Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Noukoum válasza <Lacy85> (#199) üzenetére


Noukoum
veterán

Nem szidom folyamatosan. Attól még hogy merem kritizálni amit használok, miért lennék frusztrált. Inkább azon kéne elgodnolkodni van-e értelme bármit írni úgy hogy valaki segget csinál a szájából mert mindig azt isteníti amit épp használ. Mert ez igen gyerekes viselkedés :)
Tudod van aki reális véleményt tud alkotni és nem vagy csak kis részben befolyásolják az érzelmei. És persze van olyan aki nem azt szajkózza mindenkinek hogy amit használ az a legjobb, a többi szar. Nem tudtam hogy ez manapság közvetlenül frusztráltságra utal, de minden nap tanul valami újat az ember.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#202) 7Heads Drago válasza <Lacy85> (#173) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Nagyon egyszerű miért nem hiszem el: [link]
És ez csak egy a sok közül. Nekem is élt kint ismerős. Biztos szarul csinálta a dolgokat, de nem szedte meg magát egyik se. Tényleg marhára a helyén kezeled a dolgokat. Büszke lehetsz rá. :)

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#203) Giovan! válasza Jakuu (#200) üzenetére


Giovan!
addikt

Ember, az állítottad hogy az amerikaiak többsége egy véleményen van veled, de ez az állításod csak lóg a levegőben, mert semmi olyan forrást nem hoztál továbbra sem, amiből következtetni lehetne az amerikaiak többségének véleményére ebben a kérdésben. De azért továbbra is hülyének nézel mindenkit, vagy ami a rosszabb lehetőség, hogy te tényleg elhiszed, hogy az idézett GSM arénás kommentekből ki tudod olvasni az amerikaik többségének a véleményét :DDD

Bizony igy reagaltak erre az amerikaiak egy eleg ismert internetes mobiltelefonokkal foglalkozo oldalan, amikor a cikk megjelent.

Úgy érted így reagáltak az ott fórumozók (már ha tényleg az ilyen kommentek voltak ott többségben). Hogy ez hogy viszonyul az amerikai társadalom többségének a véleményéhez (amire a te fentebb idézett kijelentésed vonatkozott), arra vonatkozóan van bármiféle adatod, vagy megelégedsz a megalapozattlan állítások ismételgetésével?

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#204) Jakuu válasza Giovan! (#203) üzenetére


Jakuu
őstag

Joember, nem velem ert mindenki egyet. :PPP

"Nem csak en vagyok igy vele, hogy a mondva csinalt cirkusz csak a sajat cegei minnel erosebb versenypoziciojat akarja bebetonozni. Eleg elolvasni a https://www.gsmarena.com -on a hozzaszolasokat a temaban. Meg az amerikaiak tobbsege is ezt hangoztatja."

Erted ? Ha nem, akkor oteves szintre forditom. Az amerikaiak tobbsege is ezt hangoztatja a gsm arena forumjan, ha elolvassa valaki oket. (Ez pedig nem egyenlo azzal, hogy az amerikaiak tobbbsegenek mi a velemenye a dologrol)
A ket mondat egymashoz kapcsolodik am. :P

[ Szerkesztve ]

(#205) <Lacy85> válasza Noukoum (#201) üzenetére


<Lacy85>
addikt

"mert mindig azt isteníti amit épp használ. Mert ez igen gyerekes viselkedés"

Ne haragudj, de ki az a hülye, aki szándékosan olyan dolgokat használ, amiket nem szeret, vagy amiket non-stop fikáz? :D
De most komolyan. Nyilván mindenki azért veszi azt, amit, mert az tetszik neki a legjobban / az szolgálja ki a legjobban az igényeit.

"Tudod van aki reális véleményt tud alkotni és nem vagy csak kis részben befolyásolják az érzelmei."

Pontosan. Teljesen reális érvek miatt dobtam a Samsungot. Ha megszállott fanatikus lennék, akit csak érzelmei hajtanak, akkor megvettem volna az újat is. De nem tettem, mert szerintem szar lett. Hol látsz te ebben érzelmeket? :D
Majd ha az Apple is lesüllyed úgy, mint most a samu, akkor kukázom az iPhone-t is. Reális vélemény alapján, nem pedig az érzelmeimre hallgatva. :D

"amit használ az a legjobb, a többi szar."

