Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jenei1994


jenei1994
addikt

Htc engem még most sem győzött meg. A sony meg a frissítésekkel foglalkozna jobban. :((( Meg a bugok javítását xperia sp-nél

[ Szerkesztve ]

(#2) bbTamas77


bbTamas77
aktív tag

Csak számomra csalódás, minden évbe az MWC 2014?
Én már legalább öt éve, vagy már megszámolni se tudom, figyelem az MWC-t hátha kidobnak végre valami tényleg ütős újdonságot.
Erre mi történik?
Minden gyártok egyre jobban visszafogja magát, már a Samsung is.
Huawei P6 említhető volt az elmúlt időben valami újdonságnak, meg a Samsung Note telefonjai.
Galaxy S5 valami hatalmas nagy csalódás.
Ide teljesen fém váz kellett volna valami extrém modern fiatalos kinézettel, és erősebb hardverrel.

Sony Xperia Z2, nem csalódás, de nem estem tőle hanyatt, hozta a elvárhatót, lehetett erre számítani.

[ Szerkesztve ]

(#3) Nigér


Nigér
őstag

Yotaphone rideg cucc, HTC-s forma meg takarodjon hátra a vokálba :U

(#4) bok92


bok92
addikt

Köszönjük a tudósítást!
Én nem voltam túlzottan elragadtatva az idei felhozataltól. :N Ami tetszett ,az a Gear Fit, illetve a telefonok közül a Sony Xperia Z2, illetve a BB Z3. És ennyi.

(#5) Speedricsi


Speedricsi
tag

Az instantmosolygós leányzót felajánlhatná nekem a Huawei, ígérem, hogy vigyázok rá! :D

(#6) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Köszönjük a sok-sok munkát amit ismét belefektettetek, hogy közvetítsetek nekünk. :) :R

(#7) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

A lényeg, hogy profi és színvonalas közvetítést kaptunk minden eseményről. Köszönet érte a stábnak! :) :R

Szerintem az LG és a Huawei jó pozícióban van, remélem a Lenovo is berobban hozzánk lassan. A Samu és a Sony nekem kicsit állóvíznek tűnik....nem nagyon villantanak pl. a középkategóriában. :(

B.Cs.

(#8) moleculez


moleculez
veterán

Tudom, hogy ez nem tuning show, de csinos hostessek tényleg nem voltak, vagy csak nem fotoztatok?

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#9) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

"A nagyok..."

"A samsung"

"Külön fejezetet érdemel a Samsung..."

We are not a fan of... ;]

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#10) xperiasigi


xperiasigi
őstag

Jo mwc volt ez szerintem.habar olyat nem mutattak be amitol ugy leeset volna az allam vagy szaladnek megvenni...:(
az s5 nem rossz de en mar eroltetettnek erzem picit...

Iphone 6s

(#11) S e t h


S e t h
nagyúr

A Yotaphonenál gondoltam először, hogy innovatív újdonság, amivel előálltak és nem bullshit, samunál meg csak méregessék a pulzusukat, a htc meg jobban propagálhatná magát ennyi malőr után.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#12) Flyme válasza SkyS1gn (#9) üzenetére


Flyme
senior tag

A pénz nagy úr.. ;]

(#13) monti0222w


monti0222w
addikt

Nekem voltak jó dolgok, ilyen a Yotafon az e-ink kijelzővel, mivel szeretek olvasni és többet van a telefon a kezemben mint a tablet vagy a noti. Szóval egy ilyen telcsi bejönne nekem, valószinű megvárom a megjelenést, árrazását a döntésemhez. Tetszett a Htc 816 is csak kisebb kijelzővel kellet volna, amúgy teljesen rendben van specckot illetően a közép kategóriában. Az Alcatelnek is vannak jó ötleteik pl. az e.ink-es kiegészítő + egy-két telo is bejönne tölük. :K

(#14) Xaels válasza monti0222w (#13) üzenetére


Xaels
félisten

Ez az MWC az utóbbi évek leggyengébb eseménye volt. Olyan bazinagy pocsolyában állunk, hogy nem látni a partot.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#15) Spoortcyty válasza SkyS1gn (#9) üzenetére


Spoortcyty
tag

:DDD :DDD :)) :C

nexus5

(#16) C$abi válasza bbTamas77 (#2) üzenetére


C$abi
aktív tag

Azalatt a 4-5 év alatt voltak nagy dobások, amiktől tényleg dobott mindenki egy hátast...
Ott van például a Samsung Galaxy S2, meg még több is csak most nem jutnak eszembe most igy hirtelen.

