Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Dhampir válasza Amalgam (#100) üzenetére


Dhampir
félisten

(#102) Amalgam válasza Dhampir (#101) üzenetére


Amalgam
aktív tag

Köszönöm.

Kedvenc telefonom a Galaxy Note 6

(#103) n2066


n2066
tag

A 1300-as lada a 80' években jó volt, de ma már avitt, mint ez a telefon. Bűn ilyet gyártani, pláne venni. Ez csak egy vélemény.

Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

(#104) Dhampir válasza n2066 (#103) üzenetére


Dhampir
félisten

Boltban nézegettem, nekem tetszett. :B

(#105) --HARDCORE--


--HARDCORE--
senior tag

Ma jött egy sms erre a vacakra.
[kép] [kép] [kép] [kép]
Egész olvasható!... :))

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#106) Fancy-boy válasza --HARDCORE-- (#105) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Lehet SMS vírus? :DDD

(#107) --HARDCORE-- válasza Fancy-boy (#106) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

RAM ürítés megoldotta. De sokkal jobb volt a zárt OS ilyen butatelókra régebben.
Ilyen hibát egyikkel se tapasztaltam azokkal eddig.

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#108) fecaga21


fecaga21
aktív tag

Belehet valahogy állítani hogy ha hívnak és kinyitom a telefont akkor ne vegye fel automatikusan?

(#109) insight


insight
aktív tag

Mivel épp digitális detox kúrán vagyok, félretettem az iphone 12 és samsung s20 telókat, ideiglenesen 2720-ra vàltva.

Ha valaki hasonlóképp tenne, itt van két tipp:
1. A kontaktokat NE szinkronizáld, akkor nem lesz lassú és az akku is sokkal jobban fogja bírni. Helyette fogod pl. a Gmail névjegyzéket, exportálod vCard formátumba, majd egy gépről (én macbookról tettem) ráküldöd a fájlt bluetoothon a telóra. Simán feldolgozza és utána gyorsan működik.
2. Nekem nagyon hiányzik a régi Nokiák KEDVENCEK funkciója, de azért gyorsgombokra el lehet menteni 8 gyakori kontaktot itt is, csak hosszan nyomva kell tartani a gombot.
Érthetetlennek tartom, hogy miért nem másolták le a Nokia oprendszerét a rengeteg okos megoldással együtt.

aka Coyote2000 ('05-'13) / S24 Ultra / Flip 5 / QE75QN90A / Q5'20 / Corvette'81 / 944 '86 / Wrangler '97 / A3 e-tron '15 / Scott e-bike

(#110) fecaga21


fecaga21
aktív tag

valaki elmondaná hogy kell ezen a telefonon netezni?Valamit kiír, hogy engedélezzek

(#111) yerab


yerab
csendes tag

Ezzel a Nokia 2720 készülékkel YouTube videót otthon wifis környezetben le lehet- e menteni majd séta közben a 4G adatmennyiség spórolása érdekében lejátszani? Olyan videókra gondolok amelynél csak a szöveg a lényeg. Esetleg a tárhelyre korábban letöltött videókat lejátszani?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.