Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sn00k


Sn00k
veterán

Jajj de baba kis készülék , de szívesen meglepném magam, de , ez az ár nem semmi.... :/

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#2) L4mie válasza Sn00k (#1) üzenetére


L4mie
veterán

na majd lesz jobb ára is :) bevezető ár mindig egy 15-30% al magasabb mint a beállt ár.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#3) Sequoyah


Sequoyah
tag

Egy hónapja már megszületett bennem, hogy ez a gép kell nekem, ha a tesztek is alátámasztják amit ígértek.
Most elkezdtek szivárogni a rendes tesztek, és egyre jobban kell:)

(#4) Gulyopapa


Gulyopapa
addikt

Én 2 napja rendeltem meg.
Az viszont érdekes hogy csúcsszupernek írjátok a gépet a tesztben viszont csak 4*-ot kap :U no nem baj, jó kis gép ez mindenképp ...

(#5) Sequoyah válasza Gulyopapa (#4) üzenetére


Sequoyah
tag

Mert nem ingyen adják...
Szerintem teljesen jó az árazása a tudásban közeli gépekhez képest.

(#6) gógyi


gógyi
aktív tag

Csak gyorsan essen be az ára 300 alá! :N

(#7) epityesz


epityesz
aktív tag

Kinek mi a magas ár?Nekem átlagos emberkének horror......másnak aki kicsit komolyabban fotózz annak nem.Mindenesetre nagyon szép ez a gép :C

tökjó.2009-ben kizárt csaló tag után kaptam 1 feketét:(

(#8) iHave


iHave
csendes tag

Én D7000-et vettem, az is olyan sok, hogy elképesztő. Megvan egy ideje, de még mai napig vannak "meglepetések".. :) Jó kis gép ez, de az ára elég barátságtalan :))

(#9) róland


róland
veterán

Eddig a D90-et nézegettem, de ez nagyon tetszik.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#10) Deadzone41 válasza róland (#9) üzenetére


Deadzone41
őstag

én eddig egy szuzukit nézegettem, de ez az audi nagyon tetszik. :))

(#11) róland válasza Deadzone41 (#10) üzenetére


róland
veterán

Azt hiszem félreértettél, vagy inkább félremagyaráznád a szavaimat. Összehasonlításod nem állja meg a helyét, mivel Suzuki és Audi két külön kategória. Míg a Nikon D7100 őse valamikor a D90 volt/lehetett. (Talán nem véletlen, hogy még ma is 200.000,- Ft körüli áron adják a D90-et.)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#12) total90


total90
veterán

Jó gép, nagyon jó kezdő árral :K

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#13) Gulyopapa válasza total90 (#12) üzenetére


Gulyopapa
addikt

Szerintem is jó ár. Canon 7D-vel azonos ...

(#14) total90 válasza róland (#11) üzenetére


total90
veterán

A D90 a mai napig egy nagyon jó (most már talán) belépő váz, de semmi köze a mostani D7100-hoz, vagy az elődhöz. A D7000-el 2 szegmens közötti részt akartak betömni és ez most is így van... vagy is lesz ha megjelenik a D400.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#15) róland válasza total90 (#14) üzenetére


róland
veterán

Viszont akkor a D90-nek mai napig nincs utóda.

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#16) total90 válasza róland (#15) üzenetére


total90
veterán

Az igaz :K El is fog tűnni szerintem, ha nem jön valami utód (D90x), de azt kétlem. Majd a belépők túrják le a porondról és a ki a forgalomból.
Tulajdonképpen a mostani létra valami ilyesmi lenne-> belépők (D3200, D5200, stb)-> D90->D7000/7100->D300s(D400???)->D600->D800(E)... és a nagyon D3x, D4. A D90 nagyon kilód a sorból, mert alul ássák neki az árkot :)

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#17) Byk01 válasza total90 (#16) üzenetére


Byk01
senior tag

Pedig a D7000 a D90 utódja. A belépő kategória volt a D3000 eggyel feljebb az 5000. A haladó volt a D90 és a "profi" DX a D300. Ezeket váltotta a D3100, D5100, D7000 és a D300s. Most pedig jön a következő vonal a D3200, D5200, D7100, és majd valamikor talán a D400(?).

