Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3501) gretzky77 válasza Quasi_modo (#3500) üzenetére


gretzky77
veterán

Annyira jòl,hogy én nem is talàltam,bàr nem is kerestem nagyon azt hittem nincs is! Hol talàlom?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#3502) Kolondrum válasza Quasi_modo (#3500) üzenetére

Jaja és így sem jó mert ha pl D betű után azonnal É betűt kell írnom nincs varia várni kell mire újra hozzáérhetek, N8-nál volt egy jobbra nyíl és utána azonnal írhattam az É betűt. Ha értesz.
Így nagyban lassít, nem vagyok hozzászokva ennyire sok tököléshez. 160 karakter 10-20 másodperc, hát már nem...

gretzky77! Beállítások, írás nyelve!

[ Szerkesztve ]

(#3503) Quasi_modo válasza Kolondrum (#3502) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Jaja és így sem jó mert ha pl D betű után azonnal É betűt kell írnom nincs varia
Ezért van az, hogy én fektetett módban írok.

valami

(#3504) Kolondrum válasza Quasi_modo (#3503) üzenetére

Úgy én gyakran melléütök és meg sem közelíti az írás sebessége azt amihez hozzászoktam. Idegörlően lassan megy.

(#3505) mobilefan


mobilefan
aktív tag

Kellemes ünnepeket kívánok 808 honfitársaimnak :)

Makró hópehely

-

(#3506) Quasi_modo válasza Kolondrum (#3504) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Én meg erre a fektetett dologra szoktam rá, nekem úgy gyors. Az i8910 fektetett billentyűzete nem tetszett ezzel viszont jól elvagyok.

valami

(#3507) Supernova82


Supernova82
csendes tag

Én is mindenkinek kellemes ünnepeket kívánok és boldog új évet!

(#3508) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Egy valamit ezen az SMS elrendezésen sosem értettem.

Miért kellett erőltetni a magánhangzókat berakni a sorrend megtartása helyett. Engem marhára zavar az, hogy az a után egyből az á jön, miért nem a bé?
Á-ból kevesebb van, mint Bé-ből.
Meg az ONM csoport, ahol o,ö,ő után jön az en és em.

Logikátlan. Akkor még jobban mérgeskedek ezen, ha nap közben megy a szolgálati samsungot nyomom, ahol nekem logikusabb a sms küldés.

(Szupertitkos! Nagyon várom már az új Blackberry-t! Na abban igen pazar a bill!)

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#3509) mobilefan


mobilefan
aktív tag

1

2

3

Makró masnira fókuszálva

[ Szerkesztve ]

-

(#3510) Vikthor


Vikthor
nagyúr

6700 Slide SIM kártyáját akartam berakni a 808-ba, de szerencsére nem fejtettem ki nagy erőt... microSIM lett az új Murphy törvénye nálam. 27-én mehetek a T pontba venni egy ilyet.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#3511) Kolondrum válasza Vikthor (#3510) üzenetére

Bakker erre most jöttél rá? Van microsim vágóm.

(#3512) Quasi_modo válasza Kolondrum (#3511) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Vagy ingyen cseréli a szolgáltató.

valami

(#3513) Vikthor


Vikthor
nagyúr

A skype-ot próbáltam leszedni az ovi store-ról, le is töltötte de error miatt nem települt a telefonra, ötlet?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#3514) Kolondrum válasza Vikthor (#3513) üzenetére

felejtsd el!! Totál bug,a nimbuzzal a google talk bevált.

Quasi_modo! Ő nálam ez nem ment vna simán, azért vettem. Végül mert előfizus lett megoldódott!

[ Szerkesztve ]

(#3515) Vikthor válasza Kolondrum (#3514) üzenetére


Vikthor
nagyúr

ez: Nimbuzz Messenger: Chat & Call?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#3516) Vikthor válasza Kolondrum (#3514) üzenetére


Vikthor
nagyúr

ezzel lehet skype kontaktokkal is beszélni illetve a skype usernevemet is felismeri?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#3517) Kolondrum válasza Vikthor (#3516) üzenetére

azt nem ismesi.

(#3518) Quasi_modo válasza Kolondrum (#3514) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Nekem a Telenor ingyen cserélte, mert a régi 2 évnél régebbi volt. Fél órába került.

valami

(#3519) Kolondrum válasza Quasi_modo (#3518) üzenetére

nekem rengeteg simet cseréltek és a 2év közel sem telt el. Kb hetente.

