Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) meszike91


meszike91
senior tag

Én csak azt sajnálom, hogy nem mutattak be új lumiát.

du, du hast, du hast mich

(#52) joey04 válasza daniel909 (#48) üzenetére


joey04
titán

Az nem igazi droid.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#53) Keem1


Keem1
addikt

Köszi fiúk, nem tudtam sajnos (még) elolvasni minden cikket (csak az érdekesebbeket), így most, az összefoglaló segítségével viszont korrektül összeállt az idei MWC-ről alkotott kép. Tényleg nem volt semmi formabontó, ennek ellenére én elégedett vagyok az egész kócerájjal, meg kb. ennyit is vártam. Jó volt ismét veletek/rajtatok keresztül követni az eseményeket, pihenjetek kicsit, aztán jöhetnek a tesztek. És már kevesebb, mint egy év van a következő MWC-ig :D

(#54) daniel909 válasza joey04 (#52) üzenetére


daniel909
addikt

:(
viszont lehet rootolni rá igazi droidot.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#55) Xaels válasza monti0222w (#20) üzenetére


Xaels
félisten

Nem. Tőlük nem is vártam semmit, bár a 816 nem tűnik olyan rossz ajánlatnak csak semmi hűha.

A többiek sem mutattak semmit ami előre mutató lenne és beszippantott volna, hogy túrjam a netet az infók után.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#56) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Erős közepes volt ez az MWC. Kár, hogy semmi igazán különleges nem volt. Viszont a Yotaphone (egyedüli innováció, bár már tavaly is az volt) és a Gear Fit nagyon jó. A Gear Fitnek egy erős árazás (nagyon max. 20k) kéne és szerintem vinnék, mint a cukrot.
Szerk.: el is felejtettem, srácok nagyon köszönjük a fáradságos, minőségi munkátokat, és Dr. Kind visszavárunk!!

[ Szerkesztve ]

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#57) Xaels válasza AS (#26) üzenetére


Xaels
félisten

OIS... Egyiküknél sem jött, helyette csinálhatod az epilepsziás rohamot okozó 4K videót.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#58) UFC válasza Xaels (#57) üzenetére


UFC
aktív tag

"helyette csinálhatod az epilepsziás rohamot okozó 4K videót."

+1 :R

Ez nagyon jó.

(#59) gti16v


gti16v
őstag

Valamelyik héten láttam egy samu telefont a fortuna gsm-ben,olyan 60e körül volt,az érdekessége az volt,hogy a falra vetetitte egy beépitett projektor a telo kijelzőjét...az, ez irányú fejlesztések ,miért nincsenek a csúcs telefonokban?...a samuban az ip védetséget látom fejlődésnek,a Z2 nek nem sok idelye volt kb fél év ahhoz képest sok helyen fejlődött(bár lehetne a micro usb port is vízálló...a xenont már nem is említettem...egyik gyártóhoz sem.. :((((((((

[ Szerkesztve ]

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#60) kameraman77 válasza jenei1994 (#1) üzenetére


kameraman77
aktív tag

Bocsi nem válasz :)

Már tavaly is látszott, ami idén beigazolódott, hogy a mobil technológia elérte a szélét, már csak karcolgatni lehet, de komolyabb fejlesztésre felesleges időt áldozni, mert minek? minek a több mag? Minek a több memóra? semmi értelme, már rég elértük azt a határt, amikor BŐVEN elég az eszköz a hétköznapi felhasználóknak, akik a teljesítményt még így sem használják ki 50%-ban sem..

Sajnos azok az irányok még mindig háttérbe szorulnak, melyek fontosak lennének, úgy mint akku-idő növelés, ellenállóság (víz-ütés-hó-fagy állóság), valamint a legfontosabb, nem hardveres előrelépés, hanem megfelelő applikációk fejlesztése, vagyis optimizálás.

Mert MINDEN telefonon lényegében egy szinten túl ugyanolyan teljesítménye van ugyanannak az operációs rendszernek, így a különbséget már nem lehet olyan keményen érzékelni - ha nem geek valaki persze - mint 3-4 évvel ezelőtt.

Viszont jól megírt, használható megbízható applikációkban látnám én a jövőt, mert lehet vicceskedni ujjlenyomat olvasókkal, meg homályos 16 mpx-es kamera egységekkel DE alapjában nincs előrelépés, mert elértük azt, hogy nem lehet.. felesleges. Szóval amíg jobb akkuteljesítményt, keményebb ellenállóságot - ezzel stabilabb felhasználói élményt nem tudnak nyújtani, addig nevetséges az ultrahd kijelző, mert minek? a 8 magos proci? minek, hiszen az egy magos is egy átlagfelhasználónak bőven elég..

