Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) celafat


celafat
tag

Nagyon jó írás, a képek meg gyönyörűek. Szívesen meg nézném élőben is, viszont ez sajnos csak álom marad.

(#2) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Új Mexikó elsősorban kiváló minőségű metamfetamin termeléséről másodsorban a városban működő vegyes-harcművészet oktatóközpontjairól híres :D

(#3) Dhampir


Dhampir
félisten

Nagyon tetszik az írás.

Ha nem tévedek, a Windtalkers (magyarul ismeretes címén: A fegyverek szava) című film kezdetének első perceiben is feltűnnek ezek a roppant, olykor magános sziklaalakzatok.

(#4) talmida


talmida
Közösségépítő

Köszönöm srácok! :)

joysefke Na, igen... :DDD

Dhampir Azt a filmet nem ismerem, de a környező államok közül Utahban és Arizonaban is hasonló a táj. :B
Kattinys a linkekre.

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#5) nuke7 válasza talmida (#4) üzenetére


nuke7
veterán

Te új mexikóban laksz..? :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#6) Lauda


Lauda
félisten

Koszonom szepen az ujabb cikket! :R

(#7) talmida válasza nuke7 (#5) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Floridában lakom. :B ...de voltam Új Mexikóban.

Neked is köszi Lauda!

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#8) Dhampir válasza talmida (#4) üzenetére


Dhampir
félisten

Igen, de a Navajo népnek Új Mexikó az ősi földje, ha nem tévedek és a film is a navajo indián kódfejtőknek állít emléket. :)

A környező államokba is átrepülhettek a stábosok, hiszen határosak.

A pueblo indiánok előtt már éltek más emberek is, főleg a Grand Canyon sziklarajzai rémlenek fel ezzel kapcsolatban (persze az már Arizóna földje), de már régebben olvasgattam ezekről.

[ Szerkesztve ]

(#9) Fecogame válasza celafat (#1) üzenetére


Fecogame
veterán

Ha teszel az álmaidért és nem csak vágyakozol utánuk, akkor azok meg is valósulnak :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#10) nuke7 válasza celafat (#1) üzenetére


nuke7
veterán

megnézni lenne lehetőségem... De ne feledjük az opportunity cost-ot, meg azt, hogy azzal előrébb vagyok-e, hogy személyesen látom... :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#11) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Igazán remek, ahogy a régebbi államok bemutatásai is. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#12) Napfénysüti válasza nuke7 (#10) üzenetére

Ha van olyan hely ahova szívesen elmennél és adódik lehetőséged ki ne hagyd!
Én tavaly az Alpokban voltam tekerni és életem egyik legnagyobb élménye volt amit sose felejtek el. :K

Érdekes hely ez Új Mexikó, egyszer szívesen megnézném de tartósan nem biztos hogy lakénk arrafelé.

Més que un club!

(#13) talmida válasza Dhampir (#8) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Köszi a kiegészítést! :R Azt a filmet nem láttam, úgyhogy nagyon is elképzelhető, hogy igazad van.

laceszgamer Köszönöm!!

Napfénysüti Én is így vagyok vele, hosszú távon nem biztos, hogy bírnám..

IN GOD WE TRUST!

(#14) #20655360


#20655360
törölt tag

Micsoda képek! +az olvasmány is érdekes volt. Jó kedvem lett picit, pedig nincs mire.

(#15) talmida válasza #20655360 (#14) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Ennek nagyon örülök! ;)

IN GOD WE TRUST!

(#16) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Ismét egy kimagasló írás. Csak így tovább! Remélem még van száz állam amiről írsz! ;)

(#17) talmida válasza SzalaiG (#16) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Köszönöm szépen!! :D

IN GOD WE TRUST!

(#18) davidsone


davidsone
addikt

azért tudják a mexikóiak mi kell egy jó pacalpörköltbe :DDD

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#19) #21346560


#21346560
törölt tag

Szuper írás lett, köszi a szép ismertetőt! :R

(#20) talmida válasza #21346560 (#19) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Köszi szépen! :D

IN GOD WE TRUST!