Szerintem soha nem mondtam olyat, hogy minden más szar.
A OnePlus is tök jó telefon, Sony is kezd magára taláni, LG-nek is van 1-2 értelmesebb húzása mostanában, stb.

"Nem tudtam hogy ez manapság közvetlenül frusztráltságra utal"

Kivétel nélkül az összes kommentedben szidod az Apple-t. Mindig, mindenhol. Múltkor már egyenesen lebirkáztad az alma user-eket. Úgy, hogy mindened Apple. :DD
Szóval ja, elég frusztráló lehet így használni a cuccaikat. :D

(#206) <Lacy85> válasza 7Heads Drago (#202) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Köszi, épp ezt a videót akartam én is megkeresni, csak nem emlékeztem a címére. :D
Mire legyek büszke? A rendőr, ápoló, tanár, óvónő, könyvtáros 1 óra alatt megkeresi bruttóban az iPhone havi törlesztőjét.
Aki ennél rosszabbul keres, annak legyen 2 óra.
Valóban luxusnak számít kint egy ilyen telefon. :U
Olyan, mintha itthon havi 3 ezerbe kerülne.

[ Szerkesztve ]

(#207) Noukoum válasza <Lacy85> (#205) üzenetére


Noukoum
veterán

Most válaszolnom kéne, de szerinted van értelme olyannak válaszolni aki nem tudja mi a fikázás és a kritizálás közötti különbség? Naugye.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#208) Giovan! válasza Jakuu (#204) üzenetére


Giovan!
addikt

Legközelebb próbálj meg egyértelműbben fogalmazni akkor, mert azt amit írtál simán lehetett úgy is értelmezni, hogy a megállapításod az amerikaik többségének a véleményére vonatkozik, és ezt a gsmarenás hozzászólásokkal akarod alátámasztani (mint mikor a TV2 híradója "szemlézi" a facebookos kommenteket és aztán belőlük általánosít). Ha pl. azt írtad volna, hogy "még az oda kommentelő amerikaiak többsége is ezt hangoztatja", akkor ez a beszélgetés meg se történik (bár még ez is egy elég merész kijelentés azért, de tudod mit, elhiszem neked, hogy a gsmarénára kommentelő amerikaiak többsége ezt hangoztatja :) ).

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#209) <Lacy85> válasza Noukoum (#207) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Jól van. Ezután is használd őket egészséggel. :DD

(#210) Donki Hóte válasza Jakuu (#184) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Tehat a kinai allam feltetele, hogy hatso kapukat kell hagyni, MINDEN telefonban.

Lassan bebizonyosodik, hogy igen :( Most hozták nyilvánosságra, hogy a Huawei bizony aktívan közreműködött az ujgur kisebbséget megfigyelő technológia kidolgozásában. Szerinted a Huawei ezt a technológiát azért dolgozta ki, mert meg akarta találni az ujgurokat, mint potenciális vevőket, vagy a kínai állam utasította őket erre :F

Nyilván az amcsi titkosszolgálatok évek óta tudhatták ezt a dolgot, csak nem kötötték a közvélemény orrára. Szerintem van még vagy tíz-húsz olyan dolog, amit ők már tudnak (csak még mi nem), ezért igyekeznek kiszorítani a kínai telefonokat a világpiacról.

Persze bedughatjuk a fejünket a homokba, mondhatjuk azt, hogy minket ez nem érdekel, pl. ki akarná a magyarokat megfigyelni, de attól tartok, hogy rövidesen kiderül még pár olyan turpisság a kínai telefonokkal kapcsolatban, ami nálad is ki fogja verni a biztosítékot :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#211) <Lacy85> válasza Donki Hóte (#210) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Ezt a kiszorítást már legalább 5 éve el kellett volna kezdeni.

