Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Kaba válasza Croft-21 (#198) üzenetére


Kaba
veterán

Regisztrálj egy másik email címmel.

(#202) Kaba válasza mtomi95 (#200) üzenetére


Kaba
veterán

Egyenlőre csak kettő van fennt. A feltöltés folyamatosan fog megtörténni.

(#203) Kaba válasza Major Lion (#197) üzenetére


Kaba
veterán

A feltöltés még folyamatban van. Kell 1-2 hét mire minden felkerül.
A neten fennt van a lista mik fognak felkerülni a következő hetekben.

[ Szerkesztve ]

(#204) Major Lion válasza Kaba (#203) üzenetére


Major Lion
senior tag

Nem lehetett volna ezt a start előtt feltölteni? Marmint volt ra egy csomo idejuk

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#205) Kaba válasza Major Lion (#204) üzenetére


Kaba
veterán

A tartalmakat többek között még szinkronizálni is kell mielőtt feltöltik, de írjál rájuk és sérelmezd, ha nem tudsz várni.

[ Szerkesztve ]

(#206) Major Lion válasza Kaba (#205) üzenetére


Major Lion
senior tag

oo elnezest hogy kritizalom a szolgaltatast, ne haragudj :D

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#207) beteg válasza Kaba (#205) üzenetére


beteg
őstag

El tudnán képzelni szinkron nélkül. Főleg, hogy az ígéret "HBO MAX" volt, nem pedig "HBO MAX-ból az, amit le tudtunk szinkronizálni"...

jó, a sorozatok alatt tényleg durva, h mi van

[ Szerkesztve ]

Csak futni kell!

(#208) Kaba válasza Major Lion (#206) üzenetére


Kaba
veterán

Természetesen kedved szerint kritizálhatod a szolgáltatást.
A bevezetést követő hetekben a tartalmak bővülni fognak, az igéretek szerint. A skandináv országokban is így volt.

(#209) beteg


beteg
őstag

Itt [Telex - Elindult Magyarországon is az HBO Max..]
szerintem profin leírták, amit most tudni kell róla.

Csak futni kell!

(#210) Chris0321


Chris0321
addikt

Hello.
Windows app-ja nincs a Max-nak? Előfizettem ma én is, a telefonra találtam appot, de a számítógépre nem.

(#211) asdf_ válasza Chris0321 (#210) üzenetére


asdf_
veterán

Mi értelme lenne? Ott a böngésző, elérhető azon keresztül.

(#212) Chris0321 válasza asdf_ (#211) üzenetére


Chris0321
addikt

A Netflixnek és az Amazonnak is van, gondoltam hátha a Max-nak is. Nekem több oldal szokott megnyitva lenni, minek még egy.

(#213) asdf_ válasza Chris0321 (#212) üzenetére


asdf_
veterán

Nem tudom, de az a Windows-os alkalmazásbolt akkora egy halott dolog, hogy el sem lehet mondani, júzerek nagyja azt sem tudja hogy van, vagy ha igen, akkor mire. Lenovo Vantage-en kívül még az életben nem töltöttem le onnan semmit. Meg feltételezem -de ezek szerint hibásan- hogy fizetős tv-t mozit csak nem használ már az ember háttértv-zésre (ahol pl. olyanra lehet szükség, hogy külön ablakban menjen és az összes ablak felett), de ezek szerint mégis.

(#214) Pro!Petya válasza asdf_ (#211) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Ja de az csak 1080p , úgy tudom....
Már 2K -n sem élvezhető nemhogy egy 4K-s monitoron.

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#215) Chris0321 válasza asdf_ (#213) üzenetére


Chris0321
addikt

Én lényegében csak számítógépen fogom használni, legtöbbször éjszakás műszak előtt mikor sokáig fenn kell lennem. Ilyenkor nézelődöm a Netflix, az Amazon és most már majd a Max. között és amit érdekesnek találok azt megnézem. A másik két szolgáltatónál van app és telepítettem is őket így csak rákattintok és már megy is. Elől van a tálcán így keresgélnem sem kell. Most viszont a Max miatt még a böngészőt is nyitva kell tartanom.

