Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Cs1csó válasza Hopkins95 (#150) üzenetére


Cs1csó
félisten

A mozi az mozi. Még ha eljutunk oda, hogy VR szemüveggel olyan módon nézhetünk filmet mint ha egy IMAX moziban ülnénk még akkor is lesz létjogosultsága a mozinak.

(#152) zseko válasza Hopkins95 (#150) üzenetére


zseko
veterán

Amit idén mindenképp moziban nézünk meg az az Uncharted, Morbius, The Adam Project, de tuti lesz még más is amire megyünk. Haverom el akar még rángatni a Batman-ra, bár az a film engem épp egyáltalán nem hat meg :DDD A mátrixra is mindenáron menni akart, engem az sem érdekelt, aztán utólag most már azt mondja, hogy azt kár lett volna moziban nézni, elég rossz lett, úgyhogy örülök hogy nem dobtam ki rá feleslegesen pénzt.

HR24.hu

(#153) asdf_ válasza Kaba (#149) üzenetére


asdf_
veterán

hanem az olcsóbb ár

Alacsonyabb!

(#154) Kaba válasza asdf_ (#153) üzenetére


Kaba
veterán

Ezért már megérte megszólalnod :)

(#155) asdf_ válasza Kaba (#154) üzenetére


asdf_
veterán

Meg, mert így talán most használtad utoljára, és aki olvasta, az sem fogja ezt a nyelvi trógerságot elkövetni a jövőben. Ha még szóközöket is raknál a vesszők után a későbbiekben, az lenne az igazán zseniális.

[ Szerkesztve ]

(#156) Kaba válasza asdf_ (#155) üzenetére


Kaba
veterán

Amennyiben ilyen magas fokon sajátítottad a nyelvet,akkor nekiálhatnál más hozzászólásokat is javítani,ez egy nemes feladat lehetne a számodra. :)

[ Szerkesztve ]

(#157) asdf_ válasza Kaba (#156) üzenetére


asdf_
veterán

Nyugodj meg, néha neki szoktam állni, amikor olyat látok, vagy éppen olyanom van, hogy épp most lett tele a pohár, de sokszor visszatart, hogy gyakran nulla eredménye van, mint pl. most sem sikerült szóközt raknod a vesszők után (meg az is, hogy néha bele lehet szaladni nem magyar anyanyelvű magyarul íróba is). De van egy pár kiugró, amibe fixen belekötök, az olcsó ár ilyen, de ha valamikor azt írod, én meg véletlen belefutok, hogy x átmérője van egy tv-nek, akkor is bizton számíthatsz majd rám.

[ Szerkesztve ]

(#158) Hopkins95 válasza zseko (#152) üzenetére


Hopkins95
addikt

A Mátrix, a Pókember, a Batman, Uncharted, Kingsman A kezdetek van nálam is most terítéken. Szóval most van egy csomó film nálam is, ami érdekel. A Mátrixot sajnálom, hogy nem mentem el rá, de én is hallottam, hogy nagyon vegyes lett a megítélése, úgyhogy talán nem baj, azt majd megnézem itthon.

A Morbiust szintén meg akartam nézni, de arról is lemaradtam, úgyhogy azt is megnézem netről majd.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#159) zseko válasza Hopkins95 (#158) üzenetére


zseko
veterán

Morbiusról hogy maradtál le, majd csak április elsején jön ki? :F
A Pókembert megnéztük, összességében jó volt, bár én már kezdek nagyon beleunni a Marvelbe. Az Unchartedre holnap megyünk.

HR24.hu

(#160) Cs1csó válasza zseko (#152) üzenetére


Cs1csó
félisten

A Batman előtt hangolódjatok Pattinson életművének fontosabb darabjaival meghitt hangulatban a barátoddal pl.: Alkonyat ÖSSZES rész. ;]

(#161) zseko válasza Cs1csó (#160) üzenetére


zseko
veterán

Nem vagyok én hangszer, majd hangolódik akivel akar (de szólhatok az érdekedben ;]), a bőregér nem érdekel, majd talán megnézem ha kijön valamelyik stream-re :)

HR24.hu

(#162) Hopkins95 válasza zseko (#159) üzenetére


Hopkins95
addikt

Jé és tényleg :D Tisztára abban voltam, hogy az már decemberben volt, mert az előzetesét már hónapokkal ezelőtt láttam. Na akkor azt is meg tudom nézni áprilisban, ígéretes mozikezdésnek nézünk elébe! :C

#160 Cs1csó Emlékszem gimis korszakom alatt mekkora sláger volt az a film a tinilányok körében, a buszon folyton arról beszéltek

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#163) Cs1csó válasza zseko (#161) üzenetére


Cs1csó
félisten

Áh, ne fáradj... ;]
Épülésedre szépülésedre ( miközben véresre marod az arcod a fájdalomtól amit ezen filmek gerjesztenek az arcod élénk piros lesz)

(#164) Cs1csó válasza Hopkins95 (#162) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ijesztő, az én gimis koromban talán a Titanic került ilyen státuszba, ami egy hatalmas baromság, ugyanis az a fa lap vagy mi elbírta volna Leo-t is, ezt már komoly szakemberek kiszámolták.

