Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Muton


Muton
addikt

szerintem nem kicsit csúnyácska :)) amúgy korrekt cucc

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#2) fateless


fateless
veterán

Minden szempontból tetszik ennek a készüléknek a tudása, de a dizájn terén valami iszonyatosan gyengét alkotott a Nokia. Az első képen a C905 az innov8 és az N85 egymás mellett fekve bizony kiadja a vizuális környezetszennyezés mibenlétét.
Ez a tudás egy c905-ös testben nem semmi készüléked adna ki.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#3) bepe79


bepe79
addikt

Na, itt a sokak altal varva-vart teszt! :R

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#4) hemaka


hemaka
nagyúr

nah nem mostanában volt itt kül. ajánlott cucc:) A formaterv igaz kicsit puritán, de a tudás azt hiszem kárpótol mindenkit. :)

(#5) amanoba


amanoba
őstag

iszonyatosan rendben van,és egyben van! :C

végre:
-usb töltés
-normális usb másolási sebesség

már csak az anyaghasználatot és az összeszerelési minőséget kellene az árcimkéhez igazítani és minden klappolna! ;]

[ Szerkesztve ]

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#6) Spancho


Spancho
őstag

Ez a nokia kezd átmenni gagyiba desing szinten.
Kiket alkalmaznak.
Az a piros + zöld gomb olyan....áá inkább le se írom.
Nagyon nem tetszik a kinézete ,de amugy renben van.

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#7) domi007


domi007
őstag

Tudása rendben, kinézete a tudás fényében vállalható.

Bog: Te rászoktál az anyagra? Már legalább harmadszor hozakodsz elő a drogbáróval aki ezt csinálta, meg amazt csinálta :DDD :DD :DDD

DOMy

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#8) tothbe


tothbe
addikt

Azért a cikkben kicsit hibásan szerepel, hogy elsö usb-röl tölthetö nokia, mert a 6500 classic már igencsak megelözte és a hozzá kapott töltö is már ott usb-s változat. Ezt nem ártana korrigálni, mert bár kétségtelenül nagyobb tudású ez a telefon, és ezek között elsö, de a jelenlegi megfogalmazás a cikkben igencsak ferdités.

By(e) Tothbe

(#9) Bog válasza tothbe (#8) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Oké, első Series60 Nokia... mindjárt átírom. :R

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#10) Ricardo


Ricardo
félisten

Az anyaghasználat és a kinézet nem igazán jön be. A lötyögő hátlap meg már a vicc határát súrolja ebben a kategóriában. a tudása előtt le a kalappal. Egyetértek az állítással miszerint ha ez belekerülne a C905 házába akkor vinne mindent.

(#11) dni


dni
őstag

Ha nem csúszkás lenne, el is csereberélném rá az N82-őm. Így várok a i7110-re

[ Szerkesztve ]

(#12) Kickass


Kickass
őstag

Nokia árazást figyelembe véve még mindig inkább veszek egy N95 8GB-t szinte 'fillérekért' mint ezt horribilis áron (mert az lesz), annyival se a kijelző nem szebb, és az usb töltés sem ér súlyos tízezreket. Egyébként jókis teló talán fél-1 év múlva vállalható lesz emberi áron.

(#13) Morden24


Morden24
nagyúr

Mintha a HTC Touch 3G-nek lenne egy óccsóér' másolata.

Tudás jó, szimpatikus, Symbi király, design meg akkora rettenet, hogy emberiség ellen elkövetett bűntettnek minősül.

Sectumsempra - For Enemies

(#14) Jadro


Jadro
veterán

Ez a csillogós irányvonal nekem nem jön be, de végre végre vannak itt újítások. Lehet továbbvinni őket a következő készülékbe. Biztos lesz olyan ami külsőleg is tetszik. Kár hogy az FM transmitter ilyen tré, mert pont autóban lenne nagyon frankó. Na de majd legközelebb talán. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#15) lambeeboy


lambeeboy
csendes tag

tény, hogy jaszkarizni jobb az almafon vagy a diamond, de ilyen korrekt funkciókészletük még azoknak sincs

nekem egyedül a relatív kisméretű és kisfelbontású kijelző miatt nem jön be, ilyen adatátviteli és multimédiás képességekhez egy VGA(+) felbontású display simán kellene

úgyhogy jöhet a tube és a touch hd :)

(#16) attisx


attisx
addikt

Lehet hogy nagyon igénytelen vagyok és szépérzékem sincs, de nekem akkor is tetszik... ;]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#17) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Már az N79-nél sem értettem, hogy mi értelme a szétszedhető, és oda másikat dugható fülesnek, ha eleve van 3,5-ös jack dugalj a telefonon. Az én K750i-mnél okés, ott ugye a SE csatlakozó van a telefon és a füles között, aztán annak a közepébe dugható akármilyen hangkeltő. De itt...

