Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) jeni


jeni
félisten

Őszintén mi tart egy telefonban egy javítás 2 hétig? Kompletten cserélnek fő áramkört vagyis panelt. A szervizesek neki állnak panelt forrasztani 8 órában?IC-t kondít,tranzisztort cserélgetni,esetleg törött LCD-t? Egy LCD csere 5 perc--nél nem tart tovább. :K Ezt a 3 napot még olyan 2 éve mondták nekem a Nokia mintaboltban a West-End plázában.

(#452) jeni


jeni
félisten

Pedig az eddigi hozzászólásaidból nem az derült ki,hogy telefonos boltod lenne,legalábbis számomra nem az esett le :R

(#453) vendingo


vendingo
veterán

Az egy dolog, hogy pl 15 perc egy lcd csere, de ahol én szervizelek, oda 4-5-6-7 másik bolt is viszi a telókat, és elhiheted, hogy nem csak lcd, meg mikrofoncseréket viszek, meg nem 2 db-ot.
Sajna a szolgáltatói szervizelés meg valami rettenet. Felveszik a hibás készüléket, ülnek rajta pár napot, amíg összegyűlik pár darab, aztán egybe fel a gyártóhoz, vagy a központba, ott seggelnek rajta X időt, mert kb kismillió telefont visznek vissza minden féle hibával, majd visszaküldik. 2 hétnél hamarabb még 1x-r se kaptam vissza a vodától telcsit.
Lehet pesten gyorsabb, de vidéken így mennek a dolgok.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#454) jeni


jeni
félisten

Ez a szomorú. :o A magyar mentalitás ilyen. :W Ugyanis nagyon szépen keresnek vele,már aki ott dolgozik. A volt kollégám fia az egyik márkaszervizben dolgozik. tőle tudtam meg pár dolgot. Amilyen az egészségügy olyan a magyar szerviz háttér.

(#455) jeni


jeni
félisten

Nagy UPPPPPPP a Nokia Pont-nak :R :R :R :R :R
Ugyanis ma bent voltam a Vodafone West-End-ben levő boltjába, és ott 2 hetes munka napra vállalták a szervizelést. Arra az időre egy gagyi telőt kaptam volna. Inkább lementem az 1 szinttel lejjebb levő Nokia boltba és ott 1 óra alatt :Y :C helyre pofozták a beszéd hangszórót,és szoftver frissítést is csináltak rajta :C :C :C :C :R :R :R :R
Nem hiába vannak kivételek :R :DD

[ Szerkesztve ]

(#456) nokia párti


nokia párti
őstag

Na ma kipróbáltam rendesen a készüléket.
Vagy 1 óráig birizgáltam. Már nézett az eladó,hogy mit akarok! :D
Már kipróbáltam többször is, de akkor csak a lényeges dologkat néztem meg benne.
De a véleményem nem változott róla! Nem érdekel,hogy majd le fognak hülyézni, az N85 tulajok, de akkor is igazam van.
Nem tudom,hogy a rohadt jó fenében kaphatott ez "különösen ajánlottat"?
A "picit lötyögésről annyit meg,hogy még az N95 is jobban össze van rakva.
Egyedül a kijezőbe nem köthetek bele. Ami tényleg nagyon szép is.
De a gombok.Áááá
Beszarás. Az én N82-m rizsgombjai sokkal jobban kezelhetőek. Nem tudom, de valahol olvastam,hogy nagyon kemények a gomjai.Hát pont ellenkezőleg. Rohadtul puha és kicsik!!!! A kameráról sajnos nem tudok teljes véleményt alkotni,mert kinagyítva nem néztem meg a képeket,bár a telefon kijelzőjén nem tűntek rossznak, de az biztos,hogy az N82-m közelében sincs az N85. Se nappal se éjszaka.(már kijelzőn lehetett látni a különbséget).
Szóval nem tudom még mindig,hogy miért kapott különösen ajánlottat?
Mert az amoled kijelzőn kívűl nagy újítást nem hozott.
Az ára meg hát horriblis!!!!! Ja és ,hogy őszínte legyek a sima N95 százszor jobb és sokkal jobban megérdemelte volna a különösen ajánlottat! Az N82-m nyomába sincsen.
Mert az ő idejében mennyi újítást hozott?(az N95)
Látszik,hogy ennyire elfogultak vagy negatívan elfogultak bizonyos telefonokkal szemben.(meglátszik a teszteken.)