Megy a majomfogás, a földműves vakítás. Szerintem a következő évek nagy nyertese az lehet, aki felismeri, hogy nem növelni kell az értékeket, hanem a meglévőt optimizálni ... mert tök mindegy, hogy milyen a gyártó neve, a program amit felteszek tőlük független..

[ Szerkesztve ]

(#61) AS válasza gti16v (#59) üzenetére


AS
félisten

Tul helyigényes és sokat fogyaszt.
Amugy ez volt:
Samsung Beam:

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#62) Juliuska


Juliuska
senior tag

Jó így együtt látni a piacra szánt kínálatot. Egy kicsit olyan érzésem van, h ezúttal ez a kiélezett verseny értünk, potenciális vevőkért van...

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#63) Juliuska


Juliuska
senior tag

"...persze lehetett volna fém készülékház, durvább felbontású kijelző és egy csomó egyéb nóvum, de a Samsung nem kockáztat. Variáltak a hátlapon, csavartak egyet a hardveren, nagyon sokat fejlesztettek a kamerán, bekerült a repertoárba a pulzusmérés és az ujjlenyomattal való azonosítás lehetősége is..." -> azért egy pillanatra elgondolkodtatott ez a mondat, mégis mekkora kockázatot jelentett volna egy nagyobb felbontású kijelző, több memória, vagy esetleg egy minőségibb tokozás...? :F

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#64) gti16v válasza AS (#61) üzenetére


gti16v
őstag

na ez az, ez volt az,na ezt kell fejleszteni...és bele préselni a csúcs készülékekbe,és nem a 8 x 3,0 ghz -re törekedni.

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#65) UFC válasza gti16v (#64) üzenetére


UFC
aktív tag

Akkor most kérlek mond el mire használnád ha lenne ilyened de őszintén.

(#66) cairojack


cairojack
aktív tag

Számomra csalódás volt ez az MWC (is). Idén sem szólt semmi másról, mint hogy még nagyobb telefonokat adjanak ki. Téboly már ami itt megy. :( :(

4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

(#67) edward2


edward2
addikt

Egész mwc egy nagy unalom volt. Eljutottunk oda, hogy már a gagyi telefon is bőven jól működik. Aztán ott a nexus ami olcsón nyújt kiválót. Nem is tudom mivel lehetne felpiszkálni az idegeket ezután.

Tippre a következő évek még ennél is unalmasabbak lesznek.

(#68) tonerz


tonerz
aktív tag

Én a tavalyi MWC-t éreztem elég lagymatagnak, az idein volt pár eszköz ami felkeltette az érdeklődésemet.
A stábnak pedig nagy köszönet a munkáért és a sok információért. :R

(#69) gti16v válasza UFC (#65) üzenetére


gti16v
őstag

kérdésedből ítélve igen inger szegény környezetben élhetsz... :K ,úgy hogy erre inkább nem is válaszolok,de hidd el rengeteg szituációban jól jöhet egy zseb kivetítő,a társaságunkban...

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#70) UFC válasza gti16v (#69) üzenetére


UFC
aktív tag

Akkor a gyártok is mert még nem dobták ki.

Veszel egy apple tv-t vagy egy chromecast-ot és máris szép gyönyörű tv-n fogod nézni a dolgoka. Játék,film,fotóid stb.

Ha te az erdőben akarsz vetíteni ott nincs háttér. Kell hozzá fal is. Tehát nem tudom hol veszed hasznát. Jah és amekkora projektor egy telefonba fér az nem egy nagy képet vetít ki.

Itt van egy megoldás neked:[link]
És ez nagyobb projector mint ami egy telefonba elfér.

Szóval nem hiszem hogy inger szegény vagyok. Mert én normális minőségében akarok nézni valamit és mondjuk apple tv-vel vagy chromecast-al oldom meg a dolgot.

Ráadásul meríti az akksit mint az állat. Egy nagyobb tabbal többre mész. De hát aki ingerszegény a tablettre, vagy az egyéb megoldásra attól nem várunk csodát :K

[ Szerkesztve ]

(#71) Kasya válasza inferno88 (#24) üzenetére


Kasya
nagyúr

Es pontatlanok is mint a fene...

(#72) zoleeno1 válasza Kasya (#71) üzenetére


zoleeno1
addikt

Persze, azok csak bohóckodni jók. Ettől függetlenül az a kis pöcök egy telefonban, ami az ujjbegyből méri a pulzust, szintén csak arra jó :)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#73) Urshini


Urshini
tag

Ha csak a linkelt táblázatot nézem akkor nem értem miért nem volt idő több dologra, mert a táblázat 2 illetve helyenként mondjuk 3 ember munkáját tartalmazza.
Ha nézem a lebetegedéseket akkor érthető miért nem fért bele minden.

