Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) IkszIpszilon


IkszIpszilon
aktív tag

Fizikai méretei?

X.Y.

(#52) prolad


prolad
őstag

Nagyon szép.

(#53) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Egy biztos: szebb és jobb, mint a G5

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#54) pusszycat válasza IkszIpszilon (#51) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Dimensions 148.9 x 71.9 x 7.9 mm
Weight 163 g

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#55) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Remekül néz ki, a 821 is megbocsájtható. Nagyon bejövős a készülék. Viszont egy kicsit szomorú a csak 3300mAh. Az árazást remélem be tudják majd itthon lőni kettőszáz köré +- 10 ezer. :)

Nem értem viszont a régióspecifikus dolgokat. Itthon is tök jó lenne már egyre több Qi töltéssel rendelkező telefont eladni, bár mivel van Jack ezért nem annyira fontos mégsem.

Ja és köszönöm, hogy nem 2.5D-s a kijelző, a védőüvegeken nem lesz halo effect! :R

[ Szerkesztve ]

Finn the human

(#56) hemaka válasza IkszIpszilon (#51) üzenetére


hemaka
nagyúr

Elvileg: 148.9 x 71.9 x 7.9 mm / 163 g

Akkora mint a G5 volt, nagyon minimalis az elteres.

[ Szerkesztve ]

(#57) szami777 válasza K0vasz (#47) üzenetére


szami777
addikt

+1

Megelőztél, azért bukásra ítélni egy telefont, mert "csak" snapi 821 van benne...

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#58) Litván Zongora válasza stemplar07 (#39) üzenetére


Litván Zongora
aktív tag

Nem, ez messze nem ennyi. :N
Vond le ebből az összegből azt, amit azért veszítenek majd, mert jó pár ezer ember az EU-ban nem fog ilyet venni, mert a kiherélt és drága EU-s G6 semmit sem fog tudni felmutatni az S8-cal szemben. Adjuk ehhez hozzá az elbaltázott G5-öt, és az eredmény már középtávon az EU-s piac tökéletes elherdálása a csúcskategóriában (vagyis ott, ahol még egyáltalán lehet pénzt keresni a kínaiak mellett).
Ez a cég kontraproduktív, debil marketing stratégiája miatt fog elsősorban elbukni, nem a termékek miatt. Én is maradok a V10-nél, nem cserélem le egy átverős-lehúzós pszeudo-csúcsmodellre, és még gondolom rengetegen vélekedhetnek így. És ha eljön a csere ideje: ugyan miért is vennék ezek után pont LG-t? :U

[ Szerkesztve ]

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#59) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Érdekes h ez a régió szelektivitás nem szívárgot ki. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#60) #54715584


#54715584
törölt tag

A 4. kép nagyon vicces. Nézzétek meg jobban. :DDD

(#61) Fred23


Fred23
nagyúr

IP68, végre!

Egy G6 Mini lenne mondjuk az igazi, de tény, hogy ez most bejövős!

(#62) kasata91


kasata91
tag

És eltűnt a gagyi "GO PLAY" "PLAY MORE" tiri-tarka marketing felület.
Van egy olyan érzésem hogy a G5 bukása után volt egy kis tisztogatás az irodában :D
Bravo LG :C
Jövőre a G6 váltja G3-at úgy érzem

Trust me I'm an engineer

(#63) Dr. 444Hertz válasza #54715584 (#60) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

:C a pillanat művészete

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#64) papi77 válasza szami777 (#57) üzenetére


papi77
addikt

Az a baj,hogy mi nem látunk bele,mikor jöhetett volna ki 835- el. Lehet csak q3 lett volna belőle,és ez nekik már nem érte volna meg!

Az első: NOKIA 1611

(#65) ToniSoprano válasza beyruth82 (#37) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Minden az árazástól függ. Ha 50 ezerrel kevesebbet jelent árban, nem biztos hátrány. Sanpi 821 nagyon jó lett.
Az Ihpone 6S a legtöbb program megnyitásánál kb ugyanolyan gyors mint az Iphone 7, sőt van amiben az Iphone 6S a gyorsabb, az antutu huszárság előnye a 3d modellezésben, videószerkesztésben és nagyon erős 3D játékban jön ki, ami a többségnek lényegtelen.

Szerintem jó a kamera: [link] főleg HDR nélkül. A nagy látószög pedig a leghasznosabb dolog szerintem a 2 kamerás modulok közül ahogy a teszben is látszik.

[ Szerkesztve ]

(#66) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Imx258....miért????????? Fuck!

