Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gianni85


gianni85
veterán

nyitott állapotban mutathattátok volna picit hátulról, hogy lehessen látni, hogyan működik ez a kitámasztó rendszer. elég stabil?

(#2) krisztianAMG


krisztianAMG
senior tag

Akkor már inkább a Sony...

(#3) vulnrea


vulnrea
aktív tag

A Sony is szép, de nekem az LG is bejön, viszont a Sony már túl van árazva.. értem én, hogy hibrid, meg van billentyűzet is, de 400k az túl sok már és ez "csak" az i3-al felszerelt verzió..

[ Szerkesztve ]

Oppo Find X6 Pro | Huawei FreeBuds 2 Pro | Huawei Watch Fit 2 Elegant | AMD Ryzen™ 9 3900X | ASRock X570 Taichi | Kingston HyperX FURY 32GB | Samsung Odyssey G7 27" | Sapphire Toxic Radeon RX 6900 XT Extreme Edition

(#4) BenHans


BenHans
addikt

Kinézetre nekem inkább ez mint a fent linkelt sony, de hát kíváncsian várom a hasonló gépeket, egyre jobban gondolkodom hogy idővel beszerzek egyet, ha felérnek kompromisszumoktól mentesen egy notebook szintjére és el tudom út közben látni velük mindazt a munkámat amit notebookon. :)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#5) MrPetya19


MrPetya19
addikt

Az rt atomon nem fut. Hd felbontáson el se indulnak a metrós appok.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#6) Sonyfan válasza krisztianAMG (#2) üzenetére


Sonyfan
tag

+1

"Az volna a legnagyobb üzlet, ha embereket vásárolnék annyiért, amennyit érnek, és eladhatnám őket annyiért, amennyire tartják magukat."

(#7) Mészi2


Mészi2
tag

Nincs külön Windows stand?

(#8) prolad


prolad
őstag

Külsőre tetszik,a belső is rendben van,a mechanika stabilságára viszont kíváncsi lennék,a videón nem tűnt elnyűhetetlennek.

(#9) S-eye


S-eye
senior tag

Jó kis masina ez, gondolom ez lesz a trend, hogy minden notesz érintős lesz, persze évek múlva csak.

A Youtube letiltotta a hangot.

[ Szerkesztve ]

(#10) Wa2x_


Wa2x_
veterán

Nagyon innovatív, okos megoldás és szépre is sikeredett! LG 2013 :R

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#11) eeXaa válasza Mészi2 (#7) üzenetére


eeXaa
addikt

nincs

(#12) kcsa


kcsa
veterán

Intel Atom és Windows RT? Megint lemaradtam valamiről? :)
szerk.: a hírben ráadásul "Windows 8 RT"-ként szerepel, olyan termék pedig nincs.

[ Szerkesztve ]

(#13) Gzolo


Gzolo
senior tag

Hirtelen azt hittem a cím gyors olvasásából, hogy végre egy Qwerty-s Wp8 telefon lesz :O

(#14) saelin válasza Gzolo (#13) üzenetére


saelin
veterán

:DDD

Nem hiszem, hogy lesz olyan.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15) Morph33


Morph33
tag

A kapcsolódó videóból a Youtube már el is távolította a hangsávot szerzői jogsértés miatt! Hogy lehettek ennyire amatőrök az ország legolvasottabb mobilos weboldalaként, miközben egy ilyen szintű rendezvényről tudósítotok? Számtalan videótokat azért nem tudom megnézni Németországba, mert a német jogvédő hatóság letiltotta jogsértő zene miatt. Amúgy sem értem, hogy miért kell zenei aláfestés egy hands-on vagy kicsomagolós videó alá, ahelyett hogy mondanátok egy pár szót a készülékről!