[ Szerkesztve ]

(#457) nokia párti


nokia párti
őstag

Érdekes, hogy a "rejtett csúcsmodell" topikja alig megy.
Meg nem veszik.
Ez az N95 8gb talpnyalója maximum.
Az is érdekes,hogy senki nem reagált a hozzászólásomra.
Szerintem lassan eljön az az idő,amikor már a Samsung lesz a csúcs.

[ Szerkesztve ]

(#458) jeni


jeni
félisten

Szia

Miért kéne olyan "nokia párti" véleményére reagálnia aki választékosan írogat. Ha nem tetszik elég megírni,hogy számomra csalódás a készülék. többet vártam tőle,stb... Nem gondoltál arra, hogy azért nem viszik mert elég drága a készülék. pl.:a Nokia márkaboltban miért kerül 140000 Ft-ba? Erre varrjál gombot.

Az írásaidra meg nem is reagálnak majd,miért is tegyék :Y

Az is érdekes,hogy senki nem reagált a hozzászólásomra.

Csak mint a mottód ez:

Okoskodók,hülyegyerekek, fogyatékosok, kíméljenek meg légyszi!!! :W

Különben ez egy szakmai,segítő fórum Nokia N85 topikja amiben segítséget,tapasztalatokat lehet beírni,nem pedig gúnyolódó, megjegyzéseket bele firkálni. :R

[ Szerkesztve ]

(#459) nokia párti válasza jeni (#458) üzenetére


nokia párti
őstag

Hát nekem van vele tapsztalatom csak az a baj gondolom, hogy negatív... :R

De, hagyjuk nem akarok vitázni. :R

[ Szerkesztve ]

(#460) ByB válasza nokia párti (#459) üzenetére


ByB
addikt

Megnevettettél, köszönöm! :C

Augusztus 5-én ellátogattál egy boltba, majd egy órányi próbálgatás után konstatáltad, hogy rossz ez a telefon. Ne zavarjon, hogy közel egy éves a teszt és a készülék, utóbbi pedig már utóddal is rendelkezik...

A kedvenc részem: "...A kameráról sajnos nem tudok teljes véleményt alkotni,mert kinagyítva nem néztem meg a képeket,bár a telefon kijelzőjén nem tűntek rossznak, de az biztos,hogy az N82-m közelében sincs az N85..." - egy kamera képességéről kijelzőn keresztül véleményt mondani... :D

Ezek után ne haragudj, ha senki sem társít értéket a hozzászólásaidhoz, mindenesetre komédia kategóriában öt csillagosak. :R

[ Szerkesztve ]

(#461) vendingo


vendingo
veterán

3 hét után visszakaptam a vodától a telcsim, amit hangszóró hibával küldtem be.
Szuperul összerakták. Eddig is lötyögött, most még jobban. A hangszóró jó lett.
A szoftvert is megfrissítették, azóta használhatatlan a készülék. Csomó funkció nem elérhető. pl. nem megy az internet, és még csak be se lehet állítani.
Sok alkalmazás el se indul, ami gyárilag van a telefonon.
Mielőtt leküldtem javításra csináltam biztonsági mentést, csak az a szívás, hogy a névjegyzéken kívül mást nem állítódott vissza, pedig kompletten mindent lementettem.
Gondoltam lefrissítem a szoftvert, amit ezek elcsesztek a szervizbe, csak az a probléma, hogy hibát ír ki, amikor próbálom frissíteni.
Rosszabb lett, mint mielőtt leküldtem. Ennyit a garanciális javításról.
Soha többé nem veszek szolgáltatótól telefont, legyen az bármennyire is olcsó, és szép!
Ha most megint leküldöm, akkor megint nem lesz 3 hétig ott rohad majd a telcsim, amit ki tudja, hogyan kapok vissza.
Az egészbe az a legszomorúbb, hogy 4 hete vettem, ebből 1 hetet használtam 3 hetet szervizbe volt, és most úgy néz ki, hogy még 3 hetet szervizbe lesz.
:W :W :W

