Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) akos3


akos3
addikt

Nem tud vki egy jó giroszkópos játékot ajánlani? :R
Nekem csak a resco bubbels van fenn, az sem rossz csak már kipróbálnék márt is, de nem találtam használhatót :)

(#502) akos3 válasza feka007 (#473) üzenetére


akos3
addikt

Szia! Nem igaz h csak videózás alatt világít folyamatosan! Nekem van fenn elemlámpa progim és piszok erős! :C :DD

[ Szerkesztve ]

(#503) attisx válasza akos3 (#501) üzenetére


attisx
addikt

Marble Maze ;)

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#504) sekli válasza akos3 (#501) üzenetére


sekli
addikt

Marble Maze még talán jobb is mint a Resco Bubbles, Létezik még a Frozen Bubbles Twistednek is ilyen változata, bár szerintem nem valami jó. Viszont a Rock & Scroll nevű programmal kvázi az összes sima java és symbian játékot irányíthatod döntögetéssel.

(#505) RandomGosu válasza Mosqa (#499) üzenetére


RandomGosu
senior tag

probald ki a fringet vagz im+, ezek nagyon jo progik.

(#506) papaya


papaya
senior tag

Egy kis tapasztalat ....mivel majdnem egy hónapja használom a telcsit leírok egy-két tapasztalatot róla az előző n95 8gb-omhoz hasonlítva:

beszéd - hangszóró: hát igen , a telefon nagyon mélyen szól, és olyan mintha vmi leszorítaná a hangot a házba, mintha nem tudna rendesen kiszabadulni onnan...ez nálam elég negatív az előző n95 8g-hez képest.. :(

kihangosító - hangszórók: egy oldalon van mind 2, ezért nem olyan szépen szól kihangosítva mint az n95 8g-n. Talán hang minőségben is picit lejjebb van...de semmiképpen sem mondanám rossznak... :N

csúszka: na most vagy én kaptam ki nagyon frankót, vagy a Nokia tényleg kezdi érezni a dolgot, mivel ez most már 100x jobb, szorosabb, stabilabb , mint az n95 8g-n volt. :C

szoft: szebb,jobb,gyorsabb, felhasználó barát , nagy előrelépés a Feature Pack 1-hez képest véleményem szerint. :C

kamera: közel azonos az n95 8gb-hoz, picit "digitálisabb", de talán egy fokkal jobb... :)

(NAGYON) POZITÍV:

-kártya írási - olvasási sebesség (óriási különbség az n95 8g-hez képest)
-usb töltés (néha veszem csak elő a töltőt)
-kijelző (gyönyörű) szikrázó napsütésben nem látom egyedül...(bár lehet majd látom ha leveszem a kijelzőt védő fóliát)
-csúszka
-Feature Pack 2
-méret (ami számít ;] )

NEGATÍV:

-hívó fél hangja (lásd beszéd hangszóró)
-a képeket elég lassan élesíti be amikor visszanézem (tv-re kötve van, hogy be sem élesíti)
-nem játssza le a netes videókat (youtube stb.) :F
-bár garmin-t használok , de a nokia maps a go online > wlan kiválasztása után kikapcsolja a telcsit nálam :U
- a rátöltött videókat nehezen (van hogy szaggatva) játssza .. ami pl az n95 8g-n suhant ,az itt szaggat.

Végül megérte-e a cserét ? IGEN

akos3: az az elemlámpa progi a ledeket kapcsolja be folyamatosra , ha igen elárulnád mi a neve?

[ Szerkesztve ]

(#507) attisx válasza papaya (#506) üzenetére


attisx
addikt

Szikrázó napsütésben próbálj meg egy fehér alapon fekete karakterek típusú témát használni, ez elvileg javít egy keveset az olvashatóságon. Arra azért figyelj, hogy világos témák esetén az OLED kijelző, értelemszerűen, sokkal jobban meríti az akkut...

Zseblámpa: BrightLight

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#508) akos3 válasza papaya (#506) üzenetére


akos3
addikt

Brightlight folyamatosan tud világítani és piszok erős! :R
nokiaprogramokon fenn van! :K

(#509) RandomGosu


RandomGosu
senior tag

valaki tudd valami progit a ledek folyamatos világításra?

(#510) papaya válasza RandomGosu (#509) üzenetére


papaya
senior tag

Köszi srácok...

Te RandomGosu most ez csak vicc, vagy tényleg nem olvastál vissza az előtted lévő hozzászólásig sem.. :F :D

(#511) kmisi99 válasza papaya (#506) üzenetére


kmisi99
addikt

Hello én eleinte ilyet akartam de végül n95 8gb mellett döntöttem mert mindenhol csak olyat olvastam hogy így meg úgy hibásodott meg. Azt kérdezném tőled hogy nagyon sokat vesztenék ha az n95 8gb ot választanám mert én szívem szerint azt vennék.

