Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) nicu71 válasza chipesz (#1349) üzenetére


nicu71
addikt

nagyon is lehet örülni az ilyesminek aki odafigyel erre.Főleg ha valami unsupported készülékről váltott :K

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#1352) Eversmann


Eversmann
aktív tag

Egy érdekes jelenség nálam. Nem 7 Plus specifikus. Már a N6-nál is jelentkezett, szerintem android betegség (Oreo) Egyedi csengőhangot akarok megadni, és mindig "leáll az alkalmazás", és csak akkor jön elő a beállítás, ha törlöm a fájlt. Bezzeg, ha a belső társhelyre teszem, ott nincs ilyen probléma :U :D

[ Szerkesztve ]

Life is better with a Titan

(#1353) atosan válasza Eversmann (#1352) üzenetére


atosan
addikt

Úgy látszik nem vagy egyedül.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#1354) Inclitus_pv


Inclitus_pv
tag

(#1355) atosan válasza Inclitus_pv (#1354) üzenetére


atosan
addikt

Megérdemelte :K

Maine coon

(#1356) Wiz Khalifa válasza atosan (#1353) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Érdekes hogy nekem a belső tárhelyen volt. Igaz Download mappába. De amióta a Rigtones mappába van azóta működik jól.

Smoke some weed nigga!

(#1357) nicu71 válasza Inclitus_pv (#1354) üzenetére


nicu71
addikt

:C most már teljesen meg vagyok győzve hogy nekem KELLL.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#1358) ( V ) válasza chipesz (#1349) üzenetére


( V )
veterán

Attól még örvendetes hogy ilyen jól tartja a biztonsági frissítések ütemét is és nemsokára a P is itt lesz ;)

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#1359) Bagoly01


Bagoly01
senior tag

Nekem is egyre jobban tetszik ez a telefon. Xiaomi A2-őn, és most már a 7 plus-on is gondolkodom. 96 ezer környékén láttam a Partnero oldalán 7 plus-t nem tudom érdemes onnan rendelni. Néztem a GSM aréna kamera összehaonlítást, ott mintha jobb lenne a 7 plus.

[ Szerkesztve ]

(#1360) psg5 válasza Bagoly01 (#1359) üzenetére


psg5
veterán

Szerintem A2 más kávéház. ha el is éri és úgy látom igen kamerában Nokiát, olyan hiánya van ami elfogadhatatlan. Aksi épphogy egy napot bírhat kb. Én is néztem mikor még Redmi Note 5 is szóban volt. (ami persze még mindig képben van az ára miatt:)

F.K.T.

(#1361) Draken


Draken
őstag

Lassan én is csatlakozom hozzátok egy Nexus 6P után. Gondoltam rá, hogy megvárom a frissített verziót, de mire az nálunk elérhető lesz/megjelenik.. év vége-köv. év eleje.

(#1362) atosan válasza Draken (#1361) üzenetére


atosan
addikt

Üdv,
Még nem olvastam a frissített verzióról, de nem hiszem hogy sokat változna. Esetleg egy Snapi 710, ram-tároló valószínűleg marad. Azért kíváncsi leszek rá.

Maine coon

(#1363) psg5 válasza Draken (#1361) üzenetére


psg5
veterán

Hú annak idején amikor LG V10-et vettem Nexus 6P volt a vetélytárs nem tudtam dönteni :) de V10 lett.
A kamerája brutál tetszett 6P-nek.

F.K.T.

(#1364) Draken válasza atosan (#1362) üzenetére


Draken
őstag

Tul.képp csak ennyit lehet tudni, amit te is írtál, több infó még nincs [link]

(#1365) atosan válasza Draken (#1364) üzenetére


atosan
addikt

Ha csak ennyi van, lehet az IFA-ra sem jut még ki, bár jó lenne.

