Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Ennek mi értelme...

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#2) Szoszo94


Szoszo94
őstag

Első Samsung, ami tetszik is. Csakhogy ez sem az én pénztárcámnak készült :)

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#3) G-Guts


G-Guts
aktív tag

AZ LG G Flex megoldása jobban tetszik.

(#4) dreamdancer válasza szabogabor10 (#1) üzenetére


dreamdancer
őstag

Semmi valóban hasznos.

De jót tesz a brandnek, egyedi, ilyet a kínaik (még) nem tudnak.

Nem a lényeg a fontos.

(#5) Zolik válasza szabogabor10 (#1) üzenetére


Zolik
senior tag

Ha a hozzászólásodra utalsz akkor valóban, semmi az ég világon!

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#6) ArthurMiller


ArthurMiller
senior tag

Kifejezetten tetszik, ahogy a kijelző két oldalon lefolyik, emiatt gyakorlatilag nincs oldalkeret. Pedig nem vagyok a célközönség tagja :)

(#7) sagit


sagit
addikt

Ha nézek rajta egy videót, játszok vagy böngészek akkor a lekerekített oldalak nem zavaróak? Nem veszik ott el infó?

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#8) dlaj válasza sagit (#7) üzenetére


dlaj
őstag

Nem.
Ha arra vagy kíváncsi, hogy mi van ott, egy kicsit megdöntöd a készüléket. :)
(Szerintem a szélén videónál/játéknál nincs semmi. Esetleg egy kis reklám.)

(#9) Zoja™


Zoja™
őstag

Kövezzetek meg, de nekem tetszik. :U
De ha ti nem, akkor majd én saját magam, nem is tudom mikor mondtam utóljára ilyet samsung telefonról. :D

(#10) kiezTe90 válasza Zoja™ (#9) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Én is így vagyok vele, hogy samsungot rég dicsértem de ezt elfogadnám. Nekem is tetszik ez is, és a sima s6 is. (Dobáljuk meg egymást kővel :D)
Kíváncsi leszek nagyon az árazásra.
Ennek is akkora a kijelzője mint az s6-nak, plusz az edge rész?

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#11) Fail3D! válasza kiezTe90 (#10) üzenetére


Fail3D!
addikt

Beallok a sorba. Az s2 ota ujra van egy olyan erzesem, hogy eltudnam kepzelni, hogy samu telom legyen:)

(#12) Riuko


Riuko
senior tag

Egy jó kis tok és már nem is látszik az a csúnya hajlítás. :D

"A nagy ember azzal mutatja meg nagyságát, hogy miképpen bánik a kicsikkel."

(#13) petipetya


petipetya
nagyúr

Kétszer kellett elindítani a videót, mert megzavart az Alcatel reklám az elején és azt hittem rossz helyre böktem. De nem Samsung vagyok, hogy ezt felrójam. Emellett nem véletlenül volt ott az a futurisztikus ember, hagyni kellett volna hogy elmutogassa az újdonságokat. A külföldi videókban nem csak a főképernyőt lapozgatják jobbra-balra.

Térjünk át a telefonra. Lényegében ez az első Samsung, amit megvennék. Nekem nagyon bejön a külső és belső egyaránt. :C

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#14) S e t h


S e t h
nagyúr

Fogadni mernék, hogy majd a fóliás és tokos kérdések lesznek a leggyakoribbak a fórumokon.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#15) csongi


csongi
veterán

A kulso megjelenes szamomra semmit nem valtozott. Ugyan az a forma. A kijelzo viszont ezzel a lekerekitessel mar tetszetos. A Notnal tul sok volt. Szerintem ez az arany lesz a jarhato, a kozeput. Van keret, de nem latszik. A lehajlo felulet pedig optimalis.
Ehhez a kijelzohoz tobbszor olvastam a velemenyt, hogy az lg gflex.....
Mi koze ehhez a glfexnek? :W

[ Szerkesztve ]