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#462) nokia párti válasza vendingo (#461) üzenetére


nokia párti
őstag

Nem kellett volna lecserélni rá az N82-det. :(

(#463) jeni válasza vendingo (#461) üzenetére


jeni
félisten

Ha megtudod oldani akkor menj be a West-End plázába és az ottani Nokia boltba és szánj rá 1 órát mert ha rossz szoftver tettek rá akkor megvárható. Bár gondolom mielött kiadják készként a telót kipróbálják. Én se adtam le a vodánál mert 2 hétig nélkülöznöm kellett volna, amúgy kaptam volna arra a kieső időre telcsit egy 2000 Ft-os Samsungot ami semmit se tudott.Inkább 1 szintet lesétáltam és a Nokia boltban leadtam. Hangszórót javították és a szoftvert cseréltek. Nem csináltam mentést igaz az N-Gage program nincs benne amit újra fel kell raknom. Amúgy minden megy rajta.
Nekem a Star Wars program ment el. Helyette más van amit a memória kártya kínál fel. Pedig azt nem adtam le. Nem találom rajta a Star programot.Net-ről honnét tudnám levarázsolni. A csomaghoz kaptam ami a dobozán is ott virít Kódom van hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#464) vendingo


vendingo
veterán

Megcsináltatom normális szervizbe 1 nap alatt, az se érdekel, ha ugrik a gari, úgy is eladom, és maradok a jól bevált cserben nem hagyó 6610i-nél.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#465) feka007 válasza nokia párti (#456) üzenetére


feka007
nagyúr

Na te aztán tényleg baromi nevetséges vagy..
Hol van neked az N95 jobban összerakva? Nekem 2 N95-tel volt szerencsém, és mind a kettőn lötyögött a csúszkás rész oldalra, meg ha benyomtam egy gombot akkor benyomódott, ezt utálom, és N85-tel nincs ilyen nekem, sokkal stabilabb, és a csúszka is jobb minőségű (az egyik N95-nek már így akadt mikor feltoltam, tiszta gáz volt, pedig fél éves teló volt). A számgombok meg a navigombokat is meg lehet szokni az N85-ön, viszont az N82-n azokat a pálcikaszarokat ugyanúgy utálnám mint a volt SE W610-emen, nagyon szar megoldás, ez volt az egyik ok amiért nem N82-t vettem.
A kamera meg szvsz veri az N82-t: N85 N82
Persze a Xenon vakut nem éri utol a két led, de 95%-ban nappal fényképezek, és amúgy a ledes vakkuk is egész jól működnek.
Hát a N85 kijelzőjén lényegesen szebbek a színek az N95-tel összehasonlítva (ez van még a háznál), tökéletes a reakcióideje, és a látószöge. És ezt mondhatjuk az N82-vel összehasonlítva is.

Én először úgy voltam vele, hogy N82-t veszek, mert van Xenon vaku meg 3D gyorsító, meg nem csúszkás, de boltban 10 perc nyomkodás után rájöttem hogy nekem ez nem jön be, ráadásul akkora mint egy tégla. 68 ezerért adták volna, de inkább N85-öt vettem 75-ért, szerintem simán megéri azt a 7k-s különbséget (+ alapból 8 gigás memkarit adnak hozzá), és akkor van egy normálméretű szebb, újabb telefonom.
Az N95 8GB-tal jönni is vicces, mert abba tényleg semmi újíátást nem raktak, csak a hype miatt lett akkora hangja..
Az aláírásod rád is vonatkozik. :P