(#512) papaya válasza kmisi99 (#511) üzenetére


papaya
senior tag

Ami számomra a leglényegesebb pont volt az az usb töltés, és a memória írási/olvasási sebesség, ugyanis sokat használom adathordozásra is. Véleményem szerint ez utóbbiban gyengusz az n95 8g, minden másban ugyan olyan jó mind két telefon, sőt a beszéd-hangban, a kijelzőméretben,a videó lejátszásban, és a kihangosításban jobb az n95 8g...
Végeredményben azzal a telefonnal is remekül jársz... ;)

Talán egy vmit még nem írtam : lehet hülyeség, de úgy veszem észre hogy a Symbian FP 2-verzióban a ( telepítés közben) beragadt programok nevét a bekapcsolás után telepítésnél kiírja??? (De jó is volna...)
Azt tuti hogy az n95 8g-n ,ahol FP1 volt , sokat szívtam emiatt ....ott nem írta ki, és ami beragadt program, azt minden egyes telefon indítás után megkellet várnom míg megpróbálja feltelepíteni (volt hogy 30-40s is), persze sikertelenül , és ott lehetetlen volt rájönni melyik az ami miatt nem tud startra kész állapotba váltani a telefon...(még egy másik oldalon leírt módszer sem segített) jah volt rá egy tuti módszer formatálás :((( :U

[ Szerkesztve ]

(#513) akos3 válasza RandomGosu (#509) üzenetére


akos3
addikt

Nem semmi vagy :DD :D :R :C

(#514) akos3 válasza papaya (#512) üzenetére


akos3
addikt

Nem tom miért mondod h szaggat a videolejátszás...jo biztos, ha ezt mondod neked ez a tapasztalatod vele de nekem egyántalán nem...
Esetleg másik videolejátszóval próbáltad már?

(#515) kmisi99 válasza papaya (#512) üzenetére


kmisi99
addikt

Akkor megnyugtattál akkor az n95 8gb ot veszem nekem az olvasás írási sebesség nem annyira számít De azért mennyi volt a másolási írási sebessége? kb?
Ez a programos telepítéses bigyó meg nem nagyon gond mert nem fogok sok programot felrakni rá. Vagy ha fogok előbb megnézem hogy normális megbízható e.

(#516) RandomGosu válasza papaya (#510) üzenetére


RandomGosu
senior tag

mivel ismerem a progit és bajaim vannak vele nem használom gondoltam hogy esetleg más tudd valami jobbat ami tényleg hasznos lenne mondjuk egy "kulcslyuk keresése a vak sötét éjszakába."

(#517) akos3 válasza sekli (#504) üzenetére


akos3
addikt

Köszi a játék ajánlatot (attisx neked is!) egész jó bár csak az 1.60 ment fel rá mert nincs szignózva a teló....
Rock & Scroll nevű programot viszont nem tudtam sehonnan se letölteni :F Te honnan szedted le? Am ez pl az autóversenyzőseket is giroszkópos irányításúvá teszi? :Y
köszi...

(#518) akos3 válasza RandomGosu (#516) üzenetére


akos3
addikt

Hogy érted azt h gondod van vele? :Y nem müxik a telódon? Nem világít a led?
Am én nem próbáltam mást, ez volt amit tudtam h rámegy és nekem be is vált, de úgylátom másnak is...

(#519) attisx válasza RandomGosu (#516) üzenetére


attisx
addikt

Kulcslyuk kereséshez végső esetben elég, ha a galériában kiraksz egy teljesen fehér képet full képernyőre... :DDD ;]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#520) akos3


akos3
addikt

mtoolbox progiban van is ilyen a sok minden között
sőőőt ott még a szint is tod változtatni! szal akár tiszta rózsaszín mellett is megkeresheted a kulcslyukat! :D de ajánlom a kertilámpa felszerelését! :D :DD ;]

(#521) RandomGosu válasza akos3 (#518) üzenetére


RandomGosu
senior tag

rátudom telepíteni de nem indul az alkalmazás, egyenlőre probálom a signózással de még nem tudom hogy mi lehet a gond vele.

attisx: teljesen igazad van :D csak az a gond hogy néha a kulcsot sem találom nem hogy a kulcslyukat! :C

(#522) papaya válasza akos3 (#514) üzenetére


papaya
senior tag

Igen , sajnos ez a tapasztalatom...az n95 8gb-ra rátettem pár videó fájlt konvertálás után gépemről , simán vitte gond nélkül. Mielőtt eladtam lementettem róla, és ráraktam az n85-re ...ahol viszont akadozva hang elcsúszva játssza csak le... :(

(#523) akos3 válasza papaya (#522) üzenetére


akos3
addikt

Értem...és több videoplayerrel és ezt csinálja vagy csak a beépített realplayerrel?
Am nekem is volt iylen még az N78nál..ott egy olyan vidivel gond amit N70el vettem fel és az N78on fél évre rá csúszott az eleje... :U
de ennél nem tapasztalok ilyet még az alap lejátszóval sem...