(#16) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sose gondoltam volna, hogy valaha ezt írom egy Samsung telefonról, de ez elsőre tetszik. Igaz semmi értelme, de akkor is bejön.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#17) adamssss


adamssss
veterán

Rühellem a Samsungot. De valamiért ez az első telefonjuk ami tényleg bejön. Szerintem sokan így vannak vele valamiért a lekerekített élek miatt a jövőt látják benne az emberek. Az anyaghasználat pedig tényleg elsőosztályú. Lehet hogy kipróbálom hogy aztán 5 hét múlva visszatérjek az iPhone hoz... :)

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#18) hemaka


hemaka
nagyúr

Varhato volt, hogy kijon ez a verzio is, aminek mindket oldalan lehajlik az uveg. Kar, hogy nem gyurtak egybe es lett ilyen az S6.

(#19) agressor12


agressor12
senior tag

0:32 -nél a feloldásnál mekkora lagg volt már..

(#20) jacis


jacis
nagyúr

Nekem ez nagyon tetszik. Sokkal jobban mint a sima verzió.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#21) .LnB válasza agressor12 (#19) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Párszor a videóban sem azt csinálja amit Legendd akar.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#22) sanyijedi


sanyijedi
őstag

sok értelmét még én sem látom, bár nem vagyok ellene és ha használat közben nem zavar akkor még jó is lehet..
de ez a konstans: "tegyük fejjel lefelé le a telefont mert hű de jó és jön a színes notification" ettől kivagyok
viszont itt nőtt az akksi, akkor a note4 esetében hogy az edge vitt el az akksiból tézis is megdőlt.

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#23) Kasya válasza G-Guts (#3) üzenetére


Kasya
nagyúr

Pont ezt akartam irni en is. Kenyelmesebb, praktikusabb.

Az osztott kepernyot minden program tamogatja? Kicsi lesz hozza egy ket esetben a kijelzo (mert G3 eseten is kicsi jo par esetben), de nagyon hasznos funkcio.

Kicsit neha mintha meg laggos lenne a telefon. Persze ez ilyenkor meg megszokott dolog.

(#24) Kékes525


Kékes525
félisten

Csúnya és teljesen értelmetlen a lehajló képernyő. Semmi olyat nem tud, ami a normállal ne lehetne megoldani.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#25) leslien válasza S e t h (#14) üzenetére


leslien
nagyúr

+1 :DDD btw nagyon ott van ,de nekem már kicsi lenne...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#26) Tadyon


Tadyon
csendes tag

"Az ujjlenyomat-olvasóra helyezve ujjunkat automatikus híváselutasító válasz küldhető"

NEM az ujjlenyomat olvasóra, hanem a hátoldalon lévő pulzusmérőre helyezve ujjunkat...

(#27) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Egy zöld S6 Edge-re nagyon beneveznék egyszer! Bitang mutatós (a többi remek tulajdonsága mellett). Talán jövőre, ha lemegy az ára, és még egyáltalán kapható lesz újonnan.

[ Szerkesztve ]

(#28) predakon


predakon
őstag

Igazán körbefuthatná a kijelző a telefont, a hajlítás már megván, csak folytatni kell :D

[ Szerkesztve ]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#29) Dinsdale


Dinsdale
tag

Szerintem a hajlított kijelző egy dizájnfogás. Ettől egyedibb a telefon. Nem értem miért kérik számon egyesek az értelmét. Olyan mintha egy ruhán lévő csík vagy színátmenet értelmét firtatnánk.
Egyébként nekem tetszik akkor is ha semmire sem jó.

(#30) FókuszPók


FókuszPók
tag

Kezd alakulni a kinézet, de nem az igazi. Home gomb még mindig ízléstelen, nagy a káva alul és felül, a kiálló kamera meg vicc kategória. Legyen 1,5mm-el vastagabb középen (mint a G3 esetében), akkor akksi is fért volna bele normális. Ilyen bika vas mellett még béta verzióban sem illene szaggatnia, de videóban nem tűnt valami fürgének. Ezektől eltekintve tetszik, várom hogy a MM-ban körbelehessen fogdosni.

