Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) qqcqqc


qqcqqc
őstag

mobil internet?
na én szerettem volna,
a történet eleje:
hirtelen úgy adódott, hogy adatforgalom előfizetés előrefizetés nélkül mozgattam a ateenor hálózatán kb. 30 MB adatot. ennek az ára 21.000 Ft :O :O
hát ennél még a legdrágább mobilinternet is olcsóbb, gondoltam kötök valamelyikkel.
végül a vodát választottam, 2500 havonta 2 GB.
elhozom a cuccot, próbálom használni, nem tudom felrakni a progiját se.
voda telefonos ügyfélszolgálat felhív, elsírom a bánatom. rákérdeznek, hogy milyen oprendszer van a gépemen? mondom win7 x64. ja azon nem nagyon fog működni....
hurrá, vissza a boltba és lemondom.
felhívom a telenort. megkérdezem mobil internetjük működik-e 64 bites win7 alatt. csönd, pillanat megkérdezem, nem.
felhívom a t ügyfélszolgálat: technikus kolega kapcsol: hát elvileg az egyik modemet tesztelték az működne, a többiből hoztak vissza panasszal, hogy nem megy, de ütni kell az asztalt az előfizetésnél, hogy jót adjanak, és ki kell próbálni helyben.
2010. Budapest Magyarország EU Föld bolygó

(#53) localhost válasza qqcqqc (#51) üzenetére


localhost
Közösségépítő

És te ebből a példabeszédből milyen következtetést vonsz le, vagy mit szeretnél, milyen következtetést vonjunk le mi ? Hogy kell egy negyedik szolgáltató aki bezzeg a Te oprendszeredet is támogatja?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#54) Syl válasza localhost (#50) üzenetére


Syl
nagyúr

Hivatalosan valóban nincs. De hát, tudjuk, nokia dobozok nemcsak a bkv-nál tűnhetnek fel... :U

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#55) Sztbeni válasza Syl (#46) üzenetére


Sztbeni
őstag

Ami igencsak jó. Itthon 41.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#56) Sztbeni válasza Daczy (#48) üzenetére


Sztbeni
őstag

3G? Örülök sokfelé ha GSM van egyáltalán. Siralmas a legjobb szó.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#57) Sztbeni válasza Kickass (#49) üzenetére


Sztbeni
őstag

A Telenor, Voda, Tré is jobb külföldön. Itthon a Voda még elmegy, de többi árak tekintetében szánalmas. Orange meg O2 tényleg jó, de van még más jó is. És speciel a 3-nak örülnék legjobban.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#58) Syl válasza Sztbeni (#55) üzenetére


Syl
nagyúr

És akkor még olyan apróságokról nem beszéltünk, mint például a szerb telenornál van olyan díjcsomag, aminél a fel nem használt perceket és internetforgalmat át lehet vinni a következő hónapra (3 hónap erejéig)!!! :Y

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#59) qqcqqc válasza localhost (#53) üzenetére


qqcqqc
őstag

hát nem csak az én oprendszerem...
lassan az új laposok 60%-án ez van.
igazán a helyi posványról szolt, elvagyunk, nem fejlesztünk, mert minek , miénk a piac.
igen, kéne még valaki aki megpróbál betörni, új előfizetőket szerezni.
vicc a mester hármas.
telenornál drágább egy telefon hűséggel, mint a photohallnál függetlenül?
a voda leszarja a fejlődést, csak 32 bites oprendszert támogat?

(#60) localhost válasza qqcqqc (#59) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Jól látom, hogy nem válaszoltál konkrétan a feltett kérdésemre?
Attól jó valaki, hogy NEKED megfelel, olyan szolgáltatást nyújt amilyent csak Te elképzelsz?
Aki beleöl milliárdokat és hetek alatt 101%-os lefedettséggel szolgáltat, nem baj, ha ennek nincs realitása, tegyen így? Hogy nehogy azt lehessen mondani, hogy flémelek, megmondanád, hogy szerinted kb mennyiből lehetne ezt (és mennyi idő alatt) kihozni országosan? Vagy csak én értem félre?

