Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Braddock


Braddock
őstag

Nagyon helyes.
(Trumpot ettől függetlenül utálom)

(#52) pocokmz


pocokmz
csendes tag

Látom páraknál érzékeny pontra tapintottam, pedig odaírtam hogy techmániás (legyen tech iránt aktívan érdeklődő, aki szeretne mókolni a telefonján), ami az ittlevők 99%-a igaz. Semmi gond nincs ezzel. Aztán van egy másik kategória akinek az a fontos hogy nagyok legyenek a számok, az is egy kategória. Más nem tudom miért venne csúcs androidot??? VIlágosítsatok fel.

Persze általánosítás, de általánosságban igaz. Az iphone a korábbi iphone-okkal versenyez, az androidosok meg egymással, kicsi az átfedés. Hozzáteszem sokan akik ilyen értékben vesznek telefont azok cégtől kapnak, az kicsit más, de én a lakossági piacról próbáltam nyilatkozni.

(#53) Solten válasza predakon (#1) üzenetére


Solten
addikt

Az a csoda hogy eddig meg nem b@sztattak oket.

Saor Alba

(#54) Postas99


Postas99
senior tag


Szeritem pedig az történt, hogy Trumpi papa megszólalt figyuzzatok. ki akarom próbálni ezt az új kinai telefont rendeljetek nekem egyet a gearbesten..
Kabient főnök: Na de MIt rendeljünk
Trump: Há Mi-t
Kabinet főnök: Jó de abból is van 13 darab..
Trump: Mi a szösz.. akkor legyen 5G-s
Kabinet főnök: Jó de abból is van 8 darab.. MI legyen?
Trump: ÁÁÁÁÁ több 5G-s telefonjuk van mint Tim Alma papáéknak.. ticsukkkk le a g.cibe...
Kabinet főnök: Igenis...

(#55) Lami66 válasza pocokmz (#52) üzenetére


Lami66
őstag

Csúcs androidot vettem. Két okból.
1, Mert használni akarom "out of box", nem mókolni.
2, Mert nem egy évre veszem.
Nem az a baj, hogy fogalmad sincs az androidos oldalról, hanem az, hogy azt hiszed van fogalmad róla.

(#56) Fred23 válasza janeszgol (#48) üzenetére


Fred23
nagyúr

Pedig tágabb kontextusban tényleg nagyjából erről van szó. Lehet, egyikünket se érinti nagyon már személyesen, de a most születő generáció érdekét is fontos lenne nézni szerintem. Arra megy a világ, amerre a domináns erők mozgatják, vagyis az általuk képviselt értékeket, ideológiákat, életmódot is elviszik mindenhová. Saját képükre formálják a világot erejüktől függő mértékben.
Most még pár évig talán az USA a legerősebb, és hozzá igazodik a világ leginkább. Sok tekintetben ez sem örömteljes, de basszus, ha majd Kína diktál, és hozzá kell igazodni, azt tényleg jobb is, ha én már nem is fogom látni! Aki most pártolja és segíti Kínát, az a következő generációt sz@rja telibe. Másik lehetőség, hogy felelősségteljesen úgy hiszi, hogy a kínai rendszer -az emberi jogokra kaksizással egyetemben- valami jobb, mint ami Nyugaton van.
Erre szokták mondani egyesek, hogy ja, igen, engem csak a telefonjaik érdekelnek, a többire sz@rok. Az ilyen mentalitást ítélje meg mindenki maga, nekem biztosan nem tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#57) dilajoska1 válasza Braddock (#51) üzenetére


dilajoska1
őstag

És ettől a te életed miben fog változni? 🙄

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#58) atike válasza dilajoska1 (#57) üzenetére


atike
nagyúr

...boldogabb lesz... :)

;]

(#59) dilajoska1 válasza atike (#58) üzenetére


dilajoska1
őstag

Az gondolom de hogy miért azt nem tudom 😁.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#60) Ricardo válasza Lami66 (#55) üzenetére


Ricardo
félisten

"Nem az a baj, hogy fogalmad sincs az androidos oldalról, hanem az, hogy azt hiszed van fogalmad róla."