(#18) zsolidodd


zsolidodd
senior tag

Azt hiszem, megtaláltam az N95 utódját :) Végre USB töltés (kár, hogy nem mini USB ;] ) A formája is rendben van, szóval szuper...

(#19) Bog válasza ígyvanferi (#17) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Az az értelme, hogy a távirányítós rész megmarad.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#20) lambeeboy válasza ígyvanferi (#17) üzenetére


lambeeboy
csendes tag

ha megnézed, akkor a szétszedhető résznél egy elég komoly kis távirányító van, hívásindítás/fogadásal gombokkal, pillanatálljal, számléptetővel, hangerőszabályzóval

nem kötelező használni persze, de sztem pl. egy nagyon hasznos tartozék

(#21) fateless válasza ígyvanferi (#17) üzenetére


fateless
veterán

Azért, hogy headsetként is használhasd, ne csak zenehallgatásra. Ez sokáig nagy hiányossága volt a Nokiáknak.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#22) HardSanyeee


HardSanyeee
őstag

úgy néz ki hogy a designerek megint csak nyaralni voltak a telefon tervezésekor mert ez tényleg egy az egyben az N81 külseje (a feliratokat leszámítva :D ) :D

érdekes hogy apró kis újításokkal mennyivel jobbnak / használhatóbbnak tűnik a telefon, de mindenesetre a vásárlók örülnek ennek :D (bár ez nem csak erre a telefonra igaz)

Bog: a kijelzővel kapcsolatban lenne egy kérdésem: az N85-nek vagy a C905-nek szebb a kijelzője?

(#23) Magnum_


Magnum_
nagyúr

nagyon jó teszt, tetszik a telkó tudása is, bár nem venném meg, de a kijelzőjét átörökiteném a sajátomba ;]

I humbly and respectfully decline™

(#24) attisx válasza HardSanyeee (#22) üzenetére


attisx
addikt

" ...N85-nek vagy a C905-nek szebb a kijelzője?"

Ez szerintem nem kérdés: 16M AM-OLED vs. 256k TFT LCD... :U

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#25) tween


tween
őstag

Az utolsó előtti képen Bocha kollega paradicsomleves-próbálkozását láthatja az olvasó. Toszkán módra.

És milyen a román paradicsomleves? ;] Piros tányér forró víz... ;]

[ Szerkesztve ]

(#26) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Bog, lambeeboy, fateless: igaz, ez elsőre elkerülte itt is a figyelmem. Így már érthető.

A szétcsúsztatás mennyire erőteljes, úgy tűnik, mintha még jó sokáig bírná a lökdösést? Nem lötyög szétcsúsztatva a fedlap?

[ Szerkesztve ]

(#27) HardSanyeee válasza attisx (#24) üzenetére


HardSanyeee
őstag

attól még hogy elméletileg több színt képes megjeleníteni nem biztos hogy jobb. a C905 tudtommal olyan kijelzőt kapott mint ami a S500-ban T650-ben és K850-ben is van, ami bizony eléggé odaver a legtöbb mobilos kijelzőnek (igen, a 16.7 M szinűeknek is) és ezért kérdeztem hogy melyik jobb.

(#28) dussy


dussy
őstag

Szép, nekem tetszik!

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#29) RandomGosu


RandomGosu
senior tag

végre egy értelmes cucc, ráadásul "Különösen Ajánlott" plecsnivel, szerintem ez lesz a következő telóm, vagy ha olcsóbb lesz az 5800 akkor az :DDD

(#30) erik1001


erik1001
csendes tag

nem semmi az biztos... NOKIA...

nokia N9 & BlackBerry z10 PIN:2ACBB698

(#31) csab2 válasza dni (#11) üzenetére


csab2
veterán

N79?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#32) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

"a rejtett csúcsmodell"

és tényleg.....

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#33) Bazsó


Bazsó
tag

ez tényleg "NOKIA" :DDD
szerintem az eddigi legjobb nokia,minden téren odabas* :C

□ "Ha küzdesz veszíthetsz, ha nem küzdesz veszítettél" □

(#34) ByB


ByB
addikt

N85-tel készült fotók, szerintem nem rosszak. Szükség van némi színkorrekcióra, de remélhetőleg ezen majd segít a szoftverfrissítés.

A képek abszolút automata állásban készültek, csak a vakut és makrót állítgattam.

(#35) ezek


ezek
tag

"Visual Radio, amelynek működéséhez kell a füles"
Valahol azt olvastam, hogy a hátlapba beépítettek egy antennát a rádiónak, vagy akkor nem? :F

(#36) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Az első Nokia modell amire azt mondom, tetszik és szívesen használnám.
Egyetlen kifogásom az egy darab gomb az előlapon, aminek a formája "mostani Nokiás" (ezüst színű). Ezt elfelejthetnék, nagyon csúnya más modellen is.
Egyébként szép!
A kamera fölösleges bele, de ha beletették, hát benne van....