Úgy gondolom, hogy a bemutatott dolgok alapján az alkatel volt a leg fejlödöképesebb, ő hozta a legtöbb meglepetést, újdonságot.

"ha van egy ájfónod akkor megütöd azt a szintet amitől te jó vagy" "-10 óra várakozás után mennyiért adnád el a kézhezvett ájfónodat? -készülék ára +50 ezer! -+50 ezer?! -Owh... igazad van az nem túl jó órabér, akko' +200!"

(#74) inferno88 válasza Kasya (#71) üzenetére


inferno88
őstag

Egy parszor hasznaltam csak es nem ellenoriztem a "manualis" modszerrel, de nagyon realisnak tunt. A pulzusom terheles nelkul 52-55 es ebben a tartomanyban is mert, de majd validalom.

Semper fi!

(#75) kbyte1024 válasza joey04 (#44) üzenetére


kbyte1024
addikt

+1 ezt akartam volna írni én is.Gyenge volt az idei kiállítás.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#76) Khelben


Khelben
nagyúr

Nem tudtatok volna magatokkal vinni egy normális fényképezőgépet? :U

(#77) Bad Pritt válasza UFC (#70) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ha fejlesztenék, lehet több értelme lenne. Nagyobb felbontás, látószög, kisebb hely- és energiaigény stb.
Épp csak ez nagyon periférián van szükséglet szempontjából, nem úgy, mint a kijelző vagy a kamera.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#78) AS válasza zoleeno1 (#72) üzenetére


AS
félisten

Persze te már csak tudod,.....
Galaxy S5 might be categorised as “medical equipment” in South Korea

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#79) Kasya válasza inferno88 (#74) üzenetére


Kasya
nagyúr

52-55 nekem mar nem tunik realisnak normal allapotban. Nekem 63-at mutatott a 75 helyett...normal allapotban.

#zoleeno1: remeltem, azert ez pontos lesz...majd megtudjuk.

(#80) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Nem teljesen értem, hogy mire vártak a népek az új csúcskészülékek kapcsán. Egyrészt a hardver... S801 a legerősebb most, azt bele is pakolták a Z2-be és az S5-be. Az új Exynos még nincs kész, de az S4 eladásai meg csökkentek, tehát most kellett kijönni az utóddal, amibe bele is pakolták a jelenlegi legerősebb hardvert. Lehetett volna 3 GB RAM benne, de ki tudja, talán nem 600 mega szabad memóriával fog rendelkezni indulás után, mint a G2. Innovációk kapcsán meg jól látszik, hogy egyre nehezebb valami értelmes újdonsággal kijönni. A Gear Fit meg a Huawei Talkband szerintem viszont zseniális ötlet. Ezek a wellness-fitnesz kiegészítők viszont szerintem kapufák, bár ki tudja? Nyugaton most ez a legmenőbb dolog, amivel pénzt lehet kisajtolni a konzumidiótákból vásárlókból.
Én személy szerint már akkor is elégedett lennék, ha a középkategóriában jó üzemidejű, erős 2 magos SoC-os, 1,5-2 gigás, HD kijelzős telefonokkal rukkolnának elő, persze értelmes áron. A hókuszpókuszokat meg tartsák meg a csúcsmodelleknek, akik sűrűbben cserélnek telefont, mint más alsónadrágot, azoknak talán számítanak ezek a jelentéktelen apróságok, mint a pulzusmérés.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#81) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Szerintem az okostelefont a mai formájában már nincs hova fejleszteni, maximum tökéletesíteni lehet, pl. akkuidő tekintetében. A jövő szerintem a okos-óra, google glass-szerű kiegészítőkben van. Az okos órák hamarosan kinőhetik a telefon-kiegészítő szerepet és önálló telefonként működhetnek, hiszen a technológia szinte már adott hozzá. Az is lehet hogy a telefon magja egyfajta kijelző nélküli vas lesz és a telefon, szemüveg kiegészítő lesz az interface hozzá. El tudom képzelni, hogy az Apple azért hagyta ki a smart watch business-t, mert valami nagyobbat egyedibbet akar piacra dobni.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#82) gti16v válasza Tigerclaw (#81) üzenetére


gti16v
őstag

Dehogynem ...lehetne benne a camerában night shot,akkor amikor csak e könyvet olvasol,lehetne simán fekete-fehér a kijelző,mint az ebook ban,és nem enne annyit,akkor a vizzálló telefonoknál az összes port-ot lehetne vízállóvá tenni,hogy a kis ajtók miatt ne kelljen agódni...