(#165) beteg


beteg
őstag

Nics valahol valami lista, hogy jelenleg mik érhetőek el a MAX-on?

Csak futni kell!

(#166) asdf_ válasza beteg (#165) üzenetére


asdf_
veterán

Mivel az országban még nem működik a szolgáltatás, emiatt be sem lehet lépni a felületre, nincs.

(#167) beteg válasza asdf_ (#166) üzenetére


beteg
őstag

Köszi, de akkor ez azt jelenti, hogy nálunk nem ugyan az lesz a kínálat mint más országokban, ahol most is működik?
:R

Csak futni kell!

(#168) Kaba válasza beteg (#167) üzenetére


Kaba
veterán

A kínálat az európai országokban hasonló lesz. Eltérés elsősorban a speciális helyi tartalmaknál lehet (pl. magyar gyártású film máshol kevesebb lesz vagy nem minden svéd, norvég, finn, stb. film fog megjelenni Magyarországon).

[ Szerkesztve ]

(#169) beteg válasza Kaba (#168) üzenetére


beteg
őstag

Nagyon köszi!!

Ezek szerint akkor ami minket kevésbé érdekel, azzal lesz csak kevesebb. Király!
Persze majd 3 nap múlva megnézhetem élesben is, de csak kíváncsi lennék, hogy mondjuk amcsiban most mik közül választhatnak :)

Bár lehet, hogy az új megjelenések fontosabbak, hisz a régebbi filmeket már láttuk…

[ Szerkesztve ]

Csak futni kell!

(#170) aerosmith


aerosmith
őstag

Na még 3 nap.

(#172) Kaba válasza SoloVision (#171) üzenetére


Kaba
veterán

Már működik a MAX.
A reggeli órákban folyamatos lesz az átállás.

[ Szerkesztve ]

(#173) beteg


beteg
őstag

A webes felületen már látom, de nekem iszonyat nagy csalódás!
Ugyan úgy kevés és régi film van fent, mint a go-n volt.
:(

Csak futni kell!

(#174) Kaba válasza beteg (#173) üzenetére


Kaba
veterán

Nem így van.Sok új tartalom van.

(#175) beteg válasza Kaba (#174) üzenetére


beteg
őstag

Kb 40 filmet látok. Jónéhyány szinkronos. Hol van az a tartalom, amit az amcsik látnak?

Csak futni kell!

(#176) Kaba válasza beteg (#175) üzenetére


Kaba
veterán

A teljes amcsi tartalmat Európában egyenlőre nem láthatod.
Az USA-ban is többfajta csomag van.

[ Szerkesztve ]

(#177) beteg válasza Kaba (#176) üzenetére


beteg
őstag

Igy már értem! Köszönöm!
Nekem voltak túlzóak az elvárásaim :)

jó, mondjuk van fent 449 sorozat. Az azért nem gyenge!

[ Szerkesztve ]

Csak futni kell!

(#178) aerosmith


aerosmith
őstag

Miért nem engedi letölteni androidra? "Ez az elem nem áll rendelkezésre a te országodban"
Ja és regisztráció után, jön az email cím megerősítő levél, ráklikkelek, kiirja nagybetűvel "KÉSZEN IS VAGYUNK" alatta meg "Nem sikerült az emailcímedet aktiválni". Persze az aktiválás érvényesítéséről meg megjött az email.

[ Szerkesztve ]

(#179) beteg válasza aerosmith (#178) üzenetére


beteg
őstag

fura :(
nálam megy androidon is szépen

Csak futni kell!

(#180) mitisz


mitisz
tag

Rosszul látom, hogy nincs 4K és HDR tartalom a magyar HBO Maxon? Ez így nem alternatíva :(

(#181) matteo90 válasza mitisz (#180) üzenetére


matteo90
csendes tag

Mátrix, Dűne, Igazság ligája van 4k Dolby Vision minőségben, LG CX úgy is játssza le.

Viszont van egy régebbi LG tvm is (SJ810, webos 3.9-et futtat), ami szintén Dolby Vision kompatibilis, az mintha csak sima HD streamet kapna, nem vált át se HDR10, se DV módba. Netflixen és Apple tv+on simán viszi a Dolby Visiont.