(#21) kiszi07


kiszi07
senior tag

Szuper lett :B

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#22) SzalaiG válasza talmida (#17) üzenetére


SzalaiG
addikt

Canada, Tahiti, NZ? ;)

(#23) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Végigolvastam. Kedvet kaptam hozzá, de valószínűleg sosem jutok el ide. Viszont ami nagyon zavart, hogy miért kell minden képhez odaírni, hogy "Ha rákattintunk, akkor egy X perces videót látunk róla". Az elején leszögezted, hogy, ha képre kattintunk videó lesz a "nyeremény".

[ Szerkesztve ]

(#24) talmida válasza KaiotEch (#23) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Bocs, de azért írtam oda egyenként is, hogy előre tudni lehessen, hogy hány perces a film,

SzalaiG ???? Ezekről szeretnél hallani? :D

IN GOD WE TRUST!

(#25) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Na ezt elolvassuk! :)
Jók a képek! Saját fotók?
Tervezünk mi is Floridába költözni, vagy valahova a keleti partra.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#26) talmida válasza rup1u5 (#25) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Remélem tetszeni fog! A képek egy része saját. Sok sikert Floridához! Mi szeretünk itt élni.

IN GOD WE TRUST!

(#27) KaiotEch válasza talmida (#24) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ha megnyitom látom nem? :K

(#28) talmida válasza KaiotEch (#27) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Köszi a az észrevételt, gondolkodom rajta! Szerintem jó az, ha előre tudja az ember, hogy milyen hosszú a film, de a fölösleges beszédet valóban jobb elkerülni. Mégegyszer köszi!!!

IN GOD WE TRUST!

(#29) SzalaiG válasza talmida (#24) üzenetére


SzalaiG
addikt

Tippek, ha nem lenne több USA tagállam... ;)

(#30) talmida válasza SzalaiG (#29) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Köszi a tippeket! ;) Voltunk Canadában is, úgyhogy van némi fogalmam róla, ---meg sok ismerősöm ma is ott él

IN GOD WE TRUST!

(#31) SzalaiG válasza talmida (#30) üzenetére


SzalaiG
addikt

Canada - minden infó jöhet!!! :K ;)

(#32) #71562240


#71562240
törölt tag

Örülök, hogy megvagy még, és hogy folytatod az ügyes kis bemutatóid sorozatát, hiányzott. Ez a rész is igen kellemes lett (bár kicsit sokat kellett várni rá :D ), jól válogatott információkkal, képekkel, filmekkel. Még nem néztem végig az összes videót, de persze megteszem. Az biztos, hogy "turistailag" Új-Mexikó az USA egyik legegzotikusabb helye lehet, a vadregényesség és a "big empty-ség" miatt szivesen laknék is ott, gondolom - talán Santa Fében vagy egy kisvárosban, village-ben.

Helyes, hogy odaírod a videókhoz a "képre kattintva..." szöveget, hiszen nem csak azt jelzed, hogy hány perces a videó, hanem azt is, hogy miről szól, ez így okos és szükséges, semmiképp se hagyd el.

Köszönöm a munkádat, remélem mostantól újra sűrűsödik a jelentkezésed az újabb részekkel!

És igen, az USA után jöhetnek Kanada államai!!! :K

[ Szerkesztve ]

(#33) talmida válasza #71562240 (#32) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Köszönöm szépen a bátorító szavakat!! :R

SzalaiG ;)

IN GOD WE TRUST!

(#34) exedoc


exedoc
senior tag

Azt hiszem a 2-ik videó jó példája, hogy miért szeretnék ide elmenni, és hogy pl. USA-ról nekem miért nem a nagy felhőkarcolók, és a sokmilliós metropoliszok jutnak az eszembe.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.