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#61) Zirowe válasza localhost (#60) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Olvasgatva a hsz-eidet a hozzáállásoddal vagy a realitás érzékeddel elég nagy gond van..

#50: gondolom minimum elvárható, hogy ha nem is országosan, hanem a főbb közlekedési útvonalakon (autópályák,vasút,stb) folyamatos legyen a 3g lefedettség egy magát fejlettnek mondó országban, főleg amikor látni a szolgáltatók hirdetéseit, amikben azzal ámítják a népet, hogy mekkora (90% fölöttinek mondott) országos lefedettséggel bírnak.
Mobil internet ne csak a nevében legyen mobil.

Az, hogy ha azt hiszed, hogy a szolgáltatók nem tesznek meg minden tőlük telhető legális és nem legális lépést azért, hogy berögzült már már monopolista pozíciójukat megvédjék, szintén naivitásról tanúskodik.
Pl: eu egységesíteni és csökkenteni akarja a roaming díjakat-->szolgáltatók minden lehetséges fórumon megtámadták a döntést, de nem jártak sikerrel.

#53: Gondolod, hogy qqcqqc az egyetlen előfizető az országban, aki win7 64bit-es rendszerrel szeretne mobilnetezni?
Akkor most neki kevesebb joga van, nem is számít, mint ember, meg eleve mit képzel magáról, hogy 64bit-et használ?
Már nem azért, de piacgazdaság van, ami azt jelenti, hogy a szolgáltatóknak versenyezniük kéne egymással és így új felhasználókat meghódítani.
Ma viszont azt látni, hogy kialakult egy egyensúly a három mogul között, amivel meg vannak elégedve, és akinek ez nem tetszik, az nem tehet mást, mint hogy nem veszi igénybe a szolgáltatásaikat.
Az, hogy egy szolgáltató modemje hivatalosan támogassa a 64bit-es oprendszert szerintem 2010-ben alapvető követelmény!
Tehát akkor a te meglátásod szerint mi, a fogyasztók vagyunk a szolgáltatóért, és nem fordítva.
Ok, neked lehet, hogy megfelel, de nekem nem!
A szolgáltató kötelessége, hogy elérhetővé tegye a szolgáltatását minden elérhető platformon és támogassa azt, ha szeretne keresni, mert ugyebár csak így szerezhet ügyfeleket, nem pedig az, hogy egyoldalúan meghatározza, hogy csak ezzel és ezzel lehet igénybe venni a szolgáltatását!

#60: A befektetéseik pedig rég megtérültek, érdemi fejlesztés az elmúlt időszakban nem történt, csak a balhékról olvasni főleg (mobilnetes balhék, arról, hogy a pannon hány embert rugott ki spórolás címszó alatt, hogy aztán az a pénz elmenjen a brand váltásra, stb..).

Szóval nem értem milyen világban élsz, hogy ilyen elképzeléseid vannak..

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#62) qqcqqc válasza Zirowe (#61) üzenetére


qqcqqc
őstag

köszi.
legalább nem nekem kellett felhívni a figyelmét a szövegértelmezési problémára.
nem várom el egy piacra lépő új szolgáltatótól az azonnali 101% lefedettséget:)
a vodának is 2 év állt rendelkezésére a hálózat kiépítésére, addig országon belüli roaminggal oldották meg a szolgáltatást....

(#63) #06658560


#06658560
törölt tag

Azért a nagyok prepaid tarifái elég drágák németeknél is, cserébe legalább normális lefedettségük van. Bár vannak furcsaságok náluk néhanapján.

(#64) Sztbeni válasza #06658560 (#63) üzenetére


Sztbeni
őstag

A prepaid net sehol sem olcsó, de itthon legalább pofátlanul drága, és szar minőségű.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#65) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Szerb 3G lefedettség: [link]

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#66) BloodyEddie válasza qqcqqc (#51) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Jót röhögtem ezen :D

Persze groteszk értelemben: tényleg hihetetlen hogy még mindig itt tartunk. Még jó hogy sose akartam mobilnetet...

