Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Lakossági csomagok tényleg borzalmasak, de a flottásak már egész pofásak.
Nekem kb minden ismerősöm vmi flottában van, mert ezeket az árakat nem lehet kibírni.

Viszont amit sokan nem vesznek figyelembe, azok a végződtetési díjak, amiket a szolgáltatóknak egymásnak kell fizetniük, ha hívást kezdeményeznek egy másik hálózatba.
Azt hiszem ez 20ft körül van jelenleg.
Tehát az olyan percdíj, ami 22-24ft körül van más hálózatba, az reális.
Itt jönne az, hogy viszont hálózaton belül nincs ilyen költsége a szolgáltatónak, az majdhogynem ingyenes, tehát arra is olyan árakat rakni, mint a hálón kívülire, nagyon durva profitot termel nekik és szemétség!

Másik dolog, hogy az sms szintén alig kerül vmibe a szolgáltatónak (nem tudom, hogy annál vannak-e végződtetési díjak), mégis majdnem annyiba kerül, mint egy perc telefonálás.
Hálón belül szintén ingyen lenne ugyebár.

A legmocsokabb dolog pedig a 30 és 60mp-s egységek!

Nem hiszem el, hogy ma Magyarországon csak flottás csomagban van másodperc alapú számlázás!

Nekem jelenleg 2200ft a havidíjam,1750 lebeszélhető, 14ft mindenhova bmikor másodperc alapon, havi 60sms ingyen bárhova és flottán belül ingyen hívás.

Ez egy normális csomag!
(mondjuk azt nem értem, hogy flottás csomagok esetében hogyan tud a szolgáltató a végződtetési díj alá menni árban..)

Előtte voda 3000 fix csomagjába voltam, és kb nekem fájt, hogy egy 5mp-s beszélgetés vagy egy sms 32ft körül volt!

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.