Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Thunderzolee

Régebben pizzériákban dolgoztam, és előfordult, h besegítettem a szórólapozásba. Nekem tetszett, mivel nem volt kötelező, de esőben nem csináltam. :N

Mondjuk azt nem értem, ha valaki nem kér szórólapot, mifelénk kiírja a postaládára, h "Nem kérek reklámújságot", azokba a postaládákba nem dobtunk be. Úgyhogy felesleges a nagymenő mozdulat, amikor kidobja a szemed láttára olvasatlanul, elég ha kiírja, h nem kér újságot... de hát észt sajnos nem adhatunk az embereknek.

A másik, mikor zárt lépcsőház volt, és becsöngettem valakihez találomra, h engedjen be, és megpróbáltak lecs×szni, h miért csengetek délben, itt kisgyerekek alszanak... Hát édes drága tündér bogár virágszálam... ha nem akakrod, h felkeltsenek, miért nincsen annyi ész a fejedben, h lenémítod (mellérakod) a kagylót? Hát sajnálom, észt nem adhatok.. na erre aztán k×pni-nyelni nem tudott a drága.. :P

Én pl. nem szoktam felvenni a kaputelefont, ha nem várok látogatót, tőlem aztán csöröghetnek, a postás tudja a kapukódot, olyan ismerőseim meg nincsnenek akik ne tudnák a tel. számom, vagy a neten ne érnének el, ...vagy a kapukódot ne tudnák... Nem akarom, h zavarjanak, és nem veszem fel a telefont... ennyi. Nem kezdem el ecsetelni, h minek mer zavarni engem egy szórólapozó ember...

Érdekes amiket írtál, tiszta h×lye emberek vannak... :( Az ilyenek költözzenek tanyára, semmi keresni valójuk egy nagyvárosban. :(((

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.