Maine coon

(#1366) Draken válasza psg5 (#1363) üzenetére


Draken
őstag

Élmény volt "vele", bár voltak betegségei többeknek, én ezeket szerencsére nem érzékeltem, bár a snapi 810 az forrósodott mint a qvaisten :)

Remélem, nem lesz nagy visszalépés kamerában, bár a mostani cseretelefontól agybajt kapok (hüvely p smart)

(#1367) psg5 válasza Draken (#1366) üzenetére


psg5
veterán

Igen a sok hiba miatt döntöttem a V10 mellett. Mondjuk én egyáltalán nem bántam meg legjobb telóm.

F.K.T.

(#1368) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Na jó ez a telefon nem szeret. :DDD

Az előző telómat sose ejtettem le stb... ezt meg tegnap leejtettem, a védőüveg összetört. Kicseréltettem, ma meg megint leejtettem de kis tócsába. :DDD

Az üveg alatt van egy kis víz, meg megtört a széle megint az új üvegnek, illetve a keret jobb széle is megsérült. Nagyon örülök neki. :(

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#1369) ZsyfKo válasza psg5 (#1360) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

Az a baj a Xiaomi telefonokkal hogy gyenge szoftver és a kamera is, 7 plusz mellett a Mi Mix 2 volt még esélyes de utána néztem képeket és pl gyenge fény viszonyok mellett nagyon rossz képeket csinál.

OnePlus 8T

(#1370) batai15


batai15
félisten

Helló, Google camera gyárilag fut, vagy garancia vesztes nélkül megoldható?

(#1371) chipesz válasza batai15 (#1370) üzenetére


chipesz
őstag

Szia, nem kell rootolni vagy mókolni ha erre gondolsz, van működő Google Camera apk 8.1-re xda-n például, amikor legutóbb kerestem Android 9 Betara még nem volt.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#1372) ZsyfKo válasza chipesz (#1371) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

És ez jobb mint a gyári?

OnePlus 8T

(#1373) Draken válasza chipesz (#1371) üzenetére


Draken
őstag

google camerat nem engedi play-ből felrakni? ez nexus/pixel only? többi alkalmazással mi a helyzet?

(#1374) chipesz válasza ZsyfKo (#1372) üzenetére


chipesz
őstag

Most Android 9 Beta-n vagyok, amíg 8.1-en voltam, felváltva használtam a kettőt. Lehetett vele jobb képeket lőni, a kétszeres optikai zoom nem volt benne ha jól rémlik, így azt a gyári kamerával használtam.

(#1373) Draken: Playből nem telepíthető, úgy tudom csak Pixelekre van. Ha a többi alkalmazás alatt a Google appokat érted, azok telepíthetők, gyárilag is rajta van elég sok (Calendar, Google, Photos, Chrome, Lens stb.).

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#1375) atosan válasza Wiz Khalifa (#1368) üzenetére


atosan
addikt

Szerencsére még nem jártam így, de több helyen olvastam, hogy rizsbe kell tenni, felszívja a nedvességet.

Draken Portolt google kamera megy, normál apk telepítés.
Innen lehet csemegézni.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#1376) Eversmann válasza Wiz Khalifa (#1356) üzenetére


Eversmann
aktív tag

Jah, igen. Elfelejtettem írni, Ringtones mappába tettem a belső tárhelyen, és úgy megy.

Life is better with a Titan

(#1377) Wiz Khalifa válasza atosan (#1375) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nem kell rizsbe tenni mert nem olyan tócsa volt. :) Kocsimosás közbe kicsúszott a zsebemből és belecsappant a habos vízbe. Szerencsére annyi habból állt hogy felfogta az esés nagy részét és olyan vékony víz volt hogy a telefon épp hogy érte. Szóval csak az üveg alatt van egy kis foltba. Az meg majd kimegy alóla a nagy melegben. :)

Smoke some weed nigga!

(#1378) atosan válasza Wiz Khalifa (#1377) üzenetére


atosan
addikt

Ahogy még fentebb írtad, lehet hogy a telefon nem szeret, de Fortuna keze is benne van ezek szerint.