A sziamiuzás már egy intő jel lehetett volna :K

(#61) xhege válasza Persie12 (#39) üzenetére


xhege
addikt

Örülök ha barátok vagyunk. :) Azért is írtam, hogy sok mindenben igazad van abban, amit leírtál, csak szerettem volna közben azt is jelezni, hogy maga a termék viszont egészen jó. Én egy picit régebbi prototípus vagyok, mint te és én már a saját középiskolás gyerekeimen figyelem azt a trendet, hogy az alma már közel sem olyan menő és státusszimbólum, mint mondjuk 6-8 évvel ezelőtt.

(#62) aprokaroka87 válasza Ricardo (#2) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ezt lehetett sejteni.

Szerintem a következő 10 éven belül az összes Kinai tech céget ki fogja végezni az Usa.

Mert megtehetik, ők a nyugat :)

(#63) xhege válasza pocokmz (#52) üzenetére


xhege
addikt

Nálam telefon terén nincs érzékeny pont, mert számomra ez csak egy eszköz. Kérdésedre válaszolva engem elsősorban a kamerás képességek toltak a csúcs droidok irányába. Az igazán jó fotós képesség ezek kiváltsága. Aztán használva rájöttem, hogy mennyi mindenben ad egyébként plusszot az alsóbb szegmenshez képest. Aztán elkezdtem azt is észrevenni, hogy sok pénzért meg mindig vannak engem idegesítő dolgok. Ez tolt az alma felé. Itt szintén sok pénzért (de már nem több pénzért, mint a droid csúcs) számomra stabilabb, megbízhatóbb rendszert kaptam. Ez csak az én sztorim, biztos mások más preferenciák mentén egészen másra voksolnak.

(#64) xhege válasza aprokaroka87 (#62) üzenetére


xhege
addikt

Ki fogja végezni.... Vagy esetleg elintézi, hogy legyen. Droidnak egy komoly ellenlábasa. Ha az összes kínai gyártó beállna mondjuk a Huawei fejlesztései mögé és azt használná az azért érdekes szitu lehetne.

(#65) Noukoum válasza Lami66 (#55) üzenetére


Noukoum
veterán

Nem az a baj, hogy fogalmad sincs az androidos oldalról, hanem az, hogy azt hiszed van fogalmad róla.

Klasszikus magyar mentalitás.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#66) aprokaroka87 válasza xhege (#64) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Az Android ellen, nyugati világban egy Kínai megoldás-nak alig van esélye.

Mert az Usa megmondja és " beléd " neveli hogy az rossz dolgokat csinál, ellopja az életed.
A másik oldal meg a másikra mondja...

Az egész egy kabaré a világ uralom-ért :)

De ha már így állnak a dolgok, akkor az Usa kormányzata, meg vige haza az összes Amerikai tuladonban levő gyártást, mondjuk 1 éves határidővel.

(#67) Ricardo válasza xhege (#64) üzenetére


Ricardo
félisten

Pedig ezt fogják elérni. Rákényszerítik a kínai gyártókat, hogy függetlenedjenek az amerikai megoldásoktól, azzal hosszabb távon nem csak azt érik el, hogy buknak egy csomó megrendelést (nem kevés qualcomm processzort, és egyéb alkatrészt vásárolnak a kínai gyártók) , hanem egy erős konkurenciát is kapnak a nyakukba. A nagy kínai mobilgyártók tetszik vagy sem, mára megkerülhetetlenek lettek. Elég ránézni a top5-ös listára. Ha kettészakítják az androidos piacot, és a kínai gyártókat egy oldalra kényszerítik, abból szerintem csak rosszul jöhetnek ki.

(#68) Persie12 válasza xhege (#61) üzenetére


Persie12
aktív tag

Elnézést ha esetleg nem megfelelően kezdtem a mondandómat, nem volt célom degradálónak lenni. Nem magát a telefont kezdtem ki hanem a jelenséget, és ezáltal nem a készülékkel akadnak problémáim hanem a világ mozgató erőivel és hogy milyen szokások, eszközök befolyásolják a mai ember vásárlási szokását, viszonyulását másokhoz. Anno egy egyetemi hallgató fórumtárs leírta, hogy egyetemi előadáson ha nem a Macbook-on körmölöd az anyagot és nem azzal jársz be előadásra, kinéznek. Azt nem tudom melyik egyetem volt ez. És hidd el attól mert a te gyerekeid nem ezt a nézetet vallják nem azt jelenti hogy ez nem létezik. Örülj neki, hogy ők valszeg normális értékrenddel bírnak, ellenben sok társunkkal.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

