Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) Karavik válasza Gabesz87 (#1248) üzenetére


Karavik
veterán

Ha full screen gestures enabled, akkor csak egy módon lehet one-handed módot elővarázsolni, ha Quick ball-ban kiválasztod, mint shortcut és innen behívod

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#1252) Capox


Capox
csendes tag

Srácok! Mi az AI mod?

(#1253) tomboy0013 válasza Capox (#1252) üzenetére


tomboy0013
veterán

Al Bundy téma ;] .

(#1254) TpS válasza Capox (#1252) üzenetére


TpS
őstag

A mesterséges intelligenciát hívja segítségül a jobb minőségű fotóért.

(#1255) Peti755


Peti755
csendes tag

Sziasztok!

Most láttam, hogy geekbuying oldalán 134.000 most a 6/64 fekete változat. Abban kérnék segítséget tőletek, hogy a képen megjelölt HKEU Priority Line lehetőséget kell választanom, hogy vám és áfa mentesen érkezzen meg a telefon?

Segítségeteket előre is köszönöm! :R

(#1256) TpS


TpS
őstag

Kézhez kapott már valaki a xiaomishoptól 2S-t, illetve jött valakinek múlt héten értesítő?

(#1257) alex.3 válasza TpS (#1256) üzenetére


alex.3
tag

Elvileg nekem jön holnap, de majd meglátjuk! :))

(#1258) Liliom9 válasza TpS (#1256) üzenetére


Liliom9
tag

Én sem kaptam (már megint) .. eddig még 1x sem kaptam, csak amikor megreklamáltam ... Én a 8/256-ost várom ... Úgy vagyok vele, hogy türelem MIX 2S-t terem.

[ Szerkesztve ]

(#1259) TpS válasza Liliom9 (#1258) üzenetére


TpS
őstag

Eddig 2x maradt ki a múlt hétivel, amúgy jöttek értesítők.

(#1260) TpS válasza Peti755 (#1255) üzenetére


TpS
őstag

(#1261) TpS válasza alex.3 (#1257) üzenetére


TpS
őstag

Milyen jön?

(#1262) alex.3 válasza TpS (#1261) üzenetére


alex.3
tag

6/64 fekete, nekem elég ez is. Nem hallgatok zenét csak fényképet és videót készítek. :)

(#1263) dzs86 válasza Liliom9 (#1258) üzenetére


dzs86
csendes tag

Én se kaptam egyszer se (én is 8/256ra várok, nem tudom véletlen-e), amikor meg én szóltam h mi van, akkor az volt a válasz, hogy mint az előző mailunkban írtuk... mondom aha, csak azt nem nekem küldtétek ezek szerint :DDD
(bocsi ha privátban is elküldtem)

[ Szerkesztve ]

(#1264) repvez


repvez
addikt

kinek hogy teljesit eddig a telefon? nálam egész jól huzza a második nap használom egy töltéssel és még 45%on van.
Folyamatos mobiladat és wifi bekapcsolva és a FB, insta viber messenger fut a háttérben.

(#1266) floratm


floratm
senior tag

Én sem kaptam soha még semmi emilt a xiaomishoptol... És ha már később kapom meg a reménybeli telefont legalább drágább is mint a bevált helyek.

Pár napon belül visszakérem a pénzt ha semmi nem történik. Ha jól emlékszem nem is azonnal utalják vissza hanem pár hét...

:(

(#1267) INGJOKE válasza TpS (#1265) üzenetére


INGJOKE
veterán

Drágább az ár sajnos, pedig kezdhettek volna valami ütős árral, de mivel oda szoktunk járni a nem messze levő metroba és az scs-s be is vannak jó boltok tuti következőre mikor megyünk benézünk. Jó lenne tudni pontosan melyik részébe van mert az scs k nagy...:D

Aha már megtaláltam, de így nagyon veszélyes, mert asszony imádja az ikeát ez meg mellette van...:D

[ Szerkesztve ]

(#1268) Nakivagyok válasza repvez (#1264) üzenetére


Nakivagyok
tag

Az aksival nagyon meg vagyok elégedve. Nem vagyok heavy user főleg hétvégén nem, így az első ciklus 3 napig tartott. Péntek este szedtem le a töltőről hétfő este raktam fel 30%-on. Közben volt 5 órás SOT, aminek kb. a fele játék volt, főleg PUBG (köszönöm a tippet! :DD ). Wifi, mobil, gps, sync, minden ment közben, közepes fényerővel.

Szerintem napi töltéssel hozna 8-9 óra SOT-ot.

