Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BossBoss


BossBoss
őstag

Nem rossz ez! Mondjuk úgy néz ki, mint egy játéktelefon. :DDD

(#2) VD


VD
őstag

India imádni fogja!

(#3) Lacces


Lacces
őstag

Nekem tetszik nagyon. Buliba telefonnak jó. Várakozásnál pedig ott a net, menetrendet figyelni, vagy rádiót hallgatni.
De a kamerát olyan feleslegesnek találom beleültetni... Kicsi, már semmi haszna, szerintem,itt Európában, szerintem, én nem használnám ki...

(#4) daniel909


daniel909
addikt

vissza a múltba? mondjuk van rá kereslet és nem csak a szegeny országokban. amúgy a 110 nem rossz külsőre DD

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#5) meroly


meroly
veterán

Kíváncsi vagyok az 1400-as akkura, BL-6C, elvileg már volt korábban igaz, az csak 1150mAh-s volt.

Impossible is nothing

(#6) amanoba


amanoba
őstag

ha van benne bejeweled csak király lehet! :)

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#7) V.T.CS.


V.T.CS.
senior tag

biztos élmény ekkora kijelzőn netezni-játszani. szerintem inkább az üzemidő miatt jó választás. afrikába, indiába jó.

(#8) macilaci78 válasza V.T.CS. (#7) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Jó lenne ez nekem is.
Sokáig bírja, bővíthető memória, zenelejátszás, rádió, dual sim, és még az ára is barátinak tűnik. :K

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#9) gzbotii válasza VD (#2) üzenetére


gzbotii
veterán

Pontosan! Nokia nagyon elment egy izlestelen iranyba..hihetetlen miket gyurnak ki..a tegnpi hirben szereplo sem volt egy szepseg, de ezek..
Elfelejtettek ilyen telefont gyartani? :(((

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#10) Lacces válasza gzbotii (#9) üzenetére


Lacces
őstag

Nekem úgy tűnik, mintha a Lumia sorozat szín- és formavilágát próbálnák ide rakni...

(#11) domerator


domerator
veterán

...Bejeweled, Need for Speed – The Run, Monopoly Here & Now, vagy a SimCity Deluxe

vs.

128x160pixels

Ez most vicc? :W

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#12) gzbotii válasza Lacces (#10) üzenetére


gzbotii
veterán

Csak az a gond, a Lumiaknal elmegy, mert a cyan es a feher oke, fekete mindekepp meg a voros szin is elmegy noknek foleg elony lehet..de ott van hozza minosegi kinezet. Itt meg minde osszecsap es rohej az eredmenye.. :(

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#13) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Ez az ocsmány bilikék meg p*narózsaszín magenta annyira bejön a népeknek, vagy a nokiánál vannak ilyen hülyeszínfetisiszták? Elfelejtettek normális színű telefonokat gyártani?

(#14) MR007RM válasza vwpolopg (#13) üzenetére


MR007RM
addikt

A nők talán ezt másképpen látják. Gondolom te nem vagy az. :N :D

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#15) gzbotii válasza MR007RM (#14) üzenetére


gzbotii
veterán

Nok - itt szerintem max 9-15 eves korig kell gondolkodni. Egy 16 eves csaj mar nem rohangalna ilyennel, inkabb vagyik egy Sony Xperia Ray-re vagy iPhone 4-re ;)

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#16) superecneB válasza vwpolopg (#13) üzenetére


superecneB
őstag

Normális telefonokat is elfelejtettek már gyártani (most nem csak a nokiáról beszélek)...

Mindegyik gyártó követ valami trendet. A Nokia ezeket a b*zis színeket, a samsung a szappantartó formát stb stb... Egyébként valamelyik interjúban szerepelt, hogy pl. a Lumia-nak van csomó színe, de a szolgáltatók úgyis csak a leguniverzálisabb színeket rendelik be.

#15 gzbotii:

Ezt úgy "mondod" mintha nem szoktál volna látni, rózsaszín hello kittys/LV táskás szétszolizott szilikonos 20+ éves ribiket a plázák és egyéb bevásárlóközpontok környékén...

