Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-17 15:57:29

LOGOUT.hu

Nokia Lumia 520 - gyakran feltett kérdések, hasznos tudnivalók

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15801) Kajla5


Kajla5
aktív tag

Most készülök venni egy ilyen telefont.
Mennyit bír az akksi?
Van benne rádió?

(#15802) Devas válasza Kajla5 (#15801) üzenetére


Devas
őstag

Este tölteni kell ha nyomkodod rendesen. Rádió van.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#15803) Kajla5 válasza Devas (#15802) üzenetére


Kajla5
aktív tag

Köszönöm a választ.
Nem hiszem hogy agyon lesz nyomkodva, max adatforgalom lesz bekapcsolva emailel miatt.
Meg 1-2 óra zene.

(#15804) patex1983 válasza Kajla5 (#15803) üzenetére


patex1983
őstag

akkor 2 napot simán menni fog.

X

(#15805) Kajla5 válasza patex1983 (#15804) üzenetére


Kajla5
aktív tag

Zenei téren ilyen a telefon?Hogyan szól?
Néztem hogy 4-5 ezer forintért elég jó Nokia fülest lehet kapni.

(#15806) patex1983 válasza Kajla5 (#15805) üzenetére


patex1983
őstag

Visszaolvasva találsz elég sok véleményt.
Egyébként nem egy nagyágyú hangzásilag...Olyan elmegy kategória. Eq nincs. A hangerő viszont jó, egy Sennheiser CX-300-al használom, de max hangerőre még nem mertem felvenni. :) 30-as skálából olyan 15-ös a belvárosi, zajos környezetben a hallgatási szint, a 20 már hangos nekem.

X

(#15807) Zoli133 válasza Kajla5 (#15805) üzenetére


Zoli133
őstag

Ha nincs más elzenél, de semmi extra...

4-5k-ért jó nokia fülest, hát persze. :N

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#15808) old rocker válasza Sub-ZeRo (#15794) üzenetére


old rocker
veterán

Frissítés telepítése nélkül szart se ér az élet.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#15809) old rocker válasza Kajla5 (#15801) üzenetére


old rocker
veterán

1-2 nap.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#15810) Kajla5 válasza Zoli133 (#15807) üzenetére


Kajla5
aktív tag

Ez nem jó?
http://www.edigital.hu/Headset/Nokia_WH-208_3.5_mm_jack_sztereo_headset_cyan_kek-p366084.html

(#15811) Zoli133 válasza Kajla5 (#15810) üzenetére


Zoli133
őstag

Inkább ez, bár ez mikrofon nélküli: [link] (Hallottam őket)

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#15812) MaCS_70


MaCS_70
félisten

Halihó!

No, nagyjából belaktuk az új 520-ast! Azért csak nagyjából, mert SIM-kártya még nincs bele, úgyhogy klasszikus telefonálást még nem folytattunk vele.

Az első benyomásaim:

Maga a telefon tényleg nagyon jó, érezhetően jól összehangolták a szoftverrel. A képernyő alján mindkét oldalon látszik a bevilágítás, de messze nem zavaró mértékben.

Magával a WP8 felületével viszont egyelőre nem tudok megbarátkozni. Mondjuk úgy, hogy a mi igényeinkhez, megszokásunkhoz nem passzol.

A lényeg, hogy ebben az árkategóriában, ha valaki nem ragaszkodik valamiért feltétlenül az Androidhoz, ezt ajánlanám -- és ajánlom is.

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#15813) jambiyya válasza MaCS_70 (#15812) üzenetére


jambiyya
őstag

Hogy csináltad? Nekem még aktiválni sem engedte sim kártya (mobilnet) nélkül. Amber is csak kártyával jött és egy rakás menüpont/funkció is.
Az utolsó mondattal abszolút egyetértek. :)

[ Szerkesztve ]

(#15814) MaCS_70 válasza jambiyya (#15813) üzenetére


MaCS_70
félisten

Lehet, hogy csak én hiszem azt, hogy működik...

Wifin netezni tudok vele, MS-hoz bejelentkezett a meglevő ID-vel, frissítések települtek, programokat tudtam rá telepíteni. Elég aktívnak mutatja magát.

Egyébként Pannonfüggő, de a flotta még nem aktív.

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#15815) Vangelis válasza bface (#15138) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Hö???
Dobd el a zsebkendőt :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#15816) juuzer


juuzer
addikt

Most vettem észre, hogy fehérre átállítottam a témát, hogy a kijelző alja enyhén sárgás színezetű (de csak a fehér részeknél). Van akinek esetleg hasonló "problémája" akad?

Vamos a la playa.