Lakatos Gedeon Gusztáv Három - 16LibaMáj - Westel - Sárgaréz

(#31) Mr.Silkó válasza Dinsdale (#29) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Én sem értem ezeket a hozzászólásokat. Ha nem tetszik valakinek az Edge, de csúcs Samsungot akar, ott a sima S6 (vagy S5, S4, Note 4, Alpha). Van választási lehetőség bőven. Aki meg sose venne Samut, az többnyire csak trollkodni jár ide. Másik topik is tele van fújoló kommenttel, ha megnézed kik írják, 10-ből 9 Apple 'gyűjtő'. Szóval ehhez nincs mit hozzáfűzni.

(#32) marositech


marositech
senior tag

Őőő...izé. Ennyi?
De hát a régebbi képeken nem így nézett ki...ez inkább dizájnos marhaság, mint funkcióbeli.

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#33) Penguin95


Penguin95
senior tag

Nálam ez abszolút első hely... a legrondább telefonok listáján. ;]

Egyébként kíváncsi leszek, mennyire fog tetszeni másoknak. Ahogy látom, itt sikere van egyelőre.

(#34) philips20


philips20
aktív tag

Ennek mi értelem ?
Vagy majd lesz valami funkciója ?

(#35) #79335424


#79335424
törölt tag

A telefonáláson kívül, szinte csak fekvő nézetben használom a telót. Ezért nálam egy Samun a TW az első, amit lecserélek. Kíváncsi vagyok, hogy reagál az edge, ha egy custom launcher -rel fekvőbe forgattatják a főképernyőt. Mi lesz a navi/noti sávokkal?

(#36) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Na ennek a meghajlításnak nem igazán volt értelme. Note Edge-nél még oké, de itt? Ja dizájn elem oké.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#37) petipetya válasza Tadyon (#26) üzenetére


petipetya
nagyúr

Pontosan. Ezt még a tegnapi live stream alatt is bemutatták...

"nincs rá lezsóidő"

(#38) Mr.Silkó válasza Cyberpunk (#36) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Szerintem meg tetszetős dizájnelem, vékonyabb tőle a káva, de elméletileg nem lesz nehezebben megfogható.

[ Szerkesztve ]

(#39) atike


atike
nagyúr

Nem rossz, bár ez a "lehajlítás" számomra is elég értelmetlen... :U

(#40) Cyberpunk válasza Mr.Silkó (#38) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Na majd ha lesz nálunk is, akkor megtapizom, kíváncsi vagyok erre. :K

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#41) roli543


roli543
őstag

Nem hisztiznék, ha valaki hozzám vágna egy ilyet :D nagyon dögös!!

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#42) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

A videóban látható Night Clock funkció mit takarhat? Csaknem kivetíti a lefele fordított telefon az órát? Az jó lenne. Bár a képernyő fényereje erre kevés nem?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#43) Cyberpunk válasza .LnB (#42) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Azt hogy éjszaka mutatja az időt a kijelző fekete háttér mellett, és mivel AMOLED ezért minimálisan fogyaszt csak.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#44) Cannabis7


Cannabis7
senior tag

csak nekem tűnik akadozósnak a rendszer?
Bár már rég nem használok androidot, nem tudom mi az állás ezen a téren manapság

(#45) Penguin95 válasza Cannabis7 (#44) üzenetére


Penguin95
senior tag

Egy normális Android szinte meg sem röccen. Ez meg inkább Android alapú f..kupac.

