Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ádám16


Ádám16
addikt

Csak induljon az ára az S8 alatt valamivel, és év végén boldog használója leszek.
Szerintem ez telitalálat.

(#2) stemplar07


stemplar07
őstag

LG G6
,,...The device also features wireless charging and a Hi-Fi audio DAC, but unfortunately, these features are going to be region specific. So, while wireless charging will be available only in the US, the audio DAC will be limited to select markets in Asia. LG says that this is an informed decision based on consumer wants and needs in each particular region. For example, the demand for wireless charging is quite high in the US, while it isn’t as important in other regions, such as South Korea...,,
Ezek szerint a 64Gb/HiFi Quad DAC csak az ázsiai piacon lesz ..( esetleg az Usa a 64 GB),.. EU-ban 32 GB/Snapdragon 821 saját hangkeltője lesz csak ..( hiába ,a pénz az pénz .. )

Fentieket ... leszámítva ami lehet csak nekem lett volna fontos :-) maga a készülékház cirka 5,3-5,5" -nak felel meg ( 16:9 esetén) és benne az 5,7-es 18:9 kijelző , csábító dolog . Ha ,,csak ,, olyan a kamera mint a V20 esetén már ok, de ez jobbnak tűnik HDR10 stb.

Display 5.7” Quad HD 18:9 (2880x1440)
Processor Snapdragon 821 quad-core
GPU Adreno 530 GPU
RAM 4GB RAM
Storage 32GB storage
MicroSD Yes, expandable up to 2TB
Cameras Rear: 13MP dual (71 degrees + 125 degrees), 1.12µm pixel size, Aperture (wide - f/2.4, normal - f/1.8)

Front: 5MP 100 degrees, 1.12µm pixel size, f/2.4
Battery 3,300mAh, non-removable, wireless charging
Water resistant IP68
Connectivity USB Type-C, NFC
Software Android 7.0 Nougat
Colors titan, black and white

[ Szerkesztve ]

(#3) Superbad


Superbad
tag

Nagyon bejövős!

(#4) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Videót róla könyörgöm... :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#5) kovaszoskeny


kovaszoskeny
aktív tag

Eu ban kimarad a DAC hát ezeklnél elmentek otthonról!!!!....Rohadjon rájuk akkor nem veszem meg....Pedig erre vágytam mióta kiderült v20 soha nem lesz itt(láblövés lvl2...)Erre ezzel is szívatnak? Csá LG egyébként is átmentek trágya kutyába-Beígért havi biztonsági patchek soha már .G4 re a 7-0 is sehol sőt sok forrás kezdi teaselni,hogy nem is lesz.... :W :W :W

Drágább lesz mint a dacos :)) asia/ usa verzió és még meg is vágják butítják megagigaepic LOL...

[ Szerkesztve ]

Abe due dembella

(#6) stemplar07 válasza pusszycat (#4) üzenetére


stemplar07
őstag

:D tele van a youtube :-)

(#7) Luck Dragon

Nagyon szép, végre a G2,G4 után G6 is fel tudta kelteni a kíváncsiságom.
Ezek szert az LG-nél a páros számokkal tudd kezdeni valamit.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#8) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Szerintem ez pofás. Sokkal jobban sikerült és szerintem sikeresebb is lesz mint a G5. Sokaknak nem tetszik majd lekerekített kijelző biztos, nekem speciel bejön. Na meg sokaknak az akksi cserélhetetlensége és az üveghátlap sem biztos hogy okés lesz majd, de szerintem összességében rendben van ez a telefon.
A 4GB RAM meg a Snapi 821elég lesz még pár évig mindenre. Ha olcsóbb lesz mint az S8, utóbbi sem jelent nagy hátrányt vele szemben.

Mondjuk a DAC-os kavarás necces lesz ha igaz.

[ Szerkesztve ]

(#9) szami777 válasza pusszycat (#4) üzenetére


szami777
addikt

[link]
Videón még szebb. :)

Nagyon bejön a telefon, iszonyat jól néz ki, azért arra kiváncsi vagyok, mennyire csúszós az a hátlap, mert a mérete miatt itt már az sem mindegy. Fém hátlappal megnéztem volna üveg helyett.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#10) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Jövő ilyenkor majd használtan egyet 100k környékén. Addig marad a számomra tökéletes G4 :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#11) D4ni


D4ni
őstag

Szuper "kis" mobil :)

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#12) stemplar07 válasza kovaszoskeny (#5) üzenetére


stemplar07
őstag

Ne dühöngj, megveszed a magánimportost .. :D egyszerűen a pénz az a pénz .. a samu sem fog soha olyan DAC-ot bele tenni amúgy, ami 5 dolcsinál több ( nem hogy egy 50 dolcsis SOC-ot AMP-vel..) , mert az pár milliónál....ajvé sok pénz ..

