Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Menthirist


Menthirist
veterán

Érdekes, a kapott emailben azt írják:
"2022. március 8-án a támogatott eszközökön az HBO GO-t felváltja az HBO Max.

Az HBO Max indításakor HBO GO felhasználói neveddel és jelszavaddal jelentkezhetsz be, és aktiválhatod HBO Max fiókod.

Az HBO Max indításakor HBO GO-előfizetőként automatikusan 33% kedvezményben részesülsz az új, 2390 Ft. havidíjból.

Ez azt jelenti, hogy mindössze 1590 Ft.-ot kell majd fizetned, és a 33%-os kedvezményt mindaddig megtarthatod, amíg az előfizetésed le nem mondod!

A 33%-os kedvezményt a március 8 utáni első számlázási időszakban érvényesítjük, és kizárólag a havidíjra vonatkozik. A havidíj összege idővel változhat."

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2) Cs1csó válasza Menthirist (#1) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ahogy olvastam a cikket erről van szó:
1. HBO GO ------> HGO MAX
2. normáli havi díj 2,4k
3. ha volt korábban HBO GO akkor csak 1,6k

(#3) AxBattler válasza Cs1csó (#2) üzenetére


AxBattler
félisten

Pontosabban...

3. ha volt korábban HBO GO akkor -33% örökös kedvezmény, azaz most csak 1,6k
4. ha március 8. és 31. között regisztrálsz, akkor -33% örökös kedvezmény, azaz most csak 1,6k

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#4) #72042496 válasza AxBattler (#3) üzenetére


#72042496
törölt tag

A 4, alatti kedvezmény tetszik, aztán elválik, hogy előfizető maradok-e. Bőség zavara, közben egy nap 24 órából áll, amiből tévézésre alkalmanként jut is néhány. :)

[ Szerkesztve ]

(#5) AxBattler válasza #72042496 (#4) üzenetére


AxBattler
félisten

Én úgy vettem ki, hogy megszakadhat az előfizud, de akkor is megmarad az örikedvezmény; újra él ha újra befizetsz.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#6) Duree


Duree
veterán

Végre már régóta várok rá. Most már csak a Paramountnak kell jönnie és teljes a sor. Ezek után ki fogja nézni a reklámokkal teletűzdelt tévé csatornákat.

duree54

(#7) #72042496 válasza AxBattler (#5) üzenetére


#72042496
törölt tag

Pár perc alatt futottam csak át a dolgot. Ennyiért tényleg kipróbálom majd, annyira olcsó. Viszont ha pár hónap után azon kapom magam, hogy nem nézem, akkor így is, úgy is lemondom. :)

(#8) Jacek


Jacek
veterán

Sok szó esett arról hogy lesz e magyar felirat a cuccokon, vagy 90%-ban nem...

(#9) Menthirist válasza AxBattler (#3) üzenetére


Menthirist
veterán

Megkérdeztem, meg amúgy a képen is rajta van nagyon apróbetűvel az alján:
"amíg megtartod az előfizetésed"

szóval "örök" = amíg folyamatosan fizetsz. Amint tartanál 1-2 hónap szünetet, bukod. Ennyire örök.
A kapott levélben is az áll, hogy amíg le nem mondod.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#10) #72042496 válasza Menthirist (#9) üzenetére


#72042496
törölt tag

Tényleg meg van csillagozva LOL, csak bele kellett volna nagyítanom a képbe.

(#11) mad823


mad823
őstag

tl,dr: ha van HBO TV előfizetésem, akkor most a GO "ingyé'" van. Ezek után a Max is így lesz?

(#12) Cs1csó válasza Duree (#6) üzenetére


Cs1csó
félisten

A lineáris tévéadás már évek óta nem alkalmas filmek és sorozatok nézésére sőt hírek fogyasztására sem nagyon amire még úgy-ahogy alkalmas:
- ismeretterjesztő, természetfilmek
- sport jellemzően élő események magyar kommentárral - aki igényli
- esetleg aki igényli az én általam csak TRASH tartalomnak nevezett műsorok: megafaktor, ipszilonsztár, stb.

