Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Ricardo válasza DANCE CSÉ (#99) üzenetére


Ricardo
félisten

Valóban hiányzik belőle, de mint tudjuk semmi sem tökéletes.

(#102) ByB válasza Ricardo (#98) üzenetére


ByB
addikt

Megérzésem szerint nem fog gyorsan csökkenni az ára. Iszonyat nagy kereslet van rá, borzasztóan viszik, ráadásul a forint sem a legstabilabb...

DANCE CSÉ - Én nagyon örülök, hogy nincs benne, éljen a led, éljen az elemlámpa funkció!!!

(#103) DANCE CSÉ


DANCE CSÉ
csendes tag

a bátyám most vett n82-öt és megkell hagyni non jo benne a xenon
az áén 6290-esem lede ahoz képest teljesen használhatatlan

(#104) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

Iszonyat ronda szerintem. Lehet n95 kicsit téglásabb de még mindig jobban tetszik. Tudásra ez is nagyon bejön de asszem továbbra is n95 8gb lesz a köv telom.

(#105) DANCE CSÉ


DANCE CSÉ
csendes tag

sztem meg non ütős kis telo lett
n95 8gb nem hiszem h felveszi vele a versenyt pláne ha bele nyomunk egy 16gb-os memoriakártyát :D

(#106) ez_meg_emaz válasza DANCE CSÉ (#105) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Te tudod. Általában az ember mindig azt veszi ami jobban tetszik neki külsöre. Hát ha neked ez jobban bejön külsöre akkor nem csoda hogy ezt vennéd, mert a tudásával minden rendben. Azért csak a memkari méret miatt nem vennék más telot. Bár tény hogy jol jön a bövíthetőség, de 8gb nekem bőven elég. Pláne hogy egy 2mb memes(ha jol tévedek) v3-asrol váltok. :)

A lényeg hogy mai napig n95 áll a legközelebb a szivemhez. Ahogy nézem (a bench-ek alapján legalábbis) az n95 ennél erősebb, bár az is tény hogy van pár dolog ami jol jönne n95-nél is pl az usb töltés.
Ha szebb lenne(vagyis nekem jobban bejönne) az n85 akkor valszeg azt venném. De a külseje miatt inkább kihagyom. Viszont meg kéne lesnem élőben is hátha meggyőz, de igy képek alapján nem kéne.

(#107) DANCE CSÉ


DANCE CSÉ
csendes tag

nincs semmi bajom az n95 8gb külsejével nekem a 8gb-al van a gondom h beépitet
mikor megkaptam a 6290-esemet 2.nap azt hittem h elbasztam egy rohadt hibás téma miatt s mivel még akkor memoriakártyám nem volt a témákat a telo memoriába mentettem és miután csontra lemerült a telom rátettem töltőre ujra bekapcsoltam annyi volt h a telefon inditása sikertelen forduljon a márkakereskedőhöz.
Ezért kénytelen voltam leformázni a telomat
De ugyanezt eljtszani ha van memkártyád egyszerűbb mivel kiveszed s miutána telo elindult berakod a memkártyát s törlöd a hibás témát
Viszont játszd majd ezt el a játékot a 8gb-on egy hibás téma aztán formázd le az egész telefont aztán teszem fel volt rajta 5giga cuccos akkor megszevasz egy órát szánjál rá h mindent visszapakolj

(#108) ez_meg_emaz válasza DANCE CSÉ (#107) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Részben megértem. Mármint azt hogy a cserélhető memkari jol jön.
De tudod ilyen műveletek elött az ügyesebbek a legfontosabb dolgokrol biztonsági mentést csinálnak. :) Tudod rádugni pc-re azt teloszámok meg ami még fontos lementeni. Zenét meg egyéb szarokat ugyis rá tod másolni 10 perc alatt ha elveszne mivel feltehetöleg azok a médiafájlok is megvannak cdn,dvdn,pcn és nem csak a telon. :)
És ha nem tetszik a téma vagy találok neten egy sokkal jobbat én is el fogom játszani ezt. De én nem parázok majd a formázás miatt mert minden modosítás előtt bizt mentés az alap. ;)

(#109) Poci3


Poci3
tag

Srácok! Lene két kérdésem azokhoz, akiknek ilyen telójuk van:

1. Mennyire "lötyög" a slide? Annyira, mint az N95 8GB vagy jobban vagy kevésbé mint pl. mint a e66, ami szinte meg se moccan?

