlock Status: telót összekapcsolod az Mi fiókoddal"

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#1940) grafnet válasza Karavik (#1939) üzenetére


grafnet
Topikgazda

Félre értesz, vagy én értettem félre a magyar leírást! "...a második acc-nál nem enged tovább..."
fiók belép, fejlesztői összekapcsol, find device - OK
FB, unlock: 99% - 360 óra
fiók kilép,
2. fiók belép, kikapcs, FB, unlock: 99% hibaüzenet: kapcsold össze a fejlesztőiben: újra 99% - 360 óra

Régebbi verzióval is ezt adja. Igaz, mindkét fiók sorrendileg ugyanaz volt.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#1941) Karavik válasza grafnet (#1940) üzenetére


Karavik
veterán

Én a normál, hivatalos módszerre reagáltam...a leírás amit linkeltél, nem tekinthető üzembiztos megoldásnak, a végeredmény nem garantált minden esetben, nem reprodukálható 100%-ban...csak pár embernek összejött aztán Xiaomi akciózott ellene és annyi...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#1942) Karavik


Karavik
veterán

MIUI10 8.6.7 xiaomi.eu build használatával is lőttem pár low light képet automata módban, AI nélkül, kézben tartva, kint közvilágítás mellett, és lakásban energiatakarékos izzós megvilágítás mellett: [link]

Töltsétek le PC-re és úgy csekkoljátok...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#1943) tibcsi0407 válasza Karavik (#1942) üzenetére


tibcsi0407
félisten

A kültéri fotóhoz:
De szép színe van kendnek. Olyan szép sárga.
Biztos nem Elios-os közvilágítás alatt készült, azért ennyire melegek a színek. ;]

A beltéri képek f@szák lettek ettől függetlenül.
Szerintem még a kinti automatikán este hangolniuk kell, de jó úton járnak.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#1945) Karavik válasza tibcsi0407 (#1943) üzenetére


Karavik
veterán

Zaj szempontból hasonlítd össze az eddig látottakkal. Sárgás tónus csak white balance issue miatt van, amit auto WB módban bizonyos helyzetben nem megfelelően állít be, de ezt manual módban lehet korrigálni...

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#1946) kelzsoca válasza #45553408 (#1944) üzenetére


kelzsoca
félisten

Szia!

Igen, Samsung S8:

Pro, és kontra:

+Dual-SIM támogatás, a SIM-ek esetén beállítható, hogy hang, vagy adatkapcsolatra szeretnéd használni.
+Kevésbé nyúlánk készüléktest, ami fogásra is biztosabb, mint a lekerekített S8-nak.
+Gyors működés.
+Hangminőség kiváló.
+Gyorsabb LTE adatkapcsolat. (azonos helyen, többszöri méréssel mérve) (S8 ~50-60mb/s Mix2s ~60-70mb/s)
+Ujjlenyomat olvasó sebessége, megbízhatósága kiváló, 100/100 feloldás, nincs hiba.
+Kiváló IPS kijelző.
+6GB RAM, 128GB ROM. (S8, 4/64)

- A készülék némileg nehezebb.
- Kamerás képességekben az S8 jobb volt. (az Mi8 kamera firmware javulást hozhat)
- Nem vízálló készülékház.
- Jack csatlakozó hiánya.
- Nem túl acélos hangszóró, és selfie kamera.
- Értesítő led nem rgb-s. (egyszínű fehér)

https://vertigostore.eu

(#1948) Karavik


Karavik
veterán

Pár gondolat:

Miután felraktam a legújabb Global stable ROM-ot nagyon csalódott voltam, mert:

1. Proximity sensor nem működött megfelelően hívások közben, ami nekem fontos, mert napi 2-3 órát beszélek telón hétköznaponként, így aktív kijelzővel ez elég kellemetlen...

2. Továbbá telót Bluetooth összepárosítva Opel Insignia multimédiás egységgel, zenelejátszás közben nem volt hang, azaz némán játszotta le a zenéket. Ennek van a második legnagyobb prioritása nálam, mert sokat vezetek és telóról BT-n keresztül hallgatok zenét.

3. Ujjlenyomat-olvasó jópárszor csak sokadik próbálkozásra érzékelt

4. Átjött tesóm Gaaxy Note 8-al, hogy megversenyeztessük a telókat kamera terén sötétben, aztán ettől sem lettem túl boldog (zaj mindenhol)....kamera szintén fontos szempont számomra

Ez így egyszerre sok lett nekem, aztán elkeseredésemben el is döntöttem, hogy felteszem a telót hardverapróra, aztán Ingbrzy közben elküldte nekem a closed china beta 8.6.7 alapú MIUI10 8.6.7 xiaomi.eu beta build-et tesztelésre és nagy örömömre 1. 2. 3. problémám teljesen megszűnt, 4. pontban említett kamera képesség pedig sokat javult és ez itt még nem a vége...

Ebből is látszik, hogy a stabil ROM elnevezésnek csak pszichológia hatása van, gyakorlatban pedig csak 1-2 hónappal régebbi fejlesztői kiadásról van szó az aktuális fejlesztői kiadáshoz képest.

Plusz hab a tortán, hogy Mi5 után most Mix 2S-el szinte mindenhol van LTE hálózatom, legeldugottabb falvakban is! Eddig Edge-n szenvedtem Mi5-el és csak városról városra érve volt használható mobilnetem...ennek vége szerencsére :))

Úgyhogy most már teljes öröm és bódottá van! :C

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#1949) #32577792 válasza Karavik (#1948) üzenetére


#32577792
törölt tag

Szia

Ha lesz alkalmad, próbáld meg ki sokat fotózva AI funkcióval. Kíváncsi vagyok, hogy melegszik-e a telefonod,

[ Szerkesztve ]

(#1950) tibcsi0407 válasza Karavik (#1945) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ezt írtam én is. A zaj engem egyébként nem érdekel annyira, mint a jó részletek. :)

https://utdetailing.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.