Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Polllen válasza cashback (#47) üzenetére


Polllen
nagyúr

Alap esetben illene megkapnod ezentúl az HBO max-t, mert a GO megszűnik.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#52) snorbi82


snorbi82
senior tag

LG tvnél, webOS 4.0 kell majd vagy frissebb. Akinek 3.x van, nem fog menni a HBO MAX!
[link]

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#53) Jacek válasza aerosmith (#45) üzenetére


Jacek
veterán

Max ha lemesz a pincebe akkor tudod kikerulni sajnos.

(#54) strogov válasza szabi__memo (#39) üzenetére


strogov
senior tag

Szerintem backup-nak amíg van maradni fog virágbolt, de míg 3 éve napi rendszerességgel szedtem valamit, és folyamatosan a hely és az arány dilemmájával küzdöttem, tavaly már sokszor hetekig csak a jelenléti megtartás miatt léptem be.

A netflix elég erőteljesen beleszállt a tartalom gyártásba, az hbo meg egy "gyüjtő". Virágboltnál előre kell gondolkodni, majd feliratot vadászni ... ha hajtogatáshoz bedobnék valamit háttérbe, már nem opció, de egy fáradt nap végén se. Akinek másból se áll az élete mint virágbolt böngészésből mert nincs munkája, annak nyilván jobb lehet egy ebéd árát megspórolni.

Nálam az induló "löket" a streaming felé rendszeresség volt. Kislányom vacsora után fél8-ig nézhet mesét. TVben ilyenkor vagy van valami vagy nincs ... leginkább baromság van reklámokkal. Ezért szedtem volna szorgosan ha lett volna virágboltban kisgyereknek szinkronos mese. Így jött be hbo go, majd netflix. Neki már semmi nem kell külön, és ez a családi békét pozitív irányba tolta ami simán megérte az előfizetési díjat.

(#55) .LnB válasza HUNStorming (#46) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hol nézed te hogy támogatott e?
A tv-n? Vagy van valami lista?

Elvileg ez LG belsős infó:

"az HBO Max appnak legalább webOS 4.0 kell, vagyis 2018-as, vagy újabb modellekre lesz elérhető az app."

Szóval a C9 bőven belefér ebbe.

Sajnos a magyar app még sehol sincs. Legközelebb április környékén lehet. És a legújabb modellekre (vagyis inkább webOS verzióra) jöhet elsőre, majd szép lassan a többi.

Máshol ezt az infót kaptam.

+ infó: LG tv-k Disney+ app pedig 2016-ig visszamenőleg lesz. Ismét hangsúlyozom, elvileg.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#56) 2ofthem válasza aerosmith (#45) üzenetére


2ofthem
aktív tag

Attól függ mikori filmeket/sorozatokat nézel. Az utóbbi pár évben csak ilyen van, szolgáltatótól függetlenül.

(#57) Lala77


Lala77
tag

Srácok, ha most előfizetek az HBO Go-ra, akkor is kapom a kedvezményt márciustól? :DD
Egy ideje gondolkodom rajta, hogy előfizessek, csak nem léptem. Így most eléggé megérné előfizetni, ha a kedvezmény így is működik.
Van valami kitétel, hogy mennyi ideje kell előfizető legyél vagy csak áthúzzák az előfizető adatbázist?

[ Szerkesztve ]

ingyombingyom

(#58) Galopp válasza Lala77 (#57) üzenetére


Galopp
tag

A cikk második bekezdésében én erre megtaláltam a választ... ;]
szerk: És a negyedik hozzászólásban is...

[ Szerkesztve ]

(#59) Dragon3000 válasza Lala77 (#57) üzenetére


Dragon3000
veterán

A szövegben benne van: "illetve a március 8. és 31. között regisztrálók viszont egy örökös (pontosabban az első lemondásig élő), 33%-os kedvezményt kapnak".

[ Szerkesztve ]

(#60) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

És ha nekem HBO előfizetésem van a Telekomnál, és azzal jár a Go is, akkor mi van?