Köszönjük a sok cikket, a rengeteg videót és interjút, és jobbulást a lábadozó embereknek! :)

[ Szerkesztve ]

(#17) Enci1983


Enci1983
senior tag

Én személyszerint nem csalódtam, azok akik a hírek. (pletykák) alapján indulnak el, na ők kiábrándulnak az fix. Számítani lehetett rá hogy mik lesznek bemutatva, még így is volt néhány érdekesség, nem volt rosszabb mint a tavalyi MWC.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#18) halkow


halkow
őstag

... Delete hol van?

[ Szerkesztve ]

Alcatel onetouch idol2s the king

(#19) halkow


halkow
őstag

első MWC-m szerintem úgy-ahogy jó volt csalódtam is meg nem is ,talán a legnagyobbat az s5-ben,Fm r.,3gb ramm,Ért.led,

z2 hozzta amit kellet ips,s801,3gb ramm,és semmi extra :(
(kezdek most már nagyon elpártolni a samutól és nem értem mért sporoltak ki olyan dolgokat amik szinte nagyá tették anno a szériát)
Talán nem akkartak konkurenciát a note3-nak ki tudja... Ez egy szemét húzás volt fújj samu

Alcatel onetouch idol2s the king

(#20) monti0222w válasza Xaels (#14) üzenetére


monti0222w
addikt

Konkrétan mire goldolsz az egész MWC-re vagy csak a Htc-re?

(#21) Johnny194


Johnny194
aktív tag

Ez az MWC olyan átlagos kategória volt nálam. Nem volt olyan nagy durranás, az s5 nekem is csalódás volt, a z2 hozta az elvárhatót, HTC persze megint elszúrta, az új Gear-ek egész jók, Nokiát nem tudom még hova tegyem, a Huawei egész jó cuccokat hozott, a Yotaphone előtt meg le a kalappal.

Köszönjük a sok munkát!

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#22) ted_mosby


ted_mosby
senior tag

A Huawei végre szép lányokkal mutatja be a telefont :DDD

köszönjük a tudósítást! :R

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#23) m@xsys válasza S e t h (#11) üzenetére


m@xsys
senior tag

+1 "samunál meg csak méregessék a pulzusukat" LOL

(#24) inferno88


inferno88
őstag

A Samunál a pulzus mérés, mint újdonság egy kurva nagy fail!
Már több éve vannak appok, amik a vaku és kamera segítségével(tehát ugyanúgy) mérik.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#25) #76500480


#76500480
törölt tag

2013ban is betegeskedtetek, le is írtátok ide, hogy mi volt a repülőn :DDD Aki ki megy Brazíliába annak számolni kell a betegségekkel.

(#26) AS


AS
félisten

Szerintem jó volt. Sok minden volt , föleg a kiegészítők amik jók voltak.
Itt irtják egyesek többet vártak.. Még is mi a jó istent vártak??? Ilyenkor illene kifejteni.

Sony és Samsung is maximumot hozta . 801 nél nincs jobb lapka most.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#27) Segal


Segal
veterán

Minden jel arra utal hogy nem véletlenre sikerült ilyen eszméletlen gyengére az S5.
Pletykák szerint május junius környékén bejelentenek egy erősebb változatot belőle ami vagy az eddig is pletykált F széria lesz vagy S5 Pro.
Na annak a pletykaszinten leírt tulajdonságai igen jól hangzanak.
Nekem persze tökmindegy mert Note 3-ról eszem ágába sincs váltani.
(a legnagyobb vicc az egészbe hogy már főzött formába erre is kész az új kör alakú redőnyből előhívható beállítások rész, de a komplett új dizájnos (wifi, bt, gps stb:) ikonok is sőt egy kamu ujjlenyomatolvasó is)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#28) Dr. X válasza bbTamas77 (#2) üzenetére


Dr. X
aktív tag

Neked minden évben csalódás az MWC 2014? :o
Az Oppo nem mutatta be az első QHD telefont?

(#29) minek?:S válasza Dr. X (#28) üzenetére


minek?:S
őstag

Neki már 5 éve 2014 van ;]

Üdv.:M.