(#212) 7Heads Drago válasza joey04 (#182) üzenetére


7Heads Drago
veterán

1.Tudtommal az ignorálás feltétele az előfizetés megléte. Az meg neked nincs.
2. telefonos szoftverrel nincs tapasztalatom, ellenben a Windows-sal igen. És bátran ki merem jelenteni hogy nem csak a kínaiak hagynak bent hátsó ajtókat. És nem hiszem hogy ez máshogy lenne más op rendszerek esetén se. És pont te vagy a naiv ha azt hiszed hogy pl egy Samsungos vagy Lg teloval te biztonságban leszel ilyen szempontból. Más kérdés hogy van aki bizonyos országokra bármit rábízna. Személy szerint én sem örülök hogy turkálhatnak az életemben a gyártók és kormányok, de mivel nincs mit takargatnom nem érdekel. Nincs olyan hogy 100% védelem. A jelenlegi vásárlási és életviteli szokásainkkal nem nagy kunszt adatokat lopni.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#213) 7Heads Drago válasza <Lacy85> (#206) üzenetére


7Heads Drago
veterán

De te most végig nézted a videót vagy csak firkálsz?
Konkrét példákkal írja az Edina.
Én nem látom azt a fantasztikus életet amit te.
13:17-től mondja a lényeget egészen 16:40-ig.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#214) 7Heads Drago válasza Donki Hóte (#210) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ha használtál már Windows-os gépet és képben vagy a szoftveresen ott pont ugyanígy megvannak a kapuk csak az mivel amcsi szoftver meg van szentelve. Szóval ha azt hiszed hogy csak az ujgorok vannak megfigyelve lesznek még meglepetések az életben számodra.
Mellesleg az ujgoroknak semmi köze sincs a tiltáshoz és politikai témát ide ugye nem hozzunk! Köszi

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#215) <Lacy85> válasza 7Heads Drago (#213) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Te nem érted, miről van szó. Senki nem mondta, hogy kint arany élet van. De kint nem tétel egy szaros telefon. Nem kerül 2-3 havi fizetésbe. Kb. bagóért hozzád vágja a szolgáltató. Rengeteg kiadás van, ami viszi a pénzt és relatíve rohadt drága, de az nem az iPhone lesz, vagy a Galaxy S21.

(#216) aelod válasza Donki Hóte (#210) üzenetére


aelod
veterán

Imádom amikor csak egyfelől közelítünk meg dolgokat. NSA megfigyelés, Snowden óta tényleg most a kínai backdore-ok lettek az eget verő problémák? Mindent és mindenkit figyelnek vagy így vagy úgy de ne tegyünk úgy, hogy a kinai megfigyelés az rossz a másikról meg egyáltalán nem teszünk említést, megfeletkezünk róla. Ezzel nem ligitimizálni akarom a kínai megfigyelést csak lássuk be aki használ bármilyen elektronikai cuccot azt figyelik. Régen is figyeltek csak épp a szomszéd blogolt rólad.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#217) Donki Hóte válasza <Lacy85> (#211) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Én pusztítom a kínai gazdaságot, mindent free shippinggel rendelek onnan, hagy menjen rá a gatyájuk is a szállításra :DDD

#214 7Heads Drago

Dehát ha egyszer politikai célból kémkednek, akkor azt nem is szabad említeni :F

Általában a kínai telefonokról szóló posztra reagáltam, az igaz, hogy a Xiaomi egy fokkal jobb a Huaweinél, mert egy Xiaomin tudsz oprendszert cserélni (amivel talán csökkenteni tudod az ilyen jellegű problémákat), de egy Huawei telefonra nemnagyon tudsz új oprendszer feldobni.

Majd ha egyszer azt látjuk, hogy már a Xiaomin se lehet oprendszert cserélni, akkor viszont el lehet kezdeni aggódni :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#218) tranceplanet válasza Donki Hóte (#217) üzenetére


tranceplanet
addikt

A rendeléseddel a kínai GDP-t növeled. Kína exportra van berendezkedve, naív vagy, ha azt gondolod a szállítási költségbe Kína belerokkan. Szállítási költségük aprópénz az exportból származó bevételhez képest.