(#69) GoldhandRent válasza atike (#17) üzenetére


GoldhandRent
őstag

én nemrég vettem egy SE1-et próbaképp (másdik telónak) - mivel a 12 dizájnja bejön (meg ugye az 5/5S/SE-é) - mindig is utáltam az almás telefonokat pont amiatt, hogy szög egyszerű, tömegtermék, sznob és "státuszszimbólum"

de elegem lett, hogy a Zandroidos billzeten buti hibákat vétek úgy, hogy az ujjamnak nincs köze ahhoz ami történt. az icipici SE-n sokkal szerethetőbb hibákat vétek a fél kijelzőt kitakaró ujjammal, mint amit androiod egy betűt kitakaró (ergo pontos...) ujjammal

a social média (meg minden más) appokról ne is beszéljünk... androidon laggol, szaggat, nincs meg ugyan az a feature, mint iOS-en. teljesen igaz az a verdikt, hogy aki socail médiázni akar, vegyen almásat. egyszerűen jobb, kényelmesebb.

heti 1 restartot ő is elkér (sőt, ő inkább elkéri, mint a droid), igaz, már régi a HW, lehet amiatt.

következő telóm fixen iPhone lesz, csak ne lenne ilyen eszméletlen drága az, ami nem is ér annyit. ((ez minden telefonra igaz))

-

(#70) atike válasza GoldhandRent (#69) üzenetére


atike
nagyúr

...és mi volt a Zandroidos telefonod pontos típusa....?

(#71) madgie válasza Persie12 (#25) üzenetére


madgie
titán

Ne aggódj, az asszony nem hülye, nálam egy Mate 20 Pro van, a feleségemnek egy ezeréves iPhone 6S, de ha valamilyen pillanatot el kell kapni, mindig jobban járunk a régi iPhone-nal, mert a Huawei néha azt se tudja, mi van, megnyomod az expógombot és egy másodpercig gondolkozik... ezt főleg "hidegindításnál" csinálja, tehát amikor le kell gyorsan kapnod, hogy a gyerek épp a homokot szórja a tesója fejére, az meg felordít.

És hidd el, a feleségedet nem a homogén felületen található zaj mennyisége, a zajszűrés milyensége, vagy a felbontás fogja érdekelni, hanem hogy legyen meg az adott kép.

(#72) xhege válasza Persie12 (#68) üzenetére


xhege
addikt

Semmi degradáló nem volt benne, egyáltalán nem zavart. Kulturáltan írod az érveidet, amik nem is hülyeségek. Én ezt értékelem. Az egyetemig meg nem jutottunk, most kezdte a lányom a gimit. Amit írtam azt nem csak az én gyerekeimre értettem, hanem itt egy vidéki gimiben a lányom szerint az hogy valakinek almás a telefonja nem nagy durranás, mint ahogy az sem ciki, hogy neki történetesen Xiaomi van.

(#73) aelod válasza Schuler888 (#50) üzenetére


aelod
veterán

Húha... :W

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#74) nevemfel válasza Fritz Teufel (#30) üzenetére


nevemfel
senior tag

Butaság lenne azt gondolni, hogy az új rezsim majd nem folytatja ezt a politikát.

Nem butaság, ez is egy lehetőség, mint ahogy az is, hogy az új elnök, új minisztereivel hasonló Kína-politikát folytat majd. Hamarosan kiderül.

Forget your troubles, c'mon get happy

(#75) xhege válasza GoldhandRent (#69) üzenetére


xhege
addikt

:K

(#76) atike válasza madgie (#71) üzenetére


atike
nagyúr

"a Huawei néha azt se tudja, mi van, megnyomod az expógombot és egy másodpercig gondolkozik... ezt főleg "hidegindításnál" csinálja, "

Ott azért valami gebasz van a konkrét telóval, mert ez minden csak nem általános...Fórumokban sem rémlik, hogy olvastam volna ilyen hibáról. Az egyik kollégámnak is az van meg az egyik öcsémnek is (Mate 20 Pro) de pont az egyik ok ami miatt nagyon szeretik az a képalkotás...

