Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) F34R


F34R
nagyúr

én onnan nem akarnék leesni :U

gyalog talán végigmennék :DDD

(#2) gabor85 válasza F34R (#1) üzenetére


gabor85
őstag

Gyalog én is.

(#3) Wictor


Wictor
senior tag

Sokat terepeztem már bringával, elég jól és gyorsan manőverezek kormányszélességű, kacskaringós ösvényeken is (erdő, két oldalról persze szép kis árok / patak, opcionális), de ezt rossz volt nézni. :D

[ Szerkesztve ]

(#4) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ha leesnek, akkor van ám jajszegények,csakgyerekek.

Az ilyesmi nem büntetendő véletlen?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Ezt rossz volt végignézni, gyomrom ökölbe szorult :U

(#6) F34R válasza Vakegérke (#4) üzenetére


F34R
nagyúr

ha leesel azt miért büntetnék (már magába is az )
nem hiszem , attól hogy gyalogút :DDD

(#7) darál0w


darál0w
Jómunkásember

a keményebbek motorral mennek itt...:D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#8) Vakegérke válasza F34R (#6) üzenetére


Vakegérke
veterán

Elképzelhető, hogy bringával tilos bemenni, erre vonatkozott a kérdés.
Amit művelnek, az egyszerűen brahi. Ha megsérülnek, én bizony kifizettetném velük az egészségügyi költségeket.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) kmisi99 válasza darál0w (#7) üzenetére


kmisi99
addikt

Banya kamionnal az igazi itt átmenni

(#10) nincsisbéla válasza Vakegérke (#8) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Ez nagyon adom!

Minden esetre gyalog talán bevállalnám! :D

Mentalita'

(#11) Vakegérke válasza nincsisbéla (#10) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én meg nagyon nem. Ha felállok egy székre, már akkor rám tör a tériszony.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Ez bringás topicban volt nem rég. De nem értem a fellángolásokat. Bünteni, meg gyomorgörcs, és társaik? Mire fel :) Aki ült már bringán, kerekezett komolyabban az inkább örömmel nézi ezt a videót, mint frusztrálva. Nem egyszerű terep, meg kell hagyni, de hogy bringások nincsenek letiltva róla, az halálbiztos :) (ráadásul a videón nem állatkodnak kicsit sem, csak végigcsorognak, teljesen szolidan)

Vakegérke - ajánlom figyelmedbe az extreme sports című sportadó néhány mountain-bike témájú adását, lesz ne mulass :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#13) feka007


feka007
nagyúr

Hát van vér a pucájukban, de amúgy maga a kiépített pálya az nem olyan veszélyes, normálisan mennek végig rajta, csak akkor van gond ha megcsúsznak.
[link]

(#14) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Továbbra is azt mondom, hogy nevezzük akár extrém sportnak, szándékosan veszélyeztetik az életüket a résztvevők.
A brahin kívül van értelme?
Ha pedig sérülés éri valamelyiket, az egészségügyi költségeket lehet, hogy azok állják, akik velem egy véleményen vannak.
Igazságos?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15) hoffman_ válasza Vakegérke (#14) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ha pedig sérülés éri valamelyiket, az egészségügyi költségeket lehet, hogy azok állják, akik velem egy véleményen vannak.

Nem mindenhol úgy működik ez, mint Magyarországon.

A brahin kívül van értelme?

Ez már nem brahi, ne értsd félre. Van, akinek a csoki elég endorfint termel, van akinek ez kell. Ez életvitel, nem polgárpukkasztás. Ők nem azt látják, hogy veszélyeztetik az életüket. Természetesen van olyan véglet is, aki nem gondolkodik. Ugyan ő se brahiból csinálja, de ott már tényleg lazán halálba is küldi magát, fejben nem stimmel - na de a fenti példák pont nem ezek voltak :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#16) zH. válasza Vakegérke (#14) üzenetére


zH.
senior tag

néha nem tudom eldönteni, hogy szimplán trollkodsz és hülyének nézel mindenkit, vagy tényleg ennyire okosnak hiszed magad a hülyeséggel. most nem erre a videóra gondolok, de van számos dh pálya, ahol brutál helyeken mennek iszonyat gyorsan, ez a sport lényege. nem egy ilyen topicban láttam már az okosításod. üljön mindenki fórum előtt és ossza névtelenül az észt, igen. :)) szerinted az extrém sportokat is büntetni kéne. könyörgöm. :DDD
egyébként minden normális sportban komolyan meglehet sérülni (kivéve a focit, a meleg focistákkal.:D), nyilván valamiben jobban és kevésbe.
ajánlom ezt, igen, a srácok élvezik, nem idióták, csupán ezt szeretik. bmx-ben is nagyon meglehet sérülni, nyilván minden bicós egy idióta, aki nem a kisboltig teker el vele a zebrán.