Már a Xiaomin is bootloader-t kell nyitni a mókoláshoz, de a lehetőség adott. A samsung nem szimpi a sok bloatware miatt, persze samura is vannak custom romok, mégha a gari ugrik is. Igazából minden gyártónál vannak nemkívánatos appok.

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#219) Jakuu válasza tranceplanet (#218) üzenetére


Jakuu
őstag

Latom nem erted az ironiat :D

(#220) <Lacy85> válasza tranceplanet (#218) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Samun sok bloatware? Egy szűz rendszer így néz ki. Semmi más nincs fent.

(#221) Jakuu válasza <Lacy85> (#220) üzenetére


Jakuu
őstag

Na ne, 140 feletti bloatwaret szedtem le anno a Samsung Xcover3-rol.

Egy kis lista mik vannak fent a Samsungokon.

https://technastic.com/remove-samsung-bloatware-safe-to-remove-apps/

(#222) <Lacy85> válasza Jakuu (#221) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Jó, de ez olyan dolgokat is bele vesz a listába, mint az egykezes mód, a DeX, az AoD, meg hasonlók. Gyakorlatilag minden létező funkció fel van sorolva. Ezeket meg csak nem akarja törölni az ember. :D
Appokból meg annyi van, amit linkeltem. Így néz ki jelenleg factory reset után a OneUI 2.5-öt futtató Note9-em.

[ Szerkesztve ]

(#223) Jakuu válasza <Lacy85> (#222) üzenetére


Jakuu
őstag

Nem minden letezo funkcio.
Teszem hozza azt allitottad semmi nincs mas fent :P

Az ehhez hasonlok meg aztan nagyon kellenek.

com.samsung.android.bixby.agent
com.samsung.android.bixby.es.globalaction
com.samsung.android.bixby.wakeup
com.samsung.android.app.spage
com.samsung.android.visionintelligence
com.samsung.android.bixby.agent.dummy
samsung.android.app.settings.bixby
com.samsung.systemui.bixby2
com.samsung.android.bixby.service
com.samsung.android.bixby.plmsync
com.samsung.android.bixby.voiceinput
com.samsung.android.bixby.wakeup
com.samsung.android.app.settings.bixby
com.samsung.android.bixbyvision.framework

Es ez csak a jeghegy csucsa. Yellowpages es hasonlo szarok voltak a Xcover3-on is. Nem gyoztem gyalulni a fel rendszert.

(#224) <Lacy85> válasza Jakuu (#223) üzenetére


<Lacy85>
addikt

De most ezekkel is mi a gond? Kikapcsolod a bixby-t és el van felejtve az összes. :D
Amúgy pár appot leszámítva (FB, LinkedIn, stb.) mind olyan dolgok, amik a rendszer részét képezik. Semmi felesleges dolog nincs fent.

(#225) gattolino


gattolino
senior tag

Ha jól sejtem, csak az OTC piacon lehet Xiaomi részvényt venni. Nem is baj, kicsit túlnőttek ezek a kínai szarkupac márkák. Én is Xiaomit használok, de nem bánom, hogy eltűnnek nyugatról előbb utóbb. Kémszoftver van ezekben mind. Remélem nem jön el ide is az amit Kínában tesztelnek. Orwell 1984

Vivo X90 Pro Plus

(#226) 7Heads Drago válasza <Lacy85> (#224) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Most akkor megint a Samsungot véded? Nem úgy volt hogy most ők a sötét oldal számodra? :)

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#227) <Lacy85> válasza 7Heads Drago (#226) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Nem értem az összefüggést. Csak azért, mert tavaly / idén hardverben / felszereltségben mindent elcsesztek, amit csak lehet, már egyből szidni kell a szoftvert is?
A OneUI-ról nem változott a véleményem. iOS mellett az egyetlen felület, ami rendesen össze van rakva. A rendszerüket továbbra is csípem.

[ Szerkesztve ]

(#228) Cassi válasza <Lacy85> (#215) üzenetére


Cassi
senior tag

Nem kis részben azért olcsó egy amerikainak egy iPhone, mert magyar átlagbér alatt dolgozó kínai parasztok rakják össze. Ennek viszont ára van hosszabb távon, mint látható, például függőségben. Az amerikai politika nem is gondolkodhat teljes szakításban Kínával.