(#67) Daczy válasza localhost (#50) üzenetére


Daczy
aktív tag

Senki nem ígért ilyen lefedettséget, de amint a cikk is írja, még a Románoknál is nagyságrendekkel nagyobb a lefedettség, és még olcsóbban is... Amit itthon elkérnek a mobilinternetekért, ez valami szörnyű (Ne értsd félre, én nem használok pont ezért mobilnetet, csak amikor foglalkoztam a témával, hogy nekem mire lenne jó, akkor nézegettem, hogy semmire, mert még egy vonatúton se tudnám huzamosabb ideig használni...)

(#68) Atomgeszi válasza jozefgucci1 (#35) üzenetére


Atomgeszi
veterán

"hogy az első 3 másodperc ingyenes utána "
Így rendeltünk pizzát:
- Nagy
- kukoricás
- Kis Pista
- Dagály utca 8
És legalább a hívásárát megspóroltunk a pizzánál. :D

(#69) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Szabadrablás, ami nálunk megy. Köszi a cikket! :R

(#70) hfrankee válasza Gál István (#10) üzenetére


hfrankee
senior tag

Én is arany-platina meg f@szm kátyás voltam,amikor le szerettem volna cserélni a mobilt,egy forint kedvezményt nem adtak(trémobil).
Behajítottam mindkét kártyát a főnöki iroda felé oszt jónapot.Ez kb. 8 éve volt.
Bárki aki idejön mind beáll a sorba és ugyanazokkal a feltételekkel szolgáltat, mint a már ittlévőek,Kartell vazzeg,de nagyon csúnyán!

(#71) hfrankee válasza #06658560 (#63) üzenetére


hfrankee
senior tag

Nem tudom manapság mivan a németeknél,de '98-ban 1 DM-ért vettem mobilt(1 év hűség,D2) arról telefonálgattam haza és nem szakadtam bele.Sőt ha engem hívtak percenként X(nem emlékszem) pfeninget jóváírtak a számlámon.
13 év elteltével sincs ilyen helyzet itthon....
Sünt az összes multinak... ;]

(#72) localhost válasza Zirowe (#61) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Érdekes, hogy minden felém irányuló válaszod feltételezéseken alapul, ("gondolod, azt hiszed" stb) ezért ezeket figyelmen kívül hagyom. Meg olyan állításokon, amit én nem állítottam, csak nekem tulajdonítod és ferdítesz. Ezeket sem reagálom.
Arra viszont szívesen reagálok, hogy az én elképzeléseim INKÁBB realisták és a tiétek az ami VÁGYÁLOM.
És ha elolvasod az én hozzászólásomat, rájössz, hogy nem ezt kérdeztem.

És hogy a tényről beszéljünk: "gondolom minimum elvárható, hogy ha nem is országosan, hanem a főbb közlekedési útvonalakon (autópályák,vasút,stb) folyamatos legyen a 3g lefedettség egy magát fejlettnek mondó országban,"
Igen, elvárható, de nincs így. Ez a realitás. Az is elvárható, hogy jobb legyen a közbiztonság, legyenek erős gátak, és gazdasági jólét, bőség. De nincs így, ezért szerintem ez a realitás. A Többi a vágyálom.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#73) Zirowe válasza localhost (#72) üzenetére


Zirowe
nagyúr

A válaszod első része nevetséges, de látom te egy felsőbb rendű fajhoz tartozol.

A másik meg, hogy attól még,mert itthon így van, nem kell beállni a sorba és belenyugodni, vagy ha más kritizálja, akkor őt kritizálni.

De ha nem értetted a mondanivalómat, akkor csak sajnálni tudlak!

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#74) localhost válasza localhost (#72) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Kellett nekem megszólalni?
Manapság mindenhol az a menő, hogy valaki bátran hangoztatja, hogy megbüntetett a köcs*g rendőr, mikor alig mentem gyorsabban az engedélyezettnél, BKV-ellenőr stb.
Mikor kapja be a szolgáltató, mert van pofája ezt vagy azt tenni vagy nem tenni és huh de milyen jó lenne, ha nem így lenne.
Mikor ennyit elkérnek ezért vagy azért a szolgáltatásért, akkor lázadjak?
Ettől vagyok harcos, szókimondó, bátor és menő?
Erre nekem az a válaszom, hogy bizony jó lenne. Lenne!
De hogy legyen is, ahhoz türelem kell és nem az, hogy aki megpróbálja azt, aki csak a levegőbe beszél, visszarángatni a talajra, azt meg jól lenézzük.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#75) malwy


malwy
senior tag

Pentráció-t szerintem elgépelted, penetráció.