[ Szerkesztve ]

just be

(#17) hoffman_ válasza zH. (#16) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Elmondom neked, hogy 14 év judo és jiu-jitsu után, nincs az az isten, hogy focizzak - életveszélyes. Komolyan :D

mod:

Nem gyenge videjo, eresztik neki rendesen.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#18) zH. válasza hoffman_ (#17) üzenetére


zH.
senior tag

én semmire nem tartom a mellbimbóig kivágott pólóban járó, sminkelt, belőtt hajú focistákat, akik a semmitől fetrengenek 10 percig a földön. :D

[ Szerkesztve ]

just be

(#19) Vakegérke válasza hoffman_ (#15) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Nem mindenhol úgy működik ez, mint Magyarországon."
Hanem hogyan? Külön van egészségügyi biztosítás az ilyen esetekre? Ha igen, már be is fogom a szám. :K

zH.: Csak a véleményem mondom. Ha pedig hülyeség, ám legyen, tarts hülyének.
Szerintem pedig az a hülye, aki az életét, testi épségét szándékosan veszélyezteti.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#20) EczkE válasza zH. (#16) üzenetére


EczkE
addikt

[link]

[link]

Mert nem lehet megsérülni igaz? Na hagyjad már.

Asszem mindenféleképpen!

(#21) hoffman_ válasza Vakegérke (#19) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Tudtommal USA-ban kifizeted, amit megcsinálnak, de nincs konstans TB. Aztán meg lehet cáfolni, nem tapasztaltam, csak hallottam 1-2 helyről.

zH:

Alapból én is így állok hozzá, nem szeretem a focit, de akkor is nagyon veszélyes. Futsz 30km/h-val, izomból, és becsúsznak, porrá törik a lábad térdtől lefele.

uhh, zH, most fejeztem be a videot, hát azért 3:40 körül olyan volt, amire én is azt mondtam, hogy hűb*zmeg...

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#22) Vakegérke válasza hoffman_ (#21) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha így van, már be is fogtam a számat.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23) hoffman_ válasza Vakegérke (#22) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Értem én, hogy mi az, amin fönnakadtál. Tartom amit írtam, de jó lenne biztosra tudni.

Ugyanakkor pont egy másik topic(om)ban van szó ilyesmikről, hogy mindenki fizeti, de csak kevesek élnek vele (egyetem, politikai járulékos költségek), és hát nem volt megoldás.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#24) zH. válasza EczkE (#20) üzenetére


zH.
senior tag

nyilván nem arra gondoltam, hogy egyáltalán nem lehet megsérülni, de irritáló, hogy füvön kicsit elesik, alárúgnak és 10 percig fogja a lábát a semmiért. dráma tagozat. :D az egy másik dolog, hogy az extrém sportokban sokkal-sokkal nagyobbakat lehet esni, már akkor is amikor elkezded. és ott be is kell vállalni a dolgokat, fociban nem nagyon van ilyen. persze az esés nem dicsőség, de focistákhoz még hozzájön a sokszor semmi ész, smink, buzis póló, belőtt haj és stb. mégis mindenki odáig van értük, hatalmas divat annak lenni.

@hoffman_: én már az elején is azt mondtam. :D nem ismerem a dh-t, gyorsan kerestem egy nagy látogatottságú videót, gondolom a legjobbak között van(nak.)
bmx-eset, deszkásat is lehetne linkelni, de ott nincs gopro, ami ennyire szemléltetné a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

just be

(#25) Nordic válasza zH. (#16) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Na amikor a fák között elhúzott, akkor még nekem is leesett az állam, hogy nem törte össze magát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.