A cikkben a menürendszernél a felsorolásból kimaradt a Fényképezés menü, így a következő mondatban a "második" kitétel az egyéni beállításokra vonatkozik, pedig nem.

[ Szerkesztve ]

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#18) imikee


imikee
tag

Nekem D90 van nagyon meg vagyok vele elégedve. De ez a 7100 nagyon tetszik :C

...

(#19) Gaga_30


Gaga_30
tag

Nikkor 40mm-es microval nem működik.

(#20) TeeJay válasza imikee (#18) üzenetére


TeeJay
félisten

szintén zenész
viszont nézd meg mibe kerül a kit és mindjárt jónak találod még pár évig a D90-t

http://www.argep.hu/product_2283237.html

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#21) total90 válasza Byk01 (#17) üzenetére


total90
veterán

Nézz utána a Nikon wiki oldalán, nem csak úgy beírtam valamit...

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#22) imikee válasza TeeJay (#20) üzenetére


imikee
tag

:( huhh kicsit sok még! Jó a D90 is még egy pár évig, videózni meg nem is szoktam :)

...

(#23) Byk01 válasza total90 (#21) üzenetére


Byk01
senior tag

Nekem ugyanmindegy, hogy minek az utóda, de a Nikon hivatalos oldalán a D7000 a haladó kategóriába került besorolásra, a D300s pedig a profiba. Ez azért ellentmond annak, hogy az utóda lenne, szigorúan szerintem. A D7000 elég sok téren visszalépés lenne a D300s-hez képest (váz mérete, anyaga, AF rendszer). Egy utód legalább megtartaná azt, ami benne van az elődben.
Azt tudom elképzelni, hogy a DX formátum csúcsmodelljévé lép elő ez a kategória, és a D600 megjelenésével a D300s-nek nem lesz folytatása.

De nem ér ennyit ez az egész.

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#24) flash-


flash-
veterán

"egyre magasabb ISO értékeken egyre jobban látszanak a színes foltok. A készülék saját JPEG motorja ISO 12 800-on és ISO 25 600-on már kevésbé élvezhető fotókat rögzít, de ISO 6400-ig megfelelő megvilágítás mellett nyugodtan használhatjuk a masinát. Rossz fényviszonyok mellett viszont ISO 3200 az általunk ajánlott csúcsérték – JPEG-ben!"

lehet hogy túl jó a szemüvegem,de 17 colos ólcsó acer monitoron (analóg csatlakozással)én iso 800 ami még tökéletes vállalható,dslr minőségi kép..afelett már nem igazán nyújt dslr minőségi érzést az ezzel készült képek...

más:

usb 3.0 át és érintőt beletehették volna...
de ha még érintőt nem is...usb 3 olcsóbb már mint az usb 2...
pff...
én szerintem kivárok,majd veszek egy digic 4 es gépet azzal talán iso 1600al is lehet majd fotózni...

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#25) vadkörte válasza Byk01 (#23) üzenetére


vadkörte
addikt

"...Azt tudom elképzelni, hogy a DX formátum csúcsmodelljévé lép elő ez a kategória, és a D600 megjelenésével a D300s-nek nem lesz folytatása."

+1

A D7100 mellett, őszintén, sok értelme nem is lenne.

(#24) flash-:
Az attól függ, hogy felhasználóként, vagy pixelbuzerátorként nézed.
Az meg nem örökített pillanat fotójánál a megörökített bár kicsit hangyaháborús fotó is jobb. Ha nem tetszik a képminősége, kicsit leméretezed, adsz neki egy csipetnyi USM-ok és a kép használható(bb) lesz. Van miből. Ha exrtém módon, mondjuk 6MP(!!!)-re méretezed le, még akkor is alkalmas a kép akár még A/3-as méretű kidolgozásra is.