[ Szerkesztve ]

(#77) GoldhandRent válasza atike (#70) üzenetére


GoldhandRent
őstag

Xiaomik, többnyire a felsőházból, samu s8, s9 (volt egy céges A40 vagy mi a gyász, na azt telefonnak se mondanám, nem is számolom a "szar a droid" mappába)
Xiaomikon mindig a bone stock google keyboardot használtam, az appok meg egyszerűen szarul vannak androidra portolva - amit tök megértek.. millió hardverre optimalizálni nem (de, csak nem egyszerű) lehet

-

(#78) Persie12 válasza madgie (#71) üzenetére


Persie12
aktív tag

Kétség sem fér hozzá hogy az automata mód az Apple telefonjaiban az egyik legjobb és az is igaz hogy a többség csak így használja a készüléket. Ezzel nem tudok vitába szállni!

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

(#79) GoldhandRent válasza Persie12 (#68) üzenetére


GoldhandRent
őstag

ezt a maces storyt én is hallottam

-

(#80) Tschubi válasza Persie12 (#19) üzenetére


Tschubi
tag

Szia,
Nem szeretnék ebbe az Apple vs. Android vallásháborúba beszállni. De szerintem valamit félreértettél vagy lehet én fogalmaztam rosszul. Ezt írtam arra válaszolva, hogy az Apple és a Xiaomi más kategóriákban termelik a pénzüket. : "Szerintem a Mi 11 Pro már az a homokozó, ahol az IPhone is játszik."
Nagyon úgy néz ki, hogy a Xiaomi nem elégszik meg az alsó + középkategóriában elért sikereivel, megy felfelé, oda, ahol most leginkább az IPhone és Samsung is játszik. Persze mások is szeretnének még, hiszen ott a legnagyobb az árrés, a prémium/luxus termékeknek nagyobb a marketing értéke.
Az meg külön érdekes, hogy te azt írod az Apple termékeit menőségből és divatból használják, azon kívül természetesen, hogy jó is. Ugyanakkor pocokmz fórumtárs meg a csúcs android használókat véli férfiasság mutogatóknak. De ezt majd leboxoljátok ti. :)

(#81) pocokmz válasza Lami66 (#55) üzenetére


pocokmz
csendes tag

Ha iphonet veszel 5-6 évig nyugodtan el tudod használni, míg egy androidos telefont jó esetben 2-3, az első érved nem is értem ne haragudj. Valami más oka lehetett, mert ezek nem differenciálnak, illetve csak az iphone javára.

(#82) Noukoum válasza Persie12 (#78) üzenetére


Noukoum
veterán

Google pixel is nagyon jó ebben.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#83) GoldhandRent válasza madgie (#71) üzenetére


GoldhandRent
őstag

igen ez is... előkapod a szifont, elhúzod az ujjad jobbról balra és már lövöd a képet.
androidon (120mpx lehet az oka?!) ezt megcsinálod az legalább 2-3 sec "várjá" mire lőni tudsz.. addigra meg már minden mindegy

u.i. bocsi a sok külön hsz.-ért, első komment után olvastam tovább és reagáltam, majd tovább és.... szorri (:

[ Szerkesztve ]

-

(#84) hemaka válasza altecsóka (#27) üzenetére


hemaka
nagyúr

Atyaeg, ez milyen szer?

(#85) Persie12 válasza xhege (#72) üzenetére


Persie12
aktív tag

Már kezdtem megijedni! :D
Szerintem egyezzünk ki abban hogy mind a kettőnk mondandójában van igaz. Bár szerintem az elejétől fogva nem is kételkedtünk ebben kölcsönösen. Igaz ami igaz hogy ma már nem olyan nagy durranás birtokolni egy ilyen telefont szóval a kiváltságos érzés lehet elveszik. A lányodnak ez meg már talán tök alap hogy iPhone-ja van valakinek mivel amikor az iPhone "mizéria" kezdődött még igen csak pici volt az ilyesmihez, azóta tényleg nem olyan exkluzív a cucc.

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

(#86) pocokmz válasza xhege (#63) üzenetére


pocokmz
csendes tag

Köszi, jól összefoglaltad az álláspontom és azt amin én is végigmentem.
Ez teljesen off topik amúgy, és nem is értem a lázongókat, kevés racionális érvet lehet felhozni szerintem manapság egy csúcs (1000€ és afölötti) android mellett az iphone-okkal szemben. És nem azt mondom hogy az a kevés szempont irreleváns, azt az álláspontot védtem hogy az iphone-ok és a xiamoik nem igazán versenytársak hiába kerülnek ugyanannyiba, egyszerűen (többnyire) más ember veszi ezt meg azt.