Minden másra ott a különböző stream előfizetések vagy a torrent oldalak.

(#13) AxBattler válasza Menthirist (#9) üzenetére


AxBattler
félisten

Hmm, köszi, a képet nem nagyítóztam. Így annyira már nem jó ajánlat, bár ha felváltva többen használjátok, esetleg több IP címről.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#14) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Ez az örökös amíg le nem mondod fogyasztóvédelmi per gyanús

(#15) Semplar válasza Cs1csó (#12) üzenetére


Semplar
őstag

Hát a régi fekete-fehér Csehszlovák, Lengyel, Szovjet, Jugoszláv filmeket többre becsültem ezeknél.

“Don’t worry, nothing gets away here, the place belongs to the Mafia.”

(#16) siposz


siposz
aktív tag

Hát dögöljetek meg, engem szerintem behúztak, regisztrálok életem első stream előfizetésére.

(#17) Gulyopapa


Gulyopapa
addikt

Nekem ma írta ki a tv-m ( lg oled ) , hogy a tovabbiakban nem támogatott eszköz. :W Ilyenkor mi van? Amugy Telekom csomagban van benne……

(#18) Menthirist válasza siposz (#16) üzenetére


Menthirist
veterán

Nemrossz ez amúgy, mi is ezzel kezdtük, mert ahogy néztem több volt rajta a szinkronos film mint a netflixen. Aztán jött mellé a netflix is később, meg a plex :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#19) szabi__memo válasza Menthirist (#18) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Van értelme amúgy virágbolt mellett? Van olyan amit nem lehet lehúzni pl a legnépszerűbb hely(ek)ről?

(#20) siposz válasza Menthirist (#18) üzenetére


siposz
aktív tag

Hát első körben végignézném a trónok harcát, a jó öreg Róma is megérne egy újranézést, aztán körülnéznék mi van még, ellenék vele pár évet, aztán meggondolom a többit is.

:)

#19szabi__memo : nem dobnak ki, mint engem 2X is a virágboltból.

[ Szerkesztve ]

(#21) Cs1csó válasza Gulyopapa (#17) üzenetére


Cs1csó
félisten

MI a tévé típusa? Mennyi idős készülék?

(#22) SidCorky válasza szabi__memo (#19) üzenetére


SidCorky
senior tag

Inkább az a kérdés, hogy a virágboltnak van-e értelme ennyi elérhetű árú szolgáltatás mellett, amiknél egy gombnyomás bármit elérni...

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#23) szabi__memo válasza SidCorky (#22) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nem tudom az a 'bármi elérés' mértéke versenyez a virágbolti mérettel. Azt gondolom nem, de passz

[ Szerkesztve ]

(#24) Duree válasza Cs1csó (#12) üzenetére


Duree
veterán

Tökéletesen egyet értek veled.

duree54

(#25) Csapoati válasza szabi__memo (#23) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Kenyeret lopni is olcsóbb, mint megvenni, de ez messzire visz. Ennyit nekem megér a kínálat (pontosabban ez meg a Netflixé, kb annyiért, mint ha elmennénk ketten a moziba havi egyszer).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#26) Gulyopapa válasza Cs1csó (#21) üzenetére


Gulyopapa
addikt

Lg 55eg920v…4 éves oled
web os 3.0 van rajta. Nem lehet frissíteni.
Most egy himedia q5 pro-n próbálom a kodira feltenni, ami sikerült is, de akad a kép és a hang is. Baromi dühítő hogy így se szó se beszéd nem tudok nézni egy egyébként előfizetett szolgáltatást. :((( Ja, de. Ipad-on tudom nézni…….