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

(#26) TeeJay válasza Byk01 (#23) üzenetére


TeeJay
félisten

DX váznál már felesleges is lenne egy hű de profi kategória mert amibe kerülne nem sokkal drágábban már kijön egy belépő FX váz és biza az veri képminőségben, még ha nem is olyan pro váz.

DX vonalon 3 szint bőven elég
belépő D3200 haladó D5200 és egy komolyabb vagy fél profi D7100
ezek mindent lefednek, egy D400 minimálisan tudna már csak újat mutatni a D7100-hoz képest
árban meg ha 400-500ezer között lenne már picivel többért ott a D600 ami FX!!!

FX fronton meg szintén elég lesz 3-4 váz
egy belépő D600 egy fél profi D800/D800E és a full profi D4 illetve D4X ha majd kijön
azzal szintén le van fedve minden

DX-re már egyre kevesebb fejlesztés lesz hiszen szinte mindent tudnak már a vázak szerintem
ami újdonság meg jöhet az már nem világmegváltó, pl 4" fullHD érintőképernyő meg egyebek
pl nagyobb felbontást sem igen kellene már rátolni DX lapkára, a 24MP még éppen vállalható inkább lehet gyúrni a még jobb szenzorokra esetleg AF rendszerre vagy feldolgozó procira stb...

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#27) retro03


retro03
tag

Hát igazat adok nekem horror az ára másnak biztos olcsó

Üdvözletem இங்கே லுக்கு, ஏறும் கிக்கு

(#28) flash- válasza vadkörte (#25) üzenetére


flash-
veterán

nekem van egy más bajom a magas isokkal...
d3100 om van 18-105 ös obival...

nem is a zaj zavar amúgy magasabb iso-n(800 v. 1600)hanem a szinek furcsák lesznek(kékesek-vagy sárgásak-vagy zöldesek..)
rawban fotózok..
és bárhogy ügyeskedek nem tudom visszahozni a szineket normálisra...

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#29) TeeJay válasza flash- (#24) üzenetére


TeeJay
félisten

azt is nézd hogy mindezt 24MP-en teszi...
az kétszer több mint nekem a D90 és hogy őszinte legyek simán tudja ugyanazt az ISO-t mint az enyém.
800 fölé meg nagyon ritkán mentem még pedig ugye a D90 ISO200-ról indul
ahol már 800 fölé kell menni ott nem kell csodát várni, alatta meg ott a vaku meg fényerős objektív
ennyi :R

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#30) Deadzone41 válasza TeeJay (#26) üzenetére


Deadzone41
őstag

nikon kínálatából szvsz valami olcsóbb sport/riporter gép hiányzik. akinek ilyen kell, kb csak a D4 van. szerintem sokan örülnének egy alacsony zajú akár fx akár dx, gyors, nem túl nagy felbontású váznak.

beltérben lámpafénynél nagyon könnyen elkél a 3200-6400, és az sem mind1, hogy ez mekkora dinamika csökkenéssel jár.

[ Szerkesztve ]

(#31) Stauffenberg válasza vadkörte (#25) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"A D7100 mellett, őszintén, sok értelme nem is lenne."

A D7100 mellett igen is lenne értelme a D300s folytatásának, mert a D7100 még mindig nem tekinthető igazi szellemi örökségnek. Főleg, hogy a Canon oldalról is pletykálják, hogy a 7D folytatása marad APS-C, de professzionális kivitelben (nagyjából az 5D Mark III és 1D X szintjét hozná, de nem Full Frame szenzorral, és drágább lesz mint a belépő Full Frame EOS 6D, de jóval többet is tud majd nála, persze ez csak pletyka).