(#1269) INGJOKE válasza Nakivagyok (#1268) üzenetére


INGJOKE
veterán

Ha sok időt szeretnél telefon előtt tölteni akkor svt-t ki kell próbálnod. (sniper vs thieves)

Baromi jó... :)

(#1270) Karavik


Karavik
veterán

Most beszéltem xiaomishop-al és sajnos a 8/256GB változatra még várni kell...nem hitegettek időponttal, nem ígérgettek, csak annyit mondtak, ha lesz info akkor emailben küldik majd és addig is türelmem kérik...

Érzésem szerint 8 hétbe belecsúszik...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#1271) Eszti10


Eszti10
csendes tag

Sziasztok! :)

Új vagyok még itt. Érdeklődnék, hogy valakinél már van mix2s? Ha igen honnan és mikor rendelte? :) Spemallos előrendelések még mindig nem érkeztek meg...már vagy 2 hónapja várnak rá.

(#1272) Nakivagyok válasza Eszti10 (#1271) üzenetére


Nakivagyok
tag

Szia :)

Páran akik a Gearbestről rendeltük, már megkaptuk. Május 5-én kezdték szállítani, és 18-án érkezett meg.

(#1273) TpS válasza Eszti10 (#1271) üzenetére


TpS
őstag

Milyet rendeltek? A 6/64-es van már náluk készleten, a többinél még nem írták ki az adatlapra, így azokból még nincs.

(#1274) Eszti10 válasza TpS (#1273) üzenetére


Eszti10
csendes tag

Valaki úgy rendelt, hogy azt írták készleten és 2 hetes szállítási időt ígértek. Ez volt áprilisban és azóta semmi.

(#1275) bubu256 válasza Eszti10 (#1274) üzenetére


bubu256
tag

04.29-én rendeltem Gearbest-től. 05.18-án érkezett meg. Fekete 6/64GB.

(#1276) INGJOKE válasza Eszti10 (#1274) üzenetére


INGJOKE
veterán

Én még kivárok vele, mert a dollár árfolyama most igen magas, remélem összeszedi magát trumpi, meg a többi bohóc és visszamegy 250-255 környékére...

(#1277) TpS válasza Eszti10 (#1274) üzenetére


TpS
őstag

A mix1-et előrendeltem 700$-ért 1,5 éve, aztán, amikor már volt náluk készleten (800$-ért), akkor csak hitegettek, hogy legyek türelemmel, majd küldik. Az ismerősöm rákérdezett, és 800$-ért azonnal küldték volna. Így meguntam, és visszamondtam az előrendelést. Ez közel 3 hónap volt összesen az előrendelési idővel együtt.

[ Szerkesztve ]

(#1278) Nakivagyok


Nakivagyok
tag

Nektek működik az MI Cloud készülékkeresője? Elvileg minden rendesen be van állítva hozzá, mégsem csinál semmit...
A Google készülékkeresője pöpecül megy.

(#1279) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Mondjuk azt nem nagyon értem fehér miért olcsóbb 20 dolláral GB-n. (649.99/669.99)

(#1280) Ance válasza INGJOKE (#1279) üzenetére


Ance
őstag

Mert nem veszik annyira.

(#1281) Capox válasza INGJOKE (#1279) üzenetére


Capox
csendes tag

Mindenkinek személyre szabott árakat dob be a GB, vagy mi? Ezt a 649/669-et pl én nem látom sehol
. :D :D :D

[ Szerkesztve ]

(#1282) floratm válasza hwopapa (#1230) üzenetére


floratm
senior tag

ok

[ Szerkesztve ]

(#1283) INGJOKE válasza Capox (#1281) üzenetére


INGJOKE
veterán

Fel vagyok iratkozva a hírlevélre és abba küldenek akciós árakat.

[link]

[link]

A xiaomiblogon fel tudsz iratkozni meg látod a napi akciókat is...

múlthéten a fehér 6/64-es eu expresszel 506 meg az apró lett volna, durván 507.

[ Szerkesztve ]

(#1284) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Vett esetleg valaki pluszban usb-c kábelt? Milyet érdemes venni, ami itthon elérhető? Elég macerás állandóan hurcolaszni a kábelt, hogy a kocsiban is legyen.

Mondjuk itthon ha jól láttam elég drága, 8000 körül van!? BG-n néztem EZT a Blitwolfot, jelentősen olcsóbb. Csak hát idő...

[ Szerkesztve ]

(#1285) Gabesz87 válasza Gabesz87 (#1284) üzenetére


Gabesz87
addikt

Na mondjuk az otthoni ár tekintetében úgy látom azért 2-3k-ert is van. Kérdés az milyen...Delock, Gembird pl

(#1286) Nakivagyok válasza Gabesz87 (#1284) üzenetére


Nakivagyok
tag

8000? :Y
Aquában kapsz egy ezresért is... És az még nem is a legolcsóbb.