(#30) Segal válasza AS (#26) üzenetére


Segal
veterán

Bár pont előbb írtam hogy engem nem izgat az S5 bár ezért Note 4-ből kiindulva ami esetleg szóba jöhet a következőket vártam volna
- 5,2-es QHD felbontású kijelzőt kisebb készülékházba
- 3 GB RAM-ot
- 64 bites exynos soc-ot
- nagyobb akksit
- pulzusmérő helyett inkább egy második ledet (ne adj isten Xenon-t)
- Érdemi szoftveres extrákat
- 16 gigás verzió gondolatának is az elfelejtését
- Nekem pl a fém ház nem kéne de akkor is valami minőségibb műanyag megjelenést (pl Note 3)

Plusz amit végképp nem értek az androidos készülékgyártókba hogy van már 3 simkártyát is kezelő modell de az még véletlenül sem jutott az eszébe senkinek hogy 2 micro sd slottal rendelkező modellel álljon valaki elő pedig simán megvalósítható lehetne csak a micro usb részbe vezető részből kéne egy kivezetést csinálni neki. Anyagköltség forintokbe mérhető, el is férne max valahol a belső műanyag borítás vékonyabb lenne vagy a slot helyén az lenne a borítás helyett és ha csak multimédia tartalomra lehetne használni mert telepíteni nem engedne rá a rendszer már akkor is megérné mert nekem jelenleg a 32 plusz 64 giga tárhelyen is alig tudok elférni. Nem véletlen volt számomra toronymagasan a legnagyobb hír az MWC-ről a 128 gigás micro sd bejelentés.)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#31) UFC válasza Segal (#27) üzenetére


UFC
aktív tag

Hát sok hír terjeng kíváncsi leszek mi valósul meg belőle. Én olyanokat olvastam hogy a Samsung-nak ez az F = Fashion lesz és csak annyi hogy kap 2K-s kijelzőt meg fém házat, hogy teljeset vagy csak a hátlap lesz fém azt nem tudom. Ha a mostani S5 230 ezer ft akkor ha az általad említett pro vagy csak amit én írtam valóban megvalósul annak hol lesz az ára? 280 ezer ft? Mindegy is. Most a nagyobb kijelző felbontástól meg ha a forma ugyan ez és csak annyi hogy fém ház lesz attól még szerintem senki nem fogja hanyatt vágni magát.

Az ujjlenyomat olvasó egy nagy..... egy kézzel fel sem tudod oldani, a telefont. A pulzusmérő a telefonba egy vicc szerintem. Hiába azt mondjátok jó eddig se kellett és senki nem is várta hogy ilyen legyen egy telefonba. Az Gear Fit-ben viszont teljesen jó hogy van. Csak igy azt a plusz újdonságot amit nyújtott volna a Gear Fit ezzel a pulzusméréssel azt most el is vették tőle mert a telefonba is berakták. Ettől függetlenül a Gear Fit jó dolog.

Ráadásul a Gear Fit csipog is ha éppen magas a pulzusod és készülsz elpatkolni :D
A telefon meg nem. Szóval aki vesz Gear Fit-et valószínűleg a telefon pulzusmérőjét nem is fogja használni.

[ Szerkesztve ]

(#32) #16820480


#16820480
törölt tag

Ez az idei MWC nem hozott semmi izgalmasat. De már a múltévi sem igazán. Ha az új HTC One nem lesz valami nagy dobás, meg a Find 7, akkor az idei első félévet is "eseménytelenül" le lehet tudni nagyjából. Ez (számomra) azt jelentené, hogy lassan két éve nem mutattak be olyan telefont, amit megvennék. Elég szomorú az ilyen a legdinamikusabban fejlődő ágazattól :U

(#33) #52815360


#52815360
törölt tag

Elég gyenge volt az idei MWC.

