Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3036) MR007RM válasza mobilefan (#3029) üzenetére


MR007RM
addikt

Azt azért nem mondtam hogy az ND-t meg sem nézd este, csak nálam nem számít annyit. Nézd meg az éjszakaimat egynél sincs ND. De attól még lehet. Mondjuk a CameraPro-t használom és abban nem is találok olyat. A fényeket az expo.komp.-val szorítom le vagy fel és az iso 50-nel. Látod hogy az első mennyire fényes lett, pedig -4-ben van az expo. Az a minusz dolog szorította le a fotón a lámpafényt és helyezte rendes mederbe szerintem. Mindig az adott helyzettől függ a beállítás, vagyis nincs teljes elmentett dolog mivel mindig kell rajta állítani. Párat ell kell lőni és megnézni mit kell még finomhangolni, mert előre sosem tudom pontosan milyen lesz, elsőre nem biztos hogy jó.

Vaku elfelejt mindig ha nem portré. ISO meg 50-200-ig szép még. Talán 200 esetében lehet a legvilágosabbat lőni a telóval. De legyen 50 az. Allványról sorozatban nyomva hozzá se érve 4-5 és majd kiválaszt. Az élesség kicsit fel 50-ig. a fény is vagy 15, kontraszt 0, színtelítetség 20 kb mikor mennyi. :) Az sem jó ha nagyon felnyomod a csúszkákat és fordítva is igaz. és az egymáshoz viszonyított helyzetük is számít.

(#3030) SymbianOS: Az a 1db hibás pixel most máshol van mint eddig volt nem? :)

(#3034) hage: Lázadó-pixel. :D

(#3035) hagel: Annyira. Talán iso 200 esetében még tudtam volna rápakolni egy keveset, de ott ahol álltam mondjuk semmi fény nem volt. Lámpa a közelben sem. Persze hagytam az automatikát dolgozni. Nem vártam többet.

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.