(#46) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Nekem mindkét telefon tetszik. Szerintem nagy sikere lesz. Mert akik eddig nem vették a biliműanyag miatt, azoknak alternatíva lehet.
Kíváncsi leszek az üzemidejére. Lehet hogy a 14 nm-es lapkával, új rammal és a módos háttértárral tudnak fogni a fogni a fogyasztáson.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#47) Cyberpunk válasza Cannabis7 (#44) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Sok a QHD annak a SoC-nak. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#48) Luck Dragon

Az S6 edge ami nagyon tetszetős, annál jobban várom az új Note 5 Edge-t remélem az is kettő oldalas lekerekítéssel fog megjelenni. :C

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#49) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Nagyjából haszontalan fícsör a lehajló kijelző, de nagyon jól mutat. Végre egy prémium minőségű Samu telefon, instant buy! :)

(#50) Mr.Silkó válasza Cyberpunk (#40) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Én szintúgy.

(#51) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Le a kalappal a samsung előtt az első telefonjuk ami úgy igazán kell és minden van benne ami kell (meg az is ami nem) :)

[ Szerkesztve ]

Finn the human

(#52) Cyberpunk válasza Matada2.3 (#51) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Az Alpha után tényleg ez az, ami úgy igazán frankón néz ki, kár hogy nem sok haszna van a lékerekítésből, csak mint dizájn elem.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#53) MartOOn


MartOOn
addikt

Nekem tetszik nem kicsit. Be is szerzek majd egyet. Mondjuk a costum launcherrel valo egyutt mukodes engem is érdekelne. De gondolom mint minden rendes samu ficsor ez is csak gyari rom gyari launcher alatt elerheto.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#54) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Nektek semmi sem jó,vegyetek 3310-est ;]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#55) prolad


prolad
őstag

Nem rossz, de inkább a sima s6.

(#56) babosmiki


babosmiki
addikt

Azért ebben a színben szerintem nagyon ott van!

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#57) Penguin95 válasza babosmiki (#56) üzenetére


Penguin95
senior tag

A szín tetszetős, de a telefon így se valami szép szerintem.

(#58) Braddock válasza predakon (#28) üzenetére


Braddock
őstag

Aztán a kijelzőt megtörlöd, majd utána megfordítod, mert ott is zsíros, majd vissza, és így tovább :DDD

(#59) MartOOn válasza babosmiki (#56) üzenetére


MartOOn
addikt

Ugy lehet kerni hogy az eleje fekete a hatulja ez a zöld? Nekem ugy kellene. De ugy nagyon!!! ;)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#60) babosmiki válasza MartOOn (#59) üzenetére


babosmiki
addikt

:DDD :C

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#61) Cosmograph válasza Cyberpunk (#52) üzenetére


Cosmograph
tag

Majd akkor lesz igazi innováció a lehajló szél ha az iphone is bevezeti...
hisz ők találták fel a nagy kijelzőt is nemde? ;]

[ Szerkesztve ]

"Attól félek, hogy egyszer a technológia fontosabb lesz, mint az emberi kapcsolatok. Lesz a világon egy generációnyi idióta." Albert Einstein

(#62) Depression


Depression
veterán

Szemből van jó nagy káva, csak előtte eltorzul a képernyő a hajlítás miatt... :U

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#63) #79335424 válasza MartOOn (#59) üzenetére


#79335424
törölt tag

Feláras, de nálam megrendelheted. Tudsz mondani színkódokat, hogy milyen színösszeállítást kever.... vagyis rendeljek? :)

(#64) juiced válasza Cannabis7 (#44) üzenetére


juiced
csendes tag

A sima s6 a videón tényleg fürgébb volt, nem tudom ez miert gondolkodik ennyit.

(#65) Cyberpunk válasza Cosmograph (#61) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Bullshit! Ne hülyüljünk! :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#66) MartOOn válasza #79335424 (#63) üzenetére


MartOOn
addikt

:DD :DD :DD "ződ" a szinkód! ;)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#67) pumpedlix


pumpedlix
tag

Haszontalan semmitérő és csak nagyobb sérülési esélyeket rejt magában. Nem kellene. :W

(#68) Ádám16


Ádám16
addikt

Szerintem 1-2 év, és csak az edge kivitelű Samuk veszik át a sima S/Note széria helyét.
Ami szerintem nem is baj, nekem ez nagyon tetszik. Egyedi, szép, szerintem hasznos is. Nekem mindenképp kéne, és ez kéne (az S6 helyett)