(#34) deja vu válasza Segal (#27) üzenetére


deja vu
addikt

Én is erre gondoltam, mert egy samsung kaliberű cégtől ez nagyon kevés volt, még a sony z2 is nagyobbat ütött. Mondjuk az s5 pro jó lenne ha már komolyabb minőséget képviselne anyaghasználatban.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#35) AS válasza Segal (#30) üzenetére


AS
félisten

5.2 QHD nak mi értelme van? :)
64 bites exynos soc-ot, olyan még nincs.

Többi okés

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#36) razzorr


razzorr
őstag

S5: nem izgat,
Gear Fit: kell egy ilyen,
Nokia (MS): inkább az új Lumiákat várjuk,
Htc: óriási csalódás,
Sony:uncsi,
Lg:inkább TV,
Huawei:mosolygós szöszi 😋
Többiek:elmegy kategória
Minden másra ott a master card
Szép volt MA, köszönjük a sok olvasnivalót és az érdekes beszámolókat

(#37) SkyS1gn válasza Spoortcyty (#15) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Mégvalami :DDD

No offense skacok!

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#38) joey04


joey04
titán

Unalmas volt. A z2 meg az s5 ami minimálisan érdekes volt, minden más érdektelen. a többi gyártó nem hozott számomra értékelhető készüléket, az okoskiegészítők meg teljesen hidegen hagynak.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#39) Segal válasza AS (#35) üzenetére


Segal
veterán

Ez minden évbe el van sütve hogy mi értelme van a nagyobb felbontásnak. Anno HD-FullHD fronton is ugyanez ment hogy semmi értelme a Fullnak jó a sima HD is aztán egymás mellett volt 2 Samsung telefon és igenis látszik a gyakorlatban a különbség. Persze tény hogy időközbe nyilván más funkciói is jobbak lettek a kijelzőnek nem csak a pixelszám nött de ne legyünk már ellene az innovációnak. Ennyi erővel a monocrom 1,x colos kijelzők is bőven elegendőek lehetnének.
Tudom hogy nincs jelenleg és mivel egyrészt nem volt meg a Samsung Soc bejelentés 2-3 héttel az S5 előtt másrészt se a 801-es se a 805-ös Snapdragon Soc nem támogatja ezért csak úgy lehetett volna ha csak Exynos-al jelenik meg a telefon de akkor is ha már megjelenik egy új telefon akkor érezni szeretném azt a pluszt ami igenis abba az irányba húz hogy kell nekem ez a cucc. Na most itt ilyesmiről szó sincs ezt simán ki lehetett volna adni az S4 "százharminchatodik" frissítéseként...
Persze jól tudjuk hogy S5-ből is bőven lesz még felfrissítés.
Leginkább azt nem értem és ezt közösem meg is lehetne beszélni a gyártóknak mert az nyilvánvaló hogy ha csak 1 gondolja így akkor teret veszít hogy mi a fenének kell mindenáron erőltetni ezt a korai bejelentést ha alig van frissítés míg ha csak 2 hónappal eltolták volna a bejelentéseket akkor simán jöhettek volna minimum 805-ös Soc-al a telefonok, meg szerintem QHD kijelzőkkel is a többi újdonság amit leírtam az viszont már ezekbe is belerakható lett volna.
Mintha nem is akarnának valódi újdonságot rakni a telefonokba hanem csak muszáj jönni és legyen annyi az újdonság hogy lekerekítjük az ikonok dizájnját, kitalálunk egy másik hátlapdizájnt stb.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#40) UFC válasza Segal (#39) üzenetére


UFC
aktív tag

Amíg megveszik addig nem fogja izgatni. Ha tegyük fel az S5 egy marha nagy bukás lenne akkor elgondolkoznának. De addig míg eladják a.... is addig nem érdekli őket. Mint te is írtad S4-ből is volt kismillió fajta S5-ből is lesz hát ez az hogy eladják 8x legalább "ugyanazt" csak az egyik kisebb a másiknak más a színe stb.

[ Szerkesztve ]

(#41) deja vu válasza #16820480 (#32) üzenetére


deja vu
addikt

Lehet, hogy most már lassulni fog a fejlődés üteme, talán ezért röppentek fel olyan pletykák, hogy az apple megvenné a teslát, mert abban sokkal nagyobb a fejlődési potenciál még. Pár év és lehet kipukkad ez a mobil lufi, jön nagyobb felbontás, erősebb proci, meg orvosi mérőcuccokat integrálnak bele stb. Lehet, hogy ez már nem fog akkora eladásokat generálni és bejön az mint a pc-nél, hogy a pár éves is elég mindenre, és csak akkor cserélnek ha bekrepál.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#42) #16820480 válasza deja vu (#41) üzenetére


#16820480
törölt tag

Igen, elég mélyről jött fel a mobil iparág, ezért volt helye a fejlődésnek. De azért még lenne hova fejlődni, mondjuk a tényleges keret nélküli kijelzők, egész napos akksik, meg egy rakás olyan fejlesztés, amiről csak beszélnek, aztán semmi nem lesz belőle.