(#524) akos3 válasza RandomGosu (#521) üzenetére


akos3
addikt

Elvileg a nokiaprogramokon lévőt (1db van összvissz) azt nem kell szignózni! Annak kéne mennie gond nélkül! Próbáld meg mégegyszer onnan..hátha.. :U ;)

(#525) RandomGosu válasza akos3 (#524) üzenetére


RandomGosu
senior tag

nem egyszer próbáltam a dologgal, egyenlőre mondom sikertelen, az okát még nem sikerült kiderítenem de ha sikerül még is megírom azért hogy mire vigyázzanak a többiek is.

(#526) RandomGosu válasza RandomGosu (#525) üzenetére


RandomGosu
senior tag

most valahogy eltudom indítani a progit de valamiért néha a felfelé gombbal valamikor a középső gombbal valamikor meg egyeltalán nem reagál semmire, ez csak nálam van így vagy van valami használati útmutató?

(#527) akos3 válasza RandomGosu (#526) üzenetére


akos3
addikt

Hát elinditod a progit és bejön egy tök hülye háttér..(elég gagyi semmi értelme az egésznek) ezzel egyidőben fel kéne villannia a ledeknek is! Egyik gombra sem reagál csak a jobb funkciogombra! Ugyanis azzal lehet kilépni, amivel egyideűleg a ledek is lekapcsoldónak!
tehát az normális h nem reagál semmire sem, mert nem lehet semmit sem állítani! awz viszont nem normális h nem kapcsolódik fel a led amikor elindítod a progit! :(

(#528) RandomGosu válasza akos3 (#527) üzenetére


RandomGosu
senior tag

újra telepítettem, most már teljesen müxik, úgy ahogy mondta elindítom bekapcsol kilépek kikapcsol, köszi szépen a segítséget!

(#529) akos3 válasza RandomGosu (#528) üzenetére


akos3
addikt

Nincs mit igazán, most már mehet a kulcs(lyuk)keresés! ;) :)) Bár azt hiszem ezzel nem fog sokáig tartani míg beletalálsz a lyukba,mert olyan erős h a szomszédét is észreveszed... :C

(#530) akos3


akos3
addikt

Bakker ez az 1.60as marble maze is trial! Nem tudja vki az unlock kódot hozzá, mert a szokásos 10db 0 most nem jött be és kicsit uncsi 2 pályán játszani összvissz :o
Vagy honnan tudom letölteni a teljes verziót ingyen(!)?

(#531) sekli válasza akos3 (#530) üzenetére


sekli
addikt

itt nézz körül... ;)

(#532) akos3 válasza sekli (#531) üzenetére


akos3
addikt

Ne haragudj, de nem teljesen értem, h ezt miért kell nekem elolvasnom... :U

(#533) akos3 válasza sekli (#531) üzenetére


akos3
addikt

vagy talán ezért kéne?: mert akkor kösz a hsz-t :(((

amit tiltunk fórumunkban:

minden olyan hozzászólást, amely kimeríti a "Wareztevékenység" fogalmát, vagyis a szerzői és szomszédos jogok (vagy általában a hatályos magyar jogszabályok) által védett bárminemű szoftver/adat/hanganyag/filmanyag/stb. jogosulatlan
■használatát elősegíti (pl. regisztrációs szám, crack megosztása, linkelés ezeket tartalmazó weblapokra);
■használatára buzdít;
■illetve segítséget kér ezek beszerzésében, használatában.

:(((

[ Szerkesztve ]

(#534) Karma válasza akos3 (#533) üzenetére


Karma
félisten

Pont ezért. Én is akartam volna idézni, csak lekéstem :DDD
A kérdéseddel fordulj olyan fórumokhoz, ahol ez járja. Pl. nokiaprogramok.hu.

“All nothings are not equal.”

(#535) akos3 válasza Karma (#534) üzenetére


akos3
addikt

De gondolom azt azért meg lehet mondani h hol tudom letölteni a teljes verziót?!....

(#536) Karma válasza akos3 (#535) üzenetére


Karma
félisten

Tessék.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#537) akos3 válasza Karma (#536) üzenetére


akos3
addikt

Köszi szépen! :))
De ennyire azért nem jó a játék..már ha érted h mire gondolok :N

(#538) zozo111111


zozo111111
csendes tag

Sziasztok.
Az lenne a kérdésem,hogy mitől merül le kb fél óra bluetooth headsetes beszélgetéstől a teló? A régi órákat bírt.Amúgy 2-3 napig jó,ha csak simán beszélek vele.