(#72) localhost: Ja, meg előbb mindenkinek kéne munkahely, lakás, ne éhezzen senki, korszerű, egyszerű tömegközlekedés stb. Csak annyi a különbség, hogy míg az állam pénze a gát megépítése, addig egy negyedik szolgáltató gazdaságilag szerzi meg a hasznot. Új munkahely, olcsóbb árak számunkra, több fejlesztés stb.

(#76) iday


iday
aktív tag

Virtuális mobil szolgáltatóbol elvileg 2 van magyarországon.
1. postafon (voda hálót használ)
2. djuice (telenor hálót használ)

3dfx & AMD & ATI forever! http://iday.hu

(#77) pee13


pee13
senior tag

Én a pannon praktikum 41 forintos percdíjából menekítettem át a családomat a vodához. Anyámmal előfizusok vagyunk családi kedvezménnyel, így 2x2000 a havidíj, és 2x100 percet lehet beszélni. Apám mivel nem használja, ezért egy sima feltöltőse van. Mondjuk most pont annyiba kerül mint a praktikum, de ha már adtak két feltöltőset az előfizusok mellé..

Egyik osztálytársam hatalmas nagy pannon rajongó, vett magának egy régi pannon gsm kártyát, és azt használja feltöltőssel. Azt mondja, olcsóbban beszél, mint én. ;]

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

(#78) Zirowe válasza localhost (#74) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ismételten látom, hogy nagy képzavarban vagy.

Neked ez volt kb a mondanivalód: mit képzel magáról a user, hogy 64bites oprendszer meri igénybevenni a szolgáltatást, ami számára nem kötelező és fizetnie kell érte, szegény szolgáltatónak meg nem kötelessége támogatni a platformot.

Erre most már a köcsög rendőröknél tartunk meg a többnél..
Szép mellébeszélés.

Az nem menő, hogy valaki hangoztatja a véleményét, hanem azt jelzi, hogy legalább van véleményed, ami egyéni gondolkodásra utal, ami manapság már nagy szó.

Erre jön a szokásos szűk látókörű ember, aki lehurrog vkit, aki nem hajlandó behódolni a multiknak..

És nem,nem az volt a válaszod, hogy jó lenne.
Olvasd szépen vissza,amit írtál!

Szerintem épp elég türelmet kapott a telenor és a t-mobile (ők vannak a legrégebben a piacon itthon) a felhasználók részéről, illetve elég pénzt is!

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#79) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Aki sokallja a jelenlegi csomagját, az nézzen körül ebben a topicban, majdnem az összes elérhető nyílt flottáról van említés, hátha vki még nem járt volna ott:)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#80) localhost válasza Zirowe (#78) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ha nem hagysz fel a képzavarozással meg az én véleményem magad általi értelmezgetésével, magadtra hagylak! Aztán fröcsöghetsz nélkülem. Kérem, ne Te mondd meg, hogy én hogy gondolom!

Akkor ha elolvasnád, láthatnád, hogy azt kérdeztem, azért kell-e negyedik szolgáltató, mert Őneki 64 bites oprendszere van? (persze, mert a notik 60 %-án az van? hahaha!) Adat honnan származik?
És maga ez a tény, hogy kapja be az összes szolgáltató mert nem tud nekem drivert adni már önmagában elegendő tény-e ahhoz, hogy egy negyedik után áhítozzunk? Mert az csak úgy van, hogy ez nem jó, kérek egy másikat? Amit fel kell építeni, be kell vezetni áhh hagyom mert olyant találnék írni, amit BIZTOSAN NEM AKAROK.

Felejtesetek el, én is elhúzok a retkesbe ettől a demagóg témától. Szevasztok szájhősök!