[ Szerkesztve ]

(#13) tothjani81


tothjani81
senior tag

Hát nem is tudom. Jó ez de ez a régi domborképcsöves tv képernyő jelleg ezzel a köríves kijelzővel nagyon egyedi egyben rusnya is de nem kicsit.

Ha tudsz segíts, ha tudok segítek de amihez nem értek nem szólok

(#14) ToniSoprano válasza kovaszoskeny (#5) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Megveszel egy szürke importosat, ha van hazai áfás számla valószínűleg az lg szervíz ugyanúgy javíthatja, kivéve a dac ot persze mert ahhoz nem lesz alkatrész.Nagyon tetszik, mindenben. Nagyon jó és hasznos lesz a nagylátószögű kamera is 13 MP en, IP68 stb. Már csak az árát kéne jól belőni. A nagylátószögű kamera a G5-ben tök jó lett volna csak 8 MP-en gyenge volt a minőség. Szerintem a forma is nagyon jó.
Ha 700-as az eu-s ár az jó lenne, de gondolom még rájön az áfa. Bár ez nyitó ár, ami pár hónapon belül csökkenni fog ami nem rossz.

[ Szerkesztve ]

(#15) stemplar07 válasza ToniSoprano (#14) üzenetére


stemplar07
őstag

+1

700 dodóról írta a fáma ...
de szerintem nyár végére stabilan 160 lesz ez (Itthon) ... :-)

[ Szerkesztve ]

(#16) hemaka


hemaka
nagyúr

Tavalyi mobilt kiadni iden nem szep dolog.
Az a lekerekitett sarok meg tenyleg olyan, mint a regi orion tv. De remeljuk be jon nekik, nem szeretnem, ha ezzel is pofara esnenek, mint a tavalyi hulladekkal.

Itt van par kep is, amit a kamerajaval csinaltak.

Ezt az S8 biztos, hogy megeszi majd reggelire.

[ Szerkesztve ]

(#17) bigdigit


bigdigit
addikt

Vártam vártam...de úgy néz ki G3 G4 után egyenlőre nem lesz LG. QI töltés kell nekem továbbra is. Mondjuk Fm rádióról és displayportos hdmi kimenetről még nem esett szó lesz benne vagy nem. Várom az S8 mit villant ilyen téren majd.

(#18) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Üveg hátlap? Akkor felejtős... :((( Nem szeressem.
Úgyse terveztem a G5-öt cserélni, max jövőre.

(#19) Inkvizitor1


Inkvizitor1
tag

Gyönyörű! Ilyet fogok venni :D.
Az S8-al összehasonlítva, lehet, hogy nem Snapdragon 835 van benne, de cserébe legalább nem edge képernyő (ami nekem nem jön be), van benne Google Assistant és mellesleg olcsóbb is.
Az 5,7-es képernyő baromi jól néz ki.

The old world is dying, and the new world struggles to be born; now is the time of monsters

(#20) turikoczka


turikoczka
aktív tag

Azt hittem alap, hogy az árat is közöljék...eh vajon mikor tudjuk meg?

(#21) ToniSoprano válasza tothjani81 (#13) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Akkor ne vegyél, senki nem erőlteti. Nekem nagyon tetszik.

(#22) Tejberizs76


Tejberizs76
tag

A rendezvény után tele lett a YouTube handson és teszt videókkal. Tessék őket megnézni különösen Mr. Mobile videójában jó sok info van a kameráról :)

[ Szerkesztve ]

(#23) Pubszon


Pubszon
veterán

Bejön a kerekített kijelző sarok, viszont a lakkozott hátlap már nagyon nem.
Mondjuk úgy sem veszek ilyen drága telefont, maradok én a kínaiaknál. :D

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#24) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Igen kár,h ide a herélt verzió jön, meg a lecsapott sarkok sem tettek jót.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#25) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Miért kellett elcseszni a Quad DAC kispórolásával? Ez annyira egy köcsög dolog. Még ha szereznék is Kóreai példányt sem lehetne itthon szervizelni mert az LG itthon csak EU modellekkel foglalkozik... Miért kell valamivel mindig elcseszni egy jónak ígérkező telót??? Remélem a bootloop sztori végére értünk végre ezzel a modellel.. Egyébként marhára bejön a teló, a fekete kifejezetten szép, több mint valószínű ez lesz az 5X-em utódja már csak a széles látószögű kamerák miatt is, de akkor is elkeserítő az ilyen fokú megkülönböztetés...