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#61) HKorn válasza .LnB (#55) üzenetére


HKorn
addikt

Óó de fasza, pont elgondolkoztam rajta, hogy megint HBO-zok, viszont az LG tv-m 2016-os, épp nemrég lőtték le rajta az HBO appot, szóval akkor felejtős, ez miatt nem fogok TV-t cserélni, vagy van valami TV okosító stick,amivel meg lehet ezt oldani? :)

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#62) Polllen válasza HKorn (#61) üzenetére


Polllen
nagyúr

A legegyszerűbb ilyenkor egy chromecast. A sima chromecast-hoz kell egy mobil amiről átküldöd a képet, a chromecast with google tv (vagy mi box vagy nvidia shield) meg saját appokkal operál, persze ezekre is ki lehet küldeni, amit néznél. Vagy apple tv, ha inkább ios párti vagy.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#63) Jim Tonic válasza HKorn (#61) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Android vagy más média box. Én is ragaszkodom az enyémhez, pont ezért, mert vannak olyan jó arcok, hogy x év után rákényszerítenek, hogy tolj egy kis szemetet a világba a cserével.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#64) zseko válasza Juhaszatti (#34) üzenetére


zseko
veterán

Remek, akkor mutass rá kérlek, hogy ezen a listán hol látható a sorozat.
Az unogs is csak USA-t és olaszt ír.

HR24.hu

(#65) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Hiaba olcso, ha par honap utan mar nincs mit nezni rajta.

Mondjuk ezert maguk a streamszolgaltatok is tehetnek, mert par tucatnyi filmet, sorozatot belenyomnak a user arcaba, a tobbihez meg szinte datamining kell, hogy megtalalja az ember. Sokkal tobb segitseget kellene adniuk a nezoknek, mert hiaba van kinalat, ha nem talaljak meg a szegenyes menuben.

Az HBO-tol meg eddig csak az Apple TV-nek volt szegenyesebb kinalata, mennyiseget tekintve.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#66) zseko válasza .LnB (#55) üzenetére


zseko
veterán

"Hol nézed te hogy támogatott e?
A tv-n? Vagy van valami lista?"

https://www.lg.com/us/support/hbo-max-lg-tv

HR24.hu

(#67) Juhaszatti válasza zseko (#64) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Igazad van, valószínűleg kevertem valamivel.

(#68) HKorn válasza Polllen (#62) üzenetére


HKorn
addikt

Jim Tonic köszi, akkor Chromecast lesz a megoldás

Run&Ride

(#69) .LnB válasza zseko (#66) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Közben megtaláltam én is. Köszi.
Érdekes, hogy az én tv-m nincs benne a listában, pedig év, és webOS szerint is megfelel. Remélem csak azért, mert ez egy US lista, és nem forgalmazták ezt a típust ott.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#70) Lala77 válasza Dragon3000 (#59) üzenetére


Lala77
tag

Köszi, ezen a mondaton sikerült átsiklanom, pedig kétszer is olvastam :)
Akkor elég márciusban regelni. Sőt gondolom lesz próbahét/hónap.

ingyombingyom

(#71) Tigerclaw válasza HKorn (#61) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Majdnem ajanlottam hogy vegyel egy Amazon Fire TV sticket, de pont HBO appot nem latok rajta. Van Netflix, Prime, Disney, Apple TV, de HBO nincs valamiert. Talan penzt ker az Amazon, hogy felkeruljon oda az idegen streamer app.

Amugy en most az Amazon Prime-ra fizettem elo es meglepoen sok jo cucc van rajta, de mennyisegben kb. a HBO szintjen lehet, szoval par honap mulva ezen se lesz mit nezni. Ez a gond azzal hogy mindenki sajat stream szolgaltatast indit. A HBO, Prime, Disney csak 3-4 honap erejeig birja kinalattal, az Apple TV+ meg annyi ideig sem es, a Netflix meg tele van nezhetetlen sajat gyartasu filmekket, sorozatokkal, raadasul kb. 3x annyi penz.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#72) Polllen válasza Tigerclaw (#71) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az HBO max pont azért jó, mert nem az HBO Go 850 filmje és 300 sorozata lesz a kínálat, hanem ennek a többszöröse.