(#16) Wa2x_ válasza Morph33 (#15) üzenetére


Wa2x_
veterán

A hands-on videók, nem azért készülnek, hogy elmondják a készülék adatait, meg megtöltsék a videóidőt rizsával, nem igényelnek élő szót, számtalan van ilyen a neten, nyilván láttál már sokat. A MATV pedig a te felvetése/problémád megfelelője, ott bizony be van mutatva a készülék töviről-hegyire.
Az, hogy a Németországban ez valaki(k)nek nem tetszik, az nehogy már a MA baja legyen... Mi örülünk neki, hogy foglalkoznak vele a srácok - nem alacsony színvonalon úgy hiszem. Persze a te problémád is érthető, de ez nem az ő hibájuk. Más hands-on videókat miért nem tiltanak le? Érdekes..

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#17) Morph33 válasza Wa2x_ (#16) üzenetére


Morph33
tag

Viszont sokkal több olyan hands-on videót láttam, ahol egy pár szóban (hangsúlyozottan nem töviről hegyire) bemutatják a készüléket nem MATV terjedelemben, mert abban egyetértünk, hogy az nem arra való. Én is örülök, hogy foglalkoznak vele a srácok és a színvonallal sincs bajom, de ez a jogvédett zene alászúrása engedély nélkül akkor is amatőr húzás. Na nem mintha érdekelne a jogvédelem, csak ilyet egy ilyen kaliberű lap nem engedhet meg magának szerintem.

Szerinted más hands-on videókat miért nem tiltanak le? Én nem tudom a választ.

(#18) Wa2x_ válasza Morph33 (#17) üzenetére


Wa2x_
veterán

Közben rájöttem a megoldásra.. zenéljenek alá ők! :DDD

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#19) tjb007 válasza kcsa (#12) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem maradtál le semmiről, csupán a szokásos.......

Tehát akkor helyesen így néz ki a dolog.
Van a H160 meg a Z160 amik külsejüket tekintve megegyeznek. Előbbiben van az Atom, utóbbiban az i5 ami miatt nehezebb és vastagabb is a Z160 (1,23kg és 19,4mm vs. 1,05kg és 15,9mm). Mindkettő Windows 8 -at futtat, RT változat meg nem létezik belőle.

(#20) Ati1979


Ati1979
veterán

Nem rossz, csak nem tudom mennyire lehet egy ilyen billentyűzeten rendesen gépelni. (szerintem semennyire)

A lecsatolhatós display / tablet megoldás szerintem életképesebb.

Pl.
[link]

(#21) kcsa válasza tjb007 (#19) üzenetére


kcsa
veterán

Sejtettem, csak rávezetni próbáltam a windowsos termékeket szándékosan szabotáló szerkesztőket :)

(#22) dejaris


dejaris
addikt

Pont el lett rontva:((( Nem tudom mi lett volna oly nehez azon, hogy belerakjana egy 1366x736-os panelt :W :W

(#23) runner 125


runner 125
nagyúr

HTC 'ezt' már megcsinálta 2008-ban, Shit néven. :))

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#24) MrPetya19 válasza dejaris (#22) üzenetére


MrPetya19
addikt

Idézném magamat: a win 8 hd-n csak desktop appokat tud futtatni.

Ja és egy kalap ..., mert nincs tapipadja, és így tablet módban star lesz netezni.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#25) dejaris válasza MrPetya19 (#24) üzenetére


dejaris
addikt

Attol meg en is felhaborodhatok nem? :DD

(#26) hemaka


hemaka
nagyúr

Tetszik a megoldás, kipróbálnám szívesen milyen lehet használat közben.

(#27) IkszIpszilon


IkszIpszilon
aktív tag

:C

X.Y.

(#28) janos1988


janos1988
addikt

Integettek saját magatoknak... :N

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#29) zombinyul


zombinyul
addikt

A történelem első tablete, amit piszok mód elfogadnék. Jól néz ki, tetszik a Win8 is, és van fizikai billentyűzet (ami hiánya végett sose vettem volna tabletet). Életképes áron biztos hogy vevő leszek egyre. Szimpatikus gyárto ez az LG... :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#30) Luck Dragon

Személy szerint tetszik.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#31) Wa2x_


Wa2x_
veterán

Nagyon jól néz ki, jó kis cucc! :K

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#32) crysis3


crysis3
csendes tag

nagyon jó kis kütyü :DDD

Ha írok valakinek, legalább annyival tiszteljen meg, hogy válaszol.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.