(#87) xhege válasza Noukoum (#82) üzenetére


xhege
addikt

“Point and shoot”-ban az iPhone és a Pixel ami mindent visz. Mindkettőt használtam. Egyébként droid vonalon a Pixel volt a kedvenc csak ugye az hazánkban csak szürkeimportban beszerezhető. Szerviz, garancia macerásabb.

(#88) #06658560 válasza judas13 (#10) üzenetére


#06658560
törölt tag

Vajon elég tökös még egy Foxconn tiltást bedobni?

(#89) #06658560 válasza GoldhandRent (#83) üzenetére


#06658560
törölt tag

Duplakatt a hangerő le gombra és már fotóz is a telefon. Mire feloldja a kijelzőt, már kész a kép.

(#90) madgie válasza atike (#76) üzenetére


madgie
titán

Semmi baja nincs, a Mate 20 Pro topikban is többször felmerült, ez ilyen. De alapvetően az iPhone az, aminél a kamera azonnal megkap minden prioritást, nem véletlen, hogy sokszor a ramot is kihúzza a többi alkalmazás alól, hogy azonnal, minél jobban menjen a Camera app.

Volt már kiscsillió Androidos telefonom, főleg az adott felső kategóriákból, reszponzivitásra nem igazán tudtak mit kezdeni az iPhone-okkal... más előnyük viszont van, az tény.

(#91) Persie12 válasza Tschubi (#80) üzenetére


Persie12
aktív tag

Nem háborúzok én sem, és egyik cég mellett vagy ellen nem kampányoltam. Elismerem ami jó, és a iPhone jó, méghozzá nagyon ha a száraz tényeket nézzük és sehol sem írtam az ellenkezőjét mert nem vagyok fröcsögő vérpistike. Én a mondandómat arra írtam hogy az aktuális kínai kihívó, legyen az Xiaomi, Huawei, Oppo vagy bármi más, nem lesz egy ligában sok ember fejében. Hiába gyárt jó minőségű, kifogástalan telefont prémium árcédulával. Jelezem jelen sorok egy Huaweiről kerülnek ki, amivel maximálisan meg vagyok elégedve. Csak tudom hogy hogy soem fog Apple státuszba emelkedni. Az Apple egyből a csúcson kezdett és saját úton haladt, és valljuk be hogy borítékolható volt a siker. Hiszen ha az USA zabálja akkor az jó. Csak meg kellett tartsák a helyzetüket, ami épp azért nem volt nehéz mert ők az Apple. Ellenben azért a Huawei/Xiaomi azért gyártott az alsó és közép szegmensben gyenge telefonokat amik bosszantóak voltak plusz kínai, ami az emberek fejében a régi gagyi cuccokat hozza. Hidd el sok a nem hozzáértő ember aki a múltban él még. Az Apple teljesen más prémium érzést ad mit egy prémium Xiaomi, főleg hogy sokan nem is hallottak róla még mindig, vagy azt sem tudják hogyan kell ejteni. Ezzel nem az Apple ellen és a kínai telefonok mellett vagyok. Nem foglalok pártot, nem háborúzok senkivel, nem lelem örömöm benned. Szimplán a véleményemet vetettem digitális papírra a helyzettel kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