Maine coon

(#1379) ZolkoW


ZolkoW
őstag

arra gondoltam, legyen ez az amatőr kérdések órája. az adb-hez fastboot mód kell? és kell hozzá nyitott bootloader? ha azt mondja az adb shell parancsra,hogy closed, az azt jelenti, hogy zárva a bootloader,és azért nem tud csatlakozni?

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#1380) chipesz válasza ZolkoW (#1379) üzenetére


chipesz
őstag

Nem kell hozzá semmi. Én az xda-s Gesture Navigation appot próbáltam ki, ahhoz kellett adb, simán leszedtem gépre a drivereket, engedélyeztem az USB debuggingot, összekötöttem mtp módban a telefont a géppel és működtek a parancsok. Mások a navigációs gombok sorrendjét cserélik adb paranccsal, bootloader Nokia 7 Plus-on nem nyitható, tehát az egyébként sem lehet probléma.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#1381) Wiz Khalifa válasza atosan (#1378) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Szerencsére én elég szerencsés ember vagyok. A legnagyobb szarból is jól jöttem ki mindig. Szóval jó csillagzat alatt születtem. :)

Smoke some weed nigga!

(#1382) ZolkoW válasza chipesz (#1380) üzenetére


ZolkoW
őstag

nekem is a gombsorrend miatt kellett volna. basszus,a fejlesztői mód! de régen machináltam telefont! még ez sem jutott eszembe. köszi!

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#1383) ZsyfKo


ZsyfKo
senior tag

Ez az akku idő hihetetlen.

OnePlus 8T

(#1384) DJosef


DJosef
őstag

Üdv!
Jelenleg egy iphone 7-et használok amivel nincs is semmi bajom. Viszont nagyon tetszik a 7plus és a 8 Sirocco is. Egyedül az Android amitől kicsit tartok. Az iPhone-ba az iOS ami marasztal. Szóval tartalom vagy forma a dilemmám. ☺️

Forget about it

(#1385) harry3 válasza DJosef (#1384) üzenetére


harry3
őstag

Szerintem Wiz Khalifa-t kérdezd, ebben ő tudna a legjobban segíteni. :D

(#1386) Wiz Khalifa válasza DJosef (#1384) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Szia!

Én egy iPhone 8-at cseréltem le erre a készülékre. Nem bántam meg mert középkategóriás telefon létére penge. Igaz egyszer-egyszer vannak furcsaságok (megakad egy picit stb...) de ez iOS-en is jelen volt már az utóbbi félévben.

Sok dolgot amit megszoktam iOS-en itt furcsállom hogy nem úgy van de mindenre van alternatíva. Kamerában (főleg videózásban) az iPhone pengébb volt. Viszont a két készülék kategóriája is más és az iPhone egy 100-assal többe is kerül.

Összegezve nem bántam meg, régen is tesztelgettem Androidot de most ez megfogott hogy teljesen mókolás mentes és végre jól fut. Mert iPhone 5s után mikor egy Galaxy S7-et vettem azt pl kinyírtam egy hét alatt. Lassú volt, hülyeségeket csinált az Android stb... de ez nem. Mostanság sok apró hülyeség volt/van iOS-en ami sajnos szerintem egyre több lesz. Így kijelenthetem hogy ha nyitott vagy egy új rendszerre akkor tetszeni fog teljes mértékben.

Fotót amúgy szépet csinál ha jól beállítgatja az ember az appot, de a videózás az nagyon tré szerintem.

Ennyit tudok hirtelen. De ha bármi van kérdezz és ha tudok válaszolok. :)

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#1387) DJosef válasza Wiz Khalifa (#1386) üzenetére


DJosef
őstag

Videót ritkán csinálok, fényképet gyakrabban. Fórum, Zene, és telefonálás a három fő csapás irány. Játszani szinte soha nem szoktam. A naptár alkalmazást használom családi megosztásban iOS-en de erre működő alternatíva a Google naptár. Minden más meg van androidon is.