(#69) MartOOn válasza pumpedlix (#67) üzenetére


MartOOn
addikt

ennyi erovel ne vegyel uj autot, kanapet, orat... stb stb mert sajnos ez a veszely mindennél fennáll. :( vegyel valami regebbit amit nem sajnalsz hasznalni. hidd el van olyan ember aki tud vigyazni a cuccaira mindenfele extra erofeszites nelkul. s5-om van jelenleg de meg ezt se dobtam el egyszer sem. volt nexus4-em, az is uveg elol-hatul. 1 ev hasznalat utan karcmentesen adtam el. csavo felhivott hogy tuti jo telot kuldtem neki mert ez vadi uj. nem baratom az 1 éves telo... es mindennapi hasznalatban van. oke nem vagyok komuves viszont jelenleg fizikai melot vegzek egy + fokos elelmiszer raktarban es minden telom ot van a zsebemben. semmi bajuk, koszonik szepen. es az s6 edgenek sem lesz semmi baja ott majd május vegetol. :D :DDD

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#70) leslien


leslien
nagyúr

S6 kamera sensor Imx 240 +1 jó pont komolyan ha nem lenne a Note 4 már venném is :DDD

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#71) pumpedlix válasza MartOOn (#69) üzenetére


pumpedlix
tag

Legyen úgy!

(#72) culas25


culas25
tag

Nekem se kellett volna soha Samsung, de ez a edge variáns nagyon tetszik. Már szinte megrendítette a Sony iránti elfogultságom :p
Aki meg egyszer azért siránkozik, hogy nincs változatosság a piacon, most meg az a baja, hogy ennek nincs funkcionalitàsa, az szüljön sünt...

(#73) bit_bro


bit_bro
tag

Csak nekem tűnt fel, hogy vibrál az OLED kijelző itt is, és a sima S6-nál is?

(#74) Fail3D!


Fail3D!
addikt

Mondjuk ezutan bizom benne, hogy erre a designra az lgnek lesz valami komoly valasza a g4-l. Ha nem, akkor eselyes, hogy a sok ev lg vonzalmam megfog dolni.

(#75) MartOOn válasza bit_bro (#73) üzenetére


MartOOn
addikt

sztem igen. valszeg a "hiba" a te "keszulekedben" van... par forumot vegignyaltam s6 vonalon de ezt meg nem olvastam sehol...

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#76) bit_bro válasza MartOOn (#75) üzenetére


bit_bro
tag

Pedig tisztán látszik a vibrálás a videón, mindjárt amikor bekapcsol a teljes kijelző.
Főleg akkor feltűnő, ha világos a képtartalom, pl. a menükben.

Meglepődnék ha az én készülékemben lenne a hiba, mivel csak a telefon kijelzője vibrál, a környezet nem.
Az viszont tény, hogy nem mindenki egyformán érzékeny erre, de engem pl. nagyon zavar az ilyesmi.

(#77) MartOOn válasza bit_bro (#76) üzenetére


MartOOn
addikt

keszulek alatt a szemedre gondoltam. :) melyik videorol van szo? meglesem telon laptopon es tv-n is. hatha. ja a cikkben levo... srry... nezem mar

latom mire gondolsz. eddig nem tunt fel de sztem ez nem az s6 hibaja hanem amivel a sracok videoztak az a cucc nem volt a toppon es gagyin kezelte a kijelzo vibralasat/frissiteset. (hulye pelda de sztem jo, pl egy ledes hatsolampaval/feklampaval rendelkezo autot levideozol a kepen erosen vibralni fog a lampa mig az eletben ezt egy kicsit sem tapasztalod. nyilvan a szemunk/agyunk sokkal jobban feldolgozza ezeket az informaciokat mint egy akarmilyen kamera. gondolom ha 120 vagy 240 fps-sel vettek volna fel kevesbe lenne latvanyos akar meg eszrevehetetlen is lehet. de ez csak az en okfejtesem. paraszti burabol... aztan lehet semmi koze a valosaghoz. :D

