Hirdetés

2024. július 2., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14251) Symbio válasza z0d1AK (#14250) üzenetére


Symbio
senior tag

Próbáld meg: szedd le a programot és telepítsd újra

(#14252) cabii válasza rekid (#14244) üzenetére


cabii
tag

Hali, mármint klienst, vagy servert akarsz futtatni a telcsin? ;)
Na jó. én a putty-ot haszálom, teljesen jól megy, minden állítható rajta, nagyon meg vagyok elégedve vele. Ha nem erre gondoltál, akkor bocs.

Linux is like a wigwam: No windows, No Gates, Apache inside

(#14253) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

Most szeretnék venni majd E51-et,mennyire jó rajta netezni? Mennyit bír az akksija?

Esetleg nincs valakinek eladó? :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#14254) cabii válasza cellpeti (#14253) üzenetére


cabii
tag

Mennyire jó a szemed? a képernyő 2" -os. Ez sok mindent behatárol. Egyébként szerintem lehet rajta. Én mostanában mobilról neteztem /kirándultunk/ Puttyal beléptem a szerverre, mailetem, ha jött valami csatolmány, akkor webböngészővel leszedtem, megnéztem, szerintem jó volt, de nem kényelmes.
Akksi? Neked mennyit fogyaszt az autód? 5 litert, jahh susuki, és lejtőn gurul? Vagy 30 litert? egy benga nagy merci? Nem mindegy. Ha normálisan használod, akkor átlag 2-3 napot szokott kibírni itt a többségnek. Nekem mondjuk 5-6 napot. Ebben kis navigálás Garminnal, kis netezés, sok ssh. levélolvasáshoz. Én viszonylag keveset telefonálok. Ha valaki teetömi mindenféle pp.-al, amik mindig futnak, és folyamatosan cseszteted, akkor lemehet 1-2 napra is. Ha jól emléxem, 1050 mAh-s akksi van benne.

Linux is like a wigwam: No windows, No Gates, Apache inside

(#14255) cellpeti válasza cabii (#14254) üzenetére


cellpeti
veterán

Navigálásra,csak nettel lehet használni,ugye???

Nekem csak akkor lenne rajta net,ha wifivel befognám(egyenlőre) :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#14256) Sherman válasza z0d1AK (#14250) üzenetére


Sherman
tag

Autoprofiles is ugyanezt tudja, nekem működik is, de a legújabb verziója nálam nem kíméli az akksit, viszont a 3.0 teljesen jó.

(#14257) asadasad22 válasza cellpeti (#14255) üzenetére


asadasad22
őstag

dehogyis, természetesen van rá több offline navigációs program is. ami inkább kell a navigáláshoz, az egy bt-os gps vevő.

[ Szerkesztve ]

(#14258) cabii válasza cellpeti (#14255) üzenetére


cabii
tag

Én egy külső GPS modullal navigálok vele. A netért nem fizetek, ahol van wlan, ott használom, ahol nincs, ott nincs netem, mert a kellemetlen meglepik elkerülése érdekében szétbarmoltam a netelérési beállításokat :)

Linux is like a wigwam: No windows, No Gates, Apache inside

(#14259) cellpeti válasza cabii (#14258) üzenetére


cellpeti
veterán

"...mert a kellemetlen meglepik elkerülése érdekében szétbarmoltam a netelérési beállításokat :) "

Miért automatikusan is felcsatizna netre? :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#14260) Napfénysüti válasza cellpeti (#14259) üzenetére

Előfordulhat. Ennek elkerülése érdekében én is úgy tettem mint cabii. Szétbarmoltam a netes dolgokat. Azóta legalább nem kell paráznom. :DDD

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#14261) cabii válasza cellpeti (#14259) üzenetére


cabii
tag

Igen, asszem már többeknek volt gondja ilyesmivel. Egyszercsak átment másik adatátviteli módba, oszt kész a nagy számla :)

Linux is like a wigwam: No windows, No Gates, Apache inside

(#14262) gmehesz


gmehesz
csendes tag

Sziasztok. Feltelepítettem az Advanced Call Managert - jól is működik, csak mintha a telefon bekapcsolásakor nem indulna el automatikusan. Ha rálépek, akkor tölt drivert és csak utána szűr. Ez így normális nála?