[ Szerkesztve ]

(#26) OPiiPO


OPiiPO
addikt

Tetszik.

Csak tudnám hogyan tökölték ki, hogy az én hallásom gyengébb mint egy dél koreaié és nekem nem jár a DAC ? :((

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#27) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

Na majd meglessük élőben. Ez a kerekített sarkú kijelző így elsőre nem túl szimpi, de majd kiderül. Amúgy korrekt masinának tűnik.
Idén elég fejvakarós lesz, mire cseréljem a Z3-at.
Még csak február van, de már most akad 2 jelölt. :D

(#28) kovaszoskeny válasza stemplar07 (#12) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

Ne dühöngök tényeket közöltem.Nem veszek szürkeimnportot .Miért is tenném?...Semmi nem garantálja az itthoni megfelelő működést és szerviz lehetőségeket.(Ha felhívod a hazai lg-t akkor tudhatod,hogy idéntől már nem játszik náluk az eddigi gyakorlat EUs vásárlásnál sem nemhogy USA/ASIA verziokkal..)
Samu hogyan jön ide?...
Részemről ennyi nehogy már én legyek kopter mert kisporolnak funkciőkat és még drágábban is kapom
:R
+a kamera nem hiszem el,hogy egy modernebb szenzor se fért bele.

[ Szerkesztve ]

Abe due dembella

(#29) Heinkel válasza hemaka (#16) üzenetére


Heinkel
csendes tag

Pedig ahogy látom ez megint nagy pofon lesz nekik...Nekem sem jön be igazán a széleken lehajló kijelző (főleg a fólia hiánya és az esetleges repedt kijelző csere ára miatt) de ez kékes televizió féle sarki megoldás viszont még esztétikailag is elég gyatra...Persze izlések és pofonok,de ez a készülék valóban max a 7-es Galaxy ellenfele lehetett volna...Ez így nem kerek .... :U

A valósággal az a gáz,hogy nincsen hozzá háttérzene !

(#30) AlrightSir


AlrightSir
tag

Elég bejövős de a DAC kihagyása elég buta dolog. Európában vajon melyik verzió lesz?

(#31) #24536576


#24536576
törölt tag

Hát ez se lesz sikertelefon. Túl sok a parasztvakítás. Viszont ha már sokan beveszik, hogy az 5.7-es kijelző 5 colos lesz, mert kisebb a ház, akkor miért is ne vakítanák tovább őket? Képeken nagyon rusnya a telefon, viszont videókon már szebb. Az meg, hogy ennyi különbség lesz régiók szerint... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#32) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A fél telefont kilopkodják,az ára meg még több is lesz. :((

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#33) batai15


batai15
félisten

vízzel elmegy.

(#34) ToniSoprano válasza szami777 (#9) üzenetére


ToniSoprano
addikt

A fém hátlap szerintem nem hátrány legalább nem csúszik úgy mint pl. az Iphone-ok, amiket ,ég 4,7 colon is lehetetlen normálisan megfogni. Nekem is fém hátlapos telóm van most, télen hideg, nyáron meleg, plusz csúszik mint állat. Asszem az új iphonok is visszatérnek az üveg hátlapra.

(#35) papi77


papi77
addikt

Bejövős!
A sd 821 miatti sírás meg gondoltam hogy elő fog jönni...és lehet,hogy emiatt kevesebbet is adnak el,de szerintem felesleges a félelem,mert elég jól tudnak optimalizálni!

Az első: NOKIA 1611

(#36) ithomas


ithomas
őstag

Na ezek után elvől SEM váltok erre.
Jelenleg G3-am van, régen csíptem ezt a gyártót, de ez nonszensz.
Alapból minden régióba kellene a normális DAC ÉS a wireless charging.
És az EU mit kap?Ott nincs igény egyikre sem igaz?Szerintem a kijelzőt is lebutíthatnák 720P-re ,meg EU-ba jó lesz a 801-es SD is WC papírba csomaglova. ;]

Real eyes realize real lies!