Másik: [link]+ fehír

[ Szerkesztve ]

(#17) gzbotii válasza superecneB (#16) üzenetére


gzbotii
veterán

Csomo szine: feher, fekete, cyan, bibor kb..
A feher meg nemreg jelent meg, ide el sem ert nagyon.
Cyan nem epp univerzalis, de kb 50-50% latam cyant es feketet ;)

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#18) V.T.CS. válasza macilaci78 (#8) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

nem azt mondtam hogy rossz, csak én nem azokat a funkciókat emelném ki amik a cikkben fel lettek sorolva.

(#19) MR007RM válasza gzbotii (#15) üzenetére


MR007RM
addikt

Mondjuk én főleg az idősebb korosztályra gondoltam. 30++ Nem mindenki akar iPhone 4-et, megasztán annak ára is van. Telefonálásra tökéletes. Az a 14e ft jó árnak tünik ezért.

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#20) gzbotii válasza MR007RM (#19) üzenetére


gzbotii
veterán

A telefon tudasaval van a gond..mert a Nokia arra jol raalt (mondjuk nevetseges ekkor es ilyen kijelzon amit szeretnenek) de elkepzelem egy 34 eves csavo kezeben ezt. Es akkor rohognom kell..de most komolyan...

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#21) MR007RM válasza gzbotii (#20) üzenetére


MR007RM
addikt

Egy 34 éves csávó kezében inkább ne képzeld el. Én elsőre nem ott kezdtem. Vannak nők is. Fentebb már említettem. Szerintem van akinek bejöhet.

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#22) Lacces válasza gzbotii (#20) üzenetére


Lacces
őstag

az elejéről nem hiányzik egy "Nem" szó? De a dizájn egy 30+-nál tényleg vicces. Inkább tini dízájn... de tudásba meg oda nem jó. Ez jó volt, a kezében hogy áll, én is jót mosolyognék :)
De mondjuk az idősebb 60+-ot meg annyira nem érdekli, hogyan nézzki. Én legalábbis ezt tapasztaltam a környezetemben.

[ Szerkesztve ]

(#23) gzbotii válasza Lacces (#22) üzenetére


gzbotii
veterán

Jaj, de :B De mar nem tudom szerkeszteni

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#24) debrejo


debrejo
senior tag

Megint egy elcseszett dual simes telefon. Jóideje keresek egy normális, nem tapifonos, dual simes telefont a meglévő két előfizumnak. 32 éves vagyok, férfi. Ez a dizájn qrvára nem jön be. Vegyek asha200-at?! Ha a fémházas s5610-es Primo samuból lenne kétkártyás, csapnék is le rá mint gyöngytyúk a takonyra.

(#25) gzbotii válasza debrejo (#24) üzenetére


gzbotii
veterán

Azert Samu nyomja a ketkartyas vonalat nem:F

Az utolso mondat meg nagyon jo :))

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#26) Thocy a ZAGY válasza debrejo (#24) üzenetére


Thocy a ZAGY
tag

Én az Asha 200-at már megvettem volna, ha nem lenne az a gusztustalan, taszító fényes hátlapja, mert egyébként pont annyit tud, amire ténylegesen szükségem van.

A legtöbb ember nem jut el a ''Miért pont Én?''-től a ''Miért ne?''-ig.

(#27) ollie


ollie
MODERÁTOR

Biztos nagy élvezet lesz 128x160-as felbontáson Simsezni...

***

(#28) gzbotii válasza ollie (#27) üzenetére


gzbotii
veterán

EN mar jatszodtam ekkoran Sim2-t ;) Meg SE W200i-n. Valoban jobb volt, mint unatkozni.
Csak nem az iPhone 4 utan, ugye

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#29) debrejo válasza Thocy a ZAGY (#26) üzenetére


debrejo
senior tag

Igen, pontosan ez az ami nekem is "tumáccs" az asha200-ban. Amolyan melóstelefon lenne, nem vennék rá tokot, semmit, kulcsok, tollak, kártyák mellett dekkolna. Most egy C5 a céges telefonom, hadd ne ecseteljem hogy a mindennapos használat mennyire látszik rajta. 2-3 hónapos de úgy néz ki mintha 2 éves lenne. Az elődje egy 6210i volt, na az két év után úgy nézett ki hogy finneket lehetne vele riogatni.