(#27) szabi__memo válasza Csapoati (#25) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nyilván. De nem ez volt a kérdés. Értelmetlen egy olyan szolgáltatás ami alig ad valamit. Valószínűleg kipróbálom de nem sokat várok tőle

(#28) Cs1csó válasza Duree (#24) üzenetére


Cs1csó
félisten

Szomorú de ide süllyedt a lineáris tévézés, én még a tévén nőttem fel de már én is agyfaxt kapok ami megy nemrég ment egy kedvenc filmem, gondoltam nézem kicsit aztán ezekkel szembesültem:
- dugig reklámmal
- vágott verzió
- más szinkron
- pont ez az adó nem HD volt

Úgyhogy feladtam. A legdurvább talán a Paramount vagy valami hasonló csatornán a TRÜKKÖS HALÁL Bryan Bown, és Bryan Dennehy főszerepléséve - hatalmas film sőt nekem a második része még jobban tetszik - botrányosan rosszk, gagyi, silány szinkronnal - új szinkron - adtál le.

[ Szerkesztve ]

(#29) Cs1csó válasza Gulyopapa (#26) üzenetére


Cs1csó
félisten

Esetleg itt kérdezd meg hátha: Azonnali informatikai kérdések órája

Kicsit több mint 6 éve jelent meg: [link] ez már a határa, hogy nem támogatják tovább. Ami szerintem megdöbbentő hiszen egy tévé simán elmegy akár 10 évig is.

[ Szerkesztve ]

(#30) -KP-


-KP-
addikt

Ez az összeg egy ilyen szolgáltatásért nem pénz. De felmerül a kérdés, hogy meddig marad ez az ár. Merthogy ezt fel fogják emelni idővel, az sicher.

(#31) SidCorky válasza szabi__memo (#27) üzenetére


SidCorky
senior tag

Mire mondanád, hogy ad valamit? De komolyan. Én már lassan nem is nézek olyat, ami nem a Netflixen vagy az HBO Go-n van, és nem csak azért, mert ki van fizetve, muszáj nézni, hanem mert lekötnek, és még a listámra elmentett tartalmak tizedénél sem tartok. Már csak akkor megyek virágboltba, ha az F1-et akarom visszanézni, de tavaly ez se fordult elő.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#32) zseko válasza SidCorky (#22) üzenetére


zseko
veterán

Tekintve, hogy folyamatosan tűnnek el a tartalmak róluk, szerintem van.
Például, az Agents of S.H.I.E.L.D.-et szeretném nézni. Melyiken megy itthon? És ez még csak a legegyszerűbb példa, régebbiek, vagy pláne az egzotikusabb tartalmak még szóba se kerültek...

HR24.hu

(#33) szabi__memo válasza SidCorky (#31) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

A virágbolti kínálat elég jó. Azért volt ez a kérdés

(#34) Juhaszatti válasza zseko (#32) üzenetére


Juhaszatti
addikt

"Például, az Agents of S.H.I.E.L.D.-et szeretném nézni. Melyiken megy itthon?"

A magyar Netflixen fent van az összes évad. Persze van aminél már csak felirat van.

(#35) radio11 válasza Cs1csó (#28) üzenetére


radio11
tag

Folytatom a lineáris TV ócsárolását:
- reklámok minden csatornán szinte azonos időben (mintha kartelleznének) nehogy el tudj csábulni más tartalomra a reklámszünetben
- reklámok ráadásul -tisztelet a kivételnek - egyre bugyutábbak, ráadásul erőteljes tűlsúlyban vannak az anális és genitális problémákra megoldást kínáló reklámok, így folyamatosan hasmenésről, szorulásról, hüvelygombáról újabban már hüvelyszárazságról szól a reklámok jelentős része, hogy a férfiúi nem is érintve legyen proztata is örökzöld téma.
- már lassan kívülről tudom, hogy bármelyik szombat délutánon meg tudom nézni a Szemfényvesztők 1-2-t ( jó film de már vagy 10x láttam ), időnként 2-3 hétig dömpingszerűen adják a Függetlenség napját (most is van egy ilyen etap, múlt héten 3x, a héten pedig 1x szaladtam bele azt hiszem.)
- tematikus csatornákon időnként ráharapnak egy témára és szájzárat kapnak, így hosszú hónapokig csak autótuningolókat, légi baleseteket, arany és egyéb értékes cucc bányászokat, garázslicitálókat ésatöbbi látunk dömpingszerűen, van amikor napi szinten non-stop. Miért nem lehet ezeket egyenletesen keverni.
- a vágásokról annyit, hogy az éjszaka leadott film délutáni ismétlése is ki lehet herélve. Ez a korhatár miatt van, de elég faxság szerintem. Múltkor az Éhezők viadala című remekműre sikerült rákapcsolnom éjszaka, majd másnap délután pont ugyanannál a résznél az ismétlésbe (mikor Jennifer Lawrence beleereszt egy nyílvesszőt egy ellenlábasba) és ott bizony ki volt herélve az a rész, hogy a nyílvessző becsapódik. Értem én a korhatáros besorolást, de ha olyan a film akkor délután ne ismételgessék.