Mod: Hát aki szív a Vodás telókkal, annak annyit mondok, hogy ennyit a Vodafoneról. :U

[ Szerkesztve ]

(#466) nokia párti válasza feka007 (#465) üzenetére


nokia párti
őstag

Inkább te vagy a nevetséges,olyan elfogult vagy ezzel a szarral.
10perc nyomkodás alatt.. Gratulálok!!! :C :C De tudod mit?
Neked van igazad.
Az N85 a legjobb telefon simán leveri az N95 8 gigát is az N82-t is.
Ez a legjobb!!!
:DD :DD
Még annyit hozzá tennék,hogy az én N95-m az (első) úgy volt összerakva,hogy bele nem lehetett kötni.
Az N95 százszor sikeresebb modell!!!!
Már,ha az eladásokat nézzük akkor is.
Annyian veszik meg adják...
Ezt meg sehol nem látom alig fogy belőle,de biztos azért mert ez a legjobb.

Ja rám is vonatkozik veled együtt. :P

[ Szerkesztve ]

(#467) feka007 válasza nokia párti (#466) üzenetére


feka007
nagyúr

Ezzel a hsz-szel sikeresen bizonyítottad, hogy az alírásodban szereplő jelzők rád 100%-ig vonatkoznak. :C
10 perc nyomkodás elég volt ahhoz, hogy megállapítsam, hogy szar, és nem éri meg azt a 7k-s spórolást.
Az N95 egy rakás szar, tesóm már ezerszer megbánta hogy azt vette karácsonykor, tegnap majdnem összetörte mikor épp lefagyott mikor fényképezni akart egy balesetet. :D N85 előtt nekem is az volt egy hétig, adtam is el rohadt gyorsan. Fos kamera, fos kijelző, fos összeszerelés, a maga idejében volt nagy dobás, mostmár mindenki csak eladja.

Amúgy itt vannak az N82-vel készült képek: [link] [link] [link]

Itt meg az N85-tel: [link] [link] [link]

Hú de nem bírom az ilyen fogyikat, akik átjönnek fikázni egy másik telefont, csakmert nekik nem az van. Én se megyek át fikázni az N95-öt, meg már amúgy is megtették sokan helyettem. :P

[ Szerkesztve ]

(#468) jeni válasza jeni (#463) üzenetére


jeni
félisten

Sikerült az eredeti állapotra vissza tennem a telómat,ahogyan megvettem. Mind azok a programok melyek voltak rajta vissza lehet tenni a net segítségével. Az is feltűnt,hogy hiába van a memória kártyán telepítetlenül,ha egyszer telepíted akkor onnan eltűnik a listából. Ezért nem voltak rajta a progik mikor kerestem a programokat,hogy a kártyáról ismét felrakjam.

(#469) jeni


jeni
félisten

nokia párti
A véleményed szerint:
Az N95 százszor sikeresebb modell!!!!
Gondolom,hogy az N95 azért fogy jobban,vesznek olyat többen,mivel mikor bejött 150e.Ft is elkértek érte,mert régi modell és már 35e.Ft-ért is láttam hirdetni használtan Ez van a nagynénikémnek is. Annyiért is vette,de neki nem volt gond az akkori összeg kifizetése egy N95-ös telóra. Így az emberek jobban megtudják venni használtan ma mint az újabb típusokat.

Az N95 8GB annak a kijelzője nagyobb és bizonyos értelemben szebb is,jobban összerakott (ezeket másutt olvastam,és írom ide), igaz nem is bővíthető, bár ma elegendő a 8GB belső memória.

Igazat megvallva a nem csúszkás telefonok, megbízhatóbbak mint egy csúszkás vagy kihajtható,vagy oldalra kitolhatós változat. Mivel a tolhatós telók,jobban kopnak a mozgatásuk révén, és nagyobb a hiba % a meghibásodásnak. De kevésbé piszkolódnak,mint a sima telók a billentyűi,mivel azok közé több maradványok kerülnek bele (piszok,por,étel maradványok,szerves részek,stb...)