@gzbotii: de, samu nyomatja, csak éppen nemigazán szépek azok sem. Játéktelefon kinézetük van, még ha feketék is.
Nekem ennyi kéne egy dual simes telefontól: 2 sim kezelése (alap ugye), a fő sim tudja a hspa-t legalább és tudja a mobilnetet megosztani, ne legyen tapitelefon, vagy hagyományos vagy max qwerty, minőségi dizájn. Itt el tudnám viselni a fémet.

Ha tud valaki ilyet, ne tartsa magában.

[ Szerkesztve ]

(#30) meroly


meroly
veterán

Azért meg kell hagyni az 1400mAh-s BL-6C biricgálja a csőrömet ;]

debrejo: már rég nem a minőség a fontos.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#31) debrejo válasza meroly (#30) üzenetére


debrejo
senior tag

Tény, de ebben a Nokia nem is olyan rég még elég jó volt. Szürnyű látni hogy ők is felültek a trendvonatra.

(#32) meroly válasza debrejo (#31) üzenetére


meroly
veterán

Azért van egy-két mai készülék is ami viszonylag jó szerintem. Pl a C2-01.

Impossible is nothing

(#33) V.T.CS. válasza debrejo (#31) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

ja. csak nem nagyon jön össze nekik. ez a színvilág a 10-04 éves csajoknak jöhet be, akiknek tapis, facebook-os telefon kell inkább.

(#34) prolad


prolad
őstag

Ilyen kijelzőn játékokat futtatni hát...elszántság kell az biztos.
Emlékszem anno én is sokat "kockultam a nokia 3500c-men :C

(#35) szigmat


szigmat
tag

Nekem tetszik a 112ő szürkében és ez az üzemidő is nagyon szúrja a szememet. :)
Azt hiszem ideje lecserélni a K550i-met.

Fognak vajon a 112 höz legalább egy 2 gbos memóriakártyát adni vagy amit adnak az nagyon vacak és nem érdemes vele foglalkozni?

(#36) meroly válasza szigmat (#35) üzenetére


meroly
veterán

Elég valószínű hogy nem fog járni hozzá semmilyen kártya, ahogy már a C2-01-hez sem adtak.

Impossible is nothing

(#37) szigmat


szigmat
tag

Kb. mikorra várható a megjelenése a 112esnek?

(#38) meroly


meroly
veterán

Nokia 112

Kollegám vette két hete pénteken. Szombaton reggel vette le töltőről, vagyis 10 napja és még csak félig van az akku. Céges sim van benne, tehát használja, napi 10 rövidebb telefon megvan rajta.
Azt mondta olyan telefont szeretne ami azért nem merül le két nap alatt, ezt találtam neki ;]

Impossible is nothing

(#39) Aram


Aram
tag

Hali!

Megadta magát a jó kis Nokia 2330-am (vagymi...) ezért kellett vennem egy alap készüléket.
Nokia 112 lett belőle, kártyafüggetlenül (persze, hisz 2 SIM-es) 9.000 HUF volt.

Nekem tetszik. Aki alap telefont akar, annak nagyon tudom ajánlani. Főleg annak, aki nem akar 2 telóval mászkálni.

Üdv!

Ez a felirat 20byte!

(#40) meroly válasza Aram (#39) üzenetére


meroly
veterán

Hol szerezted be ennyiér?

Impossible is nothing

(#41) Aram válasza meroly (#40) üzenetére


Aram
tag

Itt.

Üdv!

Ez a felirat 20byte!

(#42) meroly válasza Aram (#41) üzenetére


meroly
veterán

Hm, jó vétel volt, kollegámnak nem említem ;]

Impossible is nothing

(#43) Dlink321b


Dlink321b
csendes tag

Esetleg tudja valaki hogy a Nokia 112 -es is tud felvenni Fm rádióból ? Előre is köszönöm, ha valaki olvassa vagy volt neki ilyen telefonja és tudja rá a választ.

(#44) Dlink321b válasza Dlink321b (#43) üzenetére


Dlink321b
csendes tag

Tud , csak a régebbi firmwarrel .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.