:O

Üveg hátlapra egy fólia oszt csókolom.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#67) pusszycat válasza Fred23 (#61) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A G6 mini -t levédette az lg lesz belőle valami

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#68) E2E4 válasza stemplar07 (#39) üzenetére


E2E4
aktív tag

Teljesen egyet értek.
Az LG-nél a V sorozat az, ami megkapja a dedikált OP-AMP-ot és DAC-ot, tehát ha valaki mobiltelefonon szeretne minőségi zenehallgatást (is), az válassza azt a sorozatot.

Ezen túlmenően, - nézőpontom szerint - a G6 esetében - többek között - a nem cserélhető akkumulátor, és az ujjlenyomat gyűjtő, üveg hátlap sem éppen válik a készülék előnyére.

SONY WH-1000XM4 | AKG K66 | B&O Hi-Fi Plus (LG AFD-1200)

(#69) Sys85


Sys85
veterán

Nem néz ki rosszul,bár még nem tudtam eldönteni hogy a kijelző sarkainak a lekerekítése tetszik e,vagy sem. :)
A sztereó hangszórót hiányolom,na meg a hátlapi ujjlenyomatos telókkal nem tudok megbarátkozni.
A G5-nél tuti hogy sikeresebb lesz,feltéve ha nem szállnak el az árral és most nem követtek el bakikat az LG-nél (bootloop,kijelző foltosodás,stb). :)

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#70) moordavid válasza E2E4 (#68) üzenetére


moordavid
aktív tag

Instant get, de azért lélegzet visszafojtva várom az árcímkét.

"Like tears in rain."

(#71) Ádám16 válasza hemaka (#16) üzenetére


Ádám16
addikt

:F
Azért, mert nem Snapi835 került bele? Melyik app használja ki a 820-at is? A lényeg az optimalizáción van, és LG-éknél ezzel mostanában nem volt probléma.
Simán jobban kéne ez, mint a leendő S8 (képek, s látott videó alapján), főleg ha alatt kezd.

(#72) pusszycat válasza #54715584 (#60) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A csíkos gatyára gondolsz? :))

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#73) Matada2.3 válasza hemaka (#56) üzenetére


Matada2.3
veterán

Az nagyon durva lenne :Y

Most néztem GSM arena specifikációt és ott is ezt írják. Wow.

[ Szerkesztve ]

Finn the human

(#74) OPiiPO válasza Litván Zongora (#58) üzenetére


OPiiPO
addikt

egyetértek :K

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#75) h4h01


h4h01
senior tag

Szép telefon lett! Addig amíg meg nem fogod :N Nem értem miért kell ezt az üveget erőltetni..Amúgy tényleg tetszik..Csak ez a piaci fragmentáció, h ilyen szépen mondjam nem tesz jót az egésznek..Ha alapból lenne benne DAC, meg vezetékmentes töltés, akkor jobb lenne a helyzet..EU-s vásárlóknak meg szaros 64GB-os tárolóval kell beérni..Néztem pár videót, és elhangzott benne, hogy a hátlap elég sérülékeny, pár nap használat után megkarcolódott, valamint széles látószögben nincs OIS, amit nem is értem h miért..

Külsőre tetszik, jó ez a 18:9-es arány, a baj az vele, hogy egyelőre nem sok alkalmazás használja ki..Az üveg hátlap a telefonoknál az egy szar dolog, full előnytelen, és úgy néz ki, hogy szoftveres téren sem stimmel minden egyelőre, de ezt majd biztos javítják még..

De a külseje egyértelműen baba..

(#76) pusszycat válasza h4h01 (#75) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

32 GB akart az lenni.

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#77) stemplar07 válasza ithomas (#36) üzenetére


stemplar07
őstag

:) Azért félreértés ne essék a Kóreain kívüliben is van benne DAC , csak integrált ....nem kell ám elkalapálni.. a Snapdragon 821 hangját rögvest :D elég jó specifikációja van ,és tudja a 192-kHz/24-bit playback-et is , ugyanez van a HTC-10 U- ban és a Xiaomi Mi 5s- ben is. Integrált DAC van a Snap 821- ben ( Qualcomm Aqstic sets stb.) ... ennyi , nem olyan erős az amp, de azért szépen szól ..

Ugyanakkor a Sabre 9218/AMP az azt jelenti, hogy nagy füleseket is meghajt ,de akinek nem kell 200 ohmos fülest hallgatnia (és nem 24 bit Flac-ot /DSD-t akar hallgatni ) annak ez is tetszeni fog ..

[ Szerkesztve ]

(#78) OPiiPO válasza Ádám16 (#71) üzenetére


OPiiPO
addikt

do not feed the troll, please ;]

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#79) Quqesz válasza h4h01 (#75) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Fém hátlapba rakjál már QI töltést......:Y

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#80) mrThomi válasza Motion_Blur (#10) üzenetére


mrThomi
addikt

csak addigra meg mar kijon az ujabb snapi processzor

[ Szerkesztve ]

(#81) tomboy0013 válasza Quqesz (#66) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nem értem az LG-t, de komolyan... Pedig annyira jó lehetett volna ez a teló. Erre többszörösen is kicsesznek a vásárlókkal. Az európai ember nem érdemli meg se a jó hangchipet se a vezetéknélküli töltést és kollektívan kapunk egy gyengébb szenzort is mellé. A G5 melléfogása után igazán csinálhattak volna egy ütős telefont, erre korlát korlát hátán. Gondolom a pénzt azt viszont jól el fogják érte kérni.

#79) Quqesz: Milyen QI töltést? :) Olyan itt nem lesz.

[ Szerkesztve ]

(#82) ToniSoprano válasza h4h01 (#75) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Kicsit le vagy maradva, pont arról van szó, hogy egyre többen visszatérnek az üvegre mert kevésbé csúszik, pl. Iphone-nál is az Iphone8-nál valószínűleg üveg hátlappal jön, visszatérnek a gyökerekhez. [link] Pl. Iphone 4S-nek üveg a hátlapja elég strapabíró, ismerősnek van olyan.

Szerintem a fém hátlap a totál kudarc. A fém hátlap szerintem csúszik úgy mint pl. az Iphone-ok, amiket ,ég 4,7 colon is lehetetlen normálisan megfogni. Nekem is fém hátlapos telóm van most, télen hideg, nyáron meleg, plusz csúszik mint állat. Asszem az új iphonok is visszatérnek az üveg hátlapra. Nem nagyon láttam olyan iphone6, 6s. vagy 7-es telefont ami nem lett volna leejtve, megütődve kicsit. Mondják is a fórumon túl kell esni ezen úgyis kicsúszik a kézből előbb utóbb.

[ Szerkesztve ]

(#83) Inkvizitor1


Inkvizitor1
tag

Még egy dolog: lehet nincs igazam, de szerintem kijelző méretben is veri az S8-at, mert bár papíron 5,8" az S8 de a semmire-sem jó edge kijelző minimum 0,2-0,3 hüvelyket levon az értékéből, szóval szerintem az LG 5,7"-el megnyerőbb az edge élek nélkül.

The old world is dying, and the new world struggles to be born; now is the time of monsters

(#84) h4h01 válasza Quqesz (#79) üzenetére


h4h01
senior tag

Az EU-s verzióban meg az ázsiaiban sincs QI töltés :S akkor nem lehetett volna csak az amcsi piacosnak rakni üveget? Vagy akkor hagyják a csába a QI töltést..Ez az én véleményem, én sose vennék üveg hátlapos telefont, az már megint más kérdés, h idén szinte az összes csúcs üveg hátlappal jön, vagyis egyelőre nagyon úgy néz ki, h több lesz mint egy éve..

(#76) pusszycat: Azt úgy értettem mint extra! Elvileg csak az EU-ban, és a tengeren túlon lesz 64 GB-os verzió..Az meg pl amerikában nem..Hogy ezt hogy logisztikázták ki, azt nem értem, de ők tudják..

(#82) ToniSoprano: Azért vagyok lemaradva, mert az üveg hátlap használata szerintem baromság? Hátő, kössz h elfogadod a véleményem :))

[ Szerkesztve ]

(#85) Fred23 válasza pusszycat (#67) üzenetére


Fred23
nagyúr

Csak ne 5.2"-os legyen! :D

(#86) cicaslany86


cicaslany86
aktív tag

Istenem, így el..... Szép telefon, de mindent kihagytak belőle, ami korábbi szériáknál sikeres volt. Legfőképp a kamera. Szerintem ez volt az LG egyik legfontosabb erénye, sokan emiatt valasztották. Erre beleraktak egy olyan 13mpx-es szenzort, ami másfél éves középkategóriás telefonokban van. IMX258.. az 50ezres kinai vacakokban is az van. :W :O

(#87) tothjani81 válasza K0vasz (#47) üzenetére


tothjani81
senior tag

Így van nekem egy mate 9 em van ami ilyen olyan teszteken viszonylag keveset kap az úgymond csúcstelók között de mégis mindrnnapi használat és gyorsaság terén gyorsabbnak bizonyul pl s7/edge páros melett a sonikat meg anyonveri

Ha tudsz segíts, ha tudok segítek de amihez nem értek nem szólok

(#88) Quqesz válasza h4h01 (#84) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ez igaz, de semelyik gyártó sem csinál olyat, hogy egy modell itt fémlapos, ott meg üveg. Azt egyszerűbb megoldani, hogy a QI matrica belekerül v nem a gyártósoron.

tothjani
Még a H8 is gyorsabb az S7e-nél használatkor....;)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#89) #54715584 válasza Dr. 444Hertz (#63) üzenetére


#54715584
törölt tag

+ (#72) pusszycat Még a cetlije is kivan. Teljesen elvonja a figyelmet. :D

(#90) Lami66


Lami66
őstag

LG-nél felvettek valami állatorvosi szakon végzett mérnököt? Mert eddig kiheréltben csak lovat láttam.

(#91) ToniSoprano válasza h4h01 (#84) üzenetére


ToniSoprano
addikt

De miért baromság? Szerintem a fém hátlap baromság most is olyan telóm van télen hideg nyáron forró, sérülékeny csúszik. Az üveg is sérülékeny de legalább nem csúszik útálom idiótaság, az ütném, aki ez kitalálta tök idióta. A fémnél egy jobb műanyag hátlap is jobb, talán az LG G4 marha bőr hátlapja volt a legjobb, az meg kopik, de lehet cserélni.

[ Szerkesztve ]

(#92) Quqesz válasza ToniSoprano (#91) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Azért a Honor 8 üveg hátlapja tud csúszni rendesen....de inkább üveg.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#93) ToniSoprano válasza Quqesz (#92) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Jó de a Honor 8-nál ezt beáldozták el van rontva a fain kinézet, tükröződések kedvéért. Pl. A3/A5 2016/2017, S7, S7 edge telók üveg hátlapja egyátalán nem csúszik. Mondjuk úgy, hogy így is úgy is meg lehet csinálni. Ja a Huawei P9 hátlapja is fém, de nem csúszik egyátalán szóval azt is meg lehet csinálni jól. Lényeg, hogy ne legyen csúszós a hátlap, mint az ilyen szempontból elcseszett Iphone-ok esetén.

[ Szerkesztve ]

(#94) Fred23 válasza ToniSoprano (#91) üzenetére


Fred23
nagyúr

Ez mondjuk nem csak praktikusság kérdése, nekem jobb érzés, jobb élmény a fém; akkor is, ha előbb karcolom össze! ;)

(#95) MK VII


MK VII
veterán

Ezt a polírozott bohóc cipő hátlapot. Szörnyű. Minek erőltetik ezeket a ronda üveg hátlapokat? Sérülékeny, ujjlenyomatérzékeny, ja meg pfujj..
Lg-nek úgy látom meggyűlik a baja a forma és anyagtervezéssel. A G5 is nagyon csúf lett szegény, ráadásul bumfordi azzal a szétszedhető házával.
Itt a G6 és mégrondább.. Szerintem akár be is fejezheti a telefongyártást, mert nem megy neiki... :)

(#96) saddybaddy válasza hemaka (#16) üzenetére


saddybaddy
tag

Szerinted.

(#97) Quqesz válasza MK VII (#95) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Sztem meg jól néz ki, én más miatt pfujjolok....
De kinek a pap, kinek a papné(nekem meg a schultz gizi) :DD

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#98) ToniSoprano válasza MK VII (#95) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Most az összes Samsung S és A szértia üveg hátlapos, valószínűleg az új Iphonok ,de az Iphone 8 szinte biztos üveg hátlapot fog kapni a vezeték nélküli töltés miatt. Nem az üveggel van gond, túl fényesre tükrözdőre sikerült, jobb lett volna a matt szerintem.

Nekem tetszik a teló. Ha az S8-on pl féloldalasan/ asszimetrikusan lesz elhelyzve az ujjlenyomatolvasó szeirntem az lehet egy ergonómiai baki és még randa is mint a bűn: [link]

[ Szerkesztve ]

(#99) kovaszoskeny válasza E2E4 (#68) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

Ha nem kapható hogyan válasszam?....Itt volt egy kis húzás az erlőzetes hírekbenm,hogy lesz Aztán meg ez ?821 imx258 és nioncs dac se?....Áaa meg vagy 230+?....

(#77) stemplar07
Ner már..Pont te dicsőited a 800as széria dacját...
Már 801(is tudta a 24/192-őt.
808 pláne.Mégis...hol vannak ezek a V10hez képest?? Estenem tényleg nem értleke a v10 topikból téged ismerve mi ez a hírtelen gyári dac istenítés.,,,Te tudod a legjobban mennyire távol vannak a dedikáltól...
És most itt tényleg nem arról van szó,hogy "kihajjcsa" e-Te is tudod ,hogy még kis ohmos fülesekkel is megdöbbentően alázó a különbség.Hangtisztaság dinamika ,etc...

[ Szerkesztve ]

Abe due dembella

(#100) MK VII válasza ToniSoprano (#98) üzenetére


MK VII
veterán

Ebben igazad van. Rohadt fényes.
Eddig egy telefonom volt ami jól nézett ki elöl hátul üveggel, az pedig az iphone 4S.
Ez a túl fényes megoldás csak csúfítja. Szebb lenne egy komolyabb selyemfényű fekete, vagy kék, esetleg bordó kiadás. Kívámcsi lennék rá...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.