[ Szerkesztve ]

(#470) jeni válasza feka007 (#465) üzenetére


jeni
félisten

Mod: Hát aki szív a Vodás telókkal, annak annyit mondok, hogy ennyit a Vodafoneról

Tudtommal a nokia telókat amiket drágán adja azokba szoftveresen nem piszkál bele.
Tény,hogy telepít szoftveresen egyéb voda szolgáltatásokat,de semmi több. Igaz ,hogy csak vodásan mennek azok a telók, meg aztán az otthoni firmware frissítés gázosak vele.

(#471) vendingo


vendingo
veterán

Sikerült újra szoftvereznem ezt a kramancot. :)
kb. 20x-r kellett rátöltenem, mire rendesen müködött.
Az is közrejátszott a rossz működésbe, hogy hibás volt a biztonsági mentésem, amit pc suit-al csináltam.

Amúgy szerintem az N82 sokkal jobb képeket készít, mint az n85. Van tapasztalatom mind a 2vel.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#472) nokia párti válasza vendingo (#471) üzenetére


nokia párti
őstag

Egyetértek veled :K !

[ Szerkesztve ]

(#473) feka007


feka007
nagyúr

Most jövök rá, hogy videózásnál be lehet kapcsolni a vakkut, és akkor világít folyamatosan. De mért csak videózásnál? :F

(#474) nokia párti válasza feka007 (#473) üzenetére


nokia párti
őstag

Világít,de harmatgyengén.
Ez az összes symbianos vakus telefonnál így van.
Szval az N95-nél is be lehet de ott is gyenge és nem ér semmit.
Tehát nem úgy, mint például a Sonyk-nál.

[ Szerkesztve ]

(#475) feka007 válasza nokia párti (#474) üzenetére


feka007
nagyúr

Bőven nem világít maxon videózásnál, de a vaku (fogjuk rá, mert ebben eléggé erős ledek vannak, nem mint az N95-ben) az nem is nagyon bírná, sztem maxon 2 perc alatt szétégne.

(#476) nokia párti válasza feka007 (#475) üzenetére


nokia párti
őstag

Tudom jól, hogy nem vílágít maxon videózáskor.
Mondtam, hogy az összes symbianos nokiánál így van.
Persze, hogy jóval erősebb fényképezéskor a vaku, mint videózáskor.
Hagyjuk a két telefon összehasonlítását.
Úgyse tudunk megegyezni. :U
Egyébként az N95-tel 2 órás videót vettem fel úgy, hogy be volt kapcsolva a led, és nem égett ki.

Ezért is jobbak ebben a sony-k,mert azoknál maxon ég a vaku videózáskor is.

House:
Ez is igaz. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#477) .House válasza nokia párti (#476) üzenetére


.House
csendes tag

Sonyknál hiába ég jól a vaku videonál ,ha fos a felbontása :DDD

Ha nem tudsz hazudni ,azt sem tudod mikor hazudnak neked.

(#478) papaya


papaya
senior tag

Srácok én most adtam el a nokia n95 8gb-omat, és rendeltem n85-t a következők miatt:

-túl nagy volt nekem az n95 8gb (széles)
-adathordozásra is használtam , és ahhoz nagyon lassan írta a memóriát :( az n85 fényévekkel gyorsabb
-kamera sokszor koszos volt a lencsevédő hiánya miatt (elcseszett, homályos képek )
-sokszor használtam zenét hallgatni (kis nokia md-8 hangszorókkal) illetve kocsiban usb kábellel , (viszont az fm transmitter lehet megoldja a kábelhiányos helyzeteket...:)
-megszívtam párszor töltő hiányában ....pl gps-t használva :(

De amúgy nagyon imádtam a telcsit , remélem az n85-re sem lesz panasz :) , és szinte alig kellett ráfizetnem egy fiatal példányért...nagyon várom.. :K

Én innét közelítettem meg a dolgot :)

(#479) RandomGosu


RandomGosu
senior tag

ebbe a teloba a transmitter mar jobb mint a n78ba levo?