Már régóta nem láttam Made in USA terméket, a Ryzen Tajvanon, a videokártya Tajvanon vagy Koreában készül. Az amerikai elektronikai cégek lényegében bedolgoznak a Kína körüli ipari centrumnak.

[ Szerkesztve ]

(#229) Jakuu válasza <Lacy85> (#224) üzenetére


Jakuu
őstag

Mert kb ket ev konyorges utan tettek be a kapcsolojat a bixbynek, hogy kikapcsolhato legyen. De mint irtam az csak a jeghegy csucsa, a kapcsolokba es egyeb szarokba vannak beepitve a bloatwarek mindenhova a samsungnal. Egy vicc kategoria.

(#230) ProEvoFan válasza Fritz Teufel (#30) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Kb a kétezres évek elejétől fogva Kínát a magasságokba emelte a vadkapitalizmus...most a vadkapitalizmus beledőlt saját kardjába... felébresztették, megerősítették az alvó oroszlánt.
A többit meg már látjuk.

(#231) 7Heads Drago válasza Cassi (#228) üzenetére


7Heads Drago
veterán

És nem csak az Usa-ban hanem ez mindenhol így van. Sok embernek eszményképe az Usa, az ottani élet és fizetés. A lényeg hogy valaki, valahol éhbéren rakja neki össze a technikai háttért. És ez egyesek szerint így van rendbe és csodálkoznak rajta hogy ezen országoknak ez nem tetszik (jelen esetben Kínának) és próbálnak ebből a skatulyából kiszabadulni. Szépen működik a modern kori rabszolgatartás. Ennek jeles képviselője az Usa.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#232) Giovan! válasza 7Heads Drago (#231) üzenetére


Giovan!
addikt

Még jó, hogy fentebb felhívtad a kolléga figyelmét hogy ne politizáljon, de azért a kínai propagandával szemben látom megengedőbb vagy :DDD

Mindenesetre nem vagyok biztos benne, hogy ez a megfelelő topik a kínai vezetés által szándékosan lazára hagyott munkajogi szabályozás (és a számukra teremtett lehetőséget kétségkívül kíméletlenül kihasználó nyugati nagyvállalatok ténykedése) következtében kialakult állapotokról megfogalmazott véleményed kitárgyalására. Erre való a politika topik, legjobb tudomásom szerint a fórumon csak ott engedélyezett a politizálás.

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#233) <Lacy85> válasza Giovan! (#232) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Én elengedtem a témát. Először az volt, hogy kint is menőznek vele, meg ott is luxus.
Aztán mikor kiderül, hogy nem, akkor meg jön a magyarázat, hogy azért nem, mert... :DDD

(#234) 7Heads Drago válasza Giovan! (#232) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Linkeljem a saját hsz-ediet ahol politizálsz a politikai topikon kívül?
EclipseGT: Engem nem győztél meg. Szerintem pont az amcsikra a leginkább jellemző a menőzés. Sőt valszeg a fogalmat is ők találták fel. :)

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#235) <Lacy85> válasza 7Heads Drago (#234) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Persze, nagyon szeretnek menőzni. Sőt!
De azt nem egy iPhone-nal fogják tenni. Náluk ez épp olyan, mintha itt akarnál menőzni egy olcsó Suzuki-val.
Amcsiban az Apple piaci részesedése 40-50%. Szerinted mennyire menő egy olyan telefon, ami minden második ember zsebében ott van?

(#236) Giovan! válasza 7Heads Drago (#234) üzenetére


Giovan!
addikt

Lol, és én linkeljem a tieidet? Ha valaki felszólítja a másikat, hogy ne politizáljon ebben a topikban, akkor talán tőle is elvárható, hogy megfogadja a saját tanácsát...