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#78) bit_bro válasza MartOOn (#77) üzenetére


bit_bro
tag

Lényegében jól gondolod, a videón látható vibrálás abból adódik, hogy a telefon képernyője vibrál egy adott frekvencián, a kamera pedig egy másik frekvencián frissíti a képet (valószínűleg ez utóbbi 30 fps lehetett).
Amikor a kamera zárideje alatt beesik egy OLED kioltási ciklus, az a kép a videón sötétebb lesz (akár teljesen fekete is lehet, ha a kamera zárideje elég rövid).

Nem figyeltem korábban az OLED-es telefonokról készült videókat igazán, de ezek szerint a Samsung itt egy PWM-es szabályozású panelt használhatott.

(#79) Cyberpunk válasza bit_bro (#78) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Így van az csak kamerában látszik. :K

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#80) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Lehetett volna ez egy sima S6, kár volt ezért két készüléket kiadni.
Jól láthatóan eddig is mindent szépen le lehetett nyomni az emberek torkán, és ez a jövőben sem változik :N

szerk. egyébként nagyon tetszik :C

[ Szerkesztve ]

(#81) ripla


ripla
őstag

meh.

(#82) dealerman


dealerman
senior tag

0:32 től mi az a diavetítés :F itt egy kicsit se tűnik prémiumnak a történet :D

underground techno will never die

(#83) bulikavagyok válasza dealerman (#82) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Még több mint egy hónap van a megjelenésig, így ez még nyilván nem a végleges szoftver. Általában a megjelenés után azonnal megvettem az épp aktuális telefonomat, és eddig mindig kellett pár hét mire érkezett rá egy stabil update. Ebből most nem szabad messzemenő következtetéseket levonni szerintem. :)

(#84) lndvljs


lndvljs
csendes tag

Végre valaki hozzá nyúlt a telefonhoz, aki ért is hozzá és nem össze-vissza nyomkodja a telefont , semmit sem mutatva, mint a Mobilarénás fiúk.

(#85) Cyberpunk válasza lndvljs (#84) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Jól megaszontad. Most bizos büszke vagy. 👍

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#86) joey04


joey04
titán

Semmi értelme ennek a hajlításnak, de baromi jól néz ki. A sima S6 is a legszebb Galaxy eddig, de a hajlított verzió még szebb.

Ne baszogassák állami szinten az Apple, Google, Meta, MS cégeket!

(#87) ripla


ripla
őstag

a samsung az új apple. :)

(#88) lela


lela
aktív tag

Ha jól látom a videóban ott van az asztalon a tok amit elölről kell rátenni, ezáltal védi a kijelzőt és a sarkokat, széleket.
Egyébként az elején amikor elindul a telefon, tényleg lassan pakolja be az ikonokat és a vidgeteket. Én pl. már szeretném cserélni a sgs III-at, túl lassú sokat lagzik, pláne mikor kilépek a böngészőből amiben 10 lap van megnyitva, vagy a kamerából. A memóriakártya nem lényeg, mert most is egy 16 gb van benne és elférek. Ha vennék egy 64-est elég lenne.Az FM rádiót viszont napi szinten használom, és az fájna ha nem lenne, erre még nem láttam hivatalos állásfoglalást.Kamerában az általam kipróbált telefonokban a samu a legjobb.
Na majd meglátjuk a tesztet, már alig várom.

(#89) MrBazsi


MrBazsi
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

(#90) babosmiki válasza MrBazsi (#89) üzenetére


babosmiki
addikt

Ne szólj szám, nem fáj fejem... :C

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#91) Gelesztas007


Gelesztas007
csendes tag

Jól néz ki, de szerintem fölösleges..
Mennyivel lesz olcsóbb az s5? :O

(#92) T.G.B válasza babosmiki (#56) üzenetére


T.G.B
tag

szíp :C remélhetőleg ide haza is lesz kapható ilyen színben :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.