(#3520) Vikthor


Vikthor
nagyúr

hiába van cover.jpg az album folderében, nemveszi be...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#3521) Vikthor válasza Kolondrum (#3517) üzenetére


Vikthor
nagyúr

ergo Skypeolni nem lehet a 808-al??? :W

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#3522) Kolondrum válasza Vikthor (#3521) üzenetére

de, áruházinak menni kéne. De az üziket bugosan közvetítette meg nem tud videót. A telefonálásra meg más is jó (nekem).

(#3523) Vikthor válasza Kolondrum (#3522) üzenetére


Vikthor
nagyúr

nekem az OVI storeos száll el #400-as errorral... :(

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#3524) Kolondrum válasza Vikthor (#3523) üzenetére

várj hátha megjavul!

(#3525) sadboy válasza Vikthor (#3521) üzenetére


sadboy
aktív tag

Én ezt nokiasuittal oldottam meg beállítottam hol keresse a zenéket, a nokiasuitba be lehet rakni az albumborítokat, és ha a suittal így rámásolod a telefonra meg fognak jelenni az album borítok.

3210>6220>6630>N80>N82>N8>808

(#3526) Kolondrum

Lekopott a pillanatragasztó a fóliámról,mintha új lenne! :D

(#3527) Vikthor válasza sadboy (#3525) üzenetére


Vikthor
nagyúr

igen add folder to collection...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#3528) bgabek


bgabek
tag

Fórumkolléga itt: "Többé soha NOKIA!!!!"
Fórumkolléga 920-as topicban: "Hali,szemezgetek egy ilyen telóra..." No comment... :D

(#3529) Supernova82 válasza bgabek (#3528) üzenetére


Supernova82
csendes tag

Felejtsd el amit írtam,mivel utána néztem,nem bővíthető..pfff,gagyi kamera,a szoftver az még elmenne-főleg ha ez is bedöglik a fissítéseknél..pffff,NOKIA csillaga leáldozott! :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W

(#3530) Ricardo válasza Supernova82 (#3529) üzenetére


Ricardo
félisten

Értem, hogy dühös vagy, de attól még ne csinálj kifestőt a fórumból!

(#3531) Supernova82 válasza Ricardo (#3530) üzenetére


Supernova82
csendes tag

Még jó hogy dühös vagyok,160 ezer forintom bánja!

(#3532) Ricardo válasza Supernova82 (#3531) üzenetére


Ricardo
félisten

Vidd be a szervizbe és megcsinálják neked. Gondolom garancia van rá.

(#3533) Quasi_modo válasza Kolondrum (#3526) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Neked még rajta a fólia ?

valami

(#3534) thom79 válasza Supernova82 (#3531) üzenetére


thom79
tag

10 perc alatt meg lehet csinálni otthoni körülmények közt és véleményem szerint utánna tökéletes lesz, èn a sajátomat kb 3-4 hónapja használom és atom stabil csak jót tudok rá mondani..!

(#3535) gretzky77 válasza Supernova82 (#3531) üzenetére


gretzky77
veterán

Szerinted màs készüléknél nem fordul elö hiba?Ezért van a garancia,vidd be megcsinàljàk! Nekem pl nem volt még olyan nokiam amit szervizbe kellett vinnem kivéve az N8 aminek az alsó kupakja tört el,de bevittem megcsinàltàk illetve egy csavart kellett pótolni de azt is javitottàk,söt garipapir sem kellett imei alapjàn javitottàk! Azért mert elromlott a telefonod még nem kell utàlni,elöfordul ez van szerinted a többi gyàrtó hibàtlan készüléket gyàrt csak!? Ha nem lesz több nokiàd hàt nem lesz de ugyanùgy kifoghatsz egy hibàsat,arról nem beszélve ha szoftveres gondod van azt otthon te is orvosolhatod!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#3536) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Ne győzködjétek. Aki ennyi alapján alkot véleményt egy gyártóról vagy egy rendszerről az sosem akart ilyen készüléket.
El kell adni oszt annyi.

[ Szerkesztve ]

valami

(#3537) Polarstar válasza Supernova82 (#3529) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Harmadáron átveszem! :C

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#3538) Kolondrum válasza Quasi_modo (#3533) üzenetére

Ha letörlöm kendővel olyan mintha új lenne, nem mondod meg, hogy 1 hónapos a teló. = igen rajta van és rajta is lesz. Ez a folt tűnt el

[ Szerkesztve ]

(#3539) Quasi_modo válasza Kolondrum (#3538) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ha letörlöm (ha nem akkor is) ez is olyan mint az új. 4 és fél hónapos. Fóliát meg sosem használtam. Az előző i8910 3 évesen is olyan volt...

