Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#221) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Kipróbáltam én is az új szolgáltatást, hát egyelőre nem vagyok oda meg vissza tőle. :U

Kerestem a Kisasszonyok(Little Women) sorozatot, amit még tavaly elkezdtem nézni, de már nem találom. :N

Aztán hadd ne mondjam még, hogy a regisztráció külföldről mennyire körülményes. Érdekes módon HBO Gonál tudtam magyar VPN-nel regisztrálni és magyar Paypal fiókkal fizetni, na ennél valamiért nem működik, mert hibakódot kapok, pedig mindent ugyanúgy csináltam. Mivel a határ mellett lakom, meg tudnám oldani, de egyelőre kipróbáltam a szlovák/cseh HBO Max-ot és azon tesztelem a szolgáltatást.

A felület mondjuk jobb lett a régebbinél, de minőséget még mindig nem tudsz fixen állítani, ami csalódás. Tartalom sincs fent annyi, mint amennyit elvártam volna.

Le is mondtam az előfizetésem mindjárt, ez nekem így egyelőre kevés.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.