2. A másik fontos kérdés, hogy a menügombok a (ami a piros és a zöld gombok fölött vannak) ugyan olyan szarok, mint az N78-ban (amikor pl. a jobboldalit nyomtam, mindig sikertült megnyomnom a média gombot is, annyira rossz volt a nyomáspontja)?

Végül is ugyan ezek a kérdéseim az 79-esel kapcsolatban is. Magyarúl szerintetek melyiket érdemes megvenni?

Köszi a választ!

(#110) ez_meg_emaz válasza Poci3 (#109) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Csak mellékesen mondom hogy sok olyan n95-ös hszt is olvastam forumon hogy nem lötyög a slide-ja, meg sok olyat is hogy lötyög. Személyes tapasztalatom nincs. De amit tudok hogy n95 vagy n95 8gb teszt(nemtom már meik) egy made by nokia-s teloval készült mig aki ezt a lötyögést elöször firtatta a teszt hszek-nél annak made in finnlad-os volt. Neki nem lötyögött.
Hangsúlyozom nincs személyes tapasztalatom, viszont forum alapján meg azt mondom meg kell nézni milyen n95-öt vesz az ember.

(#111) ByB válasza Poci3 (#109) üzenetére


ByB
addikt

1. Minimális mozgása van, de elfogadható. Szerintem rosszabb, mint az E66, de jobb mint az N95.

2. A gombok jók, kellően el vannak különítve, én még egyszer sem nyomtam félre.

N85 két nagy előnye az N79-cel szemben a kijelző és az usb-s tölthetőség. Neked kell eldönteni, hogy ez megéri-e a felárat.

(#112) Womb


Womb
senior tag

Tényleg hamar halnak az OLED kijelzők?Rémhíreket hallottam,hogy szép,meg minden szögből tökéletesen látható kép,de hamar halnak ezek a diódák,és a kék szín adja meg leghamarabb magát.Igaz lehet??
Ha amatőr a kérdés,bots!

(#113) exkalibur


exkalibur
csendes tag

Sajnos a hír igaz, az oled kijelzők hamarabb tönkre mennek hagyományos társaiknák. Már pár ezer üzemóra kikészíti őket. Szóval 10 év múlva meghal és dobhatod a kukába....

(#114) exkalibur válasza ByB (#111) üzenetére


exkalibur
csendes tag

Minimális mozgás... mégis mennyi? lehet nekem jobban mozog..kifoghattam. Majd visszaviszem, mire van a garancia UGYE. 120.000 Ft-ért nincs elfogadható minimális mozgás. Szerintem.

(#115) Womb válasza exkalibur (#113) üzenetére


Womb
senior tag

Szarkaszta:)
Hülye kérdés volt,gondolhattam volna....
Köszi!

(#116) exkalibur válasza Womb (#115) üzenetére


exkalibur
csendes tag

Ez a minden szögből jól látható dolog is milyen dolog... igaz ugyan de mire jó? Én mindíg szemből tekintek a kijelzőre. Igy a metrón a mellettem állók is jó minőségben olvashatják az sms-eimet . Oda az intim szféra és még meg is fizettetik velünk :)

(#117) exkalibur


exkalibur
csendes tag

Amúgy a "letöltés" funkciót érdemes frissítgetni pár naponta. Mindíg jelenik meg valami újdonság. Most pl. elérhetővé vált a Facebook. Mikor lesz már MSN live?

(#118) c45 válasza exkalibur (#113) üzenetére


c45
csendes tag

10 évig birja a kijelzö az nem elég :F . '0év mulva már rég nem lesz n85, de ha tönkremegy max kicserélik a kijelzöt (egyáltalán ki lehet cserélni az OLED panelt ) :DDD :DDD .

[ Szerkesztve ]

Siemesns C45 az én életem.............