(#480) nokia párti válasza RandomGosu (#479) üzenetére


nokia párti
őstag

Mi a baj az N78éval? :F

(#481) RandomGosu válasza nokia párti (#480) üzenetére


RandomGosu
senior tag

kocsiba hasznalva nagyon gyakran elvesziti a vetel vagy nem teljesen jo, vagy ehez van valami "trukk"?

(#482) akos3 válasza RandomGosu (#481) üzenetére


akos3
addikt

Az attól függ, h a kocsiban hol helyezkedik el az antenna! HA előla akkor jól szól, ha hátul van akkor bizony zavaros!
Az adó agyanolyan mint az N78nak, tudom, mindketőm volt, illetve az N85öm az meg is van! :D Ép ma vettem egyet! :D
Úgyh sziasztok, én is fórumozó leszek ebben a topicban :D

LEnne is egy gondom :( A hangerő szabályozó gombok nem működnek :( :((( Hard reset sem oldotta meg! Ezek után porszemre gondolo,, csak nem tom szétszerelni! :( Sztem GSM be viszem hátha megcsinálják ingyen, nem akarom garival elvinni, mert lehet 2 hetet kéne várnom :B

(#483) akos3


akos3
addikt

Hirtelen 5lettől vezérelve elugrottam még a Nokiábal, reménykedve h ott szétkapják helyben, kikefélik azt jó is! Nah nem így történt! :((( A srác mondta h a gomb alá nem mehetett semmi, mert hallja h "kattog" a gomb szal az működik, ugyh vmi érintkezés lehet..szal kp-i szervíz! :O

(#484) f.begbie válasza vendingo (#450) üzenetére


f.begbie
tag

Mielőtt végigolvastam volna a hozzászólásokat, majdnem biztos voltam benne, hogy ilyen telefont szeretnék, de sikerült elbizonytalanítanotok. Már-már kiábrándító, hogy több mint fél év után is rengeteg a szoftveres gond, a hardwareesekről nem is beszélve. Ahogy nézem a soft frissítés a kamerán sem segített semmit. Most végigrágom magam az n86 topikján is, aztán lehet, hogy mégis csak innov 8 vagy g810 lesz belőle... Jah és ráadásul felmerült az is, hogy halk a zenelejátszás, ami miatt már eladtam jó pár telefont elég hamar... (bár lehet, hogy én vagyok süket, bár jobban belegondolva a w810-em elég hangos volt.)

[ Szerkesztve ]

(#485) akos3 válasza f.begbie (#484) üzenetére


akos3
addikt

Én ma adtam be és vissza is kaptama tellát! Kijavították, most már teljesen meg vok vele elégedve! :DD
Szoftveresen nekem nem volt vele gondom eddig, igaz nincs meg még régóta :)
Hangzása ugyanolyan mint a többi N tagnak! :) LEgalábbis nincs nagy különbség; én az N78hoz tomhasonlítani, hát nem rosszabb sztem! És az elég jól szólt! Sztem nem rossz tella, ne bizonytalanodj el! :K :N

(#486) zozo111111


zozo111111
csendes tag

Sziasztok!
Tudja v.ki,hogy mivel lehet videómegosztó oldalon videót nézni?
Elvileg a flash litenak le kellene játszani,de nem megy.Köszi!

(#487) Kaji


Kaji
tag

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy naptárba be lehet írni eseményt, hogy az a bizonyos időpontban minden héten ott legyen?

Köszi

(#488) akos3 válasza Kaji (#487) üzenetére


akos3
addikt

Szia!
Igen itt is ugyanúgy mint a többi symbianos telónál be lehet állítani ismétlődést!
naponta, hetente, kéthetente, havonta vagy évente.

(#489) RandomGosu


RandomGosu
senior tag

valaki próbált már valami más fülessel a telót? mert valahogy nekem nem jön be a gyári headset. mit tudtok ajánlani esetleg?