(#216) dokee78


dokee78
félisten

Van ez a hónap végéig tartó 33% örök kedvezmény.
Ezt le mondhatom bármikor vagy hűség van rá!

(#217) Kaba válasza dokee78 (#216) üzenetére


Kaba
veterán

Bármikor lemondható. Nincsen hűség.

[ Szerkesztve ]

(#218) Chris0321 válasza Kaba (#217) üzenetére


Chris0321
addikt

Ha jól értelemezem csak az örök kedvezményt bukja, ha esetleg később megint elő akarna fizetni?

(#219) Kaba válasza Chris0321 (#218) üzenetére


Kaba
veterán

Igen, amennyiben bármikor lemondja bukja a kedvezményt, már nem fogja újra megkapni a 33%-os kedvezményt, mivel az akció csak Márc.31-ig érvényes.

[ Szerkesztve ]

(#220) aerosmith válasza beteg (#209) üzenetére


aerosmith
őstag

Jó sok baromságot írt.
Igenis fent van az új kalózos sorozat, viszont el van szúrva a felirat mert a szinkronosban a csaj amikor spanyolul beszél akkor nincs felirat, de ha bekapcsolod a magyar feliratot akkor ott van a fordítás viszont akkor a magyar beszédnél is ott a magyar szöveg.
Egy szót se írt arról hogy SD-HD a legtöbb film, 4K a fasorban sincs.
A kezelőfelület nem rossz, bár szinte alig van a filmeknél trailer nézési lehetőség.
A streamek elején 20-30 mpig kockák háborúja pedig 1gigás Digim van.
Tekerés nem megy 5-10 mpként hanem kb. 30 mp ami gáz hogy nem állítható.
Csináltam a nagylányomnak egy profilt, de 13+ korosztálynak szinte nincs tartalom, max herri kóklert nézhetne meg pár tinifilmet ebben a Badflix erősebb.
De ami a legnagyobb gáz hogy az app a legutolsó belépett felhasználóval indul vagyis hiába kapcsoltam be a pint és csináltam külön felhasználókat a gyerekeknek, ha saját profilomban nézek valamit és kikapcsolom a tévét akkor a gyerek ha bekapcsolja az én profilomat fogja használni.
Vagyis most akkor kér pint ha a gyerekek profiljába akarok belépni, akkor meg nem ha a felnőttbe. Vagyis pont fordítva mint ahogy kellene.

(#221) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Kipróbáltam én is az új szolgáltatást, hát egyelőre nem vagyok oda meg vissza tőle. :U

Kerestem a Kisasszonyok(Little Women) sorozatot, amit még tavaly elkezdtem nézni, de már nem találom. :N

Aztán hadd ne mondjam még, hogy a regisztráció külföldről mennyire körülményes. Érdekes módon HBO Gonál tudtam magyar VPN-nel regisztrálni és magyar Paypal fiókkal fizetni, na ennél valamiért nem működik, mert hibakódot kapok, pedig mindent ugyanúgy csináltam. Mivel a határ mellett lakom, meg tudnám oldani, de egyelőre kipróbáltam a szlovák/cseh HBO Max-ot és azon tesztelem a szolgáltatást.

A felület mondjuk jobb lett a régebbinél, de minőséget még mindig nem tudsz fixen állítani, ami csalódás. Tartalom sincs fent annyi, mint amennyit elvártam volna.

Le is mondtam az előfizetésem mindjárt, ez nekem így egyelőre kevés.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#222) Major Lion válasza Hopkins95 (#221) üzenetére


Major Lion
senior tag

Minoseget azert nem tudsz allitani mert 99%-ban minden HD :D

[ Szerkesztve ]

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#223) danzig61


danzig61
csendes tag

Érdekes Netflixnél optikán kiadja a tv ( Philips oled805) az 5.1 hangot , HBO Maxnál csak sztereót ad ki .