Nektek mi a tapasztalatotok a régebbi LGkkel?

(#182) Master_Pubi válasza mitisz (#180) üzenetére


Master_Pubi
csendes tag

Sajnos, hatalmas csalódás! Így már érthető ez a "nyomott" előfizetési díj.

-

(#183) Magnat válasza beteg (#179) üzenetére


Magnat
veterán

Én reggel androidos tv-re is le tudtam tölteni, új regiszrációt csináltam, megy szépen minden.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#184) aerosmith válasza mitisz (#180) üzenetére


aerosmith
őstag

ez komoly? fullHDt bír csak adni HBO?

(#185) Kaba válasza aerosmith (#184) üzenetére


Kaba
veterán

Van 4K tartalom is. Düne, Mátrix, igazság ligája, stb.A tartalmak folyamatosan kerülnek majd feltöltésre.

(#186) beteg válasza Kaba (#185) üzenetére


beteg
őstag

:R

Csak futni kell!

(#188) Kaba válasza SoloVision (#187) üzenetére


Kaba
veterán

Működik. A legegyszerűbb egy Magyarországi előfizetéssel regisztrációval megoldani.

[ Szerkesztve ]

(#189) Pro!Petya válasza SoloVision (#187) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Pedig mennie kéne! ;) (németből használom)
Amikor kiírja hogy nem támogatott régióba szeretnéd használni akkor jobbra fent (account /login) csak simán be kell lépni az HBO Go-s profiloddal.

Aki külföldről használja az appot az hogyan csinálta? (hbo go ment normálisan)
Nálam is ez a probléma :
"Ez az elem nem áll rendelkezésre a te országodban"

Már szereztem külön apk-t is fel is engedi telepíteni de az indítás az átlátszó , csak törölni vagy frissíteni tudom.... pedig a googla playben visszaállítottam mindent magyarra (régiót és fizetést is) :(((

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#190) #72688384


#72688384
törölt tag

lg content store-ban felbukkant már az az app valakinek?

(#191) StanDoFF válasza #72688384 (#190) üzenetére


StanDoFF
tag

Igen. Nekem már le is van töltve. Bár a regisztrációja kicsit nehézkes volt, mert a telefonos appban nem találtam a tv aktiválási lehetőséget, ha a honlapra mentem, ott 3x visszadobta, hogy nem sikerült aktiválni. Negyedjére engedte magát. :)

(#193) Pro!Petya válasza SoloVision (#192) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Nekem az 52.5.1 volt meg, azt meg se nyitotta.
Viszont amit linkeltél azzal tökéletesen működik!!
Jelentkezz be rá , hibát fog írni a régió miatt majd utána zárd be teljesen az appot és nyisd meg újra. ;)
Thx! :R

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#194) #72688384 válasza StanDoFF (#191) üzenetére


#72688384
törölt tag

köszi, most újra elinditottam a go-t és most már nekem is felajánlotta az új appot.

(#196) szasanyi


szasanyi
félisten

Sziasztok! Van egy LG 42LF652V tévénk, WebOS 4.0.x verzióval de nincs HBO Max app az LG Store-ban. Elvileg támogatott oprendszer, gyakorlatilag nem tudom használni... Használ ilyen tévét, megoldási javaslat esetleg? :F

(#197) Major Lion válasza Kaba (#185) üzenetére


Major Lion
senior tag

Ez rohadt kevés, gyakorlatilag nehany film van csak 4K-ban meg a saját gyartasu sorozataik is csak HD!! Ertem en hogy olcso, de ez akkor most mivel jobb mint a Go azon kivul hogy az app hozza a ma elvárhatot? :U

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#198) Croft-21


Croft-21
őstag

Még a HBO go idejében regisztráltam a honlapon, de nem fejeztem be, mert közben egy haverom megosztotta az ő előfizetését az én tévémmel. Mivel nincs lehetőség a fiók törlése, így félbehagytam a regisztrációt amikor kérte a bankkártya adatokat és a haverom előfizetését használtam pár hónapig, de most hogy HBO max lett, ezt már nem szeretném eljátszani, hanem szeretnék saját előfizetést a Maxra. Viszont így, hogy nem volt befejezve a hbo go-s regisztrációm, most vajon az új honlapon engedni fogja a regisztrációt vagy érzékelni fogja, hogy az email címemmel már van regisztrált fiók?

(#199) Major Lion válasza Croft-21 (#198) üzenetére


Major Lion
senior tag

Probald ki..

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#200) mtomi95


mtomi95
senior tag

Nem találom az új Pókember filmet! :W

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.