Mert nekem más a véleményem! Ti meg bátran harcoljatok! Remélem eléritek amit akartok!

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#81) Zirowe válasza localhost (#80) üzenetére


Zirowe
nagyúr

No comment!

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#82) BloodyEddie válasza Zirowe (#81) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Szerinttemmeg a zikszbox jobb mint a PéeS három

(#83) dedike válasza Zirowe (#61) üzenetére


dedike
addikt

A befektetéseik pedig rég megtérültek, érdemi fejlesztés az elmúlt időszakban nem történt, csak a balhékról olvasni főleg (mobilnetes balhék, arról, hogy a pannon hány embert rugott ki spórolás címszó alatt, hogy aztán az a pénz elmenjen a brand váltásra, stb..).

E mellett a rettentően demagóg, legfeljebb féligazságokat tények és adatok nélkül tartalmazó bekezdés mellett sajnos nem tudok szótlanul elmenni. Ha ezeket az állításokat alá is támasztanád számokkal (mert megtérülést forintban meg években számolnak), valamint tényekkel (mert az érdemi fejlesztés nem légből kapott dolog) az baró jó lenne! De tényleg!
Feltételezhetjük, hogy megtérültek, de ki nem jelenthetjük. Ezen kívül sajnos egy cég vezetése nem állhat ki a részvényesek elé, és nem mondhatja azt, hogy "bocsi, idén nincs a névértékre vetítve 70-100%-os osztalék, mert olcsón akarunk szolgáltatni..." :( [link]
Meg azért azt kijelenteni, hogy érdemi fejlesztések nem történtek.. Itt nézz szét, vannak azért fejlődések!

Az meg, hogy melyik cég hány embert rúg ki és miért, a saját "belügye"! :R

Jó szerencsét!

(#84) #06658560 válasza Sztbeni (#64) üzenetére


#06658560
törölt tag

Ez nem net, hanem hívás.

(#85) #06658560 válasza hfrankee (#71) üzenetére


#06658560
törölt tag

Idekinn sincs. Sőt, olcsóbb mobilról hazatelefonálni roaminggap, mint német számról tenni ugyanezt. Anagyomnál vagy az Alicenél. Súlyosbítja a helyzetet, hogy Burscheidben a munkahelyemen-akkori, azóta már máshol nem tudtam maradni a válságnak hála- az épületekben az altetnatívok szakadtak, problémásak voltak. Alice és Medion a két tesztelt elterő készülékkel, sok minta alapján.

(#86) Sztbeni válasza #06658560 (#84) üzenetére


Sztbeni
őstag

én a netre értettem.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#87) qqcqqc válasza localhost (#80) üzenetére


qqcqqc
őstag

ferdítesz, mint egy politikus:)
nem azt írtam, hogy a mai laposok 60%-án x64 van, hanem a most a boltokban levők között.
és igen kéne egy új, mert fel kell kavarni ezt a pocsolyát, ami a magyar mobil piac.
és látszik, hogy a témához nem értesz, nem szolgáltatás bővítésről írtam, a 64 bites oprendszer támogatása csak szoftver fejlesztésről szól.
a voda által forgalmazott modemnek van megfelelő drivere, de nem A KÁRTYAFÜGGŐ készülékre.
a szolgáltató szoftvere nem támogatja a piacon kapható oprendszert...

[ Szerkesztve ]

(#88) qqcqqc válasza qqcqqc (#87) üzenetére


qqcqqc
őstag

ja és tisztázzunk valamit.
nem én akartam ezt az "extrém" oprendszert, ez volt telepítve a laposomra.
a gyártója piil. a legtöbb laptopot eladó a világon:)

(#89) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Lehet, hogy lesz egy cikkem, ahol a magyar árakat fogom összehasonlítani a külföldiekkel, ja meg a minőséget is. Tetszene nektek? Mi legyen a címe?

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#90) Daczy válasza Sztbeni (#89) üzenetére


Daczy
aktív tag

Határozottan kéne egy ilyen. Minél előbb rakd össze :K

(#91) dedike válasza Sztbeni (#89) üzenetére


dedike
addikt

Felesleges...attól itthon még semmi nem fog változni... :(

Jó szerencsét!

