Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#408) jokeph válasza Kalandor (#405) üzenetére


jokeph
nagyúr

+1. :K
A BOOMER-ezéssel önmagában nem volna gond, ha a valóban maradi és egyben nem jobb/esetleg rosszabb hozzáállásra/dologra irányulna... mert mindig van hogy valamit máshogy jobban/könnyebben meg lehet valósítani töredék befektetéssel (akár időben és/vagy forrásban (anyag/pénz).
A BOOMER-ezők többsége a saját orránál nem lát tovább, a világról alkotott képe (ha egyáltalán van neki) megdöbbentően vérszegény, így én azt nézem inkább, hogy ki mondja, aztán 2 mondatból/kérdésből leépítem a béka segge alá. :D
Nos, régóta van közöm számítógéphez, még '84-ben kezdtem 8 bit-es géppel, mégsem lettem "kocka", digitális bennszülött sem - eredendően a facebook-ra is csak a megjelenése után évekkel később léptem fel, pusztán azért, mert jóval kedvezőbb módon lehetett megoldani a kommunikációt mint "sima" mobiltelefonálással.
A többi un. Social Media felülettől azóta is távol tartom magam, megöli az ember körüli valóságot teljesen. :(
A mostani fiatalok pontosan ebben "szenvednek", bár Ők ezt nem érzik (még) annak. :K

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.