(#224) Hopkins95 válasza Major Lion (#222) üzenetére


Hopkins95
addikt

Ez egyébként elég gáz szerintem, mert azt megkapom bármelyik sarki virágboltban is. Épp a minőség volt az egyik legnagyobb kritika a HBO Go-val szemben, az ember azért jogosan elvárná, hogy a megújult appal jobb minőséget kapjon.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#225) asdf_ válasza Hopkins95 (#224) üzenetére


asdf_
veterán

Én már akkor is kezet csókolok, hogy ha asztali gépen az egérmegmozgatós beúszó menü maradéka nem lesz fixen ott a képernyő tetején, beszarás, hogy mekkora lúzerség volt az, hogy fixen volt egy változó átlátszóságú átmenetes layer a tartalom felett (és hogy ez senkit nem zavart).

(#226) aerosmith válasza danzig61 (#223) üzenetére


aerosmith
őstag

Badflixnél ATMOS is van. Reméljük hogy a HBO ráerősít a sávszélességre mert 2022ben 1080pben streamelni eléggé meh.
Ja és megnéztem a Samsung 8ks tévéjén a tekerés 1perc 10mpes ugrásokkal történik, azt lehet valahol módosítani?

(#227) matteo90 válasza aerosmith (#226) üzenetére


matteo90
csendes tag

Max-on is Atmos az eredeti hangsáv az elérhető 4k Dolby Vision filmeknél, a szinkron már csak sima 5.1 (mint Netflixnél). Ahogy pár hsz-el feljebb írtam, LG CX ilyen formában is játssza le.

Samsungon valószínűleg azért nincs neked se Vision se Atmos, mert a Samsung nem licenszeli a Dolbytól ezeket a technológiákat (bár 4k HDR-nek attól még mennie kellene).

[ Szerkesztve ]

(#228) aerosmith válasza matteo90 (#227) üzenetére


aerosmith
őstag

Badflixen van. Atmosos a soundbarom is, ki is írja amikor olyat streamel vagy mkv.

(#229) aerosmith


aerosmith
őstag

Na találtam 2db atmosos filmet és fel is ismeri a soundbar.
Amit nem értek még mindig:
Miért 1 perc 10mpes a tekerés? Miért nem lehet sehol állítani?
Hogyan gondolták a profilok pinkódozását?
Mert most úgy működik, hogy ha a gyerekek profilt akarnak váltani akkor pint kér még ha gyerek profilok között is kell váltani, vagyis egy felnőttnek oda kell mennie és beírni.
A szülői profilra viszont NEM lehet pint tenni.
Milyen idióta elgondolás ez? Pont az kellene hogy a szülői profil lenne pines és a többi meg nem.

(#230) Major Lion válasza aerosmith (#229) üzenetére


Major Lion
senior tag

:D

Amugy ezt irjak: [link] Az elgondolas nem rossz amugy, de a gyerek profilok kozott talan megse kellene PIN-t kerni. Persze az is lehet hogy egyik gyerek mar 12 masik meg csak 5, igy jogos is lehet.

[ Szerkesztve ]

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#231) aerosmith válasza Major Lion (#230) üzenetére


aerosmith
őstag

Totál hibás elgondolás. Sokkal egyszerűbb lenne ha minden profilhoz saját pin kellene mert így a szülőnek minden alkalommal be kell azt írnia ha a gyerekek váltani akarnak.
Ráadásul a távirányítómon nincs számsor, így a képernyőről simán lelesik mi a pin...
És a legjobb, ha szülő profillal vagy bejelentkezve amikor kikapcsolod a tévét, akkor bekapcsoláskor azzal indul, vagyis a gyerekek simán nézhetik a korhatáros filmeket. Lényegében használhatatlan.

(#232) janinitez45


janinitez45
tag

:F

2017-es lg 42la860w tv-hez milyen olcsóbb okosítót vegyek , mert ugye nem jön be a HBOMAX . Nem értek az okosítókhoz sajna . :W

(#233) Kaba válasza janinitez45 (#232) üzenetére


Kaba
veterán

Chromecast, Xiaomi mi stick.