[ Szerkesztve ]

(#1287) Karavik válasza INGJOKE (#1279) üzenetére


Karavik
veterán

és (#1280) Ance:

Érdekes, Spemall-nál 50USD-vel drágább a fehér.

Gondolom Spamall-nál többen rendelik a fehéret, mint a feketét és így próbálják balanszírozni a rendeléseket...vagy nehezebb beszerezni a fehéret...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#1288) carbapenem válasza Karavik (#1287) üzenetére


carbapenem
tag

az előző napokban futó 500 USD-s Gearbest ajánlat kisöpörte a fehér készleteket :)

(#1289) repvez


repvez
addikt

[link]

Bangoodon 518$ a fekete 6/64-es és a cuponcod:5BGMIX2S amivel még lejjebb lehet az árat vinni. 494$-re

(#1290) tibcsi0407 válasza Karavik (#1287) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Igazából a market price határozza meg. Lehet a SPEmall másik marketről szerzi be a telefonokat, mint a másik bolt.
HK-ban viszont ugye besétálsz a Mi Store-ba a mall-ban és veszel egy nagy szatyorral, utána meg szépen feladod postán a vevőknek. :)

https://utdetailing.hu/

(#1291) INGJOKE válasza repvez (#1289) üzenetére


INGJOKE
veterán

Ugyan annyi most forintba mint múlthéten a Gb-n 507 dodóért. Nagyon drága a dollár.

(#1292) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Bő ez a case: [link]

https://utdetailing.hu/

(#1293) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Még mindig nem jelent meg magyar nyelvű írásos teszt a telefonról?

kabaré!!!! :O

(#1294) Karavik válasza tibcsi0407 (#1290) üzenetére


Karavik
veterán

ok, plusz azt is beszélik, hogy ezennel fordult a kocka és fehér szín lett a kuriózum...én is ez miatt megváltoztattam a rendelésem feketére, mert fehér színű Mix 2S beszerzése hosszadalmasabb lenne...(azon felül, hogy 8/256GB variant beszerzése eleve hosszadalmas)

(#1292) tibcsi0407:

Nem tudom mennyit kellenen fizetni valakinek felém, hogy használjak ilyen tokot ;]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#1295) tibcsi0407 válasza INGJOKE (#1293) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Tanulj meg külföldiül. Problem solved. ;]

(#1294) Karavik

Lehet a korábbi fekete készlethiány miatt most több feketét és kevesebb fehéret gyártottak. Sosem jó sehogy se. :D

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#1296) INGJOKE válasza Karavik (#1294) üzenetére


INGJOKE
veterán

A fehér az azért furi kicsit szerintem, mert látszik benne a fekete kamera, ami ugye a feketébe beleolvad és sokkal egységesebb az eleje tőle. Szvsz :)

tibcsi0407

Köszi rajta vagyok a dolgon, de magyar nyelven még is sokkal jobban le lehet festeni valamit, mint a buta angollal. :)

[ Szerkesztve ]

(#1297) tibcsi0407 válasza INGJOKE (#1296) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Lehetne, ha lenne normális magyar IT média. De azt hiszem ezt a véleményemet már kifejtettem. :)

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#1298) INGJOKE válasza tibcsi0407 (#1297) üzenetére


INGJOKE
veterán

Majd mindjárt jön egy modi aztán magára veszi megsértődik és jól bannolnak( jelentsen ez a szó bármit is...)... :D :D :D

[ Szerkesztve ]

(#1299) tibcsi0407 válasza INGJOKE (#1298) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Szomorú lenne, ha már ezért bannolnának, mert van véleményem. Bár ezen a fórumon volt már arra is példa. :)
Ha egy kicsi önkritikája is lenne a Mobilarena-nak, akkor Bog-on kívül mindenki kicsit összeszedné magát. De nincs, így nem lesz jobb sem.
A Tech2-s srácok jópofák, de szakmailag nagyon nincsenek a top-on.
Mikor ilyeneket mondanak, hogy "Ksáomi", meg érezhető a videón, hogy félrenéz felolvasni a specifikációt az elég ciki.
Ellenben megnézek egy MKBHD videót, Mrwhoistheboss vagy akár Techline HD-t, akkor látom, hogy bele van fektetve az a munka, ami miatt népszerűek lettek. Nem beszélve az AP-s, AA-s srácokról.
Lenne honnan tanulni, de minek fektetnének bele a hazaiak több energiát, ha így sincs konkurenciájuk és az emberek pedig úgy állnak hozzá, ahogy Te? Felesleges, tehát nem várható, hogy itt bármikor is komolyabb színvonal legyen.

https://utdetailing.hu/

(#1300) INGJOKE válasza tibcsi0407 (#1299) üzenetére


INGJOKE
veterán

Na, nah én azért olvasok külföldit is, de a magyart is szívesen elolvasom munkába mikor van időm. :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.