(#14263) rekid válasza cabii (#14261) üzenetére


rekid
addikt

csak volt egykis problemam az ssh kliens regelésével de már megy. :) bár eleg karcsu ez igy telefonnal...tenyleg csak a legszuksegesebbeket erdemes berhelni vele...
Egyebként rajottem hogy miert csokkent az üzemidöm 1 napot...
beragadt garmin process.. hat igen vegigkellett volna olvasni a topicjat rendesen... :W

Gyáva népnek nincs hazája!

(#14264) asadasad22 válasza Napfénysüti (#14260) üzenetére


asadasad22
őstag

miután szétbarmoltad, simcsere után nem áll automatikusan vissza a "rend"? :)

(#14265) cabii válasza asadasad22 (#14264) üzenetére


cabii
tag

azt hiszem, hogy igen, a simcsere, vagy a beállításvarázsló visszateszi az eredeti beállításokat...

Linux is like a wigwam: No windows, No Gates, Apache inside

(#14266) Napfénysüti válasza asadasad22 (#14264) üzenetére

Újra szét kell barmolni. De én még soha nem cseréltem SIM-et benne pedig most múlt 1 éves a teló. :D

Més que un club!

(#14267) Joe bácsi válasza Napfénysüti (#14266) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Nem úgy cserélted-e volt a kérdés. Hanem, h. kiveszed és újra beteszed a telóba.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#14268) Napfénysüti válasza Joe bácsi (#14267) üzenetére

Olyat se csináltam. Nem szoktam ugyanazt a SIM-et ki-be rakni. :U

Més que un club!

(#14269) chop válasza asadasad22 (#14264) üzenetére


chop
őstag

Nem kell szetbarmolni, eleg, ha atirod a domainnevet az Internet beallitasokban es maris nem fog tudni csatlakozni.

(#14270) Mr. Teddy


Mr. Teddy
őstag

Sziasztok!
Tudtok ajánlani egy egyszerű, jól kezelhető Live Messenger klienst mobilra?
Fringet kipróbáltam, az szörnyű, nem kell nekem 15 féle internetes chat progi egyben, csak az msn, de az egyszerűen. Windows Live Messenger mobile változatát feldobtam, de nem tudott csatlakozni valaimiért. Nimbuzz-t néztem még, de oda megint reggelni kell, meg ilyenek, sztem hasonlóan bonyolult lehet mint a Fring...
Ötlet?
Köszi

(#14271) asadasad22 válasza Mr. Teddy (#14270) üzenetére


asadasad22
őstag

nimbuzz/fring amit ajánlani tudok talán ebben a sorrendben. ezeknél jobbat sztem biztosan nem fogsz találni, teljesen egyszerű progik és sokkal okosabbak a legtöbb többi kliensnél. ha egy fél perces regisztrációtól megrémülsz, azon nem tudok segíteni.. :)

(#14272) old rocker válasza Mr. Teddy (#14270) üzenetére


old rocker
veterán

Ha a skypee-ra van felhasználó neved,semmi mást nem kell csinálnod, mint azt a nevet felhasználnod bejelentkezésnél a Nimbuzzra. A program annyira jól ki van találva,hogy az összes kapcsolatodat átrántja,frissíti. Ez az ahhh, de oda regelni kell,kínos élet ... miért,ide hogyan léptél be?

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#14273) asadasad22


asadasad22
őstag

hmm, végre van egy működő képernyőelforgató megoldás e51-re :)
hackelt teló kell hozzá allfiles-al, rompatcher-el, ha ezek megvannak:
először ez kell: c2z4bin v.6
aztán ez: [link]

(#14274) Mr. Teddy válasza old rocker (#14272) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

Na feltettem Nimbuzz-t. Lehet én vagyok most hülye, de ha msn-es felhasználónevemet írom jelszóval hibát ír, ha csinálok újat akkor meg semmi kontakt nincs ugye.
A regisztrálgatással csak annyi bajom van, hogy most reggeljek n+1-iket hogy másik reggelt neveken beléphessek, azt az ember csak fel akar nézni msn-re 5db felhasználó + jelszó párost kell beírjon.