Illetve nekem azzal nincs bajom, hogy előfizetek pár hónapra, azután lemondom, amíg nem jön megint elegendő új tartalom.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#73) scope2007


scope2007
addikt

Ez mi?
Hbo max reklám és anélkül?

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#74) Magnat


Magnat
veterán

Üdv,

arról vajon van valami infó, h a paralell 3 stream esetében meg lesz-e határozva, h milyen eszközön lehet nézni? Ha jól tudom, a Go-nál vmi olyasmi van, h lehet több eszközön nézni egyszerre azt is, de az nem lehet mind tv, hanem 1 tablet, 1 tv, 1 telefon, 1pc v vmi ilyesmi.

Szerk.: most a HBO Max oldalán 3 különböző eszközt írnak, de nem világos, h típusra kell-e különbözniük.

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#75) .LnB válasza Magnat (#74) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hivatalos oldalon, (Ott a link a cikkben) le van írva minden.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#76) Magnat válasza .LnB (#75) üzenetére


Magnat
veterán

Á köszi, akkor igazából zárható is a topik :D

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#77) HUNStorming válasza slezsi (#50) üzenetére


HUNStorming
csendes tag

:R Mea culpa igazad van, megnéztem ismét az oldalt, https://www.lg.com/us/support/hbo-max-lg-tv csak sikerült egy külön táblába rakni a c9-et. Én voltam a balfék.

(#78) StanDoFF válasza .LnB (#55) üzenetére


StanDoFF
tag

Szerinted ha az van írva, hogy március 8-án indul, és akkor le kell tölteni a MAX alkalmazást, hogy használhasd, akkor áprilisig várni kell? :)
Az alkalmazás már azóta készen van, amióta elindult a szolgáltatás angol nyelven. Kap egy magyar fordítást, és 8-án lekerül az induló lokalizációkról tiltás. Kb 2 kattintás nekik. :)

(#79) Cs1csó válasza radio11 (#35) üzenetére


Cs1csó
félisten

:DDD
- a reklámok minden csatornán - legalábbis sok csatornán vagy inkább csatornacsoportok szerint ugyanabban az időben vannak - az az oka, hogy nem is olyan sokszereplős a hazai piac pl. az RTL KLUB csoporthoz tartozik egy csomó csatorna ugye van aminek a nevében is benne van, hogy "RTL" de van amiben nincs pedig az is oda tartozik pl. a COOL TV.
Vagy a TV2 csoporthoz is tartozik egy csomó csatorna és ugye ezeket mivel egy helyről irányítják simán össze lehet hangolni. :C

- butul az egész társadalom elég csak az Észbontók c. sorozatba belenézni. Egyesek szerint meg van játszva de sajnos nem hiszem, hogy ennyire jó színészek lennének.

- az meg tipikus, hogy egy filmet úgymond szó szerint "kiherélnek" tehát először leadják, mondjuk szombat este főműsoridőben, aztán vasárnak délután azt hétfő délután aztán, kedd délelőtt majd még szerda délelőtt Tehát folyamatosan "csorog" le az adott film az egyre "olcsóbb" sávba.
A kivágás pedig undorító egy dolog, de ugye pár filmnél kénytelenek ha ezt a fenti "díszítősort" akarják minden filmnél eljátszani.

A Tűzben edzve c. sorozatot szokta nézni jókat lehet röhögni a sok bénán. Amikor katanát próbálnak készíteni az a legdurvább, egy 100 évvel ezelőtt ért japán kardkészítő mester ha látná ezt a részt tuti harakirit követne el. :DDD

(#80) #72688384


#72688384
törölt tag

van már valami praktika az újabb webos régebbi készülékre való rámókolására?