Sajnos sokan úgy tekintenek az APS-C és a Full Frame viszonyára, mint alá- és fölérendeltségi viszonyra és ebben a gyártók is sárosak, mert ők is ezt akarják a vásárlók torkán lenyomni. Nem azért akarnak sokan FF vázat a profik között, mert csak, mert nagyobb a szenzor, nagyobb a pixelméret és a többiek, hanem mert ott kapnak igazi professzionális szolgáltatásokat és képminőséget, pedig ugyan ezt APS-C-ben is meg lehet csinálni... ott volt példának a D300s, mely anno nagyon hódított a profik, fotóriporterek, műtermi fotósok és sokan mások körében akik munkára vásárolták meg, nem hobbi fotózásra.

És nem kell iderángatni a pixelkukkolók kedvenc frázisait pixelméretről és a többiről, mert akik tényleg dolgoznak is a fotós szakmában, azok között elenyésző azok száma, akik egy fárasztó munkanap után hazamennek és 100%-os nagyításban recskáznak élvezkednek a képpontok minőségén. Ez inkább az amatőrök, hobbi fotósok kedvenc szórakozása.

Nem hiába várnak sokan a D300s folytatására. Mert a D7100 sem lett az!

(#32) Gulyopapa válasza Stauffenberg (#31) üzenetére


Gulyopapa
addikt

Dehát senki nem mondta hogy az lesz, vagy igen ? Logikus hogy lesz D400 ...

(#33) Stauffenberg válasza Gulyopapa (#32) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Évek óta nagy talány, hogy mi lesz. A D7000-re a Nikon nem mondta, hogy a D300s folytatása, mert ez másik termékvonal. Most meg kijött a D7100 és régiótól függően van ahol úgy szerepel, mint középkategóriás DX gép, máshol meg professzionális DX gépként... szóval a Nikon belső kommunikációjával is akadnak gondok.

A D300s egyébként mindig is professzionális DX volt.

A D400-ról is sok pletyka kering, de csak nem akar megjelenni. Lett közben D7000, D600 és D7100 (ebben az időrendi sorrendben), de a D300s folytatása csak elmaradt. Meg hozzátenném, hogy a D90 folytatása is, de ebben az esetben szerintem a mostanra "jóárasított" D7000 abszolút jó pótléka a Dxx vonalnak, sőt!

A D7000 váz ára jelenleg 240-250k körül van, ami már közvetlenül a D5200 mellett van... ebből a szempontból (hacsak nem életbevágóan fontos a videó) én a D7100 leendő vásárlójaként is nagyon meggondolnám, hogy mire adok ki több mint százezerrel többet, mert szvsz nem ér annyival többet. Inkább beleborítanám azt a pénzt egy jól megmunkált fényerős fix objektívbe.

Szerintem a jelenlegi árán, most az egyik legjobb vétel a kifutó D7000.

(#34) TeeJay


TeeJay
félisten

DxO Mark-on 1 ponttal kevesebbet kapott a D7100 szenzora mint a D5200-é
[link]
mondjuk még így is ez a két váz birtokolja a legjobb DX-es szenzorokat
Canon-ék kanyarba sincsenek :))

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#35) flash- válasza TeeJay (#34) üzenetére


flash-
veterán

ilyen bitang jó a d5200 szenzora vagy a 7100 nem sikerült annyira fantasztikusra?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#36) TeeJay


TeeJay
félisten

szerintem azt az 1pont eltérést a valós életben sosem veszed észre
még a grafikonokon is alig van eltérés
a D7000 80pontot kapott azokhoz képest mindkettő jobb lett úgy hogy 8MP-el több képpont van rajta :R

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#37) flash- válasza TeeJay (#36) üzenetére


flash-
veterán

gondolom a 18-105 obival tesztelték...

van tartalék az obiba,ha a d7100 al jobb képeket lehet vele alkotni...