[ Szerkesztve ]

(#234) janinitez45 válasza Kaba (#233) üzenetére


janinitez45
tag

Köszönöm szépen ! :R

(#235) Hrabovszki


Hrabovszki
csendes tag

Sziasztok, a HBO Max oldalon fizettem elő bankkártyával a szolgáltatásra. Ez ugye automatikusan mindig innen vonja majd a havi díjat, amíg le nem mondom a szolgáltatást? Jól gondolom,

(#236) Kaba válasza Hrabovszki (#235) üzenetére


Kaba
veterán

Igen.

(#237) Chris0321


Chris0321
addikt

Hello.
Már kikerült az új Batman film, magyar szinkronnal.

(#238) StanDoFF válasza Chris0321 (#237) üzenetére


StanDoFF
tag

Moziban láttam 2x. Majd valamikor eredeti nyelven szeretném meglesni. :)

(#239) Kaba válasza StanDoFF (#238) üzenetére


Kaba
veterán

Választhatod az eredeti angol nyelvet, nem kell magyar szinkronnal nézni.

[ Szerkesztve ]

(#240) Croft-21 válasza Chris0321 (#237) üzenetére


Croft-21
őstag

Tegnap este végig szenvedtem azt a 3 órát, szerintem a régebbi Batman filmek jobbak voltak. Persze ez csak az én véleményem.

(#241) Gabson730


Gabson730
tag

Sziasztok!

Az volna a kérdésem, hogy HBO MAX-ot elő lehet fizetni a DIGI szolgáltatónál is közvetlenül?

Előre is köszi!

(#242) Chris0321 válasza Gabson730 (#241) üzenetére


Chris0321
addikt

Hello.
A HBO Max-ot tudtommal a honlapján tudod előfizetni, ha megtetted tudod nézni okostv-n vagy számítógépen. A tv szolgáltató az külön csatorna.

(#243) beteg válasza Gabson730 (#241) üzenetére


beteg
őstag

HBO-ra tudsz előfizetni a szolgáltatóknál. Ahhoz jár a MAX.

Csak futni kell!

(#244) pappkarcsi válasza szasanyi (#196) üzenetére


pappkarcsi
senior tag

Hasonló problémával küszködöm, nekem sem jelenik meg a 4.0-ás tévén az app. :o
Valakinek van már működő megoldása? Vagy vegyek Mi Sticket?
Köszi :R

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#245) Gabson730


Gabson730
tag

Hali!

Azt írta az HBO MAX súgója , hogy Chrome Os- en is fut.
Az lenne a kérdésem , hogy simán böngészőn keresztül, vagy telepíteni kell valamelyik appot hozzá?

Előre is köszi!

(#246) StanDoFF válasza Gabson730 (#245) üzenetére


StanDoFF
tag

Valószínűleg az egyik. Vagy böngészőn keresztül, mint Windowson, vagy a hivatalos alkalmazáson keresztül. :C

(#247) Hrabovszki


Hrabovszki
csendes tag

Sziasztok, Philips 58PUS8506-on HBO Max-nál a film akad kb. fel percenként. Valakinek még ugyanez? Mitől lehet? A a tv frissítés szúrt el valamit?

(#248) Kaba válasza Hrabovszki (#247) üzenetére


Kaba
veterán

Áramtalanítás újraindítás, ha továbbra sem jó, akkor app törlés és újratelepítés.

(#249) Rent


Rent
senior tag

Macbook Pro-n mind Safariban, mind hivatalos applikációban sem tűnik el a kurzor filmnézés közben.
Disney, Netflix hibátlan, megpróbáltam Firefoxon is ott sem jó. Windowson gépen jó. Felvettem a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal, dolgoznak a problémán, viszont 2020-as fórumbejegyzéseket is találtam ezzel kapcsolatban. Évesre fizettem elő és nagyon bosszantó, hogy 2022-ben ilyen alap hibára fut az ember. Gondolkozom az elálláson, mert laptopon elég idegesítő. Valakinek volt hasonló problémája?

(#250) StanDoFF válasza Rent (#249) üzenetére


StanDoFF
tag

Én mindig kiviszem jobb szélre windowson ha eltűnik, ha nem. Mac-en nem "simul" a szélébe? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.