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#83) Kasya válasza Tigerclaw (#81) üzenetére


Kasya
nagyúr

Mar "hogyafenebenelenne"! Akar a regi, elvetett dolgokat nezzuk (IR, FM trasmitter stb.), akar az ujabb lehetosegeket (hatar a kepzelet).

(#84) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Gyógyuljatok meg, az a lényeg! Én tudtam, hogy nem kéne minden tengeri sz*rt összeennetek! :DDD

(#85) keIdor válasza Xaels (#14) üzenetére


keIdor
titán

A tavalyi még ennél is gyengébb volt.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#86) gti16v válasza gti16v (#82) üzenetére


gti16v
őstag

*jav : aggódni

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#87) Tigerclaw válasza gti16v (#82) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Szerintem már hátrány hogy túl sok minden van egy telefonban. Persze a szoftver továbbra is rengeteg új hasznos funkciót hozzárakhat a tudásához, de hardveresen lehetne kicsit letisztultabb is. Már bőven többet tud a telefon kamerába és videoban mint ami elvárható. Ahogy azért tesznek energiazabáló hardvert a telefonokba, mert senki sincs aki végre kimondaná, hogy a telefon nem játékkonzol, nincs szükség x magos CPU-ra, meg 3D játékok futtatására optimalizált GPU-ra. Mindenki bosszankodik, hogy naponta kell tölteni a telefont. Azért kell tölteni, mert ami a kezükben van az abban a telefont fukció már csak egy másodlagos, sőt "sokadlagos", mellékes dolog. Nem is tudom, hogy miért hívják még telefonnak, hiszen egy mobil házimozirendszer, játékkonzol, kamera, videokamera, navigációs rendszer és még több oldalon keresztül lehetne sorolni, hogy hány teljesen egyedi funkció van benne.

Bizonyos szempontból kezdem értékelni az Apple fejlesztési irányát. Ők is beleraknak mindent amit csak tudnak, de közben a méret, a súly, az akkuidő és a design abszolút elsődleges, hogy a végeremény ne valami godzilla-svájci bicska telefon legyen. (megjegyzem, hogy Lumia 800 telefonom van, mielőtt valaki rákezdi...)

Tök jó, hogy egyik oldalt rendes kijelző van, másik oldalt meg e-ink és nemrég én is pont ezt írtam egy másik topikban, mint követendő irány, DE az nem telefonos topik volt, mert telefonra nem kellene ennyi mindent ráaggatni. Rengeteg dolog eszébe juthat az embernek, hogy mivel is lehetne még bővíteni a telefont, de tudni kell megállni, viszont a cégek maguktól nem fognak leállni, amíg veszi a piac a telefonjaikat, egyre erősebb hardverrel és egyre kisebb akkuidővel. Ha ebbe az irányba haladnánk, 10 év múlva a mobiltelefon már nem lenne mobil, mert óránként töltőre kellene tenni. Szerintem rosszul választ az telefont, aki azt a modellt választja, aminek a legerősebb a processzora, mert az egyben a rövid akkuidőt is választja.

Az egyedüli dolog ami tetszik pl. az S5-ben, hogy IP67-es védettsége van. Ez jó irány, mondhatni hasznos lenne ha ez ma már alap feature lenne minden telefonnál.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#88) joey04 válasza Csapoati (#80) üzenetére


joey04
titán

Egyszerű: Ha nincs elég újdonság akkor nem kell kiadni új készüléket. Ja, hogy muszáj, mert le kell húzni az embereket? Akkor el kell viselni a fikát is. Ennyi. Ez vonatkozik az összes gyártóra.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#89) Csapoati válasza joey04 (#88) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Isten hozott a kapitalizmusban. :D Ha nincs új készülék, nincs foglalkoztatottság, nincs vásárlóerő, stb.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#90) joey04 válasza Csapoati (#89) üzenetére


joey04
titán

ajánlom a komment ezen felét akkor: Ja, hogy muszáj, mert le kell húzni az embereket? Akkor el kell viselni a fikát is.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#91) Csapoati válasza joey04 (#90) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem valahogy azért csak elviselik a dollármilliárdokban úszva (Dagobert bácsi módra). :D Az meg, hogy itt, meg a szakértő(bb) közönség körében nem aratott osztatlan sikert... hát, ha ez meglátszik az eladásokon is, akkor kellemetlen lesz, de ha nem, akkor nyugodtan leszarhatják. Mondom mindezt úgy, hogy szerintem is kár volt most kihozni az S5-öt jelenlegi formájában.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#92) joey04 válasza Csapoati (#91) üzenetére


joey04
titán

Nem teljesen értem, hogy mire vártak a népek az új csúcskészülékek kapcsán.
ebből indult ki. valamire. hogy mire? az a gyártók feladata, nem az enyém. ha nincs semmi, akkor kapják fikát. túlélik? igen. ez volt a kérdésed? nem. sikeres lesz ennek ellenére pl az s5? nagyon is. megérdemelt? nem. téma lezárva. :R

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#93) snakehb


snakehb
csendes tag

Csodálkozom, hogy még nincs kint a HTC M8 leak videója a hírek közt...

