Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hát amekkora bukó lett a Pad, nem is csodálom

All→M8

(#2) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Én sem fogok könnyeket hullatni a hír hallatán.

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#3) wolruf


wolruf
őstag

Gondolom most teljes mellbedobással ráfekszenek a telefonok supportjára. Pl. most már azonnal kijönnek a frissítések a korábbi csúcskütyükre (pl. 2X)...
Vagy nem :(

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#4) Kari1


Kari1
aktív tag

Az a baj hogy sok gyártó azt hiszi hogy minden sz*rt el lehet adni a hülye usernek 100%-os haszonkulccsal.

(#5) JR.CSé válasza Kari1 (#4) üzenetére


JR.CSé
senior tag

Nem csak gondolják tudják. Sajnos mindig van egy palimadár akit belehet fűzni.

Bocs az offért :R

[ Szerkesztve ]

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#6) Abysmal


Abysmal
aktív tag

Nem értem, hogy miért ilyen drágák a tabok. Hardverileg biztos olcsóbbak egy netbooknál, hiszen olcsóbb ARM proci van bennük, általában kevesebb RAMmal, kisebb háttértárral, ami így végeredményben olcsóbb kell hogy legyen. Az Android "ingyenes", de mindenképp olcsóbb mint egy XP, vagy WIN7. Mi emeli meg akkor ennyire az árat? Azt mondanám, hogy nagy a haszonkulcs, de akkor csak nem vonulna ki az LG, meg a HTC is.

(#7) AS


AS
félisten

Aplle után már Samsung második tablet piacon még Kindlet is sikerült megelőzni.
Lg nagyon bénán csinálta.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#8) wolruf válasza Abysmal (#6) üzenetére


wolruf
őstag

Nomeg ezekben nem holmi SSD van, hanem egyszerű flash memória, ami már tényleg filléres tétel... Függetlenül attól, hogy kb. ultra-SSD árban nyomják :D

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#9) gzbotii


gzbotii
veterán

Telefon piac..ott is rohej amit muvelnek L3, L5 es L7 neven. Ha kicsit radobtak volna meg az arra es belejuk dobtak volna jobb kijelzot es jobb processzort bar, akkor meg lenne esetleg ertelmuk de igy azok is nevetsegesek...Nagyon nem talajak az Optimus Black es az Optimus One sikerenek kulcsat :(

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#10) Maxentius válasza gzbotii (#9) üzenetére


Maxentius
addikt

Vigyázz, hogyan beszélsz az LG-ről, mert jön jooker82 és megmondja a tutit... ;]

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#11) jooker82 válasza Maxentius (#10) üzenetére


jooker82
nagyúr

Én legalább LG topicban teszem...
Amúgy azt elismerem,h az L+,L5-nek gyenge a kijelzője,de az L7-el nincs gond,jelenleg is azt használom... :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#12) aladab válasza Maxentius (#10) üzenetére


aladab
tag

Nekem sincs semmi bajom a mobiljaikkal, Optimus 3D-t hasznalok, es teljesen elegedett vagyok.. Neha csinal furcsasagokat, de melyik Androidos masina nem? A Desire-om rosszabb volt ilyen teren. Szoval nem kell azert leszolni az LG-t, minden gyarto ad ki idiota mobilokat, bar a support tenyleg szornyu.

Htc Desire-LG Optimus 3D-LG G2-LG G4-LG V10-Huawei P9 plus-LG G7-Realme X2 Pro-Realme G2 Pro-Nubia Z60 Ultra

(#13) gzbotii válasza jooker82 (#11) üzenetére


gzbotii
veterán

Nekem 2 darab LG-m volt, Optimus 7 es Optimus Sol. Mindkettovel meg voltam elegedve a HW es osszeszerellesel. Egy rosz szavam nem lehet rajuk.
De az uj L szeribol nem vennek. Akkor mar inkabb WFS.. :(

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#14) jooker82 válasza gzbotii (#13) üzenetére


jooker82
nagyúr

Az L7 hidd el,hogy nem rossz,én a 2x-em cseréltem rá,pedig a 2x nekem tökéletes volt...
Egyszer majd próbáld ki az L7-et.. ;)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#15) gzbotii válasza jooker82 (#14) üzenetére


gzbotii
veterán

Az Sol-om nincs nagyon mert ra lecsereljem, kb az a HW csak epp van ra 4.0.3 :)
Ez valoban, annyira nem rosz..de :U

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#16) mrpet


mrpet
tag

Ennek kifejezetten örülök... :F

(#17) Maxentius válasza aladab (#12) üzenetére


Maxentius
addikt

Én nem szóltam le az LG-t, mindenki olyat használ, amilyet akar... :)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#18) Stevee83


Stevee83
aktív tag

A táblájuk az komoly bukó volt így megértem, hogy nem erőltetik a dolgot.
Viszont L széria kifejezetten jó. Mindhárom készüléküket teszteltem. L3 belépő kategória, L5-el mondjuk bakot lőttek a kijelző miatt, L7 viszont tuti lett a kijelzője is frankó és a hardver többi része is. Ha az ára eléri az értelmes szintet én is beruházok egyre :D

Mindenkinek joga van a saját örültségéhez!

(#19) jooker82 válasza Stevee83 (#18) üzenetére


jooker82
nagyúr

Igen az L7-nek függetlenül 60-65 körül kellene lennie....bár előbb utóbb,úgyis lemegy....
Szeretem én is ezt a telefont.... :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#20) Stevee83 válasza jooker82 (#19) üzenetére


Stevee83
aktív tag

Le fog menni :D Most fog bejönni a Telenor kínálatába :D

Mindenkinek joga van a saját örültségéhez!

(#21) jooker82 válasza Stevee83 (#20) üzenetére


jooker82
nagyúr

Én még nem láttam a hamarosan kapható készülékek közt....
Vagy te honnan tudod??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.