(#119) Womb válasza exkalibur (#116) üzenetére


Womb
senior tag

Jó dolog az (legalábbis jó lehet)!Pld.az asztalon,tőled fél-egy méterre is lehet a telefonod,mégis tökéletesen látod,hogy ki hív.Ha mozizol (ez ami igazán érdekel az OLED-ben) nem kell kézben tartanod a telefont,nem kell középre belőni a kijelzőt.

(#120) exkalibur válasza c45 (#118) üzenetére


exkalibur
csendes tag

A csúszkája hamarabb széthullik... különben is jön az N86 N97 Meg a T1000-es is.. ja az nem az más.. mindegy. Minden része pótolható. 5000 egy csúszka mechanika. 10. egy kijelző. 3 egy előlap (gigatel)

(#121) exkalibur válasza Womb (#119) üzenetére


exkalibur
csendes tag

Így is tudom ki hív hisz kimondja a hívó nevét... A mozizás jogos... bár még nem sikerült felismertetnem vele egyetlen filmet sem de előbb utóbb sikerül Kár hogy nem DTS a hang :)

(#122) ByB válasza exkalibur (#114) üzenetére


ByB
addikt

Szerintem majd én is futok vele egy kört, bár engem nem zavar, tized milliméterek jobbra-balra, de 108k-ért tényleg lehet ez is sok...

A filmek felismerésében segíthetnek a nokiaprogramok.hu oldalán található konvertáló programok, van kimondottan mobilfilmek átalakításához is.

(#123) attisx


attisx
addikt

A Nokia Nseries1 téma után szabadon:

Klikk ide!

;)

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#124) lakkusjj válasza attisx (#123) üzenetére


lakkusjj
aktív tag

köszi a jó témát, pont ezt az n85ös témát kerestem a telómra, fölraktam a default ikonosat. Egy hibája van csak, az alapképernyőn megjelenő digitális óra betűi feketék, és a sötén háttéren nem jól látszik. egyébként grat az újabb szép témáhot :)

(#125) attisx válasza lakkusjj (#124) üzenetére


attisx
addikt

Egy screenshot-ot tudnál róla küldeni privátban?

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#126) lakkusjj válasza attisx (#125) üzenetére


lakkusjj
aktív tag

ment

(#127) ByB


ByB
addikt

Valaki tudna segíteni abban, hogy az operációs rendszer webikonját (földgömb) kimenti nekem a telefon ROM-járól? Elvileg ott png formátumba van lementve. Előre is köszönöm, ha valaki meg tudja oldani. :R

(#128) disper


disper
csendes tag

vki akinek van n85-je vegyen fel plz msn-n (kender128@hotmail.com) eléggé nem értek hozzá

(#129) disper


disper
csendes tag

na m1 akkor mondom itt:
hogy lhet egy telepitett vmit eltávolitani?(pl:Péma)
telepitettem egy játékot. azt honnan tudom elinditani? elv mem kártyán van de nem találom

(#130) ByB válasza disper (#129) üzenetére


ByB
addikt

Eltávolítani kétféleképpen lehet: vagy törléssel (Eszközök/Fájlkezelő), vagy uninstallal (Alkalmaz.-ok/Alk.kezelő).

Ha N-Gage a játék, akkor a menüben a "Games" könyvtárban találod. Ha sima játék, akkor lehet az "Alkalmaz.-ok" között.

Érdemes lapozgatni a használati útmutatót. :R

(#131) ByB


ByB
addikt

Nálatok nincs ilyen probléma, hogyha csatlakoztatjátok a telefont a géphez, kikapcsol a Winamp? :F

(#132) disper


disper
csendes tag

a témákat hol lhet eltávolitani? sehogyse jövök rá S:

(#133) TV. válasza disper (#132) üzenetére


TV.
csendes tag

Helló
Menű
Ezközök
Alk.kézelő
És megkered a listában lévő témát , amit le szeretnél törölni :K
Na tövábbi szép napot :R :R

(#134) disper válasza TV. (#133) üzenetére


disper
csendes tag

ott csak a játékokat írja :S a témákat nem

(#135) honyike


honyike
aktív tag

Miért kellett szegényt ilyenm rondára tervezni? Az N81 nekem annyira tetszik! De az N85 tudása kéne bele... Miért nem lehetett így csinálni???