(#81) Tigerclaw válasza Polllen (#72) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Szerintem az HBO Go-n sosem volt 850 film es 300 sorozat, vagy ha igen, akkor lathatatlan volt az elofizetok szamara. Vagy lehet hogy ez az elmult 1-2 evben kerult fel. Vagy nem a magyar HBO Go szamai.

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#82) Kaba válasza Jim Tonic (#60) üzenetére


Kaba
veterán

Nem kell semmit sem tenned.Automatikusan átkerülsz a HBO MAX-ra.

(#83) Cassi


Cassi
senior tag

Addig adják gombokért, amíg a beetetési fázisban vannak. Ha elérik a kívánt felhasználószámot, akkor kezdődhet a kaszálási fázis. Minden streamingszolgáltató ezt csinálja, de azért nem árt vele tisztában lenni.

(#84) Kaba válasza Cassi (#83) üzenetére


Kaba
veterán

Ezt egyszerűen kivédheted.Éves előfizetést vállalsz(1583 Ft a havidíja),így egy éven keresztül árgaranciád van.

(#85) Polllen válasza Tigerclaw (#81) üzenetére


Polllen
nagyúr

"Vagy lehet hogy ez az elmult 1-2 evben kerult fel."

1-2 éve nem használod és úgy beszélsz róla, hogy kevés a tartalom? :DDD

A magyar HBO GO állítja ezt magáról egyébként. Az appjuk elég hulladék, de azért a tartalom nem láthatatlan...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#86) aerosmith


aerosmith
őstag

Mennyi a magyar nyelvű tartalom? szinkronok, feliratok?
Lehet profilokat létrehozni korosztályok alapján gyerekeknek?
Mennyire megbítható a korosztályi besorolás?
Wokeflixen 7+os besorlásnál, leszbikus szellemről szóló sorozat is megjelent.

(#87) #72688384 válasza aerosmith (#86) üzenetére


#72688384
törölt tag

lol

(#88) zseko válasza Juhaszatti (#67) üzenetére


zseko
veterán

Ha jól tévedek, talán a Flash-el, az valóban úgy volt ahogy írtad :)
De ugyanez a Doctor Who is, az meg csak angliában volt elérhető. Amíg ki nem vetették az angolok, hogy azt is valami saját, ráadásul tán belpiacos szolgáltatásba vigyék. :(((
Három előfizetést is használok, Netflix, Hbogo, Amazon Prime, és eléggé dühítő, hogy mindenki sajátot akar, aztán fizess elő mindre ha valamit meg akarsz nézni. De a sírás persze megy, hogy mennyien letorrentezik.

HR24.hu

(#89) freeknight válasza aerosmith (#86) üzenetére


freeknight
őstag

De irigyellek hogy ez a legnagyobb problémád :D
2022 van, ezeket az lmbtq dolgokat már nem tudod kizárni, max ha egy barlangba költözöl.

(#90) Cs1csó válasza zseko (#88) üzenetére


Cs1csó
félisten

Három előfizetést is használok, Netflix, Hbogo, Amazon Prime, és eléggé dühítő, hogy mindenki sajátot akar, aztán fizess elő mindre ha valamit meg akarsz nézni. De a sírás persze megy, hogy mennyien letorrentezik.

Ez a rákfenéje, zenék terén "nagyjából" sikerült elérni, hogy egy Spotify-al kb. minden elérhető. Ameddig stream fronton ez nem lesz vagy pl. régi filmek régi szinkronnal stb.
Vagy pl. a Drágán add az életed c. film 2. szinkronját valaki - ha jól olvastam a leírást - az eredeti szinkron kópia segítségével 5.1-et csinált, hallgattam már piszok jó lett.
Tehát ilyen ínyencségek soha nem lesznek elérhetőek, az meg külön gond, hogy mindenki saját stream csatornát akar és perszer mindegyiknek van egy-két "AAA" címe húzóneve, de valljuk be egy-két címért nem biztos, hogy havi 2-3k-t érdemes kiadni.