(#92) atike válasza madgie (#90) üzenetére


atike
nagyúr

Na akkor én efelett elsiklottam... :DDD

(#93) Persie12 válasza GoldhandRent (#79) üzenetére


Persie12
aktív tag

Megingott a saját memóriámba vetett hitem egy pillanatra. :DD

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

(#94) Benetnes válasza danielrevesz (#3) üzenetére


Benetnes
tag

Ezzel feldobtad a napom:C
A Huawei miatt nem volt állóvíz az utóbbi években a Xiaomi is jól elkapta a fonalat egyre komolyabb dolgokat gyárt. Nagy megelégedéssel használom a telefonjait mindkét gyártónak...
Az Apple addig vár amíg más ki nem fejlesztette az adott technológia csúcsát majd utána belerakja a telefonjaiba. Az X óta nagyon nem erőltették meg magukat (persze 5000 százalékkal gyorsabb meg talán 1 órával jobb az üzemidő, és jobban lát a kamera éjszaka) de a pénzt be kell szedni vastagon a madarakon, itt most az agyatlan ameriakiakra gondolok főként. Az Apple az egyszerű emberek telefonja ezt anno megmondta Steve,ami való igaz mert olyan zárt a rendszere. Csodálkozom, hogy van még rajta Facebook meg Instagram és nem saját megoldással van helyettesítve....
A Samsung mint top androidos valahogy az S8 után kezdett el kényelmesedni meg beszedni a pénzeket, az S21 ékes példa erre (ok a Fold előtt emelem kalapom de nem egy kategória árban sem). Egyre gyengébb eresztések évről évre, ha a középkategóriás nézem botrány de a csúcs kategóriában is lassan humorossá válik a helyzet. Egyet előre kettőt hátra.
LG és Sony párti voltam/vagyok de mindkettő megbukott sajnos és nagyon komoly dolgokat kéne lerakniuk az asztalra, ha labdába akarnak rúgni.
Mindkettőnek vannak egész jó meglátásai de valahogy azt nem értik, hogy már nem a nagyok között játszanak évek óta.

Amúgy várható volt sajnos, de mindenki kémkedik tehát nem értettem eddig se a hisztit. Inkább más területre fókuszálnának ennyire. Mondjuk Amerika az oktatására, hogy egy hasonló idióta veréb soha se lehessen elnök ismét. Kína meg a környezetszennyezésre....
Kína ezeket tuti nem fogja szó nélkül hagyni csoda volt eddig is, de persze majd meg lehet lepődni ha betart Amerikának. Aztán lehet otthon gyártatni 50-szeres áron meg bányászni az érceket amiért lehet még többet fizetni mert nem veszélytelen meló....
Az Androidnak sem ártana egy életképes konkurencia bár nem mondom, hogy egy kínai lenne a legjobb a célra. Főleg az idegesítő csaló appok és reklámok miatt amiket nem lehet kiirtani sehonnan.

(#95) RubbishBin válasza judas13 (#10) üzenetére


RubbishBin
senior tag

Lázító, az. Az egyetlen USA elnök volt hosszú évek óta, aki nem bombázta ki a szart is ártatlan civilekből.

Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

(#96) k-adi


k-adi
nagyúr

látom a szokásos userek már megint "szakértők" :D

(#97) Tschubi válasza Persie12 (#91) üzenetére


Tschubi
tag

Az Iphone szerintem is jó, sőt! Volt szerencsém kipróbálni, a fotó képessége kifejezetten tetszett. Ha a pénz nem számítana valószínűleg azt használnék én is. És nem azért, hogy utánam pisiljenek a lányok. :-)

(#98) GreenGoblin válasza Tschubi (#97) üzenetére


GreenGoblin
tag

Vannak már megfizethető áron is iPhone-ok.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#99) wintikek válasza pocokmz (#81) üzenetére


wintikek
tag

Ezt a sok sületlenséget el is hiszed amiket itt írogatsz egyébként?

Családban rajtam kívül mindenki iphone-t használ, anno emiatt én is azt használtam, de váltottam. A 2016-os oneplus 3 még mindig tökéletes állapotban csücsül a fiókban, ha kellene backup telefon, a oneplus 5t reccenésmentesen teszi a dolgát barátnőmnél, a 7pro nálam pedig hagyjuk is...

Ezzel szemben a családban(8 ember 8 eszköz) 2-3 évente fixen cserélni kell az iphone-t, mert 1 óra alatt lemerül 100-ról 20%-ra, eldobálja a wifit, nem lehet csak kihangosítva hallani az illetőt, "gray screen flicker" hibája van, ezek csak példák a sok közül.

Ezzel egyáltalán nem azt mondom, hogy az apple rossz az andorid jó, teljesen felesleges ezen a kérdéskörön rugózni, "fanboykodni", ezek eszközök. Viszont jó lenne, ha úgy osztanád itt az eszet' hogy volt jó androidos készülék a kezedben az elmúlt pár évben huzamosabb időn keresztül.

[ Szerkesztve ]

(#100) joey04 válasza altecsóka (#45) üzenetére


joey04
titán

+1

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.