Amúgy nem hiszem, hogy egy párszáz dolláros iPhone akkora kincsnek számítana az USA-ban, hogy azzal ott menőzni lehessen. Egy kertvárosi ingatlan vagy egy új merci, ezekkel esetleg menőzhet aki akar arrafelé is, de az iPhone az nem ez a tétel (legalábbis egyelőre, aztán ki tudja hol áll meg az árak emelkedése :D).

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#237) 7Heads Drago válasza <Lacy85> (#233) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ha te az egészségügyi biztosításod, vagy a nem létező lakásod megvásárlása helyett fontosabbnak tartasz egy telot ám vegyed. De ez ugye évente kijön és nem véletlen hogy Edina is megemlíti a túlzott költekezést.
És ahogy látom ezen lista alapján nagyon kevesen veszik meg az új modellt az amcsiknál: [link]

Ez 2020 februári adat 2019-es évről.
Miért nem az I11-es sorozat van többségben? Sőt a gagyi I8 is 5%-on áll.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#238) joey04 válasza <Lacy85> (#235) üzenetére


joey04
titán

A ZEDINA megmondta. Ülj le egyes.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#239) <Lacy85> válasza joey04 (#238) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Leülök, elengedem. :D

(#240) Schuler888 válasza aelod (#216) üzenetére


Schuler888
senior tag

"Imádom amikor csak egyfelől közelítünk meg dolgokat. NSA megfigyelés, Snowden óta tényleg most a kínai backdore-ok lettek az eget verő problémák? Mindent és mindenkit figyelnek vagy így vagy úgy de ne tegyünk úgy, hogy a kinai megfigyelés az rossz a másikról meg egyáltalán nem teszünk említést, megfeletkezünk róla."

Én meg azt imadom, hogy felnott emberek keptelenek osszehasonlitani, ha egy demokratikus vagy egy diktatorikus hatalom gyujti rolad az adatokat.. komolyan ennyire nehez felfogni?! :U

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#241) Schuler888 válasza 7Heads Drago (#214) üzenetére


Schuler888
senior tag

"Mellesleg az ujgoroknak semmi köze sincs a tiltáshoz és politikai témát ide ugye nem hozzunk! Köszi"

Meg veletlenul se zavarjon meg, hogy a cikk egesz temaja politikai toltetu dontes, ah ne is gondolj bele.. ;]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#242) Jakuu válasza Schuler888 (#240) üzenetére


Jakuu
őstag

Oh wait, marmint demokratikus figyelni az adataidat ? Tehat nem jogserto ?

Tehat ha a baratod lopja el az autodat , az rendben van, nem ugy mintha ismeretlen tenne ? Ez most komoly ?

Tenyleg kezdek mar rohogni az ilyen megjegyzeseken. :D

(#243) Schuler888 válasza Jakuu (#242) üzenetére


Schuler888
senior tag

Tejoeg. Nalad ugylatom tenyleg van baj. Komolyan ilyen bena peldaval probalod mosdatni, hogy koztudottan diktatura van kinaban?! KOMOLYAN? :DDD Vegulis tolem egetheted magad ilyenekkel, a tenyek nem valtoznak, de ilyen LVL0-as erveles utan hagylak ott ahol vagy.. jo az neked.. baratod ellopja az autodat..az hat :DD .. boldog tudatlansag :D

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#244) <Lacy85> válasza Schuler888 (#240) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Én ezt a témát már rég elengedtem. Olyanokkal teljesen felesleges ilyesmiről vitázni, akik még csak különbséget sem tudnak tenni a két rendszer között.
Sokszor annyira egysíkúan gondolkodnak, hogy már hajmeresztő. Mint a Huawei balhénál anno. "Jajjj a kedvenc márkám, mot hogy veszek Huawei-t, dögöljön meg az USA!!!"
Én meg kb. "WHAT?!?! :Y "
Ennél már csak az Apple lobbi duma viccesebb. :D

(#245) Schuler888 válasza Jakuu (#229) üzenetére


Schuler888
senior tag

Ugy latom nem vagy a legelesebb kes a fiokban mas temakban sem... :D ket ev.. ennek nezz utana, mert hulyeseget beszelsz MEGINT.
Az meg hogy mi a bloatware, annak is nezz talan utana... jesszusom..