Masszív darab, szvsz odaver az esötösnek, persze megint marketing kérdése az egész, de harveresen és dizájnra nálam előkelőbb helyen van...
Hol van a Galaxy F? Ezt a drága műanyag vackot, ami S5 néven kijött, meg felejtsük el. Ennél még a Lenovo család is jobb (K900, S860)...

Heartbeat monitor... OMG...

(#94) snakehb válasza Tigerclaw (#87) üzenetére


snakehb
csendes tag

"Bizonyos szempontból kezdem értékelni az Apple fejlesztési irányát. Ők is beleraknak mindent amit csak tudnak, de közben a méret, a súly, az akkuidő és a design abszolút elsődleges, hogy a végeremény ne valami godzilla-svájci bicska telefon legyen."

Hát az akkuidőt azt hagyjuk, az ötös úgy merül, mint a Titanic a jéghegy-randi után...
A súlyt adom, de a méret az szemszög kérdése. A mai trendeknél és tartalomnál (pl. FHD video, játék) az iPhone kijelzője túl kicsi. Kell hozzá egy iPad kiegként.
Mondjuk, amit leírtál, azt az új iPad Mini esetében adom. Bírja szusszal, könnyű, és optimális a kijelzőméret is.

(#95) Tigerclaw válasza snakehb (#94) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Az a röhej, hogy ami felé fejlesztik ezeket a csúcstelefonokat már létezik, és tabletnek hívják. Nem elég a 4 inch, nem elég az 5 inch, nem elég a 6 inch, nem elég erős a cpu, nincs benne elég mag, nem elég nagy az akku? Vegyen tabletet, és telefonáljon azzal. Ja hogy az nem fér be a zsebébe? Ez van, a fizika már csak ilyen makacs dolog.

Szvsz sokkal jobb egy kisebb telefon és mellé egy tablet, mint bosszankodni és erőlködni. Az Asus Padfone is egy jó koncepció, minden gyártó átvehetné az ötletet és persze szabványosítani se ártana, hogy ne kelljen új telefonhoz új kabát-

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#96) jenei1994 válasza Tigerclaw (#95) üzenetére


jenei1994
addikt

+1 Csak az a baj normális hadverel és jó támogatással max 4" kijelző mérettel sose fognak kiadni a gyártok telefont.

(#97) inferno88 válasza Kasya (#79) üzenetére


inferno88
őstag

A sport miatt nekem az 52-es pulzus a normális.

Edzés után vagyok. 84-et mértem kézileg és a telefon is annyit írt.

Semper fi!

(#98) Franklin válasza #76500480 (#25) üzenetére


Franklin
addikt

Barcelonában volt az MWC, nem Brazíliában...

(#99) bok92 válasza Franklin (#98) üzenetére


bok92
addikt

:DDD Szinte ugyanaz... :))

(#100) #16820480 válasza Tigerclaw (#95) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk azért jó tud lenni a nagyobb kijelzőméret. Mostanában elég sokat kell rohangáljak, és nem tudok annyit gép előtt ülve netezni, mint eddig. Ilyenkor nagyon jó a nagyobb képernyő, bár persze egy tablet jobb ilyn szempontból, de nem mindenkinek van pénze mé egy plusz eszközre, nem mindig kényelmes hurcolni, és nem olyan jó, hogy külön előfizetés kell, hogy netre köthesd.
Van jelenleg egy szifonom is, azon egy szenvedés netezni, de még egy üzenetet megírni is, annyira kicsit a billentyűk rajta, hogy folyton vissza kell törölni minden második szót, mert nem ott érzékelte az érintést. Nem hiába erőltetik az autocorrect funkciót rajta, csak az meg teljesen átalakítja amit az ember írni akar.

Én szívesen vennék a mostani 4,7"-os telefonom helyett egy olyat, ami mondjuk 5,3-5,5"-os, de úgy, hogy minimális keret maradjon a képernyő körül, mert akkor a mérete nem nőne igazán. Nem úgy, ahogy pl a HTC csinálja, hogy centis káva.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.