örülök hogy ilyen obit vettem:)
legmeglepőbb hogy amikor 105 ön fotózok azok a képek is milyen jók...

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#38) Sequoyah válasza flash- (#35) üzenetére


Sequoyah
tag

1 pont az azt jelenti, hogy kb ugyanaz, csak van egy kis mérési hiba...
Egyébként a két elődmodellben (5100 és 7000) tökugyanaz a szenzor, szóval a hasonlóságon most se kell csodálkozni, az eltérés az AF-ben és a professzionálisabb vázban/kezelhetőségben van.

(#39) Stauffenberg válasza flash- (#35) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Tökéletesen ugyan úgy sikerült mindkettő szenzor, ugyanis ugyan az van mindkettőben. :)

A különbség mérési hibahatáron belüli. A D7100 pedig bőven lekörözi a D5200-zat azzal, hogy szinte minden szolgáltatásban fejlettebb és többet is tud.

(#40) TeeJay


TeeJay
félisten

a D3200 "csak" 81pontot kapott na ott már tényleg van eltérés és abban más is a szenzor mint az 5200-7100-ban

egy D90 pl 73pont szóval nem gyengén jobbak ezek 2x akkora felbontáson ráadásul :R

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#41) Stauffenberg válasza TeeJay (#40) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én nem alapoznék a pontokra, mert nem képes korrektül megmutatni két gép között a "távolságot". Egyszerűen azért nem, mert ha már most 96 pontot ért el a legjobb szenzor (D800E), akkor mi a frász lesz 5 vagy 10 év múlva, amikor már ennél is jobbak lesznek? Az majd 119 pontot kap vagy mi?

Ez így nem vezet sehova. Vannak objektíven értékelhető faktorok, amiket mindig hozzá lehet majd mérni a többiekhez. Színmélység, dinamika, ilyenekre gondolok. Ezek mérhetők, reprodukálhatók és 10 meg 15 év múlva is lehetnek viszonyítási alapok, míg a DxO által adott pontszám egyáltalán nem.

(#42) Plebi válasza Stauffenberg (#33) üzenetére


Plebi
senior tag

Jó gép a D7100 de annyival nem nyújt többet, mint amivel többet kérnek a D7000-hez képest, bár az ára ahhoz nézve, hogy új termék, egyáltalán nincs elszállva.

Más gyártóktól szemezgetve a pentax k-5 váz az ami még egy jó alternatíva lehet. Jelenleg kb 220e Ft.

Abban egyetértek, hogy most nagyon jó áron van a D7000, még 2011 év végén vettem a k-5-t akkor volt 300 kitobival, akkor még a nikon a vízhelyzet miatt kb 330 volt a 18-105-el és kb 300 csak a váz, akkor az döntött a pentax mellett, hogy egy obim már van (meg, csak ennyi pénzem volt). Most minden kérdés nélkül, D7000-et vennék. :)

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#43) TeeJay válasza Stauffenberg (#41) üzenetére


TeeJay
félisten

senki sem mondta hogy csak 100-ig van pontozás és hogy ez valamiféle százalék arányt jelöl...
vélhetően a tesztek alapján kijön egy pontszám, pár év múlva egy új FX váz simán 100 feletti értéket fog kapni szerintem :R

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#44) Sequoyah válasza Plebi (#42) üzenetére


Sequoyah
tag

Miért vennél D7000-et Pentax helyett? A specifikáció szerint az is közel olyan jó gép.

(#45) Plebi válasza Sequoyah (#44) üzenetére


Plebi
senior tag

Nem vennék, hanem vettem volna akkor, csak 300 volt a keret, várni meg már nem akartam, be voltam sózva. Most vennék D7000-et a jelenlegi árak tudtában, bár a K-5 mellett is sok érv szól.

Volt egy D3100-am akkor nagyon megbarátkoztam a nikon kezelhetőségével, a K-5-el nagyon nehezen indult a "kapcsolatunk" de most már kedvelem.