(#14275) Mr. Teddy válasza Mr. Teddy (#14274) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

Na megoldottam, végülis nem rossz. Fringnél mindenesetre jobban tetszik, az kicsit káosz volt nekem.

(#14276) Karma válasza Mr. Teddy (#14274) üzenetére


Karma
félisten

SZERK: Akkor tárgytalan :)

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#14277) tuttika


tuttika
tag

sziasztok nem vagyok egy teloguru így megkérdezném hogy a fotórögzítő hangot hogyan lehet lenémítani mert nem találom rajta.

A hold'em pókerben bármelyik két lappal lehet nyerni - de nem egyforma eséllyel.

(#14278) Karma válasza tuttika (#14277) üzenetére


Karma
félisten

Némítsd le a telefont.

“All nothings are not equal.”

(#14279) chop válasza old rocker (#11012) üzenetére


chop
őstag

Regebbi a poszt, de erdekelne, hogy Handy Profiles-szal is be tudtad allitani az automatikus profilvaltast? A sima profilokra nekem is mukodik, de az Offline modnal nem tudom megadni, mert kulonbozo biztonsagi eloirasokra hivatkozik...

(#14280) z0d1AK válasza asadasad22 (#14273) üzenetére


z0d1AK
veterán

nem jó a link!
valami jó megoldható volna?

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#14281) asadasad22 válasza z0d1AK (#14280) üzenetére


asadasad22
őstag

most épp tényleg nem jó, később próbáld és jó lesz elvileg..

(#14282) mesakos válasza asadasad22 (#14281) üzenetére


mesakos
csendes tag

Nem tudnád Te valahová feltölteni azt a 2 cuccost? Nagyon hálás lennék :R

(#14283) tuttika válasza Karma (#14278) üzenetére


tuttika
tag

Szia másképp nem lehet mert nagyon zavar mikor fotózok és kattan.

A hold'em pókerben bármelyik két lappal lehet nyerni - de nem egyforma eséllyel.

(#14284) Karma válasza tuttika (#14283) üzenetére


Karma
félisten

Esetleg megpróbálhatod a figyelmeztető hangokat kikapcsolni. De nem értem, ha fotózol, miért nem jó ha le van némítva? Plusz két gombnyomás ilyen nehéz :F

Igazából már annak is örülni kell, hogy egyáltalán lehet némítani. Ezekkel az EU rendeletekkel igencsak megfogyatkozott az erre képes mobilok száma :(((

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#14285) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

Most gondolkodok egy E51-be! Azt szeretném kérdezni,hogy védett Wifihez is tud e csatizni,ha tudom a jelszót. Illetve milyen klienst kell/lehet rá telepíteni böngészés céljából és van e hozzá normális emil kliens,esetleg valami MSN forma?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#14286) Karma válasza cellpeti (#14285) üzenetére


Karma
félisten

Most gondolkodsz? Már régóta ez az aláírásod :P

Egyébként természetesen tud csatlakozni titkosított Wifikhez, a WEP-et, a WPA-t és a WPA2-t is támogatja. Böngészés céljából ott a beépített böngésző, további lehetőségek az Opera Mini, Skyfire, UCWeb... Email passz, én a GMail saját programját használtam anno. MSN-re meg Nimbuzz és Fring.

“All nothings are not equal.”

(#14287) z0d1AK válasza Karma (#14286) üzenetére


z0d1AK
veterán

sztem a gyári böngészője a legjobb. legalábbis eddig az operát próbáltam még, de nem jött be.
van más is, amiben van egér mutató?