(#92) Sztbeni válasza Daczy (#90) üzenetére


Sztbeni
őstag

Egy hét múlva nekiállok, de addig nem leszek netközelben.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#93) szumoo


szumoo
senior tag

Személy szerint nagyon örülnék +1 akár +2 új szolgáltatónak! :K
Egyenlőre még feltöltős vagyok (voda), de eszméletlen, hogy milyen percdíjak vannak.
Van még egy pannonos telóm is, csak azt mostanában csak ébresztőnek használom. :D Igaz annyi mázlim van attól függetlenül, hogy szinte 0 hívást indítok minden évben meghosszabbítják 1 évvel az érvényességet és megdobnak pár 100Ft-nyi kredittel.
Kíváncsi vagyok meddig kapom ezt. :)

A nyúlon túl?

(#94) Sztbeni válasza szumoo (#93) üzenetére


Sztbeni
őstag

Brutális, amúgy kiszámoltam hogyha valaki vesz bizonyos külföldi simet, az sokszor olcsóbb, mint a magyar, roaminggal együtt!

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#95) knajf válasza qqcqqc (#62) üzenetére


knajf
senior tag

emlékszem erre az időszakra, mert az időtájt kaptam meg életem első mobiltelefonját (motorola t2288, olyan kapszulában :D )

MINDIG és MINDENHOL volt térerő! fantasztikus volt...

nem vagyok napi szinten kapcsolatban mobil nettel de ahogy a lefedettséget nézem a 2-3 évvel ezelőtti helyzet (mikor volt 1 évig mobilnetem a Vodánál) nem nagyon változott ( nem volt lényegi fejlesztés, bővülés stb)

:W

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

(#96) domperke válasza Kalandor (#6) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Jöjjön csak a 4.szolgáltató muszáj egy kis versenyhelyzetet teremteni mert borzasztó árak vannak....A mobilnet meg nem igazán fejlődik... :F

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#97) Sztbeni


Sztbeni
őstag

1 héten belül jön az összehasonlító cikk.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#98) Rickenstein


Rickenstein
senior tag

Lépjetek be a Fityiszbe! Mint párttag kérhettek Fideszes előfizetést és akkor ingyen lehet beszélni egymás közt (pl. ha a Viktor összehívja a nemzeti nagygyűlést vagy ilyesmit) :C
Úgy tudom, ha külső számot hív az ember, akkor is rendkívül alacsony percdíjakkal lehet beszélni. Nekem céges van, de egy nagyon jó ismerősömnek ilyen Fideszes előfizetése és gyakorlatilag azonos percdíjakkal beszélünk.

PS C:\>_

(#99) rep3at


rep3at
őstag

Régen sokkal barátságosabbak voltak az árak (vagy csak az emlékek szépítik meg?), most már 2-3 percnél többet nem is telefonálok ha nem muszáj.

Forward thinking. كرر

(#100) eziskamu válasza Rickenstein (#98) üzenetére


eziskamu
addikt

Nagy cucc. nálunk is így van. Pedig nem is párt csak középvállalkozás.

rep3at: tesóm kártyás mobilja is horror, szinte csak úgy hív, hogy csörrent, jelezve, hogy hívjuk vissza, de így is hamar elkopik a pénz.

[ Szerkesztve ]

(#101) Vitamincsiga


Vitamincsiga
tag

Eltelt 9 év - ép az 5G-s tendert írják ki - én meg keresgélem, mikor járnak le a korábbi frekvencia sávok koncessziói...

Szóval van 3 szolgáltató, a lefedettség, a sávszélesség világszínvonalú, az ár "fényesen" felette.
Elvileg itt a Digi, a 4. szolgáltató, csak épen frekvenciája alig, így sem a lefedettsége, sem a sávszélessége, sem a felhasználható adatkerete nem jó. Az áraik igen!

Valahol 4 és 5 között van az a szám, ami alatt nincs piaci verseny. Ami alatt a felhasználó van a szolgáltatókért.
Kishazánk erre remek példa. Sajnos...

Jó lenne egy varázsgömb ;-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.