(#91) Polllen válasza Cs1csó (#90) üzenetére


Polllen
nagyúr

A spotify-nak nincs saját gyártású műsora. A filmeknél nem csak szolgáltatók, de tartalom gyártók is ezek a cégek. A fogyasztói igények is mások. A filmeket/sorozatokat nem úgy fogyasztjuk, mint a zenét. Így az ő oldalukról nézve logikus, h nem közösködnek. Teljesen más a költség oldal. Lehet amúgy, h egyszer majd lesz olyan, mint a spotify, de ezek a cégek más világból jönnek, mint a zenei kiadók.

Illetve az érme másik oldala, az hogy tényleg minden egyszerre kell? Ha igen, akkor ez az ára. Megfejik azt a fogyasztót, aki kényelmes és minden kell neki azonnal.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#92) #72688384 válasza Polllen (#91) üzenetére


#72688384
törölt tag

bittorrent

(#93) Jim Tonic válasza Kaba (#82) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Köszi.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#94) snemeth válasza HUNStorming (#46) üzenetére


snemeth
aktív tag

Nekem Sony van, ami androidos. Kodival felirattal tudom nézni az az eredetileg magyar felirat nélküli NF, Prime video és Hbo go filmeket is, és reklám nélküli Youtube is van a SmarTubenext révén.

(#95) szabi__memo válasza snemeth (#94) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

SmartYouTubeNext-re lehet castolni?

(#96) Robitrix válasza Csapoati (#25) üzenetére


Robitrix
senior tag

nálunk a normál áras 2D film egy jegy 1800 forint, a 3D film szemüveg nélkül 2000 forint. Szóval két jegy ezekből az árakból már nem jönne ki az előfizetés árából. :)

(#97) #72688384 válasza Robitrix (#96) üzenetére


#72688384
törölt tag

amióta lehet rendes tévéket kapni és 0,5-1 gigabites otthoni csomagok vannak azóta nem éri meg moziba menni.

(#98) modflow


modflow
veterán

Az HBO Max-on van 4K HDR?

(#99) #86564352 válasza zseko (#88) üzenetére


#86564352
törölt tag

Csak 1-1 hónapra fizess elő egy szolgáltatásra, nézd meg ami érdekel, aztán irány a következő. Szerintem pl. Netflix, Apple TV+ nincs is annyi értelmes tartalom, hogy megérje a folyamatos előfizetést. Ez az HBO Max 33% kedvezmény jó ajánlat nagy katalógussal, be is állítottam egy emlékeztetőt.
Én azt utálom, hogy határok vannak az interneten, tehát a magyar Netflix nem az amerikai Netflix. Vagy ami nem is elérhető adott régióban. Akkor marad a kényelmes torrent. ;] Hulu, amerikai Netflix, BBC iPlayer...

Örüljünk, hogy legalább zenében a kiadók nem találták ki, hogy mindegyiknek saját streaming szolgáltatás exkluzívokkal, aztán egy darab Apple Music (vagy Spotify, Deezer) előfizetés helyett fizess Universal Music streaming szolgáltatásra, Warner Music streaming, Sony Music streaming stb. attól függően melyik előadó melyik kiadónál van. Rémálom lenne.

#97 jasso
Néha szívesen mennék nagy vásznon megnézni valamit, csak gyalázat Mo-on 99% csak szinkron. :(
Otthon könnyű elkényelmesedni, ugyan kisebb a kép, viszont nincsenek rágcsáló, dumáló, mobilozó emberek, én szabályzom a hangerőt, fűtést stb.

[ Szerkesztve ]

(#100) Kaba válasza modflow (#98) üzenetére


Kaba
veterán

Igen,ezenkívül 5.1 térhangzás és Dolby Atmos is.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.