(#43) Zol01


Zol01
tag

A Samsung külön fejezetet érdemel, a HTC-ben meg csalódtatok,... úgy látszik a körítés a fontos! :))

(#44) joey04 válasza Zol01 (#43) üzenetére


joey04
titán

a sasmung langyos f*s, a htc még annyi sem. még talán a z2 volt a legnagyobb durranás, pedig az sem nagy újdonság. de ők legalább hoztak valami újat, a htc meg 2 félkész valamit.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#45) UFC válasza #16820480 (#42) üzenetére


UFC
aktív tag

Ki tujda lehet a birtokukban van már olyan amit lehet hogy csak 2016-ban dobnak ki csak igy mindig van valami amit tudnak adni és nem egyből a legjobb dolgot. De a fenne tudja. Bár tényleg megrekedt a mobil piac újítások terén. régen a színes kijelző is nagy szám volt most meg mindenki nagyobb képernyőre vágyik meg tepsifonra, mondjuk én pont nem. 4,5" az még egy kézzel kényelmesen használható. Meg most már a telefontól várja el mindenki hogy mindent tudjon. Legyen Tv, legyen navigációs rendszer, legyen számítógép, legyen tablet, orvos és már így is sokan kevesebbet használják telefonálásra.

Én munkám révén marha sokat telefonálok ezért is van Vodafone Red Plus csomagom. De sok ember nem is telefonál csak netezik rajta és nyomkodja. Lassan a telefon már nem azt a célt szolgálja mint amire alapból kitalálták. És elég szomorú. Mindenki neten üzen egymásnak olyannak is kb aki 5 métere áll tőle. Vicc......

[ Szerkesztve ]

(#46) Zol01 válasza joey04 (#44) üzenetére


Zol01
tag

Egyetértek, de a HTC nem is készült új csúcs készülékkel! A Samsung igen, ehhez minden adott is volt... csak pont a felhajtás tárgya nem! Ez inkább az S4 kicsit csiszolt változata, mint S5 szvsz.

De most tényleg miért volt olyan sürgős hogy kiadják? Hova ez az őrületes tempó?

[ Szerkesztve ]

(#47) daniel909


daniel909
addikt

hát szerintem...
samsung - vicc.
htc - nagyon jól kinéző mobilt pakoltak le. nagyon tetszik nekem, reméljük jó árazása lesz, de am semmi extra.
sony- hozták a kötelezőt, semmivel se többet. a kijelző végre jó lett, és vitték tovább a jó kis Z dizájnt.

ennyi, a többire nem is emlékszem ki mit mutatott be. szerintem a sony telefonja lett a nyerő összességében.

még a sony bluetooth fülese tetszik, valószínű fogok is venni. a lifelog értelmét viszont nem látom, pedig elég jó néz ki az a kiegészítő. ha tudna valamit azt is vennék.
a galaxy gear-ekre nem is emlékszem, de alapból sem érdekelnek az okosórák (MÉG)

(#44) joey20: milyen 2 félkész valamit? mire célzol ezzel?

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#48) daniel909 válasza daniel909 (#47) üzenetére


daniel909
addikt

jah és basszus, kifelejtettem:

NOKIA X!!!!!négynégy!!! mikor megláttam a hírt lehidaltam. androidos nokia WTF? és hiába mondták hogy ez majd az ms termékek felé fogja irányítani az embereket, én tudtam h ez baromság. hisz már rootolták is, így bármi rámegy. ennyit erről, lehet egy androidos Nokiád PLay store-ostul gugli maps-estül mindenestül. már aki erre izgulna.
az átlag úgyse fogja rootolni, de azért vicces hogy nem védték le komolyabban.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#49) SkyS1gn válasza daniel909 (#48) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Hw-ileg egy nagy kaki szóval akir droidra vágyik nokián se veszi meg... pl én!

Egy 1020 verziót csináljanak!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#50) daniel909 válasza SkyS1gn (#49) üzenetére


daniel909
addikt

cserébe olcsó lesz.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.