Forget about it

(#1388) psg5 válasza DJosef (#1384) üzenetére


psg5
veterán

Bár iphone om sosem volt, de tobb mnt egy eve hasznalok Ipad 9.7 (2017) et.
Ilyen minosegu, sebessegu megbizhatosagu tabla ilyen aron sem droidban sem winesben nem volt es nem is bantam meg, de nekem nagyon hianyzik tobb minden funkcio ios-ben ami a droidos telefonomon megvan. Imadom a padet de ha azt mondanak hogy athuzzak droidra de a vas marad, nem gondolkoznék. Hozzateve hogy funkcio szerint nagyon masra hasznalom Ipadet mint a telefont.

Szoval en meg ios tol tartottam. Igazabol mindegyiknek megvan a maga elonye hatranya deszerintem droidon mindent megtalalsz sot szerintem tobb funkciot is mint ios en. Forditva nekem tobb bosszusagom akadt, igaz megszoktam ios - ben levo szamomra korulmenyesebb funkciokat de padnél boven karpotol a vas a minoseg.

F.K.T.

(#1389) Wiz Khalifa válasza DJosef (#1387) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Akkor viszont azt mondom hogy próbáld ki. Szerintem nem fogsz csalódni. :)

Smoke some weed nigga!

(#1390) DJosef válasza psg5 (#1388) üzenetére


DJosef
őstag

iPad 2017 nálunk is van a családban és szeretem én is. Kicsit a nosztalgia faktor is dolgozik bennem a Nokia irányába. ☺️

[ Szerkesztve ]

Forget about it

(#1391) psg5 válasza DJosef (#1390) üzenetére


psg5
veterán

Nekem a mostani LG V10 elott volt Nokia Lumia 735. Bar alsobb kategoria, de minosegben kepben teljesen jo volt. Amiert en nem nosztalgia miatt jonnék 7pluszra ( tudom te nyilvan a joval regebbi nokiakra gondolsz, nekem olyan nem volt) na az a windows op rendszer. Az elejen szuper volt a vegen fos. Ugyhogy nekem meg pont nincs Nokiaval jo elmenyem, de azert sok minden valtozott Lumiak ota.

Ja es Iphone ok nem olyan nagyok. 7+ viszont nem kicsi ezt vedd figyelembe. Nekem pont jo a meret V10 sem egy pici darab es ez jott be. Nehezen tudnek most mar kisebbel mit kezdeni. Csak mondom mert tudom 4.7 vagy 5" utan nagy tud lenni egy ekkora. S még autostarto sem mindegy milyen van :)

F.K.T.

(#1392) DJosef válasza psg5 (#1391) üzenetére


DJosef
őstag

Windows Phone korszakból Lumia 800 és 730 volt nekem is. ☺️ Tepsik közül volt Mate7-em.

[ Szerkesztve ]

Forget about it

(#1393) psg5


psg5
veterán

(#1394) Wiz Khalifa válasza psg5 (#1393) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Azért durva lett volna ha egy idei telefon pl nem kapja meg az új droidot.

Smoke some weed nigga!

(#1395) szabi__memo válasza Wiz Khalifa (#1394) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Főleg hogy már a gyártónak alig kell valamit hozzá csinálni

(#1396) psg5 válasza Wiz Khalifa (#1394) üzenetére


psg5
veterán

Ja én azt hittem ez különlegesség...:)

F.K.T.

(#1397) stingy2


stingy2
senior tag

Megjött az IMAK üvegfólia. [link]
Tökéletesen illeszkedik, ezt érdemes megrendelni.(eddig Hatoly 5D volt rajta, nem ajánlom senkinek...)

INTJ

(#1398) psg5 válasza stingy2 (#1397) üzenetére


psg5
veterán

Mennyi ido alatt?

F.K.T.

(#1399) stingy2 válasza psg5 (#1398) üzenetére


stingy2
senior tag

21 nap

INTJ

(#1400) Chris0321 válasza stingy2 (#1397) üzenetére


Chris0321
addikt

Ezt fel lehet tenni a telefonhoz adott műanyag tok mellé?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.