(#15817) Sub-ZeRo válasza juuzer (#15816) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

No.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#15818) miqlas válasza juuzer (#15816) üzenetére


miqlas
őstag

Én is világos (fehér) háttérrel használom, és egyszerűen makulátlan - szerencsére :D

42

(#15819) maggi1886076


maggi1886076
addikt

Sziasztok!

A telefon átállt horvát hálózatra. hol tudom vissza állítani t-mobilra? sehol nem találom a beállításokban..

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#15820) Lalikiraly válasza Chesterfield (#15774) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

Hali!

Nekem megy a bluetooth kihangosítás mármint a rádió és tel között de látod pont ezeket még én sem próbáltam. De ha üzenet jön még az üzenethangot is lejátsza bluetooth on keresztül. Csak mint én írtam, nálam meg elindul a beszédfelismerő...

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#15821) kezman válasza maggi1886076 (#15819) üzenetére


kezman
őstag

Ha vissza jössz a határ közeléből visszaáll , automatán sajna ez van ;]
beállítások--mobil adatátvitel--hálózatválasztás--itt kell beállítani :K

[ Szerkesztve ]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#15822) maggi1886076 válasza kezman (#15821) üzenetére


maggi1886076
addikt

Köszi :)

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#15823) valikund


valikund
csendes tag

Sziasztok! Szeretnék egy lumia 520-ast venni, csak mivel gyakran járok külföldre ezért kicsit zavar egy kicsit az alábbi mondat.A cikk a telefonhoz említ egy ilyet:
"A Here Drive NavteQ térképeken nyugvó, offline is működő, magyarul beszélő navi, ami bármikor bővíthető új és friss térképekkel, de sajnos csak abban az országban hajlandó navigálni, ahol aktiváltuk a készüléket."
Ez mennyire, igaz illetve ki lehet cselezni?
Előre is köszönöm a segítséget!

(#15824) cattus válasza valikund (#15823) üzenetére


cattus
őstag

~4800 Ft-ért meg lehet venni a teljes navigációt.

Do the thing!

(#15825) kezman válasza maggi1886076 (#15822) üzenetére


kezman
őstag

Határ közelében jobb ha kézire állítod, akkor tuti nem mászik át, be tudod állítani a aktuális szolgáltatódra, akkor csak azt keresi ;)

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#15826) Lalikiraly válasza cattus (#15824) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

Ha valaki sokat jár kúfődön annak szerintem röhögve megér ennyit... Mesteri a GPS-e a telónak :) Villámgyors az nem kifejezés...

[ Szerkesztve ]

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#15827) White Angel


White Angel
újonc

Most barátkozom a wp-vel idáig tetszik minden ok, még az 520-on is akadás mentes minden. Egy problémára nem találtam választ, vagy átsiklottam fölötte. Néha bejövő hívásnál csak a számot írja ki a nevet nem, újraindítás után rendbe van egy darabig. Valakinek valami ötlete, hogy mi lehet a probléma?

(#15828) monosgeri21 válasza Lalikiraly (#15826) üzenetére


monosgeri21
tag

Nem tudom mit jelent pontosan ez a korlátozás, de nekem röhögve működik a navigáció külföldön is.

(#15829) Devas válasza valikund (#15823) üzenetére


Devas
őstag

Ha külföldi navi kell és nem rádiózol, akkor vess egy pillantást a 620-ra.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#15830) N€T0X|N válasza White Angel (#15827) üzenetére


N€T0X|N
őstag
LOGOUT blog (1)

Ilyen nekem is volt már néhányszor, eddig szintén csak a restart oldotta meg... :F

Sent from my keyBoard

(#15831) old rocker válasza valikund (#15823) üzenetére


old rocker
veterán

4800 Ft-al ki lehet cselezni. A térképet anélkül is tudod használni, csak nem navigál.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#15832) m1lan válasza juuzer (#15816) üzenetére


m1lan
őstag

Nálam fehéren makulátlan, feketén sárga foltos. De a fehér nekem nem gyere be, meg bántaná is a szememet, úgyhogy marad így :DDD

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#15833) Kajla5


Kajla5
aktív tag

A csempék színét át lehet állítani más színre?

(#15834) kezman válasza Kajla5 (#15833) üzenetére


kezman
őstag

Át.

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#15835) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

Másnak sem működik a gmail szinkronizálás? Nekem a hibakód van amit lestem neten is sokmindenki írta a 80072ee2 gmail windows live acc ra. Megoldás vagy csak várni kell?

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#15836) Neurotoxin válasza Lalikiraly (#15835) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Valami baj lehet jelenleg a gmailes szerverrel, a másik címemmel nem tudok bejelentkezni, mert azt írja, hogy "ajajajj....szerver hiba, próbálkozzon később".

