Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#110) kokyt


kokyt
senior tag

Jókat derültem a "hozzáértő" hozzászólásokon :D
Kíváncsi vagyok, hogy mikor fogják már fel a szakik, hogy akkor optimális egy rendszer működése, ha kihasználja az alárakott erőforrásokat, és az üresjáratot. Vágtam egy pár hátast azon, hogy "4 giga ram-hoz ikszpét kell rakni, mert az nem kajálja be a ram-ot". De könyörgöm! Kit érdekel, hogy mennyit használ akár a vista akár a 7, ha a reakciói rendben vannak, és stabil? A top10-ben benne van nálam még a "nekem csak 2%-ot használ az ikszpé prociból, neked meg a vista 15%-ot, az nagyon gáz", a "idegesít az a k*csög UAC, csak a baj van vele", és az örök érvényű "én nem használtam soha vistát, mert az egy szar".
Kihalhatnának az ilyen szakértők is az SP2-vel együtt.

Sztlaci: Már meg ne haragudj, de:
- az ATI driverek kakik -> régen esetleg volt alapja, az elmúlt 5 évben (!!!) semmi ilyen gondom nem volt
- a vinyó kerregtetésnek van alapja, de most inkább ne menjünk bele a be- és kilapozásba, meg egyéb memória kezelési nyalánkságokba,
- és végül, ha az SP3 után összeomlik a rendszer az nagy valószínűség szerint amiatt van, hogy valami vagy valaki belepiszkált olyan helyekre is, ahova nagyon nem kellett volna. És elhiheted, az nem az SP3 volt. Amúgy visszaállítási pontot csináltatok telepítés előtt? :U (Persze költői volt a kérdés)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.