(#36) asdf_ válasza Gulyopapa (#17) üzenetére


asdf_
veterán

Ha androidos a Telekom set top boxod, akkor telepíted arra.

(#37) Hopkins95 válasza szabi__memo (#23) üzenetére


Hopkins95
addikt

Kényelmes a streaming, szó se róla, de gyakran épp olyan filmet akarok nézni, ami a Netflix és a HBO közül egyiken sincs fent, vagy ha fent van, akkor nem magyarul.

Ilyenkor aztán végül mindig a virágboltban kötök ki...Itt van pár példa erre a teljesség igénye nélkül: Match Point, Szívek hídja, Életrevalók, Benjamin Button különös élete, Farkasokkal táncoló, A skarlát betű, Keserű méz, Szellemíró, A hűtlen, Éjjeli féreg, Barry Seal: A beszállító

A TV-t a sok reklám végett egyébként már én is egyre kevésbé szeretem. Jó példa erre Az ördög jobb és bal keze 2, amit január 22-én mutattak a TV2-n. A port.hu szerint a film 117 perc hosszú, na most a TV2 ebből csinált 2 óra 50 percet a reklámokkal. Nem is néztem aztán meg, el is kapcsoltam onnan.

Azért ennek ellenére TV-ben is rábukkan néhány gyöngyszemre az ember, ami magától esetleg nem jutna eszébe. Például január elején bukkantam rá a Ragyogó Napfény c. francia-olasz filmre, amit épp a Duna TV közvetített. Ráadásul a Duna TV-nek megvan az a jó szokása, hogyha elkezd egy filmet, akkor azt egyben végig is játssza. Ugyanígy bukkantam rá minap az 1984-re ill. tavaly valamelyik este innen néztem végig a Pillangót is.

Ezért is mondtam le tavaly a HBO Go előfizetésem, bár meg kell mondanom, hogy a HBO a magyar nyelvű tartalmakkal azért lényegesen jobban áll, úgyhogy azért így hogy HBO Maxot kapunk és rendes minőséget gyakorlatilag ugyanolyan áron, így igencsak csábító ajánlat. Ha HBO Gonal jobb lesz a minőség és továbbra is szállítják magyarul a legtöbb filmet, akkor nekem 1:0 a HBO javára. :)

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#38) flexxx2


flexxx2
őstag

Azért a cím egy kissé túlzó, vagy fogalmam se volt eddig, hogy ilyen drága pár gomb. :U

(#39) szabi__memo válasza Hopkins95 (#37) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nagyon szépen köszönöm a részletes boncolgatást. :R Valahogy sejtettem, hogy a virágbolt azért maradna mellé, de azért ilyen áron én is kipróbálom a Max-ot. Aztán ha mégis azt veszem észre, hogy a filmek amiket nézek úgy töltöm le , vagy eleve mindkét helyen fent vannak akkor lemondom :B

(#40) joey04 válasza SidCorky (#22) üzenetére


joey04
titán

macera a sok app, amiket ha összeadsz már nem is kevés a díja sem. és akkor sok helyen még magyar felirat sincs. ellenben f1 tv pro-ra előfizetek.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#41) Polllen


Polllen
nagyúr

Ebből az egészből a legjobban az új appot várom. A HBO Go-é szerintem nagyon rossz.