[ Szerkesztve ]

valami

(#3540) Supernova82 válasza Quasi_modo (#3539) üzenetére


Supernova82
csendes tag

Én sem használok fóliát,a hangszórónál látni hogy milyen vastag,erős üveglap van benne,nálam sem karcos-meg nem is lesz!

(#3541) Kolondrum válasza Quasi_modo (#3539) üzenetére

Ezeknek örülnek a leendő vevők, ez tapasztalat! :R

Kezdem megoldani az alfanum billzet hibát. Annyi az egész, hogy amikor azonos gombon belüli betűt akarok írni akkor a másodperc tört része alatt egy másikra nyomok rá majd törlésgomb és voala kész lehet újra azt írni amit előtte nem tudtál. Néha már sikerül, akkor viszont tényleg félelmetesen gyorsan megy.

(#3542) Quasi_modo válasza Kolondrum (#3541) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

A leendő vevők nem szoktak érdekelni. Az ő kedvükért legfeljebb az eladás előtt érdemes feltenni a fóliát. Engem pl kifejezetten zavar.

valami

(#3543) Polarstar válasza Quasi_modo (#3542) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ja.. Főleg, ha a kedves új vevő egyből le is szedi, és kiderül, hogy karcos alatta a cucc. :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#3544) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Sziasztok!

Először is szeretnék előre türelmet kérni tőletek, mert rengeteg kérdésem lesz az elkövetkezendőben, mert karácsony óta vagyok friss 808 tulaj. Nagyon tetszik a készülék, szinte ugyanúgy örülök neki mint az N8-nak anno, csak még jobban, mert a feleségemtől kaptam... :D

Zenelejátszóval lenne egy kis gondom. Az equalisert nem lehet testre szabni. Milyen alternatív megoldást javasoltok a gyári helyett? Akár fizetős is jöhet, mert nem szándékozom a telót eladni jópár évig. Mivel lehet hangosabbá tenni a zenéket, mert a gyári max hangerő nem az igazi jelenleg, de lehet, hogy ez csak a jelenlegi ultrakommersz belépő kategóriás sony miatt van és elképzelhető, hogy jobb lesz a Denon AH-C560R után?

Holnap megyek microSIM kártya vadászat után, mert jelenleg offline módban illetve itthoni WiFi-t tudok vele használni.

Böngésző: a gyári maradt ua. mint az N8-nál, tehát kuka és helyette Opera Mini, ez jó ugye? Viszont Opera Minivel nem megy a youtube... Ahhoz ott a youtube kliens alapból, nem?

Email: 6700 Slide meg tudta oldani, hogy jelzést adjon amikor a mail.yahoo.com-ra érkezett emailem. A 808 meg nagyon ms exchange-elni akar, de én nem. Y mail klienst leszedtem, de nem látok benne ilyen funkciót, hogy jelzést tudna e adni.

N8-nál emlékszem volt olyan, hogy magát az OVI storeos programokat fileokba szedte le és úgy volt mód manuálisan telepíteni a dolgokat a telefonra, miután usb-vel összekötöttem a PCvel. Ez melyik progi volt?

Előre is köszönöm a válaszokat!

Üdv,
Vik

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#3545) Kolondrum válasza Vikthor (#3544) üzenetére

YT-re vagy ott a gyári böngésző vagy van egy S60V3 és 5-re írt verzió, de nagyon rossz a videók minősége és hangja.

(#3546) Vikthor


Vikthor
nagyúr

igaz offline módban használom(nám) a telefont, de miután a WiFi-t benyomom és kiválasztom a routeremet, az OVI Store letöltésnél és a YouTube kliensnél is mindig megszakad és újra konnektál, lehetetlenné téve a használatukat, erre orvosság esetleg?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#3547) Kolondrum válasza Vikthor (#3546) üzenetére

Milyen routered van?

(#3548) Vikthor válasza Kolondrum (#3547) üzenetére


Vikthor
nagyúr

D-Link 54 Mbps Wifi, ua. mint az N8-as idejében.

[ Szerkesztve ]

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#3549) Vikthor válasza Kolondrum (#3547) üzenetére


Vikthor
nagyúr

CameraPro Qt 3.2-t kell megvennem ugye 600-ért?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#3550) Quasi_modo válasza Vikthor (#3544) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ami a zenelejátszót illeti, próbáld ki a hozzáadott gyári fülessel. Üvölt mint az állat. Mondjuk ennek feltétele, hogy 0 decibeles zenéket hallgass és ne valami harmatgyenge hangerőhiányos akármit. Végül is equalizer nélkül is elég jól be lehet állítani, de ha ez nem felel meg, akkor lehet próbálkozni egy LCG Jukebox-szal is.

valami

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.