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#246) Schuler888 válasza <Lacy85> (#244) üzenetére


Schuler888
senior tag

Na az meg a masik, igazi logikai zsakutca ezeknek a faekgondolkodasu egyeneknek az osszeeskuveselmelete, huha, a kinaiak beeloztek az applet eladasban gyorsan ki kell csinalni a huaweit, "mer há hogy", irigyek biztos, az senkit ne zavarjon, hogy az apple magasan tesz erre, es sokszorosat keresi meg igy is mint az osszes kinai marka egyuttveve... de mondok jobbat, a samsung mindig is az apple elott volt eladasban, megse mentek nekik, hoppa, Del Koreaban nem egy veszelyes diktatura mukodik, hanem demokracia, de erdekes... ahh, sose fogjak fel, vettek egy kinai telefont, innentol mar szivugyuk kina vedese, es a csunya amerika fikazasa... *facepalm* :(

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#247) Noukoum válasza Schuler888 (#246) üzenetére


Noukoum
veterán

Picit gondolkodni kéne mielőtt leírunk valamit. Itt nem az appleről van szó meg a huaweiről hanem a kína és usa közötti komoly ellentétről. Szóval az apple helyet lehetne bármelyik amerikai cég, csak megint a szavakon lovagolunk mert ehhez nem kell ész.
A samsung dél koreai, usa barát állam nyilván nem mennek neki.
Itt rohadtul nem a kína védéséről van szó vagy usa ellenességről. Jó lenne felébredni, ez szimpla külpolitika. Ha fordítva történne ugyanez ugyanúgy el lenne ítélve. Ezt kéne megérteni még mielőtt egy karaktert is leírna bárki is.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#248) Schuler888 válasza Noukoum (#247) üzenetére


Schuler888
senior tag

Pontosan. Megis rengetegen annyit latnak bele, hogy a huawei hu de eros lett, hat az applet arrebpockolte a dobogon, erre lepnie kell az usanak... es ugy ennyi a vilagkepuk.. fb-on meg oke ezba szint, de itt is ezt lehet "hallgatni" az elso hirek ota folyamatosan..

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#249) Jakuu válasza Schuler888 (#243) üzenetére


Jakuu
őstag

Ja nalam van a baj. Vagy nalad, ahol a lopast. ha demokratikus allam csinalja, az nem egyenerteku azzal, ha nem demokratikus csinalja. Hat persze, a lopas az mar akkor nem lopas. :D Aztan mert kretensegeket irkalsz, jon az ovi. Hat persze, hogy ezert teged kinevetnek. :D Attol, hogy trollkodni kezdesz, nem lesz igazad.

Igen veled ellentetben tudom mi a bloatware.

Ja az Apple egy jo tunder es nem erdekli mennyi a piacon a reszesedese az eladasokbol. Ismet jot rohogtunk egy kreten megjegyzesen. :DDD

Nem, nem erdekli az Applet mennyi keszuleket ad el. :DD Szerinted. A tulajdonosi kor meg nem igy gondolja, hanem minnel nagyobb legyen a bevetel, minnel nagyobb legyen a piaci reszesedese stb.
Nem mindegy, hogy a 1,5 milliard eladott telefonbol 20 szazalekot birtokol, vagy a masik oldal 80 szazalekat. Ezt meg egy kisgyerek is megerti, nem kell hozza atomfizikusnak lenni. De csak mantrazd nyugodtan a hulyesegeket, max kacagunk parat megint. :P

[ Szerkesztve ]

(#250) <Lacy85> válasza Noukoum (#247) üzenetére


<Lacy85>
addikt

"csak megint a szavakon lovagolunk mert ehhez nem kell ész. "

Nem kell itt semmin lovagolni. Nézd vissza az elmúlt ~1 évet, hányszor írták le szó szerint, hogy Apple lobbi miatt van az egész, mert megelőzte őket a Huawei.
Minimum 500-szor láttam.
Vagy nézd meg ennek a topiknak a legelső hozzászólását, hogy mivel is indult. :U
Ez már tényleg a no comment kategória...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.