1 hete mondtuk le az HBO Go előfizetést, mert nem nagyon használtuk, de márciusban újra előfizetek, ha már látom az HBO Max kínálatát.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#42) DjFlanker


DjFlanker
aktív tag

Ez több mint csábító ajánlat. :))

Jó pilóta alagútban nem katapultál

(#43) joysefke válasza szabi__memo (#39) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Sokat ne várj.
Ez és hasonszőrű társai alapvetően arról szólnak, hogy kényelmesen, gombnyomásra elérhetővé válik az aktuális mainstream propagandaanyag amit gombnyomásra az agyadba tölthetsz, ha estig esetleg nem lett volna meg a napi adag. azt hogy ez fog-e szórakoztatni, neked kell tudni.

[ Szerkesztve ]

(#44) Polllen válasza joysefke (#43) üzenetére


Polllen
nagyúr

Aminek gondolom a világodban szerves része A gyűrűk ura, A Hard Day’s Night (1964), Casablanca (1942) és még rengeteg egyéb film klasszikus az elmúlt 70 évből... :(

De kár hogy szerkesztetted, az eredeti jobb volt. ;]

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#45) aerosmith


aerosmith
őstag

Akinek volt már HBO előfizetése, kérdezném hogy ez is dugig van woke, LGTVBBQ, forced diversity, blackwashing szarokkal? Mert Nflixet pont ezért akarom visszamondani és akkor váltanék ide.

(#46) HUNStorming


HUNStorming
csendes tag

Én ezt nem értem. Két éve vásárolt LG OLED (c9) tv nem támogatott... Ugyanez igaz a Google Stadia szolgáltatására is az LG-nél... (már ott is meglepett a hasonló diszkriminatív hozzáállás) szánalom amit az LG/Google/HBO nyújt ezen a szinten... Akkor hát marad a Netflix a Prime és apple+... Azt ne kezdjük el, hogy a két éves tévére vásároljak még egy Chromecastot, mert nem nem fogok... (elvi kérdés) ha a fenti szolgáltatók meg tudták oldani a streamelést, akkor vegye a fáradtságot az HBO és a Google és hasson az LG-re, vagy csináljon magának lejátszót, mert láthatóan technikai akadálya nincsen, nem egy rocketscience pláne hallva a szolgáltatás tudását... Ha pedig LG simán elengedi a 2 évnél régebbi tv-ket, akkor a következő tv vásárlásnál, én is el fogom engedni ezt a márkát...

(#47) cashback válasza mad823 (#11) üzenetére


cashback
őstag

Ez engem is érdekelne...

Vodafone-on keresztül van HBO Max pack-om... Amihez kapom a GO-t (plusz Ondemand).

Ezek után is adják majd vajon mellé?
Esetleg a kedvezmény erre is vonatkozik majd?
[kép]

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#48) snpetit válasza HUNStorming (#46) üzenetére


snpetit
aktív tag

A C9 támogatott, valami elnéztél.

(#49) slezsi válasza Gulyopapa (#26) üzenetére


slezsi
csendes tag

https://prohardver.hu/hir/lg_eg920v-eg910v_oled_tevek.html
Sajnos az jóval több mint 4éves így az HBO már nem fejlesztett rá új appot.

(#50) slezsi válasza HUNStorming (#46) üzenetére


slezsi
csendes tag

1: Támogatott a C9, bőven.
2: a külső appokat nem az LG fejlszti így nem értem a "akkor vegye a fáradtságot az HBO és a Google és hasson az LG-re" sorodat. :)
3: LG TVkre 5évig van hivatalosan firssítés, így a "Ha pedig LG simán elengedi a 2 évnél régebbi tv-ket" is értelmetlen. Ismételten, az hogy az új appokat a külső szolgáltató mire fejleszti nem LG kérdés. Ekzben ami rendszerbe intergrált dolog lásd airplay több évre visszamenőleg megjelent a webos-ben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.