(#136) Atombalu


Atombalu
senior tag

"nem találtam arra utaló nyomot, hogy az email kliens Exchange szerverekkel való kommunikációja megoldott lenne"

Ez mit akar jelenteni ?

iPhone 5

(#137) AMD Power


AMD Power
titán

Nekünk lett végre belőle. Az a baj ,hogy előtte a Samsung Innov8 volt nálam. Kicsit furcsa volt utána.... :B

Számomra ez is csak egy N-s Nokia , bár a gombsora és az SMS írás nagyon kellemes volt vele.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#138) nVIPER


nVIPER
senior tag

Én pár napja voltam megnézni egy Nokia márkaboltban a hivatalos 2 év garis cuccot, nem EU-s!... Nagyon jó volt a csúszkája, kellemes anyagok, szép kijelző. Igaz, hogy ez 129.900 volt. De már meg lehet venni 105 ezerért is. De gondolom ezek mind Ázsiába készült sz.r telók. Lehet, hogy érdemes többet fizetni a minőségért?

(#139) Atombalu válasza AMD Power (#137) üzenetére


Atombalu
senior tag

Mi az, ami miatt furcsa volt kézbe venni az N85-t a samsung utan ?

iPhone 5

(#140) tween válasza Atombalu (#139) üzenetére


tween
őstag

minőség ;]

(#141) ByB válasza nVIPER (#138) üzenetére


ByB
addikt

Én 108k-ért vettem 2 év magyar garival, made in Finland felirattal és bár nincsenek vele komoly problémáim, de messze van ez a kellemes anyagoktól, s bár a csúszka sem rossz, nem tökéletes. Így szerintem ennél többet nem érdemes áldozni rá. :R

(#142) Atombalu válasza ByB (#141) üzenetére


Atombalu
senior tag

GPS hogy szuperál ?
N82-ről szeretnék váltani erre, mert nem tudtam megszokni N82 böszmeségét, meg kell már egy parasztvakítós szar csúszkás telefon :D úgyhogy választásom erre esett.
Egyedül a xenon vakut fogom sajnálni (remélem)!

iPhone 5

(#143) attisx válasza attisx (#123) üzenetére


attisx
addikt

Upsz... El is felejtettem szólni, hogy a digióra hibáját természetesen kijavítottam... :B

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#144) AMD Power válasza Atombalu (#139) üzenetére


AMD Power
titán

Tween megmondta a frankót.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#145) tween válasza AMD Power (#144) üzenetére


tween
őstag

Így van Anglia dicső lovagja ;]

(#146) nVIPER


nVIPER
senior tag

ByB!: Azért írtam a kellemes anyagokat mert sztem a többi N-es készülékhez képest azért ez egy kicsit jobb anyagra...

(#147) ByB válasza Atombalu (#142) üzenetére


ByB
addikt

Én rosszabbra számítottam. Nagyon hamar talál műholdat, főleg ha engeded, hogy használja a netet is. De túl sok valós tapasztalatom nincs, inkább csak játszott vele párszor. Autóban van navim, egy-két alkalommal gyalog csináltam úgy, mintha eltévedtem volna a belvárosban gyalog, akkor nagy segítség volt...

A xenont biztos sajnálod majd az első estéig, amikor kiejted a kezedből az autókulcsot és eltűnik az avarban. Akkor imádni fogod a ledes elemlámpa funkciót! :D

(#148) joey04 válasza nVIPER (#138) üzenetére


joey04
titán

anyagminőségben nincs különbség az ázsiába és az euba szánt telók között, nagy a szórás, az én N82-m finlandos, de láttam már olyan ázsiai verziót aminek ha picivel is de jobb volt a minősége és a kijelző sem porosodott.Láttam példát az ellenkezőjére is más modellnél, nagy a szórás sajnos, ennyi a magyarázat

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#149) Géniusz3


Géniusz3
csendes tag

Pár szép fotó:

(#150) ByB


ByB
addikt

Letöltöttem a HappyWakeUp-ot, de nincs ingyenes demó belőle. :((( Valaki használja, hatékony?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.