(#490) agreen66


agreen66
csendes tag

Sziasztok! Kb. 3 hónapja van Vodefone-os Nokia N85-öm. Olvastam a fórumon, hogy gyakran felmerülnek problémák a hangszóróval. Eddig nem volt ilyen problémám, de most nálam is néha nagyon lehalkul, recseg a hangszóró. Ez harveres vagy szoftveres probléma? (Nem szeretném máris szervízbe küldeni a telcsimet...)

(#491) nokia párti válasza agreen66 (#490) üzenetére


nokia párti
őstag

"Ez hardveres vagy szoftveres probléma"?

Válasz: Hardveres.

(#492) akos3


akos3
addikt

Sajnos nekem is baj van az alsó nahgszóróval! Ha nem szól akkor kicsit erősebben meg kell körülötte nyomni a házat és akk minden ok lesz! :K Végülis igy használható, ezért tuti nem küldöm szervízbe sztem :B

Nekem nincs bajom a gyári fülessel csak az h túl hosszú! Én egy Sony fülhallgatóval használom, azzal azért kicsit jobban szól sztem! :K

(#493) kmisi99


kmisi99
addikt

Hello tervezem hogy veszek egy ilyen telót és azt kérdezném a tulajoktól
1.ez a telefon milyen minőségű képeket csinál??
Kiváló? Nagyon jó? Jó? Rossz? Pocsék?
2.És szerintetek érdemes ilyet venni? Nem hajlamos a meghibásodásokra?
Használtan venném mert nekem nagyon teccik mind tudásban és mind a külsejében is.

(#494) Clain válasza kmisi99 (#493) üzenetére


Clain
tag

sziasztok !
esetleg arról tud valaki valamit ,hogy ezt a típust lehet függetleníteni ? akár turbo simmel ?
vagy gsm boltba ?

(#495) Csabi95


Csabi95
tag

Sztem nagyon szép mobil, én a Nokiákért nem vagyok nagyon oda de ez a telefon kifejezetten tetszik. :) Valaki lécci írja le, hogy a nokiánál is lehet-e jelszót tenni az SMS-ekre! (mert azt tudom, hogy a samsungoknál lehet.) Gyengébbek kedvéért: nem a PIN-kódra gondoltam, hanem arra, hogy bekapcsolt állapotban csak a jelszó tudásával lehet-e megnézni az sms-eket.

(#496) Karma válasza Csabi95 (#495) üzenetére


Karma
félisten

Gyárilag nem tud semmi ilyesmit, de van olyan program, ami elvileg képes ilyesmire. Gyakorlatban sose próbáltam.

“All nothings are not equal.”

(#497) akos3 válasza kmisi99 (#493) üzenetére


akos3
addikt

Kép minősége sztem a jó kategóriát üti meg! Nagyon jónak nem mondanám, mert arra ott a fényképező gép, de semmiképp sem rossz! :)

Sztem érdemes ilyen mobilt venni mindenképp, csak hát nézd meg azért h milyen álalpotban va! ;)

(#498) akos3 válasza Clain (#494) üzenetére


akos3
addikt

Sztem manapság GSM-ben mindent tudnak már függetleníteni, de kérdezd meg őket inkább! :P

pl ez

(#499) Mosqa


Mosqa
tag

Hi! Olyan problémám van, h telóra feldobtam az ebuddy-t és nemtom rendesen használni, mert másodpercenként feljön egy biztonsági figyelmeztetés, h engedélyezem-e, h használja a program a hálozatot stb. Nemlehet ezt kikapcsolni vhol? Előre is köszi!

mosqa felhasználónak 9 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#500) akos3 válasza Mosqa (#499) üzenetére


akos3
addikt

szia!
Ha jól emléxem akkor nekem is csinált még a másik telómon ilyet és én sem tudtam vele mit kezdeni, letöröltem! Most a nimbuzz van fenn, csak ajánlani tudom! :K ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.