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#46) Stauffenberg válasza TeeJay (#43) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

De arról sem szól a fáma, hogy felmehet 100 fölé. Az értékelésnél a pontszám alatt van egy csík, ebből lehet következtetni arra, hogy 1 és 100 között van a skála.

(#42) Plebi: Én is ezt mondtam. A részemről nagy dilemma lenne, hogy mit vegyek, mert nekem fontos a videó és ebben a D7100 nagyon nagyot ugrott. Most egy céges D7000-ret használok, teljesen korrekt fényképezőgép, de videót tekintve az égvilágon sehol sincs a legfapadosabb Canonhoz képest sem. Ha csak fotóra kellene (vagy főleg fotóra és néha egy kis alkalmi videóra), akkor nem vennék D7100-zat, tökéletesen elég lenne a több mint százezerrel olcsóbb D7000 is.

(#45) Plebi: Nekem is van Pentaxom, egy K200D, igaz már lassan 2 éve csak alig alig veszem elő, annyi más van a kezeim között. Imádom, hogy bátran össze lehet trutyizni, lehet vele fotózni enyhébb esőben vagy akár extrém hóesésben is az időjárásálló kivitel miatt. De neki és a többi Pentaxnak is állandó problémája, hogy nem tudnak olyan jó kezelhetőséget tervezni, mint ami a Canon és Nikon gépeket jellemzi. Valahogy, valaminek mindenképpen balul kell sikerülnie, különben nem lenne érdemes a Pentax feliratra.

Egyébiránt imádom a K200D-t is meg a márkát is. Kiváló ár-érték arányú gépeket készítenek és figyelnek a praktikumra.

A többihez képest ez kicsit olyan, mint a Volkswagen és a Skoda. Előbbi rendkívül jól megtervezett, elegáns, kényelmes. Utóbbi meg... ugyan azokra az alapokra készül, jól össze van rakva, helyenként még sokkal praktikusabb is... de ami a kényelmet és eleganciát illeti... na, hát valahol spórolni kell. :)

[ Szerkesztve ]

(#47) Gulyopapa válasza Stauffenberg (#46) üzenetére


Gulyopapa
addikt

Panasonic GH3 ? Én sokat agyaltam rajta mivel az a váz is 350 .. de aztán mégsem mertem belevágni. Jelenleg az a legjobb videóra.

(#48) Gulyopapa válasza gógyi (#6) üzenetére


Gulyopapa
addikt

Nem fog.

(#49) Stauffenberg válasza Gulyopapa (#47) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Az teljesen más kategória. De a maga nemében kiváló váz. Ha tényleg nagyon fontos a videó, akkor érdemes elgondolkozni rajta. De az emberek egyébként túl sokat agyalnak feleslegesen a gépváz kérdésen. Végső soron (ha technikáról van szó), akkor a jó objektív és a jó fények sokkal többet számítanak, meg persze ennél sokkal fontosabb az ami nem vehető meg pénzért.

Az általam nagyra tartott fotósok sok esetben a maguk idejében is teljesen középszerű gépekkel rohangáltak és elképesztő, történelmi erővel bíró ikonikus fotókat készítettek. Itt egy kis kiégés? Ott egy kis bebukás? Ott egy kis zaj? Ott egy kis bemozdulás? KI A FRÁSZT ÉRDEKEL? :)

A Fotózz.hu és hasonló szar közösségekkel is az a baj, hogy az értékelésekben ilyen baromságokon pattognak. Látok egy zseniális fotót egy gyönyörű balerináról, elképesztő tónusok, lendület, kompozíció... erre a seggdugaszok azon kötekednek, hogy az ablakon betörő fény kiégett. Ez a legbiztosabb jele az amatőrségnek.

(#50) Gulyopapa


Gulyopapa
addikt

Na megvan az 50-es obi.
Mostmár csak váz kéne hozzá :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.