A teszt pedig szokásosan :C

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#37) attisx válasza ezek (#35) üzenetére


attisx
addikt

Sajnos, úgy tűnik ez egy tévhír volt. A használati útmutató szerint is kell a füles rádiózáshoz. A hátlapon csak az FM transmitter antennája van...

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#38) androcles


androcles
tag

Azt hiszem, talán tökéletesnek is mondhatnánk, ha nem ebből a fényes gagyi műanyagból lenne a készülékház. A minimalista forma szerintem nem lenne rossz, csak nem ezzel az anyaggal.

"Nagyon soká tart, míg az ember rájön, hogy nem értett meg semmit..."

(#39) btakacs


btakacs
csendes tag

Szia Bog! Olyan kérdésem lenne, hogy ennek a gps-vevője hol található?A készülék tetejében úgy mint anno az N82-nél vagy a billentyűzetnél mint az N95/N95 8GB változatnál? Mennyire pontos a gps-e? Mert az N95 8GB telcsimnek nagyon gyenge, naviglásra alkalmatlan volt. Ahhoz képest történt e érdemi változás? Hozza az N82-es gps-ének az érzékenységét? Olvasgattam külföldi forumokon és irogatták hogy elég sűrün ujraindul az N85-t + meg eldobja a hálozatot! Nálad produkált ehhez hasonlókat a teszt időszaka alatt? üdv: Bálint

[ Szerkesztve ]

-= Nokia N85 Black =-

(#40) 64b0r


64b0r
aktív tag

Egyszerűen nem értem, hogy miközben az alsó kategóriába elkezdett beszivárogni a fémház és az igényes külső, miért kezd "kiszivárogni" ugyanez a felső kategóriából? Még a nokiának is van fémházas alsó kategóriása, akkor meg miért csinálják ezt velünk? :( :W Hacsak nem akarnak divatot teremteni belőle, mint a szakadt farmerekkel annó a nagy márkák... :D

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#41) Bog válasza btakacs (#39) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Szia,

egyszer indult újra, amikor a Nokia Maps-et akartam megmasszírozni, hogy felejtse már el, hogy WLAN-ról húzza le a térképeket.
A GPS vevő szerintem teljesen oké, nem dobálja el a holdakat.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#42) Lirion


Lirion
addikt

20k-val drágább, mint az n79 és ugyanazt tudja, kivéve az usb-s töltés és a kijelző. Szerintem nem éri meg a többletköltséget és a "különösen" jelzőt sem az n79hez képest, de ez magánvélemény.

(#43) Siera válasza Muton (#1) üzenetére


Siera
senior tag

1et értek
erről a mobilearsenalról meg nem is hallottam még xd

[ Szerkesztve ]

(#44) btakacs válasza Bog (#41) üzenetére


btakacs
csendes tag

A gps-vevője hol található?A készülék tetejében úgy mint az N82-nél vagy a billentyűzetnél mint az N95/N95 8GB változatnál? Köszönöm a választ! További szép napot kívánok!
ui: Nagyon jól sikerült a teszt! Így tovább! :R

[ Szerkesztve ]

-= Nokia N85 Black =-

(#45) Atlantis


Atlantis
veterán

Újat nem írok én se: ez a szappantartó-design, amit a Nokia mostanában használ, ráadásul ebben a minőségben, nagyon elszomorító.

A tudás rendben, bár a Xenon-t megkaphatta volna.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#46) joey04


joey04
titán

Elég ritkán van olyan amikor ilyen nagy százalékban egyetértenek az emberek.én is a többség véleményén vagyok, ronda de nagyon korrekt belsővel rendelkezik.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#47) BloodRay


BloodRay
veterán

Tényleg jó lett, de dizájn terén kezd egyre "viccesebbeket" alkotni a Nokia. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#48) Bog válasza btakacs (#44) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Bocs, nem szedtem szét, nem tudom, hogy hol a vevő.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#49) Mamuska


Mamuska
őstag

Egy e66-os házban tökéletes lenne.

(#50) btakacs válasza Bog (#48) üzenetére


btakacs
csendes tag

Elnézést ha félreérthetően fogalmaztam. Arra lettem volna kiváncsi, hogy mikor használtad a gps-t(pl nokia maps-ot) Szét kellett e csúsztatni a készüléket (billt.) a jobb vétel érdekében, vagy összecsukott állapotban is megtalálta a műholdakat?! üdv

[ Szerkesztve ]

-= Nokia N85 Black =-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.