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#14288) cellpeti válasza Karma (#14286) üzenetére


cellpeti
veterán

1 hete ez az aláírásom,de még nem tudtam eladni az mostanit

:U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#14289) chop


chop
őstag

Talalkozott valaki olyan problemaval, hogy a telefonon beallitott teendok nem riasztanak? Megadom, hogy mikor figyelmeztessen, de nem csorog. Mar probaltam atallitani a hangot, de nem segitett (mellesleg nem is igazan lehetne ez a baja, de azert megprobaltam).

(#14290) asadasad22 válasza mesakos (#14282) üzenetére


asadasad22
őstag

orommel tennem, de jelenleg nincs pc a kozelemben es meg kb 2 hetig legalabb nem is lesz, igy nem nagyon tudok most segiteni.. Azota sem jon be? Ilyen hosszu idore azert nem szokott leallni..
Nekem is lenne viszont 2 kerdesem a jelenlevoktol:
-milyen youtube klienst hasznaltok? Mobitubia ujonnan nem akar mukodni, coreplayer sem, skyfire-n, hivatalos kliensen enyhen lassu a dolog..
Masik: wlan netmegosztasra 802 11b-n tud vki megoldast? Joiku amit csinal, nem latja az eszkozom, sztem azert mert csak b-t tamogat, joiku g-t sugaroz gondolom..

(#14291) cellpeti


cellpeti
veterán

Mint kezdő Symbianos,meg kezdő E51 leendő tulaj,azt kérdezném,hogy honnan szeditek a progikat? :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#14292) Napfénysüti válasza cellpeti (#14291) üzenetére

www.nokiaprogramok.hu

Més que un club!

(#14293) mesakos válasza asadasad22 (#14290) üzenetére


mesakos
csendes tag

Sőt, még mindig nagyon-nagyon halott...

(#14294) rekid válasza chop (#14289) üzenetére


rekid
addikt

Azthiszem az azert van mert nem minden tipusnal ad riasztast. evfordulo talalkozo meg ilyenek es nem mindnel riaszt. ezt enis benyeltem parszor.

Gyáva népnek nincs hazája!

(#14295) rekid válasza cellpeti (#14291) üzenetére


rekid
addikt

Mint kezdö symbianos és fökepp mind leendö e51 tulaj azt ajanlom nyald végig a topicot. Rengeteg kerdesedre valaszt kapsz. Vagy legalabb hasznald a keresőt. ;)
Üdv!

Én meg megtanulhatnam mar igazan a szerkesztés funkció lényegét :W

[ Szerkesztve ]

Gyáva népnek nincs hazája!

(#14296) z0d1AK válasza asadasad22 (#14290) üzenetére


z0d1AK
veterán

reggel már jó volt, csak akkor nem volt időm.
most nézem, de most megint nem jó:F

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#14297) tg08


tg08
csendes tag

Feltöltöttem nektek ide: http://www.4shared.com/file/117723272/1d2865f0/rotateE51.html
Minden benne van,de én még nem próbáltam a telón.

(#14298) tuttika válasza Karma (#14284) üzenetére


tuttika
tag

Halli
Akkor ezen a telón alapból nem lehet lenémitani a fotózást, csak ha néma üzemben használom .így már tiszta ha halkan akkarok fotózni némaüzem be tegyem köszi

[ Szerkesztve ]

A hold'em pókerben bármelyik két lappal lehet nyerni - de nem egyforma eséllyel.

(#14299) chop válasza rekid (#14294) üzenetére


chop
őstag

De ha nem ad riasztast, akkor mi a fenenek van ott az opcio?.. Ennek igy semmi ertelme.

(#14300) Mr. Teddy


Mr. Teddy
őstag

Sziasztok!
Valaki használ olyan USB-s kábelt, aminek a végén egy töltő csatlakozó és egy miniUSB is van? Most nézegettem neten, hogy utángyártottban van ilyen. Nokia honlapján csak a micro usb-vel láttam ilyen kábelt, lehet azért nem is csinált ilyen 2in1 kábelt, mert nem tuti hogy menni is fog vele a töltés és adat is?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.