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#15837) bump3r111


bump3r111
tag

Sziasztok! Tegnap este kirepült a kezemből a telefon, ezúttal sajnos betonra esett, és betört/pókhálósodott a plexi. Az érintést sehol nem veszi, de ezenkívül működik minden, nincs befolyás a kijelzőn, stb. Volt már valakinek hasonló tapasztalata? Mit tehetek ilyen helyzetben és mennyibe kerülne a meghibásodott dolgok cseréje? T-nél vettem. Köszi előre is, szeretném ha fel tudnám támasztani mert nagyon hiányzik.

(#15838) Lalikiraly válasza Neurotoxin (#15836) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

Akkor nem egyedi problem van éppen. Várjunk akkor! Köszi a visszajelzést :)

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#15839) Lalikiraly válasza bump3r111 (#15837) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

Sajna kijelzőcsere lesz és kb 10.20 ezer forint körüli összeg ha jól tudom...

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#15840) miqlas válasza Neurotoxin (#15836) üzenetére


miqlas
őstag

... nekem mûködik! Desktopon is és a teló jelez, mikor új levél jön :) most próbáltam ...

42

(#15841) Neurotoxin válasza bump3r111 (#15837) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Elvileg csak egy érintőpanelre/digitizer-re van szükséged, kb 8-10 ezer forint anyagköltségben+beszerelés. Egy Nokia Care-be vinném be a helyedbe vagy a T szervízbe. Nem nagy mutatvány, hamar megvan, van aki nekiáll otthon, bár ezt én nem ajánlom.

@miqlas42: most megnéztem, nekem is leszinkronizálta, viszont a másik címemet gépről nem tudom megnyitni, lehet, hogy pillanatnyi szerver hiba történt...

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#15842) toldy


toldy
őstag

Sziasztok, bekerült egy ilyen teló a családba, szeretnénk átköltöztetni a névjegyzékeet a régi x10 mini pro-ról erre, namost hiába van kapcsolódva a bt folyamatosan azt dobja vissza a teló hogy nem sikerült csatlakozni az adatáttöltővel ( vagy h hívják), az elején még mindne ok írja is hogy melyik készülék, meg hogy 230 névjegy stb és áttöltésnél betobja hogy hány %, de már 0% kidobja ezt az üzit. ( remélem meg tudtam fogalmazni mit akarok :D ) köszi :R

Az élet nem habostorta.

(#15843) Lalikiraly válasza toldy (#15842) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

Megteheted hogy kiimportálod a régi telóról a névjegyeket egy file ba és azt a filet meg behúzod az újba VCF file...

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#15844) Zoli133 válasza toldy (#15842) üzenetére


Zoli133
őstag

Mikor elkezdené másolni a névjegyeket (akkor írja a 0%-t) a droidos teló fel dob egy ablakot, hogy engedsz e hozzáférést. Én megnézném az xperia-t, hogy a hozzá kapcsolódott eszköznek milyen jogosultságai vannak.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#15845) Tin válasza toldy (#15842) üzenetére


Tin
veterán

ha tudsz angolul, akkor ezt csináld meg.

csak egyszer kell, és ha felkerültek a kontaktjaid a microsoft accountodra, onnantól vége a szívásnak. hasonló volt a régi samsung telóról átköltözni, ráadásul ott még összevissza voltak a vezeték- és keresztnevek is, 10 évnyi "butatelefon"-ról való áthozogatás eredménye. egyszer szívás, innentől menni fog.

a vége amúgy live.com accountra is simán betölthető outlook helyett. ugyanaz a bemenő formátum.

[ Szerkesztve ]

(#15846) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

Most a gmail a telón a 80004005 ös hibát dobja fel próbálkozzon később...

[ Szerkesztve ]

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#15847) Lalikiraly válasza Lalikiraly (#15846) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

Közben megoldva. Gmail fiókot eltávolítani kikap majd bekapcs és újra létrehozni...

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#15848) Blyan válasza toldy (#15842) üzenetére


Blyan
félisten

De ha a gmailben fent van (fent kellene lennie, ha androidon playes (marketes) fiókba mentek a kontaktok), akkor lehet csak én nem értem, miért nem lehet beállítani a telefonon azt és leszinkronizálni?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#15849) toldy


toldy
őstag

Értem skacok köszi :R

Továbbra sem sikerült, és engedélyezve van a mini minden :F

Phu nem rossz, majd egyszer megcsinálom :)

Sajna nem fiókba lettek mentve a számok :U

Az élet nem habostorta.

(#15850) Blyan válasza toldy (#15849) üzenetére


Blyan
félisten

És nem lehet az Androidban a kontaktokat feltenni a fiókba? Nem tudom, ezért kérdezem.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.