(#539) RandomGosu válasza zozo111111 (#538) üzenetére


RandomGosu
senior tag

a bt kommunikáció miatt mert akkor folyamatossan müködésbe van, és még a telefonálás is rátesz egy lapátot. ilyenkor az oled sem segít :S

(#540) akos3


akos3
addikt

Sztem a fél óra akkor is dúrva! Meg én a 2-3 napot is keveslem egy kicsit! :( Nekem 5 napig bírja normál használat során(játék, e-mail olvasása wifin, átlagban kb 30 perc zenehallgatás, fotózás, telefonálás) Szal nem mondhatom, h az asztalon pihen, sztem ez normál használat! :)
Ha van lehetőséged, akkor próbálj ki egy másik akksit teljes lemerülésig h ugyanannyi használattal mennyit bír, mert lehet h a Te akksiddal van a gond! Nekem is volt már olyan telóm (N70), aminek egy akksicsere plusz 3 napot adott :K

(#541) zozo111111


zozo111111
csendes tag

Megpróbálom,mert ez sztem is kevés.Ezzel a headsettel 2 telót használtam eddig,3-4 óra beszélgetést mindegyik bírt.Lehet olyan hibája a telónak,ami miatt a bt nagyon meríti?

(#542) akos3 válasza zozo111111 (#541) üzenetére


akos3
addikt

Van pl olyan verziójú Garmin amiben van egy file amitől nagyon merűl a tella. Ha ezt nem törölted ki akkor merítheti rendesen. Sajna a file nevét nem tom, de ha érdekel és egyántalán fenn van neked a Garmin akkor meg tom kérdezni a bátyámat, mert neki már csinált ilyet...

Ha már a Gaeminnál tartunk: Nektek hanyas fut rajta? Mert én már tobbet próbáltam de mindegyikkel gond volt. :U

(#543) zozo111111 válasza akos3 (#542) üzenetére


zozo111111
csendes tag

Á nem az a baj,mert csak heades beszélgetésnél merül gyorsan.Nekem 5.50-es Garmin van és semmi gond.Telepítős,nem bemásolós.

[ Szerkesztve ]

(#544) akos3 válasza zozo111111 (#543) üzenetére


akos3
addikt

Töröld ki a Card runner file-t a sys és ezenbelül a bin mappából! ezután nézd meg h hány napot bír ki az akksi, azt ha nem javul akk visszatérünk rá! ;)

Köszi, megnézem honnan szerezhetem meg 5.50-est, mert már 100at probáltam és egyiksem müxik.... :(

(#545) zozo111111 válasza akos3 (#544) üzenetére


zozo111111
csendes tag

nokiaprogramok.hu

(#546) akos3 válasza zozo111111 (#545) üzenetére


akos3
addikt

Köszi, végre sikerült megcsinálni a bátyámmal közös erővel :))

(#547) apez


apez
csendes tag

Sziasztok!
Nincs valakinek ötlete, hogy hogyan lehet eltüntetni a kijeélzőröl készenléti állapotban az alábbi menüket:

- Keresés: Intern. és Saját tart.
- Internettelefon telepítése
- Online megosztás

Korábban E65-ön megoldottam ezt csak már nem emlékszem hogyan és amúgy sem egyforma a két telefon...

Jah és még valami! Nem tud valaki olyan programot amivel órarendet lehet kezelni a telefonon?

[ Szerkesztve ]

Bla bla bla

(#548) attisx válasza apez (#547) üzenetére


attisx
addikt

Elvileg hack-elt telefonokon megoldható a következő módon: [link] (bár kérdés, hogy ez FP2-n is működik-e...)

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#549) Karma válasza attisx (#548) üzenetére


Karma
félisten

Nem, mert új Active Idle van, ami teljesen máshogy működik. Ha valaki valahol megtalálja a felületet leíró XML fájlokat (itthon nincs nálam FP2-es telefon), abból talán ki lehet hozni valamit.

“All nothings are not equal.”

(#550) attisx válasza Karma (#549) üzenetére


attisx
addikt

Köszi a megerősítést...

De milyen gáz már, hogy S60-on az ilyesmihez még mindig hack kell (ha egyáltalán van rá). Közben a "buta" S40-en már kezdettől fogva (4-5 éve) alapdolog, hogy az aktív készenlét moduljait ki-be lehet kapcsolni, illetve tetszés szerint áthelyezhetők föl-le irányban. Basszus, nem igaz, hogy a Nokiánál ennyire nem kommunikálnak egymással a különböző részlegek... :(((

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.