(#37) beyruth82


beyruth82
veterán

Tavalyi csúcshardverrel akar az lg idén hódítani...

(#38) #63534592


#63534592
törölt tag

le a kalappal nagyon szép lett.

[ Szerkesztve ]

(#39) stemplar07 válasza OPiiPO (#26) üzenetére


stemplar07
őstag

:) Látod- látod ? meg kell becsülni a jó kis V10-et ..
mint ahogy már azt írtam vala az USA/EU tervezett eladási DB. számot szorozd be a DAC árával ( 10-50 dodo nem tudom mennyi lehet..) , és kijön egy szép kis összeg .. ennyi :Y

(((Ahogy az is érdekes, hogy a B&O tuningot/ fülest (V 20) pl. nem adták oda az USA-nak , nagy felháborodást okozva ezzel a nagyarcú ,, ámerikaiaknak.. a gyári LG playert sem tették fel az USA verzióba, ( ami az egyetlen ami a High Res outot is tudja hardveresen ) fura az LG üzlet politikája ..))

(#40) Streampunk


Streampunk
tag

Szerintem Lg ezzel ismét befog égni. Sőt ha drága lesz főleg ennél sokkal jobb telok lesznek kis ráfizettéssel. Szépnek szép de tavalyi csúcs telefon speccel. Promozzák az assztenst hogy ebben is van hát jó de mai hír hogy jövő héttől MM és N is megkapja.
Elsiették... És ez a régió szerint teszünk vesszünk el a tudásából nagyon nem igazságos. Hasonló sztori mint az étel biznisz.

(#41) pit stop


pit stop
addikt

Trendmeghatározó? Tavaly is így indultak.. :)
Nem rossz, az ár még kérdéses. Ha nem lesz valami alaplapi/gyártási stb. baki akkor sikeres lesz.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#42) krystman


krystman
őstag

Hát a linkelt videón a kamera képe, akár videó vagy kép, szerintem nagyon rossz. Egy ilyen telefontól ilyen kamera képet! Pocsék szerintem.

(#43) Sinisi


Sinisi
senior tag

Teccetős darab (kívülről).

[ Szerkesztve ]

(#44) OPiiPO válasza stemplar07 (#39) üzenetére


OPiiPO
addikt

lehet veszek mégegy V10-et, és azzal húzom ki ezt az évet ;]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#45) stemplar07 válasza pit stop (#41) üzenetére


stemplar07
őstag

:D miért :-) a G5 -nél már nem volt bootlop :D ...

csak képernyő beégés... meg laza hézagok a moduláris dolgoknál .. stb. stb..

(#46) Benetnes válasza kovaszoskeny (#5) üzenetére


Benetnes
tag

Szívemből szóltál.......

(#47) K0vasz válasza beyruth82 (#37) üzenetére


K0vasz
aktív tag

az emberek 99%-a nem az alapján vesz telefont, hogy a benchmarkokban 40.000 vagy 41.000 pontot ér el a készülék, úgyhogy ezt pár kockán kívül szerintem mindenki leszarja :)

(#48) stemplar07 válasza OPiiPO (#44) üzenetére


stemplar07
őstag

én ősszel/télen lehet megkockáztatok egy kóreai belpiacos dacost,, addig kiderülnek a bajai , ha lesznek ..
a G5 -nél csak jobb lesz az össze szerelés és kijelző tartóssága .. :-)

(#49) allus


allus
csendes tag

Természetesen nem rossz telefon, az LG-nél biztosan tudják, hogy miért most adták ki ezzel a specifikációval. Kétségtelen, hogy a Samsung Galaxy S8 nagyobbat szólhat és mint mindig venni fogják, mint a cukrot, ezen a többi gyártó nem nagyon tud változtatni. Talán a V30 majd jobb kondíciókkal fog rendelkezni. Maga a G6 teljesen használhatónak tűnik, de a márkára jellemző előnyökkel, mint amilyen a remek DAC, bizony élni kéne, mert így (meglátva majd a többi gyártó kínálatát) azt mondhatja majd az (egyszeri) ember, hogy "semmi extra".

(#50) Xaels


Xaels
félisten

Nekem szemből tetszik, bár engem nem zavarna ha kicsit több lenne az alsó és felső káva, cserébe lenne sztereó hangszóró.

A trend teremtést meg ne erőltessék. A csúszós üveg hátlappal meg a piaconként eltérő